مجمع یک نماد بورسی ناتمام ماند

چهارشنبه ، 22 خرداد 1398 ، 15:26

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تجارت‌نیوز، مجمع عمومی شرکت مهندسی مرآت پولاد که در امروز برگزار شد به علت آماده نبودن صورت مالی و عدم استقرار بر روی سامانه کدال قبل از ۱۰ روز، ناتمام ماند.

«تپولا» در اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال از برگزاری مجدد مجمع خود در تاریخ سه تیر ماه سال ۹۸ خبر داد.شرح اطلاعیه را در زیر بخوانید.

«مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ ۱۲ خرداد ماه سال ۹۸ در خصوص دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه راس ساعت ۹ روز چهارشنبه مورخ ۲۲ خرداد ماه سال ۹۸ در محل سالن اجتماعات شرکت تکادو به نشانی اصفهان، خیابان هزارجریب، مقابل درب شرقی دانشگاه اصفهان، نبش کوچه چهار برگزار شد و مجمع در خصوص مواردی تصمیم‌گیری کرد و در مورد بقیه موارد با تنفس روبه‌رو شد.

با توجه به آماده نبودن صورت‌ مالی و عدم استقرار بر روی سامانه کدال قبل از ۱۰ روز وفق ماده ۱۰۴ اصلاحیه قانون تجارت مجمع اعلام تنفس کرده و مقرر شد جلسه بعدی مجمع در ساعت ۹ روز دوشنبه تاریخ سه تیر ماه سال ۹۸ و در محل سالن اجتماعات شرکت تکادو به نشانی اصفهان، خیابان هزارجریب، مقابل درب شرقی دانشگاه اصفهان، نبش کوچه چهار برگزار شود.»

► ثبت افزایش سرمایه ۶ میلیارد تومانی «دتهران»
اولین واکنش بورس به سفر آبه به ایران ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر