عرضه نماد «وسپهر» در بازار فرابورس

شنبه ، 29 شهریور 1399 ، 18:06
گزارش بانکی به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای رضا صدیق در نشست خبری عرضه اولیه ۲۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات گفت: قیمت هر سهم وسپهر با توجه به NAV بیشتر از قیمت عرضه‌اولیه است، از این رو، قیمت سهام این شرکت ارزنده است.

وی افزود: افرادی که این سهام را خریداری می‌کنند در آینده سود شیرینی نصیبشان خواهد شد.

صدیق با اشاره به اینکه حمایت‌های مالی خوبی از این سهام می‌شود گفت:سهام بانک صادرات رشد خوبی داشته و بانک صادرات از سهام حمایت می‌کند و باتوجه به وضعیت بازار، با عرضه سهام، به بازار سرمایه کمک شایانی می‌شود.

وی تصریح کرد: نقدینگی حاصل از عرضه اولیه سهام سپهر صادرات از بازار سرمایه خارج نمی‌شود و برای حمایت از سهم و بازارگردانی در اختیار گروه مالی سپهر صادرات قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ تعداد ۶ میلیارد سهم معادل ۲۰ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در نماد وسپهر ۳۰ شهریور، به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۱۰۰ سهم در بازه قیمتی ۹۵۰ تا ۱۰۱۰ تومان است. تاریخ و دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز یکشنبه، تاریخ تخصیص سهام چهارشنبه دوم مهر و تاریخ شروع معاملات ثانویه روز شنبه پنجم مهرماه است.
► طنین «وسپهر» در بازار سرمایه
بورس فردا چه می‌شود؟ ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر