جدیدترین خدمت سایت بانکی ویژه بانکها راه اندازی شد

بانکی دات آی آر: با رقابتی شدن فضای خدمات بانکی ؛ لزوم توجه به نحوه ارتباط با مشتری ، تبلیغات درست و امنیت بانکداری بیش از پیش اهمیت خود را نشان می دهد.

در دنیای امروز ، معتبرترین بانکها ، علاوه بر استفاده از شیوه های مرسوم تبلیغات مانند بنر ، تبلیغاتی محیطی و ... روشهای نوینی را نیز برای جذب مشتری و ارتباط با مشتریان فعلی استفاده می کنند.

Citi Bank , Bank Of America , Barclays , HSBC ؛ بانکهایی هستند که از روش نوین تولید و انتشار محتوا Content Marketing   به وسیله ی روابط عمومی Public Relations   بهره می برند.

5 آیتم تاثیرگذار در این روش نوین بازاریابی و تبلیغات :

•    تولید محتوا از خدمات بانکی
•    انتشار محتوا به صورت مقاله های آموزشی و خبری در سایت های خبری معتبر
•    تولید و انتشار محتوا در حوزه امنیت بانکداری
•    استفاده از رسانه های مبتنی بر موبایل
•    برگزاری کمپین های اجتماعی

در این طرح تلاش می کنیم دریچه جدیدی از تبلیغات را به روی شما باز کنیم ، دریچه ای که علی رغم کم هزینه بودن به نسبت سایر روشهای تبلیغاتی ، تاثیری به مراتب بیشتر در تجهیز منابع ، جذب و نگهداری مشتریان بانک خواهد داشت.

نشریه معتبر اقتصادی فوربس Forbes ، ضمن درج گزارشی ، نرخ بازگشت سرمایه ROI این روش نوین تبلیغاتی را بیشتر از تبلیغات محیطی و مستقیم ارزیابی می کند.

این روش جدید ، بازاریابی محتوا برای بانک نام دارد ، در این روش ما محتواهایی تولید کرده و آنها را در سایت بانکی و رسانه های معتبر اینترنتی انتشار می دهیم.

انتشار محتواهای تولید شده از سوی سایت بانکی صورت می پذیرد ، چرا که تاثیر آن بسیار بیشتر خواهد بود.

وقتی یک سایت مرجع در زمینه بانکی و اقتصادی ، یکی از خدمات بانک را معرفی می کند و این مطلب در سایتهای خبری معتبر ، منتشر می شود ، می توان تاثیری چند برابر را برای این نوع تبلیغات متصور شد ، این در حالی است که هزینه انجام شده برای چنین تبلیغی بسیار پایین تر از تبلیغات محیطی و سنتی است.

سایت بانکی با دارا بودن ماهانه بیش از 2 میلیون کاربر و 7 سال سابقه در حوزه اطلاع رسانی اقتصادی و بانکی و به عنوان یکی از معتبرترین پایگاههای اینترنتی برای کسب اطلاع کاربران در خصوص مسائل بانکی و اقتصادی است.

این سایت با داشتن خبرنامه 700 هزار عضوی و یدک کشیدن اعتماد کاربران ، بستری بسیار عالی و موقعیتی فوق العاده را برای آموزش در حوزه امنیت بانکداری الکترونیک و معرفی خدمات بانک ها داراست.

ما با استفاده از تجربیات گرانبهای خود در حوزه تولید محتوای آموزشی ، اقدام به تولید محتوای آموزشی خواهیم کرد ؛ این محتواها در پنج دسته زیر تولید خواهد شد :

•    معرفي خدمات الكترونیكي بانک
•    انتشار محتواهای آموزشی و اطلاع رسانی خدمات جدید در رسانه های معتبر اینترنتی کشور ( عصرایران ، خبرآنلاین ،  بانکی ، برترینها و ... )
•    اطلاع رسانی در خصوص امنیت بانكداري اينترنتي بانک
•    خدمات ويژه بانک

برای اینکه شما هم کمپین تولید محتوا داشته باشید و بتوانید با این روش جدید ، خدمات بانکی خود را تبلیغ کنید ، با ما تماس بگیرید :
22353500

► انتظار مشتریان از بانک‌ها در زمینه بهبود عملکرد مالی
متمم های نشریات تایمز و سانتاندر درباره ی کارآفرینان مدرن موفق(SME) ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 384 مهمان آنلاین داریم