بنر

آیین اختتامیه دومین جشنواره بانک محبوب من برگزار شد

يكشنبه ، 26 مهر 1394 ، 10:43

بانکی دات آی آر: آیین اختتامیه دومین جشنواره بانک محبوب من برگزار شد.

سیدمحمد میرجعفری دبیر دومین جشنواره بانک محبوب من گفت : این جشنواره ، باهدف تعیین محبوب‌ترین بانک‌ها ازنظر مشتریان شبکه بانکی برگزار شد و طی آن مشتریان با امتیازدهی به بانک موردعلاقه‌شان، بانک‌های محبوب را انتخاب کردند.

دبیر دومین جشنواره «بانک محبوب من» در خصوص این جشنواره افزود: این جشنواره با همکاری سایت‌های بانکی و دیجی کالا برگزار شد و مشتریان از 13  شهریورماه تا 10 مهرماه سال فرصت داشتند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی http://festival.banki.ir در این نظرسنجی شرکت کنند.

میرجعفری در خصوص آمار شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفت: 70 درصد آقایان و 30 درصد خانم‌ها در این نظرسنجی شرکت کردند و 50 درصد شرکت‌کنندگان بین 25 تا 35 سال،20 درصد بین 35 تا 45 سال، 20 درصد بین 18 تا 25 سال و 10 درصد بالای 45 سال بودند.

وی در خصوص حضور استان‌ها در این جشنواره گفت: بیشتر شرکت‌کنندگان از تهران و به ترتیب استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، البرز و مازندران بودند.

بر اساس این گزارش، آیین پایانی دومین جشنواره بانک محبوب من با حضور مدیران بانک‌ها در باغ‌موزه هنر ایرانی برگزار شد.در این مراسم دکتر امیرشکاری، معاون پژوهشکده پولی بانکی بانک مرکزی و همچنین استاد شعبانعلی در خصوص بازاریابی در بانک‌ها به سخنرانی پرداختند.

همچنین سیدمحمد میرجعفری، دبیر جشنواره «بانک محبوب من» توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای نظرسنجی و نتایج آن ارائه کرد و در پایان تندیس‌های دومین جشنواره بانک محبوب من اهدا شد.

► بانک سامان بانک محبوب شد
مراسم اختتامیه جشنواره بانک محبوب من برگزار شد ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر