بنر
آرشیو اخبار بانکی
یک ایرانی، سردسته شبکه جعل گذرنامه در تایلند
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 12:19

با نمایش گذرنامه‌های یک جاعل ایرانی دستگیرشده در حومه بانکوک که به دلیل مهارت در جعل گذرنامه در این کشور به «دکتر» معروف شده بود، بار دیگر نام تایلند به‌عنوان مرکز جعل گذرنامه‌های باکیفیت برای گانگسترها، شورشی‌ها، پناهندگان و کارگران مهاجر مطرح شد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزیکشنبه 10 مرداد 95
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 11:23

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزیکشنبه 10 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
دولت تعیین نرخ بر اساس عرضه و تقاضا را پذیرفت
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 11:09

بانکی دات آی آر: به گفته رئیس کل بانک مرکزی بانک‌ها می‌توانند مستقیما در بازار آزاد به خرید و فروش ارز دست بزنند؛ به این ترتیب به نظر می‌رسد بانک مرکزی خود را برای برداشتن گام نهایی در مسیر یکسان‌سازی نرخ ارز آماده می‌کند.

 

ولی‌اله سیف روز گذشته در نشست كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد خراسان رضوي از ابلاغ دستورالعمل و ضوابط اجرایی خرید و فروش ارز توسط بانک‌ها بر اساس ارز آزاد در هفته جاری خبر داد. به گفته وي «اين اقدام، گامي در جهت تحقق پيش نيازهاي يكسان سازي نرخ ارز محسوب مي شود».

 

رئیس کل بانک مرکزی در توضیح دستورالعملی که بزودی به بانک‌ها ابلاغ می‌شود، گفت: «بانك‌ها مجاز مي‌شوند ارز آزاد مشتري را تحويل گرفته و نسبت به خريد و فروش آن اقدام كنند. همچنين صادر كنندگان مي‌توانند ارز حاصل از صادرات خود را به بانك بفروشند يا سپرده‌گذاري كنند.»

 

محدودیت در خرید و فروش ارز به ویژه ارز حاصل از صادرات یکی از مواردی بود که فعالان بخش خصوصی همواره از آن انتقاد می کردند و کارشناسان هم آن را یکی از موانع یکسان‌سازی نرخ ارز می دانستند.

 

حال به نظر می رسد با ابلاغ این دستورالعمل در هفته جاری، اقتصاد کشور یک گام دیگر به رهایی از آفت چند نرخی بودن ارز نزدیک می‌شود.

 

کارشناسان معتقدند ابلاغ دستورالعمل خرید و فروش ارز در بازار آزاد به بانک‌ها در واقع به این معناست که دولت، تعیین قیمت ارز بر اساس مکانیزم بازار و تناسب عرضه و تقاضا را به رسمیت شناخته است.

 

از سوی دیگر با مجاز شدن خرید و فروش ارز توسط بانک‌ها، منابع ارزی کشور و بانک‌ها افزایش می‌یابد و همچنین مبادلات ارزی از سمت بازار ارز به سمت سیستم بانکی حرکت می‌کند. با این مجوزشبکه بانکی  از این پس بازیگر اصلی بازار ارز می‌شود و این چارچوب مثبتی برای ایجاد ثبات در بازار ارز خواهد بود. منابع تجهیز شده با نرخ مناسب و برای اهداف سیستم بانکی و بانک مرکزی قابل تخصیص است.

 

به گفته کارشناسان یکی از زیرساخت‌های موردنیاز برای یکسان‌سازی، هماهنگی با دستگاه‌های دولتی از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت است تا تعداد اقلام کالایی که تأمین ارز آن با ارز متقاضی انجام می‌شود، افزایش یابد. افزایش تعداد کالاهای وارداتی که با ارز متقاضی وارد می‌شوند، به این خاطر است که پس از اعلام یکسان‌سازی نرخ ارز، نگرانی نسبت به افزایش قیمت کالاهای وارداتی به وجود نیاید.

 

تمایل وزارت صنعت به حذف ارز مبادله‌ای

این تصمیم در حالی از سوی بانک مرکزی به بانک ها ابلاغ خواهدشد که چندی پیش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته بود: «ارز مبادلاتی را باید از نظام تجارت خارجی کشور حذف کرد و تک نرخی شویم.»

 

ولی الله افخمی راد در تشریح روند حذف ارز مبادله ای گفته بود: «هم اکنون که سرعت حذف دریافت‌کنندگان ارز مبادلاتی بیشتر شده است، حتی واردکنندگان هم اعتراض خاصی نداشته‌اند و به همین دلیل به نظر می‌رسد این سیاست از سوی دولت بدرستی در حال اجرا است؛ اما در مورد کاهش واردات نیز باید به این نکته اشاره کرد که هر چه ارز مبادلاتی بیشتری را به واردکنندگان عرضه کنیم؛ حجم واردات غیرضرور به کشور افزایش می‌یابد بنابراین به نظر می‌رسد یکی از دلایل افزایش حجم قاچاق هم، همین ارز مبادلاتی است. فهرست اسامی کالاهایی که باید از دریافت ارز مبادلاتی محروم شوند، به صورت مداوم به بانک مرکزی ارایه می‌شود و مدام در طول هفته، یک تا حتی ده کالا را برای حذف دریافت ارز مبادلاتی به بانک مرکزی معرفی می‌کنیم، همانطور که گفتم امیدواری من این است که همین فردا، ارز مبادلاتی را از چرخه تجارت خارجی حذف کنیم اما به هرحال سیاستگذاری ارزی کشور در دست بانک مرکزی است و بنابراین ما فقط پیشنهاد می‌دهیم.»

 

 

منبع: خبرآنلاین

 
جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 09:33

100 درصد هزینه‌ درمان و داروی بیماران خاص و صعب العلاج و تمام هزینه درمان نازایی پرداخت می‌شود عمل جراحی فرهنگیان، بدون پرداخت هزینه‌ انجام می‌شود.

ادامه مطلب...
 
اخراج 2850 کارمند مایکروسافت
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 09:05

سال گذشته 7400 نیرو که عمدتاً از بخش موبایل بودند از مایکروسافت اخراج شدند و امسال تنها چیزی که مشخص‌شده این است که 900 نفر از 2850 نیرو از بخش فروش محصولات نرم‌افزاری خواهند بود.

ادامه مطلب...
 
یک ایرانی اولین زن برنده جایزه جامعه ریاضیات اروپا
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 08:37

دکتر سارا زاهدی، ریاضیدان جوان ایرانی و استاد دانشگاه KTH (موسسه سلطنتی فناوری) سوئد موفق به کسب جایزه جامعه ریاضیات اروپا (EMS) در سال ۲۰۱۶ شد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های یکشنبه10 مرداد 95
يكشنبه ، 10 مرداد 1395 ، 08:16

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
چرا کاهش نرخ سود هم کمکی به بورس نکرد؟
پنجشنبه ، 7 مرداد 1395 ، 12:22

کاهش نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی برخلاف تبلیغات عده‌ای و پیش‌بینی عده‌ای دیگر، تأثیری بر ورود جریان نقدینگی به بازار سهام نداشت و سپرده‌گذاران ترجیح دادند با وجود کاهش نرخ‌ها همچنان پولشان را در بانک‌ها نگه دارند.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 6 مرداد 95
پنجشنبه ، 7 مرداد 1395 ، 06:12

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
معرفی شغل موش‌گیری: موش‌ بگیریم یا طاعون؟
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 15:45

طاعون در عرض 4 سال توانست 50 میلیون نفر از مردم اروپا را بکشد. در پایان سال 1350 جمعیت اروپا از 80 میلیون به 30 میلیون نفر رسید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 6 مرداد
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 14:20

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 6 مرداد

ادامه مطلب...
 
نخستین بانک عامل ایرانی در طرح ابتکار شکوفایی شهری
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 13:57

بانکی دات آی آر: بانک شهر، به عنوان نخستین بانک عامل ایرانی در طرح ابتکار شکوفایی شهری از سوی برنامه اسکان بشر ملل متحد(un-habitat) برگزیده شد.


دکتر حسین محمد پورزرندی در مراسم افتتاح نخستین دفتر منطقه‌ای طرح ابتکار شکوفایی شهری در ایران که با حضور اعضای برنامه اسکان بشر ملل متحد(یو ان هبیتت)، استاندار و شهردار قزوین، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس و مدیرعامل بانک شهر افتتاح شد، گفت: بانک شهر، امروز در همه شهرها نقش مهمی در توسعه زیرساخت شهری، به ویژه حمل و نقل عمومی داشته است و مردم در کلانشهرهای بزرگ شاهد خدمات بانک شهر هستند.

 

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد، گفت: در این تفاهم‌، بانک شهر به دلیل سوابق درخشان خود در حوزه خدمات شهری به عنوان بانک عامل شکوفایی شهری انتخاب شد و قرار است تا با ایجاد صندوق جهانی شکوفایی شهری، امکان توسعه خدمات برای 45کشور فراهم شود.

 

مدیرعامل بانک شهر، اظهار کرد: شهرهای امروز برای انجام امور خود با مشکلات زیادی در تامین منابع خود مواجه هستند و بانک شهر افتخار دارد بتواند به عنوان بانک عامل در رفع این مشکلات، با ایجاد صندوق جهانی شکوفایی شهری تاثیرگذار باشد.

 

به گفته وی، برای اولین بار است که یک بانک ایرانی به عنوان بانک عامل این طرح انتخاب شده است و راه‌اندازی این صندوق موجب می‌شود تا با سایر نهادهای بین‌المللی وارد مذاکره شویم و منابع مالی مورد نیاز برای رفع مشکلات شهرها را فراهم کنیم.

 

پورزرندی خاطر‌نشان کرد: با ایجاد این صندوق، مدیریت جایزه جهانی نیز در این زمینه، به بانک شهر اختصاص می‌باید و به طور حتم حضور این بانک در عرصه‌های جهانی‌، می‌تواند برای نظام جمهوری اسلامی و سیستم بانکی حائز اهمیت باشد.

 

در ادامه این مراسم، مرتضی خامی، رئیس هیات‌مدیره بانک شهر نیز با اشاره به خدمات این بانک در عمران و آبادی شهرها اظهار کرد: برای همراهی با نظام بانکداری در کشور، حضور در عرصه‌های بین‌المللی بسیار مهم است و یو ان هبیتت و عاملیت صندوق ابتکار شکوفایی شهری، فرصت مناسبی است تا علاوه بر حضور موفق در این عرصه، خدمات مورد نیاز شهرها به آنان ارائه شود.

 

به گفته وی، تا کنون هیچ سازمان، بانک و نهاد دولتی  در ایران موفق به این کار نشده است و امیدواریم بانک شهر در انجام امور این حوزه موفق باشد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
استخدام؛ جایزه ویژه برای مردان
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 10:54

وضعیت این دفترچه آن‌قدر تبعیض‌آمیز بوده است که قبل از بلندشدن صدای فعالان حقوق زنان، برخی از مقامات دولتی ازجمله معاون زنان و خانواده رئیس‌جمهوری به آن اعتراض کردند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 6 مرداد 95
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 10:20

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 6 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
بانک‌ها به شفاف‌سازی علاقه ندارند
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 09:49

الزامات بانک مرکزی نخست افشای حقوق مدیران دوم الزامات صورت‌های مالی نمونه بوده است. اکثر بانک‌ها با افشای حقوق مخالف بوده‌اند.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های چهار شنبه6مرداد 95
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 08:23

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 5 مرداد 95
چهارشنبه ، 6 مرداد 1395 ، 06:29

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
14 بانک‌ ایتالیایی خواستار همکاری با ایران
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 15:16

بانکی دات آی آر: تا به امروز 6 وزیر ایتالیایی به ایران آمده‌اند همچنین ساچه ایتالیا در تمام زمینه‌های اقتصادی برای ایران خدمات ارائه می‌کند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا با بیان اینکه شرکت ساچه در تمام زمینه‌های اقتصادی ایرانیها را حمایت می‌کند گفت: تا به امروز ۱۴ بانک ایتالیایی خواستار همکاری با ایران شده‌اند.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا امروز در نشست خبری نمایشگاه ایران در این شهر در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر شرایط وضعیت بانکی ایران با ایتالیا  در خصوص فراهم آوردن زیرساختهای لازم در خصوص مسائل بانکی برای حضور مناسب تولیدکنندگان ایرانی در این کشور اظهار کرد: در 3 سال گذشته ایتالیا در ایران بوده است و حتی پیش از توافقات هسته‌ای شرکتهای ایتالیایی به ایران آمده و به طور سالانه نمایشگاه تخصصی ایتالیا در ایران برگزار کرده‌ایم.

 

وی افزود: زمانی که به همراه نخست‌ وزیر ایتالیا  به ایران آمدیم و در حضور معاون وزیر صنعت تفاهمنامه‌ای به امضا رساندیم قرار بر این شد که ایران نیز نمایشگاه اختصاصی در رم ایتالیا برگزار کند.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا ادامه داد: ایتالیا اولین کشور اروپایی است که در شرایط پس از اجرای برجام میزبان ایران برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی است که این امر تاکیدی بر اعتماد ایران و ایتالیا با یکدیگر و استراتژیک بودن این روابط است.

 

وی تاکید کرد: بر اساس اطلاعیه صورت گرفته در ایتالیا تا به امروز استقبال چشمگیری از سوی شرکتهای ایتالیایی و اروپایی برای شرکت در این نمایشگاه صورت گرفته است و ما نیز اکنون به خاطر برگزاری این نمایشگاه و استقبال صورت گرفته هیجان زده‌ایم.

 

ساچه ایتالیا در تمام زمینه‌های اقتصادی به ایرانی‌ها خدمت ارائه می‌کند

 

وی گفت: تا به امروز 6 وزیر ایتالیایی به ایران آمده‌اند همچنین ساچه ایتالیا در تمام زمینه‌های اقتصادی برای ایران خدمات ارائه می‌کند.

 

وی تاکید کرد: به هر حال برای رفع کامل مشکلات بانکی میان دو کشور نیاز به زمان بیشتری داریم اما باید از شرکت و نمایشگاه بین‌المللی ایران تشکر کرد که شرایط توسعه روابط اقتصادی میان دو کشور را ایجاد کرده است.

 

وی افزود: دنیای امروز دنیایی است بر اساس معیارهای اقتصادی و شرایط اقتصادی خود را دارد و فعالان اقتصادی از دور به قضایا نگاه می‌کنند اما وقتی که مشاهده کنند زمینه برای کار وجود دارد جلو می‌آیند و اقدامات صورت گرفته نیز در این راستا است.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا گفت: اتاق بازرگانی رم، استانداری لاتزیو در نقش اصلی‌ترین هدر نمایشگاه رم است و از سال 1347 و بعد از جنگ جهانی این نمایشگاه ایجاد شده است.

 

وی اظهار کرد: ما می‌دانیم که ایران فقط کشوری وارد کننده کالای مصرفی نیست بلکه زمینه‌های مناسبی برای صادرات و تولید محصولات خود دارد به همین خاطر نمایشگاه اختصاصی ایران در رم ایتالیا را یک گام اساسی برای توسعه حضور ایران در اروپا می‌دانیم.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا تاکید کرد: در نمایشگاه اختصاصی ایران در ایتالیا تواناییهای تولیدی و صادراتی ایران به نمایش در می‌آید و به نظر می‌رسد زمینه‌ای برای باز شدن پای اقتصاد ایران به اروپا باز شود.

 

14 بانک ایتالیایی خواستار همکاری با ایران هستند

 

وی تصریح کرد: تا به امروز 14 بانک ایتالیایی خواستار همکاری با ایران شده‌اند که این امر نیز نقش مهمی در توسعه روابط دو کشور دارد.

 

وی گفت: ما معتقدیم که ایران این قابلیت را دارد حتی بیشتر از 5 هزار متر مربع فضای نمایشگاه رم را به خود اختصاص دهد و شاهد حضور گسترده ایرانی‌ها در فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع باشیم.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی رم ایتالیا در پاسخ به سوال دیگر تسنیم مبنی بر اینکه چه محصولاتی از ایران بیشتر مد نظر و مورد توجه ایتالیاییها قرار دارد گفت: بی‌شک محصولات کشاورزی و صنایع غذایی ایران پتانسیل مناسبی برای حضور در ایتالیا دارد.

 

وی افزود: من خبر دارم که اکثر غولهای کشاورزی دنیا در کشور شما حضور دارند که این امر می‌تواند زمینه بسیار خوبی برای رشد و توسعه و گسترش بازارهای صادراتی کشور ایران  در ایتالیا باشد.

 

وی در پایان گفت: به نظر می‌رسد که در زمینه‌های دیگری از جمله پتروشیمی و تمام زمینه‌های مربوط به ساخت و ساز زمینه‌هایی برای همکاری و توسعه بیشتر ایران در ایتالیا باشد.

 

منبع: تسنیم

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 5 مرداد
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 14:17

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 5 مرداد

ادامه مطلب...
 
دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 14:16

وزیر کار دستور جذب ۳۵۶۹ مربی حق‌التدریسی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را صادر کرد.

ادامه مطلب...
 
بانک مرکزی نرخ تورم تیرماه را ۹.۲ درصد اعلام کرد
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 13:37

بانکی دات آی آر: بانک مرکزی نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به تیرماه ۱۳۹۵ نسبت به دوازده ماه منتهی به تیرماه ۱۳۹۴ را معادل ۹.۲ درصد اعلام کرد.

بانک مرکزی، خلاصه نتایج به‌دست آمده از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران براساس سال پایه ۱۰۰=۱۳۹۰ را به شرح زیر اعلام کرد:

 

شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران در تیرماه ۱۳۹۵ به عدد ۲۴۲.۸‌ رسید که نسبت به ماه قبل ۰.۸ درصد افزایش یافت.

 

شاخص مذکور در تیرماه ۱۳۹۵ نسبت به ماه مشابه سال قبل معادل ۸.۱ درصد افزایش داشته است.

 

برای مشاهده خلاصه نتایج شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران اینجا را کلیک کنید.

 

لازم به ذکر است: مرکز آمار ایران نرخ تورم منتهی به پایان تیرماه امسال را ۹ درصد اعلام کرده است.

 

 

منبع: مهر

 
بانکی: پیشخوان روزنامه های سه شنبه 5 مرداد 95
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 12:06

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
سرانجام یاهوبه قیمت 4.8 میلیارد دلار فروخته شد
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 11:44

پس از مدت‌ها کش‌وقوس تجاری، سرانجام رسماً اعلام شد هسته اصلی بیزینس یاهو به قیمت 4.8 میلیارد دلار به اپراتور مخابراتی ورایزون آمریکا فروخته شد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 5 مرداد 95
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 10:51

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 5 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
احداث خانه‌های امن در 18 استان برای زنان
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 10:51

زنانی که به هر دلیلی مجبور می‌شوند شب در بیرون از خانه بمانند، می‌توانند با سامانه 123 اورژانس اجتماعی تماس بگیرند تا در خانه‌های امن اسکان داده شوند.

ادامه مطلب...
 
عزم جدی بانک‌ها برای کمک به بخش تولید
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 10:08

بانکی دات آی آر: رئیس‌کل بانک مرکزی با بیان اینکه تزریق تسهیلات به‌عنوان سرمایه در گردش جزو اولویت امسال بانک‌ها است گفت: پرداخت تسهیلات در ۳ ماهه اول امسال ۴۴ درصد رشد کرد.

ولی‌الله سیف با تاکید بر اینکه عزم نظام بانکی، کمک به تولید و افزایش اشتغال است گفت: با وجود مشکلات در سال جاری و تنگنای اعتباری موجود، عزم جدی نظام بانکی، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای کمک به تولید، صنعت و اشتغال است.

رئیس‌کل بانک مرکزی در دو جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی استان آذربایجان غربی با اشاره به موضوع اختصاص ۱۶ هزار میلیارد تومان برای ۷۵۰۰ بنگاه تولیدی کوچک و متوسط گفت: آمار تسهیلات سال گذشته به میزان ۴۱۷ هزار میلیارد است که اگر ۵۰ درصد آن را غیرتمدیدی در نظر بگیریم مبلغی بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان می‌شود و شبکه بانکی تنها با اعطای زیر ۱۰ درصد از این مبلغ می‌تواند تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومانی را برای این بنگاه‌ها در نظر گیرد؛ بنابراین محدودیتی برای نظام بانکی در اعطای این تسهیلات وجود ندارد و بانک مرکزی با بخشنامه‌ای، بانک‌ها را برای انجام این کار مکلف کرده است.

رئیس شورای پول و اعتبار برگزاری جلسات مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را زمینه‌ای برای ایجاد تفاهم بین شبکه بانکی و مسئولان استانی دانست و اظهارداشت: نظام بانکی و بنگاه‌های تولیدی هرکدام مشکلات خود رادارند و باید به تفاهم و درک مشترک در خصوص مشکلات یکدیگر برسند؛ بنابراین کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ها ایجاد شده تا بتوانند زمینه تفاهم را ایجاد و به شناسایی مسائل پیش رو کمک کنند.

سیف در این جلسه بر سرعت عمل نظام بانکی تاکید کرد و گفت: نظام بانکی باید فرآیند مشخص و مناسبی در خصوص اعطای تسهیلات به بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط تعریف کند. بانک مرکزی نیز در این خصوص موارد چک برگشتی، مطالبات غیر جاری، عدم رعایت نسبت مالکانه و عدم وجود منابع در استان را مستثنا کرده است.

وی افزود: شرط اعطای تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط این است که تسهیلات سرمایه در گردش به حرکت خط تولید و استمرار آن منجر شود. حرکت نیز زمانی صورت می‌گیرد که محصول تولیدی، بازار مناسب داشته باشد و بنگاه تولیدی بتواند خلق ارزش کند.

سیف اثربخشی در افزایش تولید و اشتغال را شرط لازم برای اعطای تسهیلات دانست و گفت: ظرفیت منابع و تسهیلات شبکه بانکی محدود است و باید دقت شود این منابع به بخش‌هایی اختصاص یابد که بیشترین اثربخشی را بر افزایش تولید و ایجاد اشتغال دارند.

رئیس‌کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم حرکت حساب شده تر نظام بانکی در سال جاری خاطرنشان کرد: سال جاری، بنا به تاکید مقام معظم رهبری سال اقدام و عمل است و ما باید در عملکرد پایان سال، شاهد رونق بنگاه‌های کوچک و متوسط در کشور باشیم.

وی با اشاره به رشد ۴۴ درصدی تسهیلات پرداختی طی سه‌ماهه اول سال نسبت به دوره مشابه سال قبل تصریح کرد: اولویت اول امسال تزریق تسهیلات به‌عنوان سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی است که مشکل نقدینگی دارند.

رئیس‌کل بانک مرکزی با تاکید بر نظارت دقیق بر نحوه اعطای تسهیلات در بانک‌ها گفت: بانک‌ها باید اطمینان حاصل کنند که بنگاه‌های گیرنده تسهیلات به مرحله تولید رسیده باشند و زمینه بروز سوءاستفاده گرفته شود. سیف از مسئولان استانی خواست موانع موجود را به بانک مرکزی اعلام کنند تا در جلسات آینده با مدیران عامل بانک‌ها، این موانع بحث و بررسی شود.

 

منبع: اکونیوز

 

 
استخدام های روز- 4 مرداد 95
سه شنبه ، 5 مرداد 1395 ، 06:52

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
هدیه؛ طرح جدید بخشودگی جرائم تأخیر بانک آینده
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 17:24

بانکی دات آی آر: به‌ دنبال استقبال گسترده از طرح «طراوت» و نتایج مثبت آن برای گیرندگان تسهیلات، طرح جدیدی با عنوان «هدیه»، از سوی بانک آینده عملیاتی شد.

شرایط پیش‌ بینی شده در طرح «هدیه» که در بازه زمانی 1395/05/01 تا یایان 1395/06/21، (مصادف با عید سعید قربان) اجرا می‌گردد، به شرح زیر می‌باشد:

بخشودگی 100 درصد جریمه تأخیر تأدیه مازاد بر نرخ معامله (حداکثر به‌ میزان مابه‌ التفاوت نرخ وجه التزام و سود تسهیلات اعطایی) در صورت تسویه کامل مطالبات، بدون توجه به نرخ سود تسهیلات، نوع تسهیلات پرداختی و پلکانی بودن جریمه تأخیر.

بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه اقساط معوق تسهیلات اقساطی در صورت واریز یک‌ جا و به‌روز رسانی اقساط.

تسهیلات سررسید شده (با سررسید کم‌ تر از دو ماه) نیز در صورت تسویه کامل، مشمول بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه می‌گردند.

اعمال تخفیف در نرخ سود بعد از سررسید تسهیلات اعطایی بین 1 تا 5 درصد و بسته به نرخ تسهیلات در زمان دریافت.

توجه:

اعمال تخفیف در نرخ سود بعد از سررسید، صرفاً جهت تسهیلات تسویه شده در بازه زمانی اجرای طرح هدیه بوده و به‌روز رسانی اقساط معوق، مشمول تخفیف سود بعد از سررسید نمی‌گردد.

مشتریانی که در طول اجرای طرح، به شعب بانک آینده مراجعه و به هر نحوی نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود، اقدام نمایند؛ به میزان هر مرحله واریزی، مشمول بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر، از مشتریان عزیز مشمول طرح، درخواست می‌شود؛ به شعبه محل فعالیت در بانک آینده، مراجعه فرمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 4 مرداد
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 14:32

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت دوشنبه 4 مرداد

ادامه مطلب...
 
ایجاد 150 هزار شغل جدید در سال 1395
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 13:28

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از ایجاد بیش از ۱۵۰ هزار شغل جدید در سال ۱۳۹۵ با استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها خبر داده است.

ادامه مطلب...
 
حمایت بانک سامان از رونق کسب‌وکارهای کوچک و متوسط
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 11:15

بانکی دات آی آر: بانک سامان در سال گذشته بیش از 19هزار میلیارد ریال سرمایه در گردش به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط پرداخت کرده است.

 

به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، دکتر رضا آقابابایی قائم‌مقام مدیرعامل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از اولویت‌های بانک سامان در سال 94، اعطای تسهیلات کوتاه‌مدت برای تأمین سرمایه در گردش موردنیاز بنگاه‌های کوچک و متوسط به‌منظور کمک به خروج این بنگاه‌ها از رکود و حمایت از اشتغال‌زایی بوده است.

 

آقابابایی تصریح کرد: فعالان همه بخش‌های اقتصادی شامل بازرگانی، خدمات، صنعت، مسکن و ساختمان، کشاورزی و معدن از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند.

 

قائم‌مقام مدیرعامل بانک سامان درباره حجم تسهیلات پرداختی به این بنگاه‌های اقتصادی گفت: پرداخت بیش از 15هزار و 752 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و 3 هزار و 555 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های متوسط، بخشی از خدمات اعتباری بانک سامان در حوزه خرد و صنفی در سال گذشته بوده است.

 

آقابابایی خاطرنشان کرد: بانک سامان برای سال جاری نیز طرح‌های متنوعی برای اعطای تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی طراحی کرده که از ابتدای سال در حال انجام است.

 

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر را از شعب بانک سامان در سراسر کشور دریافت کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
حذف یارانه ۵۰ نماینده مجلس
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 10:55

۵۰ نفر از پذیرفته شدگان جدید مجلس‌شورای‌اسلامی قبلاً یارانه دریافت می‌کردند که پس از نمایندگی، یارانه آنان حذف شد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزدوشنبه 4 مرداد 95
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 10:24

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزدوشنبه 4 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
دستگیری چهار نفر در پرونده بانک ملت
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 08:46

در جریان پرونده بانک ملت چهار نفر بازداشت و چند نفر دیگر تحت تعقیب هستند البته برخی در ایران و برخی در خارج از کشور هستند.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های دوشنبه 4 مرداد 95
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 08:37

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 3 مرداد 95
دوشنبه ، 4 مرداد 1395 ، 06:03

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 14:47

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 3 مرداد

ادامه مطلب...
 
حساب بانک‌ها بازهم قرمز شد
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 13:10

بانکی دات آی آر: گرچه از میزان بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی برای دوره‌ای تا حدی کم شد ولی نتوانستند به روند تسویه ادامه دهند و بازهم بر بدهی آنها افزوده شده است.

 

صورت‌های مالی منتشره بانک مرکزی از عملکرد بانک‌ها تا پایان اردیبهشت امسال بیانگر رشد بدهی آنها به بانک مرکزی است؛ به گونه‌ای که در دو ماهه ابتدایی امسال حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان به بانک مرکزی بدهکار شده‌اند و رقم این بدهی از حدود ۸۳ هزار میلیارد تومان پایان سال گذشته به بیش از ۸۹ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

 

این در حالی است که تا پایان سال گذشته، مجموع بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی به حدود ۸۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده بود که گرچه نسبت به چند دوره قبل با رشد قابل توجهی همراه بود ولی نسبت به سال  ۱۳۹۳ گذشته کاهش یافته بود.

 

بانک‌ها توانسته بودند تا حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی ۸۵ هزار و ۸۰۰ میلیاردی خود به بانک مرکزی را تا آخر سال ۱۳۹۴ تسویه کنند. این کاهش  بی‌تاثیر از کنترل ناشی از راه اندازی چکاوک (مبادله الکترونیک چک) در شبکه بانکی و همچنین برخورد با تخلفات انضباطی بانک‌ها نبوده است.

 

اما ظاهرا روال تازه بانک‌ها در اضافه برداشت از بانک مرکزی و خرج منابع  چندان دوام نیاورد و در دوماهه ابتدایی امسال تا سه برابر آنچه (۲۰۰۰ میلیارد تومان) حسابشان را تا آخر سال قبل تسویه کرده بودند، بدهکار و تا ۶۰۰۰ میلیارد تومان به آن اضافه کرده است تا حساب آنها نزد بانک مرکزی بازهم قرمز باقی بماند.

 

این در حالی است که حجم تسهیلات دهی بانک‌ها با توجه به تنگنای مالی که با آن درگیر هستند از جمله دلایل روی‌آوری آنها به منابع بانک مرکزی است که البته این بانک پیش‌تر نیز در این باره هشدار داده بود، چراکه اضافه برداشت بانک‌ها بر رشد پایه پولی اثرگذار بوده و می‌تواند خطری برای تاثیرگذاری بر تورم و رشد آن باشد.

 

 

منبع: ایسنا

 
بازار کار برخی مشاغل سکه شد
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 11:37

زمزمه‌هایی برای انجام جراحی بزرگ در نظام آموزشی کشور پس از چند دهه آموزش تئوریک به گوش می‌رسد و تغییر شرایط جذب بازار کار باعث شده تا امروز هزاران نفر برای کسب مهارت‌های شغلی اقدام کنند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزیکشنبه 3 مرداد 95
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 10:23

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزیکشنبه 3 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
لایحه بانکداری بدون ربا در راه مجلس
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 10:09

بانکی دات آی آر: رئیس بانک مرکزی از ارسال دو لایحه قانونی، بانکداری بدون ربا و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای طرح تحول نظام بانکی کشور به مجلس شورای اسلامی تا پایان مرداد ماه خبر داد.

ولی‌الله سیف  در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تحول در نظام بانکی کشور، گفت: دو لایحه با عنوان لایحه قانونی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانکداری بدون ربا در حال آماده‌سازی است و در صورت تصویب در دولت، به مجلس ارائه خواهد شد.

رئیس بانک مرکزی، ادامه داد لوایح بانکداری بدون ربا و لایحه مربوط به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پیش‌بینی می‌شود که تا پایان مردادماه به مجلس ارائه شود.

وی در خصوص طرح تحول نظام بانکی کشور، گفت طرح تحول نظام بانکی، برنامه‌ای برای اصلاح نظام بانکی است و لوایح مطرح در زمینه بانکداری، در راستای طرح تحول نظام بانکی است.

نرخ ارز باید بر اساس واقعیت‌های اقتصادی تعیین شود

سیف، تشریح کرد لایحه قانون بانکداری ایران همان لایحه مربوط به بانکداری بدون ربا است.

رئیس بانک مرکزی به خانه ملت گفت باید فضای اقتصادی و سیاست‌های ارزی به نحوی باشد که نرخ ارزبر اساس واقعیت‌های اقتصادی تطبیق داده و تعیین شود.

 

 

منبع: اکونیوز

 

 

 
نگرانی کارگران از زمزمه حذف یارانه
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 09:42

درحالی‌که سبد هزینه خانوارهای کارگری نزدیک به ۳ میلیون تومان است که حقوق ۸۱۲هزارتومانی کارگران فاصله زیادی با واقعیت‌های جامعه دارد و این روزها دستمزد کارگران خیلی پایین‌تر از خط فقر است.

ادامه مطلب...
 
تنظیم تعطیلات و ساعات کار، در دستور کار
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 09:16

نتیجه نهایی این مصوبه «اصلاح و تنظیم تقویم تعطیلات کشور» خواهد بود که اولین دستاورد ملموس آن، می‌تواند «دو روزه شدن تعطیلی آخر هفته» به‌عنوان الگوی جهانی تعطیلات باشد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های یکشنبه 3 مرداد 95
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 08:20

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 2 مرداد 95
يكشنبه ، 3 مرداد 1395 ، 06:09

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
خلاصه نتیجه مجمع سالانه ۲۵ بانک و موسسه
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 16:38

بانکی دات آی آر: از ۲۵ بانک و موسسهایی که اقدام به برگزاری مجمع سالانه کرده‌اند مجمع ۱۰ بانک و موسسه به تنفس کشیده شد.

 

در پی اتمام سال مالی 29 اسفند سال 94 و لزوم برگزاری مجمع سالانه در فرصت 4 ماهه، اکثر شرکت‌ها و بانک‌های بزرگ در روزهای پایانی تیرماه اقدام به برگزاری این نشست سالانه با سهامداران کردند تا پرونده سال مالی قبل بسته شود.

 

در این میان با دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت (علی رستگار )، این صنعت با شوک تازه‌ایی روبرو شد و مجمع سالانه این بانک مشمول اصل 44 را تحت شعاع قرار داد.

 

از سوی دیگر بانک مرکزی برای برخی بانک‌ها مانند پارسیان، خاورمیانه، انصار، دی و... شروطی را تعیین کرد. تعدادی از بانک‌ها نیز به دلیل آماده نشدن صورت‌های مالی و اختلاف نظر مابین دستگاه‌های نظارتی بانک مرکزی و سازمان حسابرسی درباره نحوه تنظیم صورت‌های مالی و عدم تطبیق رویه‌های جاری با استانداردهای جهانی گزارشگری(IFRS)، نتیجه مجمع را به روزهای آینده موکول کردند.

 

از 25 بانک و موسسه‌ایی که اقدام به برگزاری مجمع سالانه کرده‌اند مجمع 10 بانک و موسسه به تنفس کشیده شد.

 

با این اوصاف درحالی طی روزهای آینده باید منتظر برگزاری مجمع سالانه بانک‌های چون ملت، صادرات و تجارت بود که اقتصاد آنلاین، خلاصه نتیجه مجامع بانک‌ها و موسسات مالی به شرح زیر است:

 

بانک تجارت: به دلیل آماده نبودن صورت‌های مالی به تنفس کشیده شد

 

بانک ملت: با تصویب سهامداران دو هفته به تنفس کشیده شد

 

بانک صادرات: به دلیل به حد نصاب نرسیدن حاضرین به تنفس کشیده شد

 

بانک پارسیان: 50 ریال تقسیم سود

 

بانک پاسارگاد: 160 ریال تقسیم سود

 

بانک خاورمیانه: 250 ریال تقسیم سود

 

بانک کارآفرین:200 ریال تقسیم سود

 

بانک سینا: دو هفته به تنفس کشیده شد

 

بانک اقتصاد نوین: بدون تقسیم سود

 

بانک قوامین: بدون تقسیم سود

 

بانک ایران زمین: به علت به حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس کشیده شد

 

بانک گردشگری: بدون تقسیم سود

 

بانک دی: 120 ریال تقسیم سود

 

بانک حکمت: 50 ریال تقسیم سود

 

بانک سامان: بدون تقسیم سود

 

بانک انصار: 220 ریال تقسیم سود

 

پست بانک: به دلیل به حد نصاب نرسیدن به تنفس کشیده شد

 

بانک آینده: 137 ریال تقسیم سود

 

بانک مهراقتصاد: 60 ریال تقسیم سود

 

بانک سرمایه:به علت به حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس کشیده شد

 

بانک شهر:به علت به حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس کشیده شد

 

کاسپین:  به علت به حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس کشیده شد

 

موسسه کوثر: به تنفس کشیده شد

 

موسسه عسکریه (ملل): 255 ریال تقسیم سود

 

موسسه رسالت: به علت به حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس کشیده شد

 

 

منبع: بورس پرس

 
نتایج یک پژوهش جدید درباره شغل: 81 درصد جوانان پشت‌میزنشینی می‌خواهند
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 15:16

نتایج یک پرسش از دانشجویان در شرف فارغ‌التحصیلی نشان می‌دهد که خواسته اول شغلی حدود ۸۱.۲ درصد آن‌ها استخدام و پشت‌میزنشینی است.

ادامه مطلب...
 
استفاده از ابزارهای نوین بانکی عامل رضایتمندی مردم از بانک شهر
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 14:39

بانکی دات آی آر: عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این‌که بانک شهر در میان همه بانک‌های کشور موفق عمل کرده است، گفت: امروز هر بانکی با شتاب بیشتری به سمت به روز شدن برود و از ابزاری نوین مانند پیشخوان شهرنت استفاده کند، رضایتمندی بیشتری از سوی مردم به دست خواهد آورد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، غلامرضا انصاری با انتقاد از وضعیت سیستم بانکی کشور به نسبت سیستم‌های بانکی دنیا، گفت: هر بانک یا موسسه مالی که در شرایط اقتصادی فعلی کشور در امور مختلف بانکداری الکترونیک ورود کند، می‌تواند رضایتمندی بیشتری را در میان مخاطبان خود داشته باشد.

انصاری تصریح کرد: بانکی که بتواند با امکانات کنونی اقتصادی کاملاً به روز عمل کند، از توفیقات بیشتری برخوردار می‌شود که در میان بانک‌های دولتی و غیردولتی، بانک شهر توانسته موفق عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: نکته برجسته دیگر در کارنامه بانک شهر ورود این بانک به پروژه‌های عمرانی است که این اقدام بسیار مثبت و سازنده‌ است و به هر میزان که مداخله و مشارکت مالی در طرح‌های تولیدی، عمرانی و مولد و اشتغال‌زا با شرایط به‌روز از سوی بانکی شاهد باشیم، می‌توانیم به توفیق آن بانک در آینده امیدوار باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، در ادامه عنوان کرد: هدایت منابع از سوی بانک شهر در امور امور تولیدی، زیربنایی و مولد، نقطه پیشرفت این بانک در آینده نزدیک است.

وی با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال‌95، افزود: این افزایش سرمایه نتیجه اعتماد مردم به این بانک در جهت سپرده‌گذاری است.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 2 مرداد
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 14:07

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 2 مرداد

ادامه مطلب...
 
قیمت اینترنت ثابت و موبایل از امروز کاهش یافت (+تعرفه‌های جدید)
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 13:20

تعرفه اینترنت ثابت حداقل ۱۶ درصد و قیمت مصرف آزاد اینترنت موبایل به میزان یک دهم ریال کاهش یافت.

 

ادامه مطلب...
 
رئیس‌کل بانک‌ مرکزی: نرخ سود تک رقمی می‌شود
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 11:13

رئیس‌کل بانک مرکزی از تلاش بدون وقفه بانک مرکزی برای تک‌نرخی کردن ارز تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: نرخ سود بانکی تک رقمی می‌شود.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزشنبه 2 مرداد 95
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 10:29

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزدوشنبه 2 مرداد 95

ادامه مطلب...
 
تونل‌های شناور زیرآبی نروژ؛ نخستین نمونه در نوع خود در جهان
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 09:59

مجموعه‌ای از پل‌های شناور روی سطح آب این تونل‌ها را شناور نگه می‌دارند و تیرهای اتصال آن‌ها را تقویت می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های شنبه 2 مرداد 95
شنبه ، 2 مرداد 1395 ، 07:45

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
دستگیری هکر 20 ساله حساب‌های بانکی
پنجشنبه ، 31 تیر 1395 ، 12:37

این سارق مجازی در دو ماه اخیر به این شیوه حدود یک میلیارد و 50 میلیون ریال از حساب بانکی افراد برداشت کرده است.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 29 تیر 95
پنجشنبه ، 31 تیر 1395 ، 06:58

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
شما هم می‌توانید یک کارآفرین زن موفق باشید
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 15:44

با توجه به آمارهای رسمی اخیر، سهم اشتغال زنان فقط 10 درصد است و نرخ بیکاری در میان زنان خصوصاً نیروی تحصیلکرده افزایش قابل توجهی داشته است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 30 تیر
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 13:56

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 30 تیر

ادامه مطلب...
 
فرصت‌ها و نوآوری‌ها را خلق کنید
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 10:36

يک روز، از مجله فوربس با من تماس گرفتند ـآن موقع 10 سالم بود (خنده)ـ چون مي‌خواستند من و شرکتم را در يکي از مقالاتشان معرفي کنند.

ادامه مطلب...
 
وام ۱۰میلیونی ازدواج به کدام دسته از متقاضیان تعلق می‌گیرد؟
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 09:58

براساس مصوبه کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، افراد در صف سامانه قرض الحسنه ازدواج که از سنوات گذشته (در مهلت مقرر ثبت نام کرده‌اند) در انتظار دریافت تسهیلات هستند، مشمول سقف های فردی قرض‌الحسنه ازدواج 100 میلیون ریالی می‌شوند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهار شنبه 30 تیر 95
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 09:50

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهار شنبه 30 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بازداشت مدیرعامل معزول بانک ملت با دستور مرجع قضایی
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 08:35

مدیرعامل معزول بانک ملت با دستور مراجع قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده است.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های چهار شنبه 30 تیر95
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 08:06

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 29 تیر 95
چهارشنبه ، 30 تیر 1395 ، 06:03

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
نخستین نتایج اجرای «ترابردپذیری موبایل»/۲۵۰۰ مشترک مهاجرت کردند
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 11:00

با گذشت ۹ روز از اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌های موبایل که امکان مهاجرت مشترکان را به اپراتوری دیگر بدون تغییر شماره فراهم می‌کند، معاون رگولاتوری، نتایج اجرای این طرح را تشریح کرد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 29 تیر 95
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 10:38

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 29 تیر 95

ادامه مطلب...
 
جزئیات استخدام در 14 اداره دولتی
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 10:36

14 سازمان دولتی از طریق آزمون استخدامی کارمند جذب می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
رئیس هیأت مدیره موسسه عسکریه، مدیر شایسته ملی شد
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 09:39

بانکی دات آی آر: در همایش تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی، محمدرضامروجی رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه به عنوان مدیر شایسته ملی در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی مؤسسه اعتباری عسکریه، این همایش به منظور تجلیل از نخبگان مدیریت ایران پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با همکاری مدیران گروه متخصصین ایران در ۲۲تیرماه سال جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (تالار مولانا) برگزار شد.

 

در این مراسم از محمدرضا مروجی به عنوان مدیر شایسته ملی تجلیل شد که جواد اکبری معاون امور شعب مؤسسه اعتباری عسکریه به نمایندگی از ایشان، تندیس نشان عالی مدیریت به همراه گواهینامه مدیر شایسته ملی را دریافت نمود.

 

اعطای نشان عالی مدیر شایسته ملی با رویکرد تجلیل از مدیران خلاق و چهره‌های شاخص مدیریت در عرصه کارآفرینی و ابتکار و خلاقیت در بهبود فضای کسب و کار با در نظر گرفتن سوابق عملکرد مدیریتی افراد برگزار می‌شود.

 

کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی با هدف بررسی نتایج مورد انتظار استقرار شایسته سالاری در بنگاه‌های اقتصادی ایران، ارائه دستاوردهای پژوهشی محققان و پژوهشگران مدیریت در خصوص راهکارهای جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت به جای مدیریت سنتی، تبیین ابعاد مختلف مدیریت جهادی با حضور صاحب نظران و استادان مدیریت، ارج نهادن به تجربیات بزرگان و پیشکسوتان مدیریت ایران، فرصت ارتباط مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های توانمند دولتی و خصوصی و زمینه سازی جهت افزایش سهم بخش خصوصی در مدیریت کلان اقتصادی برگزار شده است.

 

 

منبع: رواط عمومی موسسه اعتباری عسکریه

 
بانکی: پیشخوان روزنامه های سه شنبه 29 تیر95
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 07:55

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 28 تیر 95
سه شنبه ، 29 تیر 1395 ، 06:34

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 28 تیر
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 14:55

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 28 تیر

ادامه مطلب...
 
هزینه‌های بانک شهر توسط سازمان ملل پرداخت شد
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 14:42

بانکی دات آی آر: تمامی هزینه‌های سفر مدیران بانک شهر به شهر ژنو جهت شرکت در اجلاس اقتصاد شهری و مالی شهرداری‌ها توسط سازمان ملل تقبل و پرداخت شده و بانک شهر در این خصوص هیچ‌گونه هزینه‌ای انجام نداده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، پیرو خبر درج شده در یکی از پایگاه‌های خبری در مورخ 23/4/95 با مضمون "مأموریت دسته جمعی مدیران بانک شهر" و با عنایت به موضوعات طرح‌شده در خبر یادشده که کاملاً رنگ و بوی سیاسی داشته و فاقد مستندات دقیق و صحیح بوده و به لحاظ مالی به صورت جهت‌دار و مهندسی‌شده تهیه شده است مواردی به منظور تنویر افکار عمومی ارائه می‌شود.

در ابتدا و به لحاظ پیشینه ضرورت و چرایی انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان ملل متحد به آگاهی می‌رساند‌:

در اجرای یکی از بندهای مصوب سازمان ملل متحد از سال‌1393 مبنی بر تشکیل سازمان شکوفایی شهری و براساس شاخص‌های کلیدی شش‌گانه بهره‌وری، توسعه زیرساخت‌ها، کیفیت سطح زندگی، عدالت اجتماعی، سازگاری با محیط زیست، حکومت و قانون در جهت تعیین بانک عامل در زمینه فعالیت مدیریت شهری و با توجه به سوابق این بانک در حوزه پروژه‌های یادشده در منطقه، بانک شهر به عنوان تنها بانک تخصصی در این زمینه در کشورهای آسیایی، آفریقایی و با توجه به شرایط تحریم، پیش‌نویس تفاهم‌نامه‌ای در 25‌کشور منطقه پیشنهاد شد، بنابراین هیأت‌مدیره بانک شهر ضمن کسب استعلام پیش‌نویس اشاره‌شده در بالا از مبادی ذیربط نسبت به دریافت مجوزهای قانونی، اقدام و تفاهم‌نامه یادشده بین بانک شهر و سازمان ملل متحد منعقد شد که تاسیس دفاتر منطقه‌ای و همچنین تشکیل صندوق جهانی از اهم بندهای تفاهم‌نامه یادشده بود.

در این خصوص و در اجرای این مهم، سازمان ملل از شش ماه گذشته از بانک شهر به عنوان بانک عامل در کنفرانس ژنو در مقر سازمان ملل متحد در تاریخ 5 و 6 جولای‌(15 و 16 تیرماه) به منظور تشکیل صندوق منطقه پول که با حضور نمایندگان بانک‌های مربوطه و دیگر مدعوین مرتبط برگزار می‌شده، دعوت به عمل آورد که متعاقب آن در این کنفرانس نمایندگان سازمان ملل متحد؛ سازمان اسکان بشر، مدیریت رهبری جهانی شهرها ICL و نمایندگان بانک شهر فعالانه شرکت کرده و نقطه نظرات خود را به سمع و نظر حضار که از کشورهای مختلف جهان حضور داشتند، رسانند.

همانگونه که ملاحظه می‌شود بانک شهر به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو در تحقق "شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل‌" تلاش کرده که با توجه به فضای ایجادشده در پسابرجام به گونه‌ای عمل کند که ره‌آورد، تأثیرات و امکانات اقتصاد جهانی را در حوزه عملکردی خویش به انحای مختلف حساس کند. که این حضور بانک به عنوان محوریت صندوق منطقه پول می‌تواند دستاوردهای بسیار کلان برای کشور جمهوری اسلامی و شهرهای کشور داشته باشد. بر همین اساس این بانک پیش از هرگونه اقدام عملیاتی در همکاری با آن نهاد بین‌المللی نسبت به استعلام این موضوع از مبادی ذیربط و نهادهای مرتبط و کسب مجوزات لازم‌(قریب دو سال پیش) اقدام کرده و پس از مهیا شدن نظر موافق مبادی پیش گفته اقدام به عقد قرارداد کرده است.

گفتنی است در طول سالیان گذشته تا کنون در اجلاس‌‌های گوناگون این رویداد که در برخی از کشورهای جهان به وقوع پیوسته است نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در اجلاس‌های مختلف حضور فعالی داشته‌اند و به انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات کارشناسی خود اقدام کرده‌اند.

برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر، برخی از نمایندگان بدنه دولت، برخی از شهرداران شهرهای مختلف  جمهوری اسلامی ایران و دیگر شهرداران جهان حاضر در این جلسات بوده و حتی معاون رئیس جمهور نیز در برخی از اجلاس‌ها پیام‌هایی نیز ارسال داشته است.

همان گونه که در اجلاس اخیر نیز علاوه بر حضور برخی از مدیران بانک شهر، برخی از شهرداران کلانشهرها، نماینده بانک نیز حضور داشته‌اند.

در ادامه و در ارتباط با موارد طرح‌شده در خصوص هزینه‌های اجلاس نیز به صراحت اعلام می‌شود که تمامی هزینه‌های صورت پذیرفته در خصوص برگزاری اجلاس صرفاً براساس مفاد تفاهم‌نامه و موکداً به طرفیت سازمان ملل صورت پذیرفته و سناریو پردازی خبر یادشده در ارتباط با لحاظ کردن هزینه‌ها در بخش‌های دیگر به شهادت مستندات مالی کاملاً غیر‌واقع است.

گفتنی است  مبلغ پرداختی در مقایسه با دستاوردهای آتی و محوریت بانک شهر در تأسیس صندوق منطقه‌ای پول زیر نظر سازمان ملل بسیار ناچیز می‌باشد به گونه‌ای که پس از تشکیل صندوق بانک شهر قادر به تأسیس دفاتر منطقه ای در اکثر کشورهای آسیایی، شمال آفریقا و آسیای میانه می‌شود.

لازم به یادآوری است تمامی هزینه‌های سفر هیأت اعزامی اکیدا از طریق سازمان ملل متحد‌(ارگان دعوت‌کننده) تقبل و پرداخت شده و هیچ‌گونه هزینه‌ای در هیچ یک از قالب‌های ادعایی به بانک شهر تحمیل نشده است.

این بانک بر خلاف خبر ادعایی تمامی مجوزها، اسناد و مدارک را به صورت مستند در دست داشته و به لحاظ طبقه‌بندی اسناد، قابلیت ارائه آن به مبادی ذیربط میسر می‌باشد تا اثبات واقعیت‌ها برای اذهان عمومی سهل‌تر صورت پذیرد.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 

 

 
آش شور تعاونی ثامن‌الحجج برای نظام بانکی
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 13:40

آشی که مدیران تعاونی اعتباری ثامن‌الحجج برای نظام پولی پختند، شورتر از آن است که به این زودی بتوان پرونده آن را بست.

ادامه مطلب...
 
۵۰درصد منابع بانک‌ها قفل است
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 10:42

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: برای سال‌جاری پیش‌بینی می‌شود اقتصاد ایران بتواند ۴ تا ۵ درصد رشد کند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزدوشنبه 28 تیر 95
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 10:31

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزدوشنبه 28 تیر 95

ادامه مطلب...
 
اینستاگرام را از رایانه مدیریت کنید
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 09:28

یکی از محدودیت‌های اینستاگرام، مدیریت آن توسط دستگاه‌های هوشمند است و کاربران نمی‌توانند با استفاده از رایانه عملیات مدیریت حساب و آپلود موضوع جدید را در آن اجرا کنند. برای رفع این مشکل، پیشنهادی منحصربه‌فرد داریم.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های دوشنبه 28 تیر95
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 08:09

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 27 تیر 95
دوشنبه ، 28 تیر 1395 ، 06:14

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 27 تیر
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 14:43

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 27 تیر

ادامه مطلب...
 
اجرای طرح بانکیار الکترونیک در شعب بانک شهر
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 14:26

با اجرای این طرح مشتريان به اين باور خواهند رسید كه كار با سرويس‌هاي مختلف بانكداري الكترونيك، ساده و آسان است و كارايي آنها را افزايش مي‌دهد.

ادامه مطلب...
 
پلیس درباره کارت‌خوان‌های سیار هشدار داد
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 13:34

افراد سودجو با نصب قطعه‌ای سخت‌افزاری به نام "اسکیمر" اقدام به کپی‌برداری از اطلاعات مهم کارت‌بانکی افراد می‌کنند که انجام عملیات بانکی توسط مشتری می‌تواند از کپی شدن کارت‌بانکی جلوگیری کند.

ادامه مطلب...
 
ربیعی: حقوق وزرا تک رقمی شد
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 12:15

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مصوبه جدید شورای حقوق و دستمزد برای تعیین سقف پرداختی حقوق خبر داد و گفت: وزرا مجاز به دریافت حقوق‌های تک رقمی شدند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 27 تیر 95
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 10:46

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 27 تیر 95

ادامه مطلب...
 
پیامدهای تصویب حذف کارگاه‌های زیر پنج نفر از شمول قانون کار
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 10:25

تصویب این موضوع موجب تبعیض بین کارگران و ایجاد مشکلات بسیار در وضعیت کار، حقوق و مزایا و بیمه نیروهای کار می‌شد.

ادامه مطلب...
 
بررسی پرداخت وام ازدواج از منابع قرض‌الحسنه جاری
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 09:23

بانک مرکزی به منظور حمایت از ازدواج جوانان، تمام بانکها و مؤسسات اعتباری کشور را ملزم به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به جوانان کرد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های یکشنبه 27 تیر95
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 07:37

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 26 تیر 95
يكشنبه ، 27 تیر 1395 ، 06:08

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
دور زدن سود بانکی توسط بانک‌ها
شنبه ، 26 تیر 1395 ، 15:11

بازهم به روال دوره‌های قبلی کاهش نرخ سود سپرده، بانک‌ها ویترین خود را با سود مورد توافق چیدند، اما طرح‌های زیر میزی زیادی هم برای مشتریان خود دارند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 26 تیر 95
شنبه ، 26 تیر 1395 ، 11:00

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 26 تیر 95

ادامه مطلب...
 
مصاحبه با یک کارآفرین: چقدر سرمایه نیاز دارید؟
شنبه ، 26 تیر 1395 ، 10:54

برای همه ایده‌ها نباید سرمایه‌گذاری کرد. بعد از اینکه فهمیدیم این ایده نیازی از من و بقیه را برطرف خوهد کرد، بررسی کردیم ببینیم آیا این نیاز ارزشش را دارد که برایش سرمایه‌گذاری کنیم یا نه؟

ادامه مطلب...
 
مهمترین تحولات بانک‌ها پس از برجام
شنبه ، 26 تیر 1395 ، 09:37

با گذشت یک سال از برجام، امروز می‌توان گفت که یخ تحریم‌ها به تدریج شکسته شده است و بانک‌های ایرانی به تدریج در حال ارتباط‌گیری با نظام بانکی بین‌المللی هستند.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های شنبه 26 تیر95
شنبه ، 26 تیر 1395 ، 09:33

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ساعت اضافه کاری مجانی در آلمان
پنجشنبه ، 24 تیر 1395 ، 12:31

اضافه‌کاری شهروندان آلمان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ساعت بوده است. نزدیک به یک میلیارد ساعت کار اضافی بلاعوض بوده و شاغلان بابت آن مزد دریافت نکرد‌ه‌اند. این امر موجی از انتقادات را برانگیخته است.

ادامه مطلب...
 
تصویب لایحه کاهش ساعات کار بانوان
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 14:59

یک تبصره به عنوان تبصره 7 نیز به ماده واحده الحاق شد که به موجب آن بار مالی ناشی از اجرای این قانون برای کارفرمایان بخش‌های غیر دولتی و خصوصی مشمول این قانون پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 23 تیر
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 14:39

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهارشنبه 23 تیر

ادامه مطلب...
 
شکایت مدیر عامل سابق بانک رفاه به دادگاه
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 13:18

به گفته وی صورتحساب 234 میلیونی موجودی علی صدقی برخلاف واقع به عنوان فیش حقوقی برای اولین‌بار در این گروه منتشر و منشا مسائل بعدی شده است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهار شنبه 23 تیر 95
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 10:54

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز چهار شنبه 23 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های چهارشنبه 23 تیر95
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 10:02

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
زندگی ایرانی‌ها بدون شغل دوم نمی‌گذرد؟
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 09:10

بررسی‌های بازار کار نشانگر آن است که دست کم ۳۰ درصد نیروی کار در ایران شغل دوم و برخی هم شغل سوم دارند.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 22 تیر 95
چهارشنبه ، 23 تیر 1395 ، 06:19

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
رنگ گذرنامه شما چه معنی دارد؟
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 16:34

مکان جغرافیایی، سیاست و حتی مذهب نقش مهمی در انتخاب رنگ گذرنامه برای کشورها ایفا می‌کنند و هیچ دستورالعمل خاصی برای ملت‌ها وجود ندارد.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 22 تیر
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 14:33

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 22 تیر

ادامه مطلب...
 
نرخ سود اوراق مشارکت 18 درصد شد
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 13:27

معاون وزیر صنعت از تصمیم جدید شورای اقتصاد برای تعیین نرخ سود اوراق مشارکت طرح‌های دولتی خبر داد و گفت: نرخ سود اوراق مشارکت ١٨ درصد تعیین شد که بالاتر از نرخ سود بانکی است.

ادامه مطلب...
 
2 مشکل اصلی بانک‌های کشور چیست؟
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 10:36

دارایی‌های منجمد شده و کمبود سرمایه، دو مشکل اساسی بانک‌های کشور که دولت در چارچوب اصلاح ساختار نظام بانکی کشور به دنبال حل آن‌ها است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 22 تیر 95
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 09:33

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 22 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های سه شنبه 22 تیر95
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 08:26

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 21 تیر 95
سه شنبه ، 22 تیر 1395 ، 06:53

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 21 تیر
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 14:10

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 21 تیر

ادامه مطلب...
 
راه‌های پیگیری قطع حقوق کارمندان به خاطر ضمانت بانکی
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 13:30

برخی از کارمندان و حقوق‌بگیران دولت گلایه می‌کنند چرا به خاطر ضمانت وام بانکی دوستان و آشنایان خود، حقوقشان قطع و ضبط می‌شود.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 10:36

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 21 تیر 95

ادامه مطلب...
 
۸۰ مدیر دولتی حقوق بالای ۳۰ میلیون تومان می‌گیرند
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 10:02

رئیس کمیسیون برنامه ‌و بودجه مجلس گفت: ۸ نفر از ۹۵۰ نفر مدیر دولتی بالای ۴۰ میلیون تومان و ۸۰ نفر بالای ۳۰ میلیون تومان در ماه حقوق می‌گیرند.

ادامه مطلب...
 
بیشترین و کمترین ساعت کاری در جهان
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 09:11

سازمان توسعه و همکاری اقتصادی از بیشترین و کمترین ساعت کاری در جهان گزارش داد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های دوشنبه 21 تیر95
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 08:16

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز- 20 تیر 95
دوشنبه ، 21 تیر 1395 ، 06:15

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
ورود اولین کارت‌ بانکی بین‌المللی/کارت‌های ژاپنی و چینی در ایران
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 15:14

براساس وعده مسئولان بانک مرکزی، بازار بانکی ایران در انتظار ورود اولین کارت‌های بانکی بین‌المللی از نوع آسیایی تا سه ماه آینده است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 20 تیر
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 14:30

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 20 تیر

ادامه مطلب...
 
این خودرو دزد می‌گیرد (+عکس)
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 14:01

کادیلاک به طراحی سیستمی پرداخته که امنیت خودرو در آن به کاملا گسترده شده و افزایش یافته است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 20 تیر 95
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 10:37

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 20 تیر 95

ادامه مطلب...
 
دستگیری دزدانی که دیوار بانک ملی را سوراخ کردند
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 10:16

د‌اد‌ستان تنکابن از د‌ستگیری سارقان بانک ملی این شهر خبر د‌اد‌.

ادامه مطلب...
 
کاسبی پر سود با «افزایش اعضای کانال تلگرام»
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 09:23

هرچه تعداد اعضای یک کانال بیشتر باشد، ارزش کانال هم بالاتر می‌رود و برای صاحب کانال هم اعتبار بیشتری بدست می‌آورد، اما این اعضا از کجا می‌آیند؟

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی یکشنبه 20 تیر95
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 08:13

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-19تیر 95
يكشنبه ، 20 تیر 1395 ، 06:02

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
اختلاس ۳۲ میلیاردی کارمند بانک: عامل اختلاس دستگیر شد
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 15:31

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری کارمند بانکی که پس از اختلاس ۳۲ میلیاردی قصد فرار از کشور را داشت، خبر داد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 19 تیر
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 14:30

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 19 تیر

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 19 تیر 95
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 11:21

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز  شنبه 19 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانک‌ها چگونه با پول اموات کاسبی می‌کنند؟!
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 09:55

بانک‌ها سپرده مشتریانی که فوت کرده باشند را به سرفصلی می‌برند که تا زمان انحصار وراثت مسدود می‌شود و هیچ سودی هم به آن تعلق نمی‌گیرد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی شنبه 19 تیر95
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 09:55

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
کناره‌گیری بانک پارسیان از انجام تعهدات ثامن
شنبه ، 19 تیر 1395 ، 09:20

مدیر‌عامل بانک پارسیان به‌عنوان بانک عامل انجام تعهدات این تعاونی در قالب نامه‌ای به رییس‌کل بانک مرکزی موضوع کناره‌گیری از این مسئولیت را اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-15تیر 95
چهارشنبه ، 16 تیر 1395 ، 06:38

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
استفاده از خدمات روابط عمومی تجاری؛ گامی برای پیشتازی برندها
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 15:24

گسترش فضاهای ارتباطی، رشد شبکه‌های اجتماعی، هر چه رقابتی شدن بازار عرضه کالا و خدمات، همه و همه دست به دست هم داده تا فضای تبلیغات و معرفی برندها  دگرگون شود.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 15 تیر
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 14:27

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 15 تیر

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 15 تیر 95
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 10:33

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 15 تیر 95

ادامه مطلب...
 
حذف ویزا برای تماشاگران در جام جهانی 2018
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 10:32

ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه قانونی را امضا کرد که طبق آن هوادارانی که در زمان بازی های جام جهانی 2018 به این کشور سفر می‌کنند نیازی به ویزا نداشته باشند.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی سه شنبه 15 تیر95
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 07:48

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-14تیر 95
سه شنبه ، 15 تیر 1395 ، 06:08

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
فیش‌های حقوقی مدیران بانکی چقدر مهم است ؟
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 19:09

موضوع فیش‌های حقوقی و حقوق‌های نجومی برخی مدیران بانکی ، به مساله‌ی داغ خبری این روزها تبدیل شده است. در کمتر محفل و مجلسی است که بنشینی و صحبت از فیش‌های حقوقی چند ده و چند صد میلیونی نشود.

ادامه مطلب...
 
برخی سرویس‌های گوگل برای 4 ماه رایگان شدند
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 14:52

سرویس‌های یوتیوب Red و گوگل پلی موزیک به مدت 4 ماه رایگان شدند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 14:16

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه 14 تیر

ادامه مطلب...
 
بیزنس اینسایدر: شغلی جدید و جالب در انتظار اوباما
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 13:41

اوباما با نزدیک شدن پایان دوره ریاست‌جمهوری، در فکر شغل جدیدی است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 14 تیر 95
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 10:14

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 14 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی دوشنبه 14 تیر95
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 08:33

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-13تیر 95
دوشنبه ، 14 تیر 1395 ، 06:42

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
انتقال پول با شبا + لینک دسترسی به شبای بانک‌ها
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 15:32

از طریق شبا می‌توانید بدون اینکه اسم شخص، اسم شعبه و کد شعبه را بدانید پول انتقال دهید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 13 تیر
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 14:15

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 13 تیر

ادامه مطلب...
 
سرقت مسلحانه از بانک ثامن شیراز
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 13:50

بانک ثامن در شیراز صبح یکشنبه مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 13 تیر 95
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 11:46

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 13 تیر 95

ادامه مطلب...
 
مدیرعامل جدید بانک صادرات کیست؟
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 09:14

سیاوش زراعتی از فروردین ۱۳۹۳ مشاور امور بانکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بوده است.

ادامه مطلب...
 
"شهرام جزایری" بانک می زند
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 09:03

شهرام جزایری - یکی از محکومان مشهور اقتصادی در ایران - می‌گوید که به دنبال تأسیس «بانک جهانی شهرام» است که قرار است بازارهای بین‌المللی را نیز پوشش بدهد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی یکشنبه 13 تیر95
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 08:04

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

 

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-12 تیر 95
يكشنبه ، 13 تیر 1395 ، 06:56

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 12 تیر
شنبه ، 12 تیر 1395 ، 14:16

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 12 تیر

ادامه مطلب...
 
رابطه‌ی مایکل شوماخر با پیشخوان بانکی انصار !
شنبه ، 12 تیر 1395 ، 13:03

اخیرا جنجال‌های زیادی در مورد فیش‌های حقوقی چندصدمیلیونی و وام‌های میلیاردی مدیران بانکی منتشر شده است ، پیگیری آن‌ها به جای خود ، ولی اتخاد تصمیمات اشتباه که منجر به هدر رفتن میلیاردها تومان بودجه تبلیغاتی یک بانک می‌شود هم دست‌کمی از این موضوع جنجالی ندارد.

ادامه مطلب...
 
دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟
شنبه ، 12 تیر 1395 ، 11:29

در جلسه‌ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داده است با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 12 تیر 95
شنبه ، 12 تیر 1395 ، 10:15

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 12 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی شنبه 12 تیر95
شنبه ، 12 تیر 1395 ، 08:13

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
شرایط پرداخت حقوق، پاداش و وام به مدیران و کارکنان (+سند)
پنجشنبه ، 10 تیر 1395 ، 10:45

در این ابلاغیه مواردی همچون نحوه بکارگیری نیروی انسانی، اختصاص پاداش‌ها و حتی وام به مدیران و کارکنان مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-9 تیر 95
پنجشنبه ، 10 تیر 1395 ، 06:09

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 9 تیر
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 14:08

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 9 تیر

ادامه مطلب...
 
نرخ سود تسهیلات بانکی به 18 درصد کاهش یافت
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 11:15

شورای پول و اعتبار ضمن تایید و تصویب اقدام اخیر بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه تعدیل نرخ‌های سود علی‌الحساب سپرده بانکی، نرخ سود عقود مشارکتی و غیرمشارکتی را حداکثر معادل 18 درصد تعیین کرد.

ادامه مطلب...
 
خطر بیکاری ناگهانی در ۸ استان
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 10:52

لرستان پُرریسک‌ترین و بوشهر بهترین بازار کار کشور را در اختیار دارند. در ۸ استان بین ۱۴.۷ تا ۲۱.۷ درصد کل شاغلان در خطر بیکاری یک‌باره در اثر ورشکستگی ناگهانی و یا تعدیل نیروی بنگاه‌ها هستند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 9 تیر 95
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 10:17

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهارشنبه 9 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی -چهارشنبه 9 تیر95
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 09:36

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-8 تیر 95
چهارشنبه ، 9 تیر 1395 ، 06:36

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 8 تیر
سه شنبه ، 8 تیر 1395 ، 14:46

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 8 تیر

ادامه مطلب...
 
لگد سرنوشت‌ساز یک خبرنگار زن +تصاویر
سه شنبه ، 8 تیر 1395 ، 12:55

یک خبرنگار زن مجارستانی هنگام تصویربرداری از تلاش آوارگان پناه‌جو برای عبور از مناطق مرزی، به یک پدر و پسر پناه‌جو که در حال فرار بودند لگد زد که بر اثر این ضربه وی و فرزندش زمین خوردند.

ادامه مطلب...
 
دادستان تهران متهم پرونده موسسه ثامن‌الحجج بازداشت شد
سه شنبه ، 8 تیر 1395 ، 10:00

طی دو سالی که پرونده در دادسرای تهران تحت رسیدگی است، حداقل 6 هزار حساب بانکی توقیف شده و 2 هزار و دویست میلیارد تومان وجوه سپرده‌گذاران مسترد شده است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 8 تیر 95
سه شنبه ، 8 تیر 1395 ، 09:45

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزسه شنبه 8 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی سه شنبه 8تیر95
سه شنبه ، 8 تیر 1395 ، 08:42

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-6 تیر 95
دوشنبه ، 7 تیر 1395 ، 06:48

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 6 تیر
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 14:27

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری یکشنبه 6 تیر

ادامه مطلب...
 
بانک رفاه وام با سود ۶ درصد می‌دهد
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 10:59

بانک رفاه با هدف جلب رضایت مشتریان طرح «جاری رفاه» را ارایه کرد.

 

ادامه مطلب...
 
وام‌گرفتن برای پرداخت جریمه سربازی؛ چگونه؟
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 09:43

جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اختصاص تسهیلات بانکی با سود 4 درصد شرایط پرداخت قسطی جرائم غیبت سربازی را تشریح کرد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 6 تیر 95
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 09:41

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز یکشنبه 6 تیر 95

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی یکشنبه6 تیر95
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 08:06

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-5 تیر 95
يكشنبه ، 6 تیر 1395 ، 06:09

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
افزایش ۳۰۰ برابری مهاجرت پرستاران!
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 16:18

کارانه ۳۰۰ هزار تومانی یک پرستار در مقابل کارانه ۶۰ میلیون تومانی پزشک، فاصله دریافتی پزشکان با پرستارها است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 5 تیر
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 15:00

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری شنبه 5 تیر

ادامه مطلب...
 
کارمندان دولت نمی‌توانند همزمان در دانشگاه تحصیل کنند
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 11:16

وارد شدن به خدمات عمومی دولتی محدودیت‌های قانونی برای کارمندان به همراه دارد که یکی از این محدودیتها، منع تحصیل همزمان با اشتغال به خدمات عمومی (دولتی) است.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 5 تیر 95
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 10:31

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز شنبه 5 تیر 95

ادامه مطلب...
 
مدیرعامل بانک رفاه استعفا داد یا برکنار شد؟
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 09:55

روز گذشته خبری در خروجی یکی از سایت‌های خبری منتشر شد مبنی براینکه علی صدقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران استعفا داد اما سایت دیگر خبری اعلام کرد که مدیرعامل بانک رفاه برکنار شد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی شنبه5 تیر95
شنبه ، 5 تیر 1395 ، 09:35

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
مغز بیرون زده به جمجمه بازگشت!
پنجشنبه ، 3 تیر 1395 ، 11:02

پزشکان اوهایو طی انجام یک عمل جراحی فوق‌العاده دشوار و خطرناک موفق شدند مغز یک کودک را که در خارج از جمجمه شکل گرفته بود به حالت طبیعی برگردانند.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-2 تیر 95
پنجشنبه ، 3 تیر 1395 ، 06:38

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
ناسا در "مریخ" نیروی کار استخدام می‌کند
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 14:12

ناسا برای مردان و زنانی که تمایل به کار و زندگی در سیاره سرخ دارند، آگهی استخدام منتشر کرده است.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 2 تیر
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 14:08

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری چهار شنبه 2 تیر

ادامه مطلب...
 
بانک ملی به مشتریانش کارت اعتباری می‌دهد
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 13:59

بانک ملی به دارندگان حساب در این بانک کارت اعتباری با سقف پنج میلیون تومان ارائه می‌کند که البته این میزان با توجه به گردش حساب مشتریان متفاوت خواهد بود.

ادامه مطلب...
 
اهمیت برند و نحوه موفقیت در برندسازی
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 13:03

امروزه، دنیای تجارت و بازرگانی، دنیای برندهاست. در فضای اقتصادی، سیاسی و حتی محیط فرهنگی، آنچه که اثرگذار است، برند است.

ادامه مطلب...
 
سقف درآمد سالیانه چقدر شد؟
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 11:30

براساس بخشنامه مصوب سازمان امور مالیاتی، سقف معافیت مالیاتی درآمد سالیانه 156 میلیون ریال اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهار شنبه 2 تیر 95
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 09:58

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروزچهار شنبه 2 تیر 95

ادامه مطلب...
 
ارایه پیشنهاد حدف شرط جنسیت در استخدام‌های وزارت نفت
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 08:58

مشاور وزیر نفت در امور زنان از ارایه پیشنهادی به بیژن زنگنه برای حذف شرط جنسیت در استخدام‌های وزارت نفت خبر داد.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی چهارشنبه2 تیر95
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 08:14

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-1 تیر 95
چهارشنبه ، 2 تیر 1395 ، 06:37

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 1 تیر
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 14:45

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری سه شنبه 1 تیر

ادامه مطلب...
 
قیمت اینترنت داخلی یک سوم اینترنت بین‌المللی شد
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 11:37

معاون وزیر ارتباطات گفت: کاهش هزینه اینترنت داخلی اخیرا به صورت داوطلبانه از طریق چند شرکت اجرایی شد و آن‌ها با تعامل به این مهم دست یافتند.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 1 تیر 95
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 11:11

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز سه شنبه 1 تیر 95

ادامه مطلب...
 
تورم تک رقمی شد
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 10:55

بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران تورم کالا و خدمات مصرفی شهری در خرداد ماه سال جاری تک رقمی شد و به ٩.٥ رسید.

ادامه مطلب...
 
بانکی: پیشخوان روزنامه های اقتصادی سه شنبه 1 تیر95
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 08:05

صفحه اول روزنامه های اقتصادی امروز به این مسایل می پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام های روز-31 خرداد95
سه شنبه ، 1 تیر 1395 ، 06:31

تازه ترین استخدام های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه31 خرداد
دوشنبه ، 31 خرداد 1395 ، 14:30

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایان وقت اداری دوشنبه31 خرداد

ادامه مطلب...
 
وقتی قورباغه‌ها هم فضانورد شدند
دوشنبه ، 31 خرداد 1395 ، 11:01

مشهور است که فضا باعث بیماری حرکت و بهم خوردن حس تعادل در انسان می‌شود. ناسا قصد داشت این عوارض را بر روی قورباغه‌ها بررسی کند که دارای ساختارهای گوش داخلی مشابه انسان هستند.

ادامه مطلب...
 
معضل بیکاری در کدام استان‌ها جدی‌تر است؟ +نمودار
دوشنبه ، 31 خرداد 1395 ، 09:54

بالاترین نرخ بیکاری در کل کشور مربوط به استان کرمانشاه با نرخ بیکاری 23.1 درصدی است.

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
234-60-banki.
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 904 مهمان آنلاین داریم