بنر

بنر
آرشیو اخبار بانکی
آغاز به کار دفتر نمایندگی بانک سامان در رم
چهارشنبه ، 3 خرداد 1396 ، 09:20

نخستین دفتر نمایندگی بانک سامان در اروپا پس از دریافت مجوز از بانک‌های مرکزی ایران و ایتالیا در شهر رم افتتاح شد.

ادامه مطلب...
 
رئیس شعبه یکی از موسسات اعتباری خود را زندانی کرد
چهارشنبه ، 3 خرداد 1396 ، 09:04

رئیس شعبه ستارخان یک موسسه اعتباری در اعتراض به سفارش برخی مدیران برای پرداخت پول به یک مشتری و برای جلوگیری از سوءاستفاده خود را در شعبه محبوس کرد!

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهارشنبه 3 خرداد 96
چهارشنبه ، 3 خرداد 1396 ، 08:26

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز دوشنبه 1 خرداد 1396
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 15:59

تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...

ادامه مطلب...
 
پرداخت تسهیلات ۲ میلیونی به بازنشستگان و مستمری بگیران
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 15:45

شعب بانک رفاه در سراسر کشور نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی اقدام می کنند.

 

ادامه مطلب...
 
هر کجای دنیا که هستید، گزارش دقیق فعالیت‌های روزانه کارمندان را در ایمیل خود دریافت کنید!
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 14:06

اینکه دیده شود یک پرسنل در روز 20 ام ماه هدف فروشش را زده می تواند با یک تشویق توسط مدیران با انرژی بیشتری به کار فروش خود ادامه دهد.

 

ادامه مطلب...
 
شعبه بانک های صادرات و ملی در مسقط دایر می‌شود
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 13:43

بانکی دات آی آر: مسئولان بانک مرکزی ایران و عمان برای گسترش همکاری های دو جانبه بر توسعه مناسبات بانکی از جمله سوئیچ اتصال شبکه های پرداختی دو کشور توافق کردند.

این موضوع در سفر یک روزه ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی ایران به مسقط پیگیری شد.

 

سیف دیروز (1 خرداد) در رأس هیات عالی رتبه بانکی و با هدف پیگیری توافق های انجام شده میان دو کشور در سفر اخیر رییس جمهوری به عمان سفر کرد که نتیجه آن تصمیم مشترک دو کشور برای تسهیل در روابط بانکی بود.

 

در این دیدار ولی اله سیف و حمود سنگور الزجالی رئیسان بانک مرکزی ایران و عمان ضمن تعیین مسئولان کمیته مشترک از سوی طرفین، درباره اتصال شبکه های پرداخت بانکی دو کشور از طریق سیستم سوییچ های طرفین به منظور دسترسی دارندگان کارت های بانکی ایران و عمان به خودپردازها و دستگاه های پذیرنده توافق کردند.

 

همچنین در این جلسه مقرر شد برای توسعه همکاری دو جانبه میان دو کشور، شعب بانک های صادرات ایران و ملی مستقر در عمان فعال شوند.

 

در این پیوند و با هدف تسهیل تجارت دوجانبه میان دو کشور، مقرر شد روابط کارگزاری بانکی بین بانک های تجاری و استفاده از خدمات بانک های عمانی در حوزه اعتبارات اسنادی و ضمانت نامه های بانکی توسعه یابد.

 

برگزاری دوره های آموزشی بانکی در زمینه بانکداری اسلامی، خزانه داری ارزی و حوزه های نظارتی از دیگر دستاوردها و توافقات حاصل شده در این سفر است.

 

براساس توافق صورت گرفته میان روسای کل دو بانک مرکزی، مقرر شد مسئولان فنی بانک های مرکزی و تجاری دو کشور ظرف مدت یک ماه مسائل فنی را مورد بحث و بررسی قرار داده و پیشنهادهای مناسبی را برای حل و فصل موارد مدنظر طرفین در پایان ماه به روسای کارگروه مشترک بانکی ارائه کنند.

 

جمعی از مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی نیز در سفر یک روزه رئیس کل بانک مرکزی به مسقط حضور داشتند.

 

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

 
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بانک تجارت
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 12:52

بانکی دات آی آر: متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بانک تجارت برای دریافت کارت حضور در این آزمون اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدام بانک تجارت برای دریافت کارت حضور در جلسه به اینجا مراجعه کنند.

 

گفتنی است این بانک در راستای تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس»و در رشته های مرتبط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از برگزاری آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی« استخدام می نماید. آزمون کتبی، علمی استخدامی در تاریخ پنجم خرداد سالجاری برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
بیمه کارآفرین دعوت به همکاری می‌کند
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 11:23

بانکی دات آی آر: بیمه کارآفرین از علاقمندان جهت همکاری در این شرکت دعوت به همکاری می کند.

 

برای اطلاع از شرایط همکاری به لینک زیر مراجعه کنید.

 

فرم استخدام

 
حتی بدون داشتن شناسه هم میتوانید قبضتان را پرداخت کنید
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 10:53

بانکی دات آی آر: با استفاده از سامانه جدید همراه بانک سینا، پرداخت قبوض به راحتی و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت، قابل انجام است.

 

در نسخه جدید همراه بانک سینا که اخیرا رونمایی شده، قابلیت های متعدد و جلوه های گرافیکی جذاب برای دارندگان کارت های شتابی و امکانات بیشتر برای دارندگان سپرده در این بانک در نظر گرفته شده است.

 

علاوه بر آن به جهت تسریع و تسهیل در انجام خدمات بانکی، امکاناتی در این راستا فراهم شده که از آن جمله می توان به پرداخت قبوض بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت و از طریق بارکد خوان اشاره کرد.

 

از قابلیت های دیگر این نرم افزار، فعال سازی پس از نصب برنامه از طریق پیامک و نیز ورود به سامانه از طریق ثبت اثر انگشت است که این امر در جهت افزایش امنیت صورت گرفته است.

 

این سامانه قابلیت های دیگری نیز دارد که در روند انجام فعالیت های بانکی می تواند راهگشای کاربران باشد.

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

 
ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 10:48

بانکی دات آی آر: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر، این هفته با حضور معاون اداری و توسعه منابع انسانی برگزار می‌شود.

 

جلسه ارتباط مستقیم تلفنی این هفته، با حضور سعید کیانی، معاون اداری و توسعه منابع انسانی این بانک و هیات همراه، در سامانه نظارت و ارتباطات مردمی 8655 برگزار می‌شود.

 

بر این اساس، شهروندان، مشتریان و همکاران می‌توانند روز چهارشنبه 3 خرداد از ساعت 10 تا 12 از طریق شماره تماس 8655 هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد، شکایت و تقدیر خود از عملکرد این حوزه را مطرح کنند.

 

گفتنی است، سامانه8655 به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، شکایت‌ها، انتقادها و پیشنهادهای مشتریان، همکاران و شهروندان بانک شهر، راه‌اندازی شده است که از این طریق هر هفته یکی از مدیران و یا معاونان بانک، پاسخگوی موضوعات حوزه‌ مربوطه خواهد بود.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
الزام تامین اجتماعی و صندوق فرهنگیان به فروش سهام دو بانک
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 09:41

بانکی دات آی آر: تامین اجتماعی و صندوق فرهنگیان به فروش سهام بانک رفاه و بانک سرمایه ملزم شدند.

ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی خبر از الزام تامین اجتماعی و  صندوق فرهنگیان به فروش سهام بانک رفاه و بانک سرمایه داد.

رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: سازمان تامین اجتماعی و صندوق ذخیره فرهنگیان دو نهاد دولتی هستند. من سهامداری آنها را تایید نمیکنم و باید سهامشان را واگذار کنند.

وی گفت: در حال پیگیری هستیم و با سختگیری این موضوع را دنبال میکنیم.

وی افزود: البته آنها به ما متعهد شده اند که در نخستین فرصت وضعیت سهامشان را روشن کنند.

 

 

منبع: اقتصاد آنلاین

 
فراخوان ثامن برای تکميل اطلاعات حساب‌های مشتريان
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 08:57

بانکی دات آی آر: سرپرست مديريت سازمان و روش‌ها گفت: در راستاي اجراي دستورالعمل‌هاي مبارزه با پول‌شويي و به استناد بخشنامه بانک مرکزي ج.ا.ا مبني بر ارائه نکردن خدمات به مشتريان داراي اطلاعات شناسنامه‌اي و کد ملي ناقص، ثامن با فراخواني نسبت به تکميل اين دسته از اطلاعات اقدام مي‌کند.

 

سيد حسام‌الدين طباطبائيان افزود: پس از بررسي اطلاعات ثبت‌شده مشتريان ثامن از طريق سازمان ثبت و احوال به‌منظور تکميل بانک اطلاعاتي؛ مشترياني که اطلاعات آنان داراي مغايرت است از طريق پيامک اطلاع‌رساني شده است.

 

وي با تأکيد بر اينکه، براي جلوگيري از  مسدود شدن حساب‌هاي مذکور با توجه به ارسال پيامک به اين دسته از مشتريان، مي‌بايست با مراجعه به شعب نسبت به احراز هويت، ثبت، تکميل و اصلاح اطلاعات در سيستم، اقدام کنند، تصريح کرد: در صورت مراجعه نکردن به شعب حساب اين دسته از مشتريان مسدود مي شود.

 

طباطبائيان همچنين خاطرنشان کرد: بر اساس ليست اعلام‌شده از سازمان ثبت‌احوال حساب‌هاي مشتريان فوت‌شده برابر دستورالعمل از طريق شعب مسدود مي‌شود.

 

منبع: روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن

 
ارائه نسخه iOS همراه بانک قرض الحسنه مهر
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 08:51

بانکی دات آی آر: اداره فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مشتری مداري و تسهيل در ارائه خدمات بانکداري نوين از راه اندازي نسخه iOS همراه بانک جديد خبر داد.

 

«همراه بانک» سامانه اي است که هموطنان و مشتريان بانک قرض الحسنه مهر ايران به وسيله آن مي توانند با نصب نرم افزار لازم بر روي تلفن همراه خود، خدمات بانكداري الكترونيكي را در طول شبانه روز دريافت نمايند.

 

نسخه iOS همراه بانک جدید بانک قرض الحسنه مهر ایران، گام جدیدی در جهت دستيابي به اهداف بانک در زمينه بانکداري موبايل (Mobile Banking) و ارائه خدمات نوين به مشتريان مي باشد.

 

این برنامه بر روی گوشی های iPhone با سيستم عامل iOS قابل نصب مي باشد و به منظور رفاه و آسايش بيشتر هموطنان در استفاده از خدمات سيستم بانکداري الکترونيکي در نظر گرفته شده است.

 

دراین نسخه عملیات پایه بانکی همچون مشاهده موجودي و گردش، انتقال وجه داخلي و شتابي و پايا، پرداخت قبوض، خريد شارژ و ... راه اندازي گرديده است.

 

نرم افزار مذکور برای تمامی مشتریان سیستم بانکي کشور و بر مبناي اطلاعات کارت شتابي قابل استفاده خواهد بود و در وب سايت رسمي بانك به نشاني www.qmb.ir در دسترس عموم مي باشد.

 

منبع: روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران

 
وجوه سپرده‌گذاران فرشتگان شامل سود نمی‌شود
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 08:44

از شهریور ۱۳۹۴ فعالیتی از سوی این تعاونی متصور نبوده تا متعاقب آن شناسایی و محاسبه سود انجام شود، بنابراین از این تاریخ به بعد سودی قابل شناسایی، محاسبه و قابل پرداخت به سپرده‌گذاران نخواهد بود.

ادامه مطلب...
 
تغییرات بخشنامه نرخ کارمزد خدمات بانکی به بانک‌ها ابلاغ شد
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 08:22

بانک‌ها و موسسات اعتباری می‌توانند به منظور رقابت با یکدیگر، حداکثر تا ۳۰ درصد مبالغ مندرج در جداول ابلاغی، نرخ‌های کارمزد کمتری را اعمال کنند.

 

ادامه مطلب...
 
رشد ٧٤ درصدی تعداد تراکنش‌های سامانه همبانک صادرات
سه شنبه ، 2 خرداد 1396 ، 08:15

بانکی دات آی آر: استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب سامانه همبانک صادرات ایران منجر به رشد٧٤ درصدی تعداد تراکنش‌های این سامانه طی فروردین‌ماه نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل شد.

 

عملکرد سامانه همبانک صادرات ایران نشان‌دهنده انجام بیش از ١٣ میلیون تراکنش بوده که این میزان بیانگر رشد٧٤درصدی تعداد تراکنش‌های این سامانه در بازه زمانی یاد شده نسبت به مقطع مشابه در سال قبل است.

این سامانه بدون نصب نرم‌افزار خاص برای تمامی مدل‌های گوشی قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم و امنیت، سرعت بالا و همچنین رایگان بودن از جمله مزیت‌های این سامانه است.

همچنین با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش دسترسی مشتریان به خدمات نوین امکان پرداخت قبوض خاص شرکت‌ها و موسسات گوناگون نظیر بیمه سرمد، لیزینگ واسپاری سپهر وغیره با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق سرویس پرداخت قبوض در گزینه پرداخت در سامانه مزبور امکان‌پذیر شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 1 خرداد 96
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 17:02

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 1 خرداد 96

 

ادامه مطلب...
 
ردِ پای این مهارت در سراسرِ عمرِ شغلی‌تان دیده می‌شود
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 16:41

فرض کنید در سازمانی مشغول به کار شده‌اید. ایده‌ی خوبی در مورد بهتر انجام دادنِ کارهای سازمان به ذهن‌تان می‌آید. اینکه چطور همکار یا مدیرتان را مجاب کنید ایده‌تان ارزشمند است، به مهارتِ فروشِ شما بستگی دارد.

 

ادامه مطلب...
 
افزایش خدمات دستگاه‌های کارت‌خوان موسسه اعتباری توسعه
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 14:13

بانکی دات آی آر: خدمات قابل ارایه بر روی دستگاه های کارت خوان موسسه اعتباری توسعه افزایش یافت.

 

موسسه توسعه با هدف ارتقاء کیفیت خدمات بانکی و افزایش سطح رضایت مشتریان، اقدام به تکمیل خدمات قابل ارایه بر روی دستگاه های کارت خوان (pos) خود نموده است.

در همین راستا مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعب موسسه در سراسر کشور اقدام به دریافت سرویس های جدید از قبیل چند حسابی، چند پذیرندگی، تخفیف، بن کارت و خرید با شناسه نمایند.

در حال حاضر حداقل مبلغ تراکنش مورد قبول در ماه برای دستگاه های کارت خوان، معادل ۳۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد.

 

منبع: روابط عمومی موسسه اعتباری توسعه

 
پرداخت عوارض خروج از کشور در بانک ملی
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 13:43

بانکی دات آی آر: سامانه پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور بانک ملی ایران علاوه بر تهران، در چهار شهر دیگر نیز فعال شد.

 

هم اکنون علاوه بر فرودگاه امام خمینی (ره)، امکان پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور برای مسافرانی که قصد تردد از فرودگاه های شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز را دارند نیز فراهم شده است.

 

پرداخت الکترونیک عوارض خروج از کشور از طریق بانک ملی ایران که آذر ماه سال گذشته عملیاتی شد، نقش موثری در تسهیل و تسریع امور هموطنان ایفا می‌کند.

 

کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق تماس با شرکت خدمات نوین داده ورزی سداد به شماره 42739200-021 امکان پذیر است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
افزایش امنیت سپرده‌گذاری در بانک مسکن
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 13:39

بانکی دات آی آر: مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد: با افزایش سرمایه بانک عامل بخش مسکن به ۸۰ هزار میلیارد ريال، هم اکنون نسبت کفایت سرمایه این بانک به حدود ۱۸ درصد رسیده است.

 

محمد حسن مرادی گفت: این درحالی است که نسبت کفایت سرمایه بانک مسکن تا پیش از افزایش سرمایه این بانک۶/۴۵ درصد بود.

 

وی با اشاره به مزایای افزایش سرمایه بانک مسکن و همچنین بهبود نسبت کفایت سرمایه این بانک افزود: هم اکنون حد مجاز نسبت کفایت سرمایه براساس «بیانیه بال ۱» حداقل ۸ درصد و براساس «بیانیه بال ۲» حداقل ۱۲ درصد است؛ بنابراین هم اکنون بانک مسکن نه تنها در میان بانک های ایرانی بلکه در میان بانک های جهانی نیز از نسبت مطلوب کفایت سرمایه برخوردار است.

 

مرادی گفت: کمیته بال یا کمیته بازل،کمیته ای بین المللی است که وظیفه اصلی آن نظارت بر وضعیت سرمایه بانک ها در کشورهای مختلف است. کمیته بال وظیفه  تعیین استاندارهای مربوط به ریسک های بانکی را نیز بر عهده دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کفایت سرمایه نیز عبارت است از میزان حداقل سرمایه لازم برای پوشش ریسک اعتباری و عملیاتی در هر یک از بانک ها،با افزایش سرمایه بانک مسکن هم اکنون این بانک قابلیت پذیرش و رویارویی با ریسک های بزرگتری را در مقایسه با سال های قبل دارد.

 

مرادی افزود: یکی از مهمترین حوزه های تاثیرگذاری افزایش سرمایه بانک مسکن، «توانایی اجرای طرح تضمین معاملات مسکن» است که اساسا اجرای این طرح نیازمند اتکای بانک به منابع و سرمایه های داخلی خود است و از محل سپرده های مردم قادر به پذیرش چنین ریسکی نیست.

 

وی همچنین «افزایش توانایی و ضریب تضمین سپرده ها» را از دیگر مزایای افزایش کفایت سرمایه بانک مسکن عنوان کرد و گفت: با افزایش کفایت سرمایه بانک مسکن هم اکنون این بانک به محلی بسیار امن برای سپرده گذاری های مردم تبدیل شده است.

 

مرادی تاکید کرد:به گونه ای که درحال حاضر می توان اعلام کرد بانک مسکن در فهرست امن ترین بانک های ایرانی برای سپرده گذاری قرار دارد که تضمین خوبی را برای سپرده های مردم ایجاد می کند.

 

مدیر امور طرح  وبرنامه بانک مسکن همچنین «افزایش توان تسهیلات دهی» در حوزه های گوناگون ساخت  وخرید مسکن را از دیگر مزایای افزایش سرمایه بانک عامل بخش مسکن عنوان کرد و گفت:هر یک واحد افزایش سرمایه بانک مسکن به معنای افزایش ۸ برابری توان تسهیلات دهی به متقاضیان است؛ بنابراین از این منظر نیز افزایش سرمایه بانک مسکن می تواند در جهت تحقق اهداف فعلی بازار مسکن وارد عمل شده و موثر واقع شود.

 

مرادی خاطرنشان کرد: علاوه بر کفایت سرمایه و کیفیت  نسبت های مالی،رعایت قوانین و مقررات بانکی،قوانین مربوط به پولشویی و همچنین رعایت الزامات بانکی بین المللی از دیگر پارامترهای اثرگذار در برقراری ارتباط با بانک های معتبر در سطح دنیا است.

 

وی با بیان اینکه هم اکنون سرمایه بانک مسکن به بیش از ۸۰ هزار میلیاردريال رسیده است،خاطرنشان کرد:افزایش سرمایه بانک مسکن تا سقف ۵۰ هزار میلیارد ريال دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و همه دست اندرکاران بازار مسکن و نظام بانکی کشور و همچنین نمایندگان مجلس بر ضرورت افزایش این میزان سرمایه به مجموع سرمایه های بانک عامل بخش مسکن اتفاق نظر دارند.

 

مرادی نسبت مطلوب کفایت سرمایه را یکی از پیش شرط های مهم تبدیل بانک مسکن به بانک توسعه ای دانست و گفت:با افزایش سرمایه بانک عامل بخش مسکن علاوه بر آنچه گفته شد هم اکنون ریسک سپرده گذاری در این بانک برای مردم به حداقل رسیده است و می توان گفت نگرانی هایی که این روزها از بابت نااطمینانی سپرده گذاران نسبت به عدم بازگشت سرمایه های آن ها در برخی موسسات اعتباری و بعضا بانک ها وجود دارد،متوجه سپرده گذاران بانک مسکن نخواهد بود.

 

بر مبنای تبصره ۳۵ قانون «اصلاح قانون بودجه ۹۵ کل کشور»،مصوب شد بخشی از مطالبات بانک مرکزی از بانک های دولتی بابت بدهی دولت به این بانک ها و همچنین بابت افزایش سرمایه بانکهای دولتی از محل سهم دولت تسویه شود.

 

در این راستا،سرمایه بانک مسکن از ابتدای امسال، با ۵۰ هزار میلیاردريال افزایش از مرز۰ ۸ هزار میلیارد ريال عبور کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک مسکن

 
با معرفی ربات بانک ایران زمین جایزه بگیرید
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 12:49

بانکی دات آی آر: با معرفی "ربات هوشمند بانک ایران زمین" به دوستان، ضمن دریافت 5 امتیاز تشویقی در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین از جوایز جشنواره "معرفی ربات" برخوردار شوید.

 

این جشنواره از امروز یکم خرداد آغاز و تا پایان روز بیستم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

 

برای شرکت در جشنواره وارد ربات بانک ایران زمین به آدرس https://t.me/izbankbot شوید، اگر قبلا ثبت نام کرده اید برای بروز رسانی کلمه "h" را ارسال کنید و در غیر اینصورت ثبت نام کنید، سپس لینک اختصاصی خود را از قسمت"معرفی ربات" دریافت و شروع به انتشار آن در فضای پیام رسان تلگرام کنید.

 

چنانچه هر کاربر به واسطه لینک اختصاصی شما وارد ربات شود و بر روی دکمه استارت کلیک کند ۵ امتیاز تشویقی در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین برای شما لحاظ خواهد شد و چنانچه شما جزو ۴ نفر برتر در معرفی ربات ایران زمین باشید، جوایزی به شرح ذیل دریافت خواهید کرد.

 

نفر اول : ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال

نفر دوم : ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال

نفر سوم : ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال

نفر چهارم : ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
بانک آینده استخدام می‌کند
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 12:39

بانکی دات آی آر: بانک آینده برای تکمیل کادر مدیریتی خود در سطح رئیس شعبه در تهران بزرگ و مراکز استان‌ها، دعوت به همکاری می‌نماید.

 

بانک آینده برای تکمیل کادر مدیریتی و غنی نمودن نظام اطلاعات منابع انسانی خود، از کلیه علاقمندان به همکاری، در سطح رئیس شعبه در منطقه تهران بزرگ و مراکز استان‌ها، دعوت به همکاری می‌نماید.

 

داشتن دانش و تجربه‌ی لازم و همچنین باور و تعهد عملیاتی به اصول بنیادین مدیریت در بانک آینده نظیر:

 

ارزش آفرینی برای مشتریان تواءم با رفتار فاخر

توسعه سازمان و فرهنگ حرفه‌ای فروش

به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه، یادگیری و توسعه حرفه‌ای سرمایه انسانی

توانایی بارز توسعه برند و ایجاد شعبه متمایز و متمرکز بر تجارب مشتریان

توانایی متمایز بازاریابی، تجهیز منابع و مدیریت مصارف در سطح حرفه‌ای

مشارکت جویی، نوآوری و کارآفرینی سازمانی

 

از جمله معیارهای اصلی، در انتخاب داوطلبان برای تصدی مسئولیت مهم شعبه، می‌باشد.

 

برای تکمیل و ارسال اطلاعات مربوط، به لینک فرم دعوت به همکاری بانک آینده مراجعه فرمائید.

 

پیشاپیش، از این که بانک آینده را برای ادامه فعالیت بعدی خود انتخاب می‌نمائید، ابراز خرسندی نموده و امید است در صورت رسیدن به توافق، شرکای خوبی برای یکدیگر و طرف‌های مورد اعتمادی برای مشتریان و سایر ذینفعان بانک باشیم.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 

 

 
شرایط دریافت وام مسکن برای مالکان غیر شش‌دانگی
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 09:46

کارشناس ارشد حقوق ثبتی گفت: تنها در صورتی به املاک دو مالکه وام تعلق می گیرد که ارزش آن ۳ دانگ از ملک، از ۱۲۰ درصدِ کل مبلغ وام بیشتر باشد.

ادامه مطلب...
 
کمک به نیازمندان از طریق بانک کشاورزی
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 09:42

بانکی دات آی آر: بانک کشاورزی در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستی و کمک به نیازمندان، نسبت به ایجاد سامانه کمک به سازمان های حمایتی اقدام کرده است.

 

این بانک با ایجاد سامانه ای الکترونیکی امکان  واریز مستقیم وجوه به حساب سازمان های حمایتی از جمله  ستاد دیه، خیریه کهریزک، خیریه اشرف الانبیا و سازمان مهرانه را فراهم کرده است.

 

هموطنان گرانقدر و نیکوکار می توانند برای مشارکت در این امر خداپسندانه از یکی از طرق زیر وجوه خود را به حساب موسسه خیریه مورد نظر واریز کنند:

 

مراجعه به بخش «بانکداری الکترونیکی » در وب سایت بانک کشاورزی و انتخاب منوی «امورخیریه».

 

منبع: روابط عمومی بانک کشاورزی

 
بانک‌پاسارگاد، بانک برتر ایران شد
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 09:40

بانکی دات آی آر: بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای سومین سال متوالی، عنوان بانک برتر ایران را از آن خود کند.

 

خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: نشریه یورومانی که یکی از معتبرترین نشریات بین‌المللی در زمینه ارزیابی بازارهای مالی و بانک‌ها در جهان محسوب می‌شود، هر سال برترین بانک هر کشور را با ارزیابی دقیق عملکرد تمامی بانک‌های آن کشور مشخص کرده و جایزه‌ای به آن بانک اعطا می‌کند.

 

وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی سال جاری این نشریه، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای سومین سال پیاپی در رقابتی بین‌المللی، عنوان «برترین بانک ایران در سال 2017 » را از آن خود کند.

 

رفیعی تصریح کرد: جایزه برترین بانک‌ها در سال2017 پس از ارزیابی‌های کمی و کیفی صورت پذیرفته از عملکرد آنها، در مراسم"Euromoney Awards For Excellence 2017" که در تاریخ 27 اردیبهشت سال 1396 از سوی نشریه یورومانی در دبی برگزار شد، به برترین بانک‌های هر کشور اعطا شد. این جایزه از ارزشمندترین جوایز در صنعت بانکداری محسوب شده و سالانه به برترین بانک‌های جهان اهدا می‌شود.

 

وی در پایان با اشاره به سایر موفقیت‌های بین‌المللی این بانک از جمله گسترش روابط بانک‌پاسارگاد با بانک‌های خارجی، خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد در سایر صحنه‌های بین‌المللی نیز حضور چشمگیر داشته و موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده‌است.

 

کسب جایگاه بانک سال جمهوری‌اسلامی ایران در سال 2016 بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر بنکر برای ششمین سال، کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال 2016 برای چهارمین سال متوالی بر اساس ارزیابی این مؤسسه، کسب جایگاه شایسته در رتبه‌بندی 500 برند برتر بانکی جهان و ... را می‌توان از دیگر موفقیت‌های این بانک برشمرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

 
آفتاب شیراز میزبان جشنواره طلایی بانک تجارت
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 09:27

بانکی دات آی آر: در ادامه جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت 144 کارت هدیه به پذیرندگان و مشتریان مجتمع تجاری "آفتاب" شیراز اهدا شد.

 

در ادامه این جشنواره که به میزبانی مجتمع تجاری آفتاب برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده در بازه زمانی اول اسفند ماه95 تا پانزدهم اردیبهشت ماه96، به قید قرعه تعداد 24 کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

 

از دیگر بخشهای این مراسم که با حضور پرشور مردم شهر شیراز برگزار شد، اهدا120 کارت هدیه یک میلیون ریالی به مشتریانی بود که در بازه زمانی فوق از طریق دستگاههای POS ایران کیش در مجتمع تجاری آفتاب خرید خود را به انجام رسانده بودند.

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد، به طور متوالی برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز دوشنبه 1 خرداد 96
دوشنبه ، 1 خرداد 1396 ، 08:32

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ یکشنبه 31 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 16:17

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ یکشنبه 31 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌یکشنبه 31 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 16:13

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
تحصیل علم یا تحصیل مهارت؟
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 15:51

دور و برتان را نگاه کنید. بینِ دوست و آشنا و همکلاسی‌های سابق و افراد فامیل، چه تعداد افرادی را می‌بینید که به دنبال تحصیلات عالیه (ارشد، دکتری، پست دکتری) رفته‌اند؟

 

ادامه مطلب...
 
آغاز فعالیت مجدد شعبه بانک ملت سئول از ۳۰ اردیبهشت ۹۶
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 12:35

بانکی دات آی آر: مدیرعامل بانک ملت از فعالیت مجدد شعبه بانک ملت سئول خبرداد و گفت: این شعبه از روز گذشته، با مساعدت بانک مرکزی و موافقت وزارت اقتصاد کره جنوبی فعالیتش را از سر گرفته است. اما متأسفانه پس از اعمال تحریم‌های ناعادلانه علیه ایران، فعالیت این شعبه کاهش و پس از مدتی متوقف شد. خوشبختانه پس از اجرای توافقات «برجام»، بانک ملت با برخورداری از مساعدت‏ های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت امور خارجه و با انجام مذاکرات مستمر، موفق به اخذ مجوز لازم برای فعالیت مجدد شعبه سئول شد.

 

مدیر عامل بانک ملت با بیان اینکه شعبه بانک ملت در سئول، تنها شعبه فعال بانک‌های ایرانی در کره جنوبی است، تصریح کرد: شعبه سئول می‏ تواند نسبت به افتتاح حساب به «وون» کره و انجام معاملات با ایران اقدام کند.

 

بی تردید بازگشایی مجدد این شعبه، نقش ارزشمندی در توسعه روابط تجاری و اقتصادی فی مابین ایران و کره جنوبی ایفا خواهد کرد. همچنین با شروع مجدد فعالیت این شعبه، بانک‏ های ایران می توانند از خدمات کارگزاری آن بهره‏ مند شوند.

 

همچنین پیش از این وجوه ناشی از فروش نفت به واسطه« ووری بانک» و سایر بانک‌های کره جنوبی دریافت می شد؛ که با از سرگیری فعالیت شعبه بانک ملت در کره جنوبی، قسمت قابل توجهی از وجوه مربوط به فروش نفت، توسط بانک ملت وصول خواهد شد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
ایجاد یک هزار شغل با ورود یک هواپیما به کشور
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 12:18

بانکی دات آی آر: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ضمن تقدير از بانك صنعت و معدن به خاطر همكاري در ورود چهار فروند هواپیمای ای تی آر به ناوگان شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران گفت: براي ورود هر هواپيما ١ هزار شغل مستقيم و غير مستقيم ايجاد مي شود.

 

اصغر فخریه کاشان كه در مراسم ورود چهار فروند هواپیمای ياد شده سخن مي گفت افزود: خريد هواپيماهاي جديد مصداق واقعي تحقق اقتصاد مقاومتي است ، در پشت پرده اين عمليات ، پيچيدگي هايي وجود داشت كه تنها فهم فني و تاريخي رئيس كل بانك مركزي و مديرعامل بانك صنعت و معدن قادر به حل آن بود.

 

وي تصریح کرد: با استفاده از این هواپیماها می توانیم فرودگاه های کوچک و محروم را رونق ببخشیم كه براساس برآوردهای کارشناسی ورود هر هواپیمای نو یکهزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می کند.

 

گفتني است در خصوص تامين مالي هواپيماهاي ياد شده بانك صنعت و معدن به عنوان بانك عامل كارگزار بوده كه تامين مالي آنرا صندوق توسعه ملي از محل مصوبه شوراي عالي امنيت ملي بر عهده داشته است.

 

پيش تر از اين نيز بانك صنعت و معدن در راستاي تجهيز ناوگان حمل و نقل هوايي كشور، تعمير و نوسازي ٢٥ فروند موتور هواپيماي موجود را به انجام رسانده است.

 

 

منبع: بانك صنعت و معدن

 
ایران‌کارت بانک آینده یاور مدرسه‌سازی و مدرسه یاری
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 09:35

بانکی دات آی آر: جامعه فرهنگی یاوری، سازمان خیریه‌ای است که با هدف رفع کمبودهای آموزشی مناطق محروم و دور افتاده با تمرکز در جنوب خراسان تشکیل شده است. این جامعه به فعالیت‌های مدرسه‌سازی، مدرسه یاری، توسعه خلاقیت دانش‌آموزان و نظایر آن در مناطق محروم و دور افتاده می‌پردازد.

 

سامانه ایران‌کارت بانک آینده، راه‌كاري نوين براي حمايت از جامعه فرهنگی یاوری، ارائه نموده است.

 

برای این منظور، ایران‌کارت یاوری، كه يك کارت بانکی عضو شبکه شتاب است؛ در اختیار هواداران جامعه فرهنگی یاوری قرار می‌گیرد و پس از آن معادل درصدی از کلیه خریدهای هواداران در سراسر کشور به حمایت از اقدامات جامعه مذکور تخصیص می‌یابد.

 

به این ترتیب، هر خرید با ایران‌کارت یاوری، در نقاط مختلف کشور، کمکی به مدرسه‌سازی و مدرسه یاری و توسعه فرهنگی مناطق محروم خواهد بود.

 

در عصر روز پنجشنبه ٢١ ام ارديبهشت ماه 1396، هم‌زمان با میلاد حضرت مهدی (عج)، ويژه برنامه‌ي سالانه‌ي جامعه با حضور ياوران فرهيخته‌ي آن، برگزار گرديد.

 

ايران‌كارت بانك آينده که در اين مراسم به اعضای جامعه معرفی شد؛ نويد بخش گشايش فضايي نوين برای ارائه بهتر و گسترده‌تر نهادهای خیریه معتبر در ميهن عزيزمان خواهد بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 
بیمه پاسارگاد استخدام می‌کند
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 09:29

بانکی دات آی آر: شرکت بیمه پاسارگاد از علاقمندان جهت همکاری دعوت به عمل آورد.

 

شرایط استخدام به شرح زیر است:

 

 

 
محدودیت‌های تازه بانک مرکزی در سود سهام بانک‌ها و پاداش مدیران
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 08:55

طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی و منطبق با برنامه ششم، اعمال محدودیت یا ممنوعیت توزیع سود و اندوخته‌ها بین سهامداران و سلب حق رأی، پرداخت پاداش و مزایای مدیران و سلب صلاحیت مدیران‌عامل و اعضای هیأت مدیره بانک‌ها بیشتر شد.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز یکشنبه 31 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 31 ارديبهشت 1396 ، 08:25

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ شنبه 30 اردیبهشت 96
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 16:01

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ شنبه 30 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌شنبه 30 اردیبهشت 96
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 15:54

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
افتتاح 2 طرح کشاورزی در «دهاقان» با مشارکت بانک ایران زمین
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 15:50

بانکی دات آی آر: با مشارکت بانک ایران زمین و حضور وزیر جهاد کشاورزی آیین افتتاح گلخانه سبزی و صیفی‌جات به همراه طرح بهینه‌سازی انرژی در دهاقان استان اصفهان برگزار شد.

 

یک واحد گلخانه سبزی و صیفی به همراه طرح بهینه‌سازی انرژی با مشارکت بانک ایران زمین شعبه شهرضا در دهاقان اصفهان افتتاح شد.

این گلخانه که با ۳۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت به بهره‌برداری رسید. در مرحله اول این گلخانه از آخرین فناوری برای تولید محصولات ارگانیک بهره گرفته شده و زمینه ایجاد اشتغال ۱۰۰ نفر از کارشناسان کشاورزی در این مجموعه مطابق با استانداردهای کشاورزی و زیست‌محیطی فراهم شده است.

همچنین پروژه بهینه‌سازی انرژی این شهرستان به مساحت۱۷ هزار مترمربع به بهره‌برداری رسید. این پروژه زمینه اشتغال ۶۰ نفر را فراهم آورده و هزینه اجرای آن ۱۱۰میلیارد ریال بوده است. از شاخصه‌های این طرح می‌توان به سامانه بهینه‌سازی مصرف انرژی (CHP )، کنترل اقلیم الکتراکلیما، شبکه برودتی چیلر، بستر متحرک کشت سامانه بسته آبیاری، بومی سازی چراغ‌های رشد (LED) و جمع‌آوری و ذخیره‌سازی آب اشاره کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
بانک کشاورزی در استان ایلام مدرسه می‌سازد
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 15:47

بانکی دات آی آر: بانک کشاورزی در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، با اعتباری معادل هشت میلیارد ریال از محل منابع حاصل از میانگین مانده حساب‌های قرض‌الحسنه، یک مدرسه شش کلاسه در استان ایلام احداث می‌کند.

 

احداث این مدرسه که قرارداد آن بین  مدیریت شعب این بانک  و اداره کل نوسازی  استان ایلام  منعقد شده، در منطقه «پاکل گراب» این استان و با زیربنای 515 متر مربع صورت می‌گیرد.

 

با توجه موافقت بانک مرکزی و مصوبه‌های شورای پول و اعتبار، بانک کشاورزی در امور عام‌المنفعه اعم از فرهنگی، آموزشی، بهداشتی مشارکت می‌کند و ساخت این مدرسه بخشی از این اقدامات به شمار می‌آید.

 

ساخت کامل درمانگاه در دهستان «دیل» از توابع شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد و مرکز بهداشت و سلامت روستایی در روستای «مود» از توابع شهرستان سربیشه استان خراسان‌جنوبی  با اعتباری حدود 20 میلیارد ریال در دستور کار بانک کشاورزی قراردارد.

 

منبع: روباط عمومی بانک کشاورزی

 
بانک رفاه سود و جرایم دیرکرد وام‌ها را می‌بخشد
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 15:43

بانکی دات آی آر: کسانی که تا پایان خرداد ماه سالجاری اصل مبلغ تسهیلات خود را پرداخت کنند، سود و وجه التزام آن بخشوده خواهد شد.


این مشمولیت شامل تسهیلاتی است که اصل مبلغ آن حداکثر ۲۵۰ میلیون ریال بوده و قبل از سال ۱۳۹۵ یا در طول سال گذشته سررسید شده است.

بر این اساس اولویت بخشودگی مطالبات، صرفاً تسهیلات اعطایی یارانه ای مورد حمایت دولت برای حوادث غیر مترقبه و مسکن روستایی شامل جاری و غیر جاری و مانده مطالبات امهال شده آسیب دیدگان ناشی از حوادث غیر مترقبه است.

مشمولان می توانند در صورت واریز نقدی مانده اصل بدهی از بخشودگی سود و وجه التزام تسهیلات بهره مند شوند.

گفتنی است چنانچه کسانی بیش از یک فقره تسهیلات دریافت کرده اند، تنها یک فقره از آن مشمول این طرح بوده و شامل آخرین قرارداد منعقده بین بانک و تسهیلات گیرنده خواهد بود.

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه

 

 
بانک سینا جزو بیشترین پرداخت کنندگان وام
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 15:13

بانکی دات آی آر: بانک سینا در سال 95 جزو بیشترین پرداخت کنندگان تسهیلات از طریق ضمانتنامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک بوده است.

 

این بانک با هدف حمایت از توسعه و رونق بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط، تسهیلات متعددی را از طریق ضمانتنامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک به این بنگاه ها به ویژه در مناطق کمتر برخوردار کشور، پرداخت کرده است که اثرگذاری مطلوب و قابل توجهی در شتاب بخشی به روند تولید و همچنین حل مشکلات اقتصادی این بنگاهها داشته است.

 

طبق گزارشی که اخیرا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، بانک سینا در زمره بانکهای نخست بیشترین پرداخت کننده تسهیلات از طریق ضمانتنامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در سال 95 بوده است.

 

این بانک با امضای تفاهم نامه همکاری با استانداریهای کشور، تسهیلات قابل توجهی را با هدف رونق اقتصادی مناطق مختلف کشور به واحدهای تولیدی واجد شرایط به ویژه در مناطق کمتر برخوردار پرداخت میکند.

 

این بانک همچنین در راستای کمک به رونق شبکه حمل و نقل روستایی، به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)، تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار اعطا میکند.

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

 
چند تغییر رفتار ساده از طرف شما، که در تیم فروشتان معجزه می‌کند!
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 13:58

اگر اعضای تیم شما به شما اعتماد نداشته باشد، نمی تواند الهام بخش و موثر بر روی دیگران باشد و هنگامیکه این اتفاق بیفتد شما هم نمی توانید الهام بخش آن ها باشید.

ادامه مطلب...
 
سپرده ۲۰ درصدی بانک دولتی به صورت روز شمار!
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 13:23

بانکی دات آی آر: یکی از بانک‌های بزرگ دولتی اخیراً اعلام کرده است که بنابه شرایطی حسابهای ۲۰ درصدی افتتاح می‌کند.


بر اساس گزارشات رسیده یکی از بانکهای دولتی بزرگ به مشتریان خود اعلام کرده است می ‌تواند برای برخی از مشتریان خود حساب های ۲۰ درصدی به صورت روزشمار افتتاح کنند.

 

جزئیات افتتاح این نوع حساب در این بانک بزرگ بر اساس اعلام مشتریان بانک های دیگر اینگونه اعلام شده است که حساب فوق کارت شتابی نیز دارد.

 

حداقل مانده جهت افتتاح این حساب ۵۰۰ میلیون تومان تعیین شده است و قابلیت واریز و برداشت را نیز دارد.

 

کارمند این بانک بزرگ اعلام کرده است که در صورتی که مبلغ به کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان برسد سود روزشمار به ۱۸ درصد کاهش پیدا خواهد کرد.

 

همچنین در صورت کاهش مبلغ به ۲۰ میلیون تومان سود سپرده به صورت ۱۰ درصدی محاسبه خواهد شد.

 

 

منبع: اخبار بانک

 
کافه داری، کسب و کاری با درآمد میلیونی
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 10:15

در راه اندازی یک کافه یافتن یک محیط آرام  و بدون تنش در اولویت قرار دارد.

ادامه مطلب...
 
ساخت یک بیمارستان با حمایت بانک ملت
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 09:54

بانکی دات آی آر: فاز اول ساخت پروژه نیمه‌تمام بیمارستان ۸۰۰ تخت خوابی مهدی کلینیک با حمایت بانک ملت و با حضور مدیرعامل این بانک و معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت کلید خورد.

 

دکتر هادی اخلاقی فیض آثار در نشستی که به مناسبت عقد قرارداد شروع عملیات ساخت پروژه نیمه تمام بیمارستان ۸۰۰ تخت خوابی مهدی کلینیک برگزار شد، حمایت و پشتیبانی این بانک را از این پروژه در قالب ارائه تسهیلات اعلام کرد.

 

وی بابیان این نکته که بهره‌برداری از پروژه مهدی کلینیک می‌تواند ظرفیت قابل‌توجهی از نیاز کشور را در بخش درمان و سلامت پوشش دهد گفت: این پروژه در گذشته به دلیل محدودیت‌هایی که به لحاظ مالی داشته با چالش‌هایی مواجه شده است؛ بنابراین با حمایت بانک ملت برای بازسازی و استقرار ساختار این مجموعه، به نظر می‌رسد با اطمینان خاطر بتوانیم این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.

 

دکتر اخلاقی با اشاره به این نکته که در برنامه توسعه و طرح سلامت به موضوع اتمام پروژه مهدی کلینیک پرداخته‌شده است، ادامه داد: با توجه به اهمیت این پروژه، در سال گذشته موافقت اصولی بانک ملت در حمایت این پروژه و فرآیند عقد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی تهران داده شد که با نهایی شدن این توافق،امیدواریم ظرف یک ماه آینده بر اساس صورت‌ وضعیت پیشرفت کار، تسهیلات مورد نظر پرداخت شود.

 

مدیرعامل بانک ملت با ابراز خرسندی از عقد قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی تهران، حوزه بهداشت و درمان را یکی از شرکای استراتژیک این بانک خواند و افزود: بانک ملت نه‌ تنها در این پروژه بلکه در پروژه‌های دیگر حوزه سلامت هم حضور فعال دارد.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 

 
صدور « یارا کارت» بانک کشاورزی در خرداد ماه
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 09:44

بانکی دات آی آر: مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی از ارائه خدمت جدید یارا کارت در خرداد ماه سال جاری و در آستانه هشتاد و چهارمین سالگرد تأسیس این  بانک خبر داد.

 

محمدرضا غفوری با اعلام این خبر افزود، بانک کشاورزی با هدف سهولت در انجام امور بانکی کشاورزان و روستائیان برای خرید ملزومات، ابزار ها و نهاده های کشاورزی، این کارت را صادر و در اختیار آنان قرار خواهد داد.

 

وی با بیان اینکه  این خدمت بانک کشاورزی بر اساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مرحله اجرا درآمده است خاطر نشان کرد: سقف  اعتبار این کارت ها 50 میلیون ریال است که  از طریق شعب این بانک صادر و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

 

مدیر امور مشتریان بانک کشاورزی در ارتباط با تضمین صدور یارا کارت توضیح داد: حساب یارانه ای هموطنانی که مشمول استفاده از این کارت می شوند، به عنوان تضمین در نظر گرفته شده است و اقساط آن از محل یارانه پرداختی تسویه خواهد شد.

 

غفوری یادآور شد، اردیبهشت ماه سال 1395 نمونه آزمایشی  این کارت در یکی از استان ها اجرایی شد و  در خرداد ماه سال جاری به عنوان خدمتی جدید در سراسر کشور عملیاتی خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک کشاورزی

 

 
آغاز عمليات احداث مدرسه مهر نوين در فيروزکوه
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 09:24

بانکی دات آی آر: کلنگ احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوه استان تهران به زمين خورد.

 

همزمان با اعياد شعبانيه و با هدف توسعه دانايي، طي مراسمي با حضور مقامات ارشد شهرستان فيروزکوه، مديران سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور و مديران بانک اقتصادنوين عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" آغاز شد.

 

در اين مراسم محمد رضا بنار مديرکل آموزش و پروش شهرستان فيروزکوه ضمن تشکر از اين اقدام خداپسندانه بانک اقتصادنوين با اشاره به مشکلات و کمبودهاي شهرستان فيرزوکوه در حوزه توسعه و تجهيز مدارس به اقدامات انجام شده و در دست انجام در اين شهرستان اشاره کرد و ابراز اميدواري کرد با احداث اين مدرسه بخشي از مشکلات دانش‌آموزان و معلمان اين شهرستان مرتفع گردد.

 

علي بهرامي، معاون دفتر مشارکت‌هاي مردمي اداره کل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان تهران نيز در اين مراسم، با اشاره به تفاوت محروميت اقتصادي و محروميت آموزشي، استان تهران را يکي از محروم‌ترين استان‌ها به لحاظ آموزشي دانست و اظهار داشت، علاوه بر لزوم احداث مدارس جديد مشکل مدارس فرسوده و ضرورت تخريب و بازسازي اين مدارس نيز وجود دارد که اعتبارات دولتي پاسخگوي اين نياز نيست و بدون حمايت خيرين قادر به انجام اين ماموريت نخواهيم بود.

 

لازم به ذکر است با ساخت اين مدرسه جديد در شهرستان فيروزکوه شمار مدارس "مهر نوين" در مناطق محروم کشور به بيست و شش مدرسه خواهد رسيد.

 

منبع: روابط عمومی بانک اقتصادنوين

 
آینده برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه شد
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 09:21

بانکی دات آی آر: مؤسسه معتبر یورومانی (Euromoney)، مدت 26 سال است که بانک‌ها را در سه سطح: کشوری، منطقه‌ای و جهانی براساس عملکرد سال مالی قبل، ارزیابی و با یکدیگر مقایسه و بر همین اساس انتخاب می شوند.

 

برترین بانک در هر کشور، برترین بانک منطقـه و هم‌چنین برترین بانک‌های هر منطقـه در رشتـه‌هـای مختلف؛ در مناطق جغرافیایی جهان (خاورمیانه، آسیا، اروپا، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی و آفریقا)، برترین بانک جهان و برترین بانک‌ها در چند رشته تخصصی در سطح جهانی را انتخاب می‌نماید.

 

در کشورهای مختلف، این ارزیابی، واجد اهمیت و توجه حرفه‌ای از سوی مؤسسات و نهادهای تخصصی می‌باشد.

 

با همین رویکرد، مؤسسه یورومانی، در سال جاری، بانک آینده را به عنوان «برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه» (Best Bank Transformation In Middle East) برای سال ۲۰۱۷ میلادی، انتخاب و اعلام نمود.

 

این نخستین بار است که یک بانک ایرانی موفق شده این عنوان را در سطح منطقه، آن هم منطقه  "خاورمیانه" که برجسته‌ترین بانک‌های جهان، نظیر: HSBC ،Citi Bank ،Barclays ،Standard Chartered ،Goldman sachs ،Deutsche Bank و … در آن فعالیت می‌نمایند، را کسب نماید.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 
اجرای سامانه الکترونیکی سناک با حمایت بانک قوامین
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 09:15

بانکی دات آی آر: معاونت بازاریابی و امور شعب بانک قوامین از ارائه ی موفقیت آمیز خدمات سامانه های کاملا الکترونیکی مشترک بین بانک قوامین و معاونت گردشگری کیش خبر داد .

 

جعفر اسدی معاون بازاریابی و امور شعب بانک با اعلام اجرای موفقیت آمیز پروژه در کیش که با مشارکت بانک قوامین انجام گرفت افزود: ارائه خدمات کاملا الکترونیکی از طریق سامانه های مشترک بانک و معاونت گردشگری همانند طرح حصین و سناک موجب ایجاد رضایت در بین گردشگران نوروزی گردید.

 

این گزارش حاکی است معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با ارسال لوح تقدیر ضمن قدردانی از علی انگشت باف رئیس شعبه و خانم باقر زاده مسئول تسهیلات شعبه بانک در مرکز تجاری کیش ، مشارکت بانک قوامین را در اجرای موفقیت آمیز این پروژه بسیار مثمر ثمر خواند.

 

بر پایه ی این گزارش پروژه سناک (سامانه نظارتی الکترونیک سازمان منطقه آزاد کیش) به منظور بالا بردن سطح کمی و کیفی خدمات گردشگری و بر اساس نیاز های گردشگران و نیز با رویکرد نظارت بر خدمات گردشگری و رونق و توسعه ی آن با مشارکت بانک قوامین در سال گذشته راه اندازی و اجرایی گردید و مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفت.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک قوامین

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز شنبه 30 اردیبهشت 96
شنبه ، 30 ارديبهشت 1396 ، 08:35

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 اردیبهشت 96
پنجشنبه ، 28 ارديبهشت 1396 ، 10:10

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
وامِ «یارا کارت» ضامن نمی‌خواهد
پنجشنبه ، 28 ارديبهشت 1396 ، 09:16

بانک مرکزی بخشنامه‌ای را ابلاغ کرد که به موجب آن متقاضیان می‌توانند بدون ضامن وام بگیرند!

ادامه مطلب...
 
نرم‌افزاری که می‌تواند مثلِ پرستاری دلسوز از مشتری‌تان مراقبت کند
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 16:15

البته کسب و کارها می‌توانند با تولید محصولات جدید، هدایای ارزشمند و تخفیف‌های شگفت‌انگیز مشتریانِ جدید را به سمت خودشان جذب کنند، اما چه جذبی؟

 

ادامه مطلب...
 
همکاری بانک‌ها و موسسات اعتباری برای توقیف و مسدودی حساب مودی بدهکار
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 13:27

بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای بر لزوم همکاری بانک‌ها و موسسات اعتباری با اداره امور مالیاتی مبنی بر توقیف و مسدودی حساب مودی بدهکار تاکید کرد.

ادامه مطلب...
 
دستگیری فروشنده‌ای که حساب بانکی مشتریان را خالی می‌کرد
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 11:05

بانکی دات آی آر: رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهم اسکیمر خبر داد و گفت: متهم با قرار دادن دستگاه اسکیمر در دستگاه کارت خوان، حساب‌های مشتریان خود را خالی می‌کرد.

 

سرهنگ کاکوان اظهار کرد: فردی با طرح ایجاد شکایت در دادسرای جرایم رایانه‌ای و وصول پرونده ایشان در این پلیس بیان داشت در حالیکه کارت عابر در اختیار خود ایشان بوده از طریق خودپرداز وجوهی برداشت شده است.

 

این مقام انتظامی افزود: با بررسی‌های لازم صورت پذیرفته و تصاویر دوربین‌های خودپرداز در همین حین تعداد 6 پرونده دیگر به این پلیس واصل که شاکیان آنان نیز بیان داشتند از حسابشان به همین ترتیب برداشت صورت گرفته است لذا ضمن بازجویی دقیق و مجدد از شکات مشخص شد کلیه شکات در تاریخ مشخصی از یک غرفه فروش لباس زنانه اقدام به خرید مانتو ارزان قیمت کرده‌اند.

 

سرهنگ کاکوان با بیان اینکه شگرد مجرمانه اسکمیر باعث این برداشت‌های غیر مجاز شده بود، گفت: فروشنده پس از اخذ کارت و رمز آنها کارت را کپی کرده و در نهایت به شکات اعلام کرده دستگاه پوز اینجانب خراب بوده و پول نقد بابت خرید خود بپردازید. با بررسی‌های صورت گرفته و انجام اقدامات فنی و بررسی پرینت تلفن متهم و استعلامات اخذ شده مشخص شد مالک غرفه شخصی بوده که به عنوان فروشنده نیز در غرفه حضور داشته است و انگیزه خود از این اقدام را کسب مال عنوان کرد. در ادامه طی انجام عملیات پلیسی متهم دستگیر و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

 

رئیس پلیس فتا پایتخت به شهروندان هشدار داد: حتما در هنگام خرید و پرداخت وجه آن از طریق دستگاه‌های خودپرداز مراقب باشند که بر روی دستگاه قطعه‌ای اضافی و یا چسب خوردگی وجود نداشته باشد و حتما خود کارت کشیده و رمز را وارد کنند .

 

وی ادامه داد: اعلام رمز کارت به فروشنده اشتباه است چرا که اگر دستگاه اسکمیری بر روی دستگاه خودپرداز نصب شده باشد با دریافت رمز بانکی شما به راحتی می‌توانند حساب بانکی شمار را خالی کنند.

 

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ کاکوان در پایان گفت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir قسمت ثبت گزارشات مردمی،  اعلام کنند.

 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 
نشریه پیام ملت منتشر شد
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 10:03

بانکی دات آی آر: پیش شماره اول نشریه پیام ملت ویژه مشتریان بانک منتشر شد.

 

نشریه پیام ملّت همزمان با میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و در راستای اهداف استراتژیک بانک ملّت مبنی بر توسعه روابط بامشتریان و معرفی محصولات و خدمات ریالی و ارزی بانک ویژه مشتریان ملّت به صورت پایلوت در مناطق ناحیه یک تهران منتشر شد.

 

در پیش شماره اول این نشریه مطالبی چون سخنی با مشتریان ملّت، تسهیلات خرید کالا و خدمات بانک، حساب قرض الحسنه ویژه سامانه پیام رسان ملّت و تسهیلات طرح پرنیان ویژه بانوان آمده است.

 

این گزارش حاکی است، اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی جهت غنای نشریه نیازمند پیشنهادات و نظرات همکاران و مشتریان گرانقدر بانک ملّت است.

 

بر این اساس شماره تلفن های ۸۲۹۶۳۲۱۷- ۸۲۹۶۲۳۷۱- ۸۲۹۶۳۳۰۸ و تلفکس ۸۸۳۲۸۵۳۷ و ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  به عنوان پل ارتباطی کارکنان و مشتریان در نظر گرفته شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
الزام در ثبت شماره کارت بانک کارآفرین در سامانه پیوند
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 10:00

بانکی دات آی آر: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی، به منظور حفظ اطلاعات محرمانه مشتریان، فعال‌سازی شماره کارت و شماره تلفن همراه در سامانه پیوند (واسط میان بانک ‌مرکزی و اپلیکشن‌های پرداخت یا اپراتورهای تلفن همراه) برای استفاده از کارت‌های بانکی جهت پرداخت‌های موبایلی ضروری است.

 

به منظور حفظ اطلاعات محرمانه مشتری (اعم از شماره کارت، رمز، تاریخ انقضای کارت و...) ‌و ارتقاء امنیت پرداخت‌های مبتنی بر USSD، ‌بهره‌گیری از سامانه پیوند برای استفاده از کارت‌های بانکی جهت پرداخت هزینه به صورت موبایلی ضروری است.

 

لازم به ذکر است مشتریانی که تمایل دارند از کارت‌های بانکی خود در پرداخت‌های موبایلی و اپلیکیشن‌های مبتنی بر بستر USSD استفاده کنند، ضروری است ابتدا به بانک صادر کننده کارت مراجعه کنند و ‌با فعال‌سازی شماره کارت و شماره تلفن همراه در سامانه پیوند، اجازه استفاده از کارت‌های بانکی جهت پرداخت هزینه به صورت موبایلی را دریافت نمایند.

 

گفتنی است هر بانک صرفاً می‌تواند کارت‌های صادر شده برای مشتریان خود را در سامانه پیوند تعریف کند و امکان تعریف یا تغییر اطلاعات شماره کارت یا شماره تلفن همراه مشتریان یک بانک در سامانه پیوند برای سایر بانک‌ها وجود ندارد. به عبارت دیگر، مشتریان بانک کارآفرین با مراجعه به هر یک از شعب این بانک، می‌توانند صرفاً شماره کارت‌های بانک کارآفرین را برای استفاده در پرداخت‌های USSD معرفی کنند.

 

بدیهی است بنابر ابلاغ بانک مرکزی و به منظور حفظ اطلاعات محرمانه مشتریان، پرداخت با کارت‌هایی که در سامانه پیوند تعریف نشده‌اند، امکان‌پذیر نخواهد بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک کارآفرین

 
آغاز پرداخت حق ٤٠٠ هزار سپرده‌گذار کاسپین از روز پنج‌شنبه
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 09:05

براساس مصوبه شورای پول و اعتبار، پرداختی به سپرده‌گذاران کوچک کاسپین از روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهارشنبه 27 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1396 ، 08:25

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
برگزاری جشنواره طلایی بانک تجارت در تبریز
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 14:14

بانکی دات آی آر: قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش مجتمع تجاری "ستاره باران تبریز" برگزار شد.

 

طی مراسمی که عصر روز پنجشنبه 21/2/96 در مجتمع تجاری ستاره باران در شهر تبریز برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده و به قید قرعه تعداد 14 کارت هدیه پنج میلیون ریالی به همراه لوح سپاس اهدا شد.

 

از دیگر بخشهای این مراسم که با استقبال گسترده مشتریان این مجتمع  برگزار شد، اهدا 40 کارت هدیه یک میلیون ریالی به مشتریانی بود که از طریق دستگاههای POS ایران کیش در مجتمع تجاری ستاره باران خرید خود را به  انجام رسانده اند.

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته و به طور دوره ای در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 

 
ارتباط مستقیم تلفنی با معاون مالی و اقتصادی بانک شهر
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 14:04

بانکی دات آی آر: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر، این هفته با حضور معاون مالی و اقتصادی برگزار می‌شود.

 

جلسه ارتباط مستقیم تلفنی این هفته، با حضور حمید شیروانی، معاون مالی و اقتصادی این بانک و هیات همراه، در سامانه نظارت و ارتباطات مردمی 8655 برگزار می‌شود.

 

بر این اساس، شهروندان، مشتریان و همکاران می‌توانند روز چهارشنبه 27 اردیبهشت از ساعت 10 تا 12 از طریق شماره تماس 8655 هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد، شکایت و تقدیر خود از عملکرد این حوزه را مطرح کنند.

 

گفتنی است، سامانه8655 به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، شکایت‌ها، انتقادها و پیشنهادهای مشتریان، همکاران و شهروندان بانک شهر، راه‌اندازی شده است که از این طریق هر هفته یکی از مدیران و یا معاونان بانک، پاسخگوی موضوعات حوزه‌ مربوطه خواهد بود.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
مهلت پایانی بهره‌مندی از مزایای سپرده نوروزی آینده
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 14:01

بانکی دات آی آر: امکان بهره‌مندی از مزایای جشنواره سپرده نوروزی آینده (سنا) در بانک آینده به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

 

در جهت ارزش‌آفرینی برای  مشتریان گرامی، فرصت افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت نوروزی بانک آینده تا 31 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری تعیین گردید که در حال حاضر، کمتر از یک‌هفته به پایان این مهلت باقی است.

 

بر همین اساس، مشتریان محترم می‌توانند؛ با مراجعه به شعب بانک آینده در سراسر کشور، نسبت به افتتاح حساب سپرده «سنا» اقدام نموده تا درقرعه‌کشی ۳۸ جایزه،جمعاً به مبلغ سه میلیارد ریال شرکت داده ‌شوند. لازم به ذکر است؛ شرط شرکت در قرعه‌کشی، نگه‌داری حداقل دو میلیون ریال، به‌ مدت حداقل یک روز در حساب «سنا» است.

 

گفتنی است؛ سپرده نوروزی آینده «سَنا»، یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه ‌‌مدت است که این فرصت را برای مشتریان بانک آینده فراهم می‌سازد تا با یک سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت و با مبلغ بسیار اندک، بتوانند از مزایای قابل ‌‌توجهی بهره‌مند گردند. این طرح می‌کوشد؛ با سامان‌دهی مبالغی تحت‌ عنوان «عیدی» که در ایام عید باستانی نوروز در کشور عزیزمان رواج دارد، علاوه بر سودمندی به مشتریان و ذی‌نفعان عزیز بانک، فرصتی را به ‌منظور بهره‌مندی آن‌ها از جوایز این جشنواره فراهم آورد.

 

مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به شعب بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به ‌شماره (27663200-021) تماس حاصل فرمایند.

 

 

منبع: بانک آینده

 
قطعی موقت وب سایت بانک دی
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 13:54

بانکی دات آی آر: سرویس‌های وب سایت بانک دی از ساعت 24 الی 2 بامداد روز 26 اردیبهشت قطع خواهد بود.

 

کلیه سرویس های وب سایت این بانک در راستای به روز رسانی  و ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به مشتریان، به طور موقت از ساعت 24 الی 2 بامداد روز سه شنبه مورخ 26 اردیبهشت ماه قطع می شود  و پس از آن، تمامی سرویس ها به طور معمول ارائه خواهند شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک دی

 
بانک رفاه به بازنشستگان وام می‌دهد
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 13:52

بانکی دات آی آر: اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی از سوی بانک رفاه کارگران صورت خواهد گرفت.

 

شعب بانک رفاه در سراسر کشور آمادگی دارند تا نسبت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی اقدام کنند.

 

بازنشستگان، مستمری و مقرری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می توانند تا سقف 20 میلیون ریال و با مدت بازپرداخت 36 ماه از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند شوند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه کارگران

 

 
تصمیم جدید بانک مرکزی برای مساعدت کارمندان بانک
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 10:27

در بخشنامه ای دبیر کمیسیون هماهنگی ادارات رفاه کارکنان بانکها به قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانکها اعلام شده است، تسهیلات کارکنان سیستم بانکی مدنظر قرار گرفته و در خصوص پلکانی شدن اقساط تسهیلات پرداختی به کارکنان، تصمیماتی اتخاذ گردیده است.

ادامه مطلب...
 
کارمندان بانک موظف به اعلام مانده حساب جاری شدند
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 09:13

بر اساس بخشنامه بانک مرکزی کارمندان بانک موظف به اعلام مانده حساب جاری مشتریان شده‌اند.

ادامه مطلب...
 
بانک قوامین کارمزد چکاوک از مشتریان اخذ نمی‌کند
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 08:57

بانکی دات آی آر: برخلاف بخشنامه‌های بانک مرکزی بانک قوامین کارمزد چکاوک را از حساب مشتریان اخذ نمی‌کند.

اواسط سال گذشته بود که بانک مرکزی در بخشنامه ای کارمزد های جدید را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

 

بر اساس یکی از بندهای این بخشنامه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری موظفند برای چک های واگذار شده به حساب که از طریق سامانه چکاوک بانک مرکزی وصول می‌شود کارمزد از مشتریان اخذ کنند.

 

کارمزد فوق برای هر برگ چک ۱۰۰۰ تومان تعیین گردیده است و بانک ها و موسسات موظفند این کارمزد را از حساب مشتریان برداشت کنند.

 

این بخشنامه در اواسط سال گذشته برای کلیه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری ارسال شد و از آن تاریخ باید همه بانک ها و موسسات کارمزدهای فوق را اعمال کنند.

 

اما بانک بانک قوامین بر خلاف بخشنامه های صادره بانک مرکزی، برای واگذاری چک های مشتریان به جهت وصول هیچ گونه هزینه ای اخذ نمی‌کند.

 

خبرنگار ما به یکی از شعبات این بانک مراجعه و چکی را به جهت وصول در این بانک کارگزاری کرد. پس از وصول چک فوق مشاهده شد که هیچ کارمزدی از بابت این واگذاری از حساب خبرنگار ما کسر نشده است.

 

پیگیری خبرنگار ما از کارمند بانک درباره دلیل عدم اخذ کارمزد واگذاری چک حکایت از این داشت که کارمند بانک قوامین اعلام کرد این هیچگونه هزینه ای از بابت واگذاری چک های مشتریان اخذ نمی‌شود و این خدمت رایگان انجام است.

 

بنابر این بانک قوامین برخلاف همه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای واگذاری چک های مشتریان کارمزدی برداشت نمی‌کند و این بر خلاف بخشنامه بانک مرکزی است.

 

منبع: روابط عمومی بانک قوامین

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز سه‌شنبه 26 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 08:30

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 25 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 15:47

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 25 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌دوشنبه 25 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 15:37

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
پرداخت سود سهام شرکت آلومینیوم ایران در بانک سپه
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 15:31

بانکی دات آی آر: بر اساس قرارداد منعقده میان این بانک و شرکت آلومینیوم ایران عملیات پرداخت سود سهام سهامداران شرکت مذکور هم اکنون از طریق کلیه شعب بانک سپه آغاز شده است.

 

در این راستا سهامداران حقیقی شرکت یاد شده ضمن مراجعه به شعب این بانک با ارائه مدارک هویتی معتبر می توانند سود سهام خود را دریافت و یا به سایر حساب های خود انتقال دهند.

 

شایان ذکر است بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی و دولتی و بیش از 90 سال سابقه درخشان در عرصه بانکداری و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، عاملیت پرداخت سود سهام تعداد زیادی از شرکتهای سهامی بورسی و فرابورسی را از سالهای گذشته از طریق شعب سراسر کشور به عهده دارد.

 

منبع: روابط عمومی بانک سپه

 

 
تداوم همکاری بانک سامان و شرکت ملی نفت ایران
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 15:08

بانکی دات آی آر: همزمان با بیست‌ودومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی ایران، قرارداد همکاری شرکت ملی نفت ایران و بانک سامان برای یک سال دیگر تمدید شد.

 

محمد فرخی پور مدیر بانکداری شرکتی با اعلام این خبر گفت: به‌دنبال رضایت مدیران و کارکنان شرکت ملی نفت ایران از خدمات بانکی و بیمه‌ای گروه مالی سامان، قرارداد همکاری تا پایان سال 1396 به امضا طرفین رسید.

 

مدیر بانکداری شرکتی بانک سامان اظهارداشت: بر اساس این تفاهم‌نامه، کارکنان شرکت ملی نفت ایران از مزایای کارت اعتباری بانک سامان و خدمات بیمه‌تکمیلی درمان بیمه سامان بهره‌مند می‌شوند و سایر خدمات بانکی نیز به‌ تدریج، در اختیار آن شرکت قرار می‌گیرد.

 

فرخی پور درباره خدمات مدیریت بانکداری شرکتی نیز تصریح کرد: بانک سامان با هدف ارزش‌آفرینی بیشتر برای شرکت‌ها اقدام به تشکیل این مدیریت کرده است و با تأمین و مدیریت منابع مالی، ارایه خدمات سفارشی‌شده و حمایت از کسب‌وکار شرکتی با تمرکز بر شناخت مشتريان شرکتي‌، در تلاش است در جايگاه يک مشاور و پشتیبان تجاري معتمد و کارآمد برای بنگاه‌های اقتصادی نقش‌آفريني کند‌.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
ارایه دو خدمت جدید در سامانه پرداخت همراه پاسارگاد
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 15:04

بانکی دات آی آر: سامانه پرداخت همراه پاسارگاد (پرداخت موبایل)، یکی از خدمات بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد است که مورد استقبال گسترده از سوی مشتریان قرار گرفته‌است.

 

این سامانه‌ خدمات گوناگونی به مشتریان ارایه می‌کند و به تازگی دو خدمت نمایش شعبه‌های بانک بر روی نقشه و امکان ورود با اثر انگشت نیز در آن فراهم شده‌است.

 

پیش از این نیز مشتریان گرامی از طریق این سامانه امکاناتی از قبیل اعلام موجودی کارت (کارت‌های بانک‌پاسارگاد)، انتقال وجه کارت به کارت، انتقال وجه کارت به سپرده (سپرده‌های بانک پاسارگاد)، پرداخت قبض گروهی (با امکان اسکن بارکد قبض)، پرداخت قبض همراه اول از طریق شماره موبایل، خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا، امکان جستجو و مشاهده گزارش وضعیت تمام تراکنش‌های انجام شده بر روی گوشی، تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم) کارت (کارت های بانک پاسارگاد)، امکان دریافت رمز دو عاملی بانکداری مجازی (اینترنت بانک)، دریافت ده گردش آخر کارت (کارت های بانک پاسارگاد) و مسدود کردن کارت (کارت‌های بانک پاسارگاد) را دریافت می‌کردند.

 

هم‌وطنان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به یکی از شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی این بانک به شماره 82890 تماس حاصل کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

 
مجوز استخدام ٢٥٠٠ نفر در صنعت نفت صادر شد
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 12:32

مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام دو هزار و ۵۰۰ نفر در صنعت نفت خبر داد.

ادامه مطلب...
 
زنان خانه‌دار با انجام این سه گام کارآفرین شوند
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 12:26

می‌توان در هر زمان و مکان با کمی ایده پردازی درآمدزایی کرد و این کاری است که کارآفرینان از آن لذت می‌برند.

ادامه مطلب...
 
همراه بام بانک ملی به روز شد
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 12:10

بانکی دات آی آر: نرم‌افزار اندروید همراه بام بانک ملی ایران به نسخه 1.8 ارتقا یافت.

در این نسخه قابلیت های جدیدی مانند پرداخت اقساط تسهیلات و مسدودی کارت ایجاد شده است.

از امکانات و خدمات ارائه شده در این سامانه می توان به مواردی نظیر امکان ورود امن و دو مرحله‌ای، خلاصه حساب ها، صورتحساب، محاسبه و پرداخت اقساط تسهیلات، محاسبه سود سپرده‌ها، داشبورد، مدیریت مالی شخصی، تاریخچه انتقال پول، مشخصات کاربر، پرداخت قبض، انتقال پول کارت به کارت و حساب به حساب، تعیین مبلغ و تاریخ چک، استعلام وضعیت چک، واحدهای بانک، دفترچه تلفن، بازخوردها، گزارش تسهیلات و نرخ ارز اشاره کرد.

خرید شارژ خودکار، انتقال پول دسته‌ای، انتقال کارت به کارت دسته‌ای، انتقال وجه به حساب های خیریه، انتقال پول مستمر و تهیه صورتحساب تلفیقی و مدیریت صورتحساب از دیگر امکانات این سامانه است.

همراه بام بانک ملی ایران از طریق سایت این بانک قابل دریافت است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی ایران

 
امکان افتتاح حساب قرض‌الحسنه در بانک سینا
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 12:07

بانکی دات آی آر: در راستای ایجاد زمینه های افزایش مشارکت عمومی و گسترش سنت الهی قرض الحسنه، شعب بانک سینا آماده افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز برای هموطنان گرامی هستند.

 

این بانک در راستای ایجاد امکان مشارکت هموطنان عزیز در فعالیت های خیرخواهانه و برخورداری از اجر اخروی، امکان افتتاح حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز را فراهم ساخته است.

 

هموطنان با افتتاح این حساب و اختصاص مبلغی به عنوان سپرده قرض الحسنه پس انداز، ضمن برخوردار شدن از اجر معنوی و پاداش اخروی، امکان اختصاص این مبلغ از سوی بانک را در اموری چون ازدواج، تهیه جهیزیه، درمان بیماری، امور عام المنفعه و رفع نیازهای ضروری فراهم می سازند.

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

 
سقف تسهیلات مسکن نخبگان ۱۶۰ میلیون تومان شد
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 09:52

بانکی دات آی آر: بانک مرکزی به منظور حمایت از نخبگان کشور، سقف تسهیلات مسکن آنها را از ۱۰۰ میلیون به ۱۶۰ میلیون تومان افزایش داد.

 

اعطاي این تسهيلات با معرفي بنياد ملي نخبگان به بانک های عامل قابل اقدام خواهد بود. گفتنی است، از آنجا که نخبگان و استعدادهاي برتر در زمره سرمايه هاي بي بديل کشور محسوب مي شوند و بخش اعظمي از مسئوليت خطير توسعه کشور بر پايه دانش بر عهده آنان نهاده شده، اقداماتي برای ايجاد انگيزه، جذب و نگهداشت نخبگان و استعدادهاي برتر داخلي انجام شده است که اعطاي تسهيلات مسکن از جمله اين موارد است.

در آخرين اقدام، بر اساس در خواست بنياد ملي نخبگان، بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در راستاي حمايت از نخبگان کشور و برای تأمين مسکن آنها مصوب کرد، سقف تسهيلات مسکن نخبگان که در سنوات اخير با سقف ۱۰۰ ميليون تومان پرداخت مي شد به ۱۶۰ ميليون تومان افزايش يابد.

 

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

 
خبر خوش: کاسپین مجوز تاسیس شعبه گرفت
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 09:33

ما پذیرفتیم تا اولین مجوز خود برای تاسیس تعدادی شعبه کاسپین را صادر کنیم.

ادامه مطلب...
 
رئیس یک شعبه موسسه مالی آرمان به قتل رسید/ دادستان کرج: شاید سپرده‌گذاران دست به قتل زده‌اند
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 08:48

بانکی دات آی آر: دادستان عمومی و انقلاب کرج از به قتل رسیدن یکی از روسای شعب موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج خبر داد.

 

حاجی رضا شاکرمی اظهار داشت: رئیس یکی از شعب موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج در منزل مسکونی خود به دست ضاربان ناشناس به قتل رسید.

 

وی افزود: این حادثه دو شب قبل در کرج به وقوع پیوسته و ضارب یا ضاربان با ورود به منزل وی و بستن دست وپای وی اقدام به قتل این فرد کرده‌اند.

 

دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه بررسی‌هایی در مورد انگیزه ضاربان از این قتل در حال انجام است، عنوان کرد: تاکنون دلیلی بر اینکه این فرد توسط مشتریان موسسه به قتل رسیده باشد وجود ندارد و بیان اینکه قاتل یا قاتلان از مشتریان شعبه بوده‌اند فقط بر‌اساس حدس و گمان است؛ هیچ دلیل و مدرکی مبنی بر اینکه توسط مشتریان شعبه به قتل رسیده باشد وجود ندارد و تا این لحظه مورد تایید ما نیست.

 

شاکرمی با بیان اینکه تحقیقات در مورد این قتل در حال انجام است، تصریح کرد: احتمال اینکه مشتریان و افراد دیگر با دلایل دیگری در این حادثه دست به قتل زده باشد وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه تا کنون کسی در ارتباط با این حادثه دستگیر نشده است، عنوان کرد: تحقیقات در این باره در حال انجام است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز دوشنبه 25 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 25 ارديبهشت 1396 ، 08:23

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌یکشنبه 24 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 16:03

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌یکشنبه 24 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌یکشنبه 24 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 15:49

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
چرا نوجوانِ خانواده را تشویق به کار کنیم؟
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 15:42

شاید وقتی صحبت از کارِ نوجوانان بشنوید، لبخند بزنید و از موضوع رد شوید. حق هم دارید، کار برای تحصیلکرده‌ها وجود ندارد، آن وقت نوجوان 14، 15 ساله کار پیدا کند؟

ادامه مطلب...
 
راه‌اندازی ربات پیام‌رسان بانک ایران زمین
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 12:34

بانکی دات آی آر: بانک ایران زمین در راستای ایجاد تحول دیجیتالی و بهره‌گیری از فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی مطلوب و سریع، دومین ربات پیام‌رسان خود و جامع‌ترین ربات پیام‌رسان شبکه بانکی را راه‌اندازی کرد.

 

این ربات پیام رسان با ۵۲ خدمت کار خود را آغاز کرد.

 

مشتریان این بانک می‌توانند با مراجعه به آدرس http://t.me/izbankbot به خدمات مختلفی مانند اطلاعات شعبه من، شناسه شبا من، باشگاه مشتریان، تقویم دیجیتال، سامانه پیوند، خدمات بانکداری دیجیتال، تبدیل شماره کارت به شناسه شبا، دانلود اپلیکیشن همیار بانک، آخرین اخبار بانک ایران زمین، شبکه های اجتماعی بانک ایران زمین، گالری تصاویر، استعلام ضمانت نامه های بانک ایران زمین، کمپین محیط زیستی «همین یک زمین»، ماهنامه ارتباط ایران زمین، دعوت به همکاری، درباره بانک، ثبت نظر، راهنما ... دسترسی داشته باشند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
افتتاح یک شعبه جدید بانک قرض‌الحسنه مهر در گرگان
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 11:09

بانکی دات آی آر: شعبه شهید مطهری گرگان در راستای برنامه توسعه شعب و ارائه مطلوب خدمات بانکداری اسلامي و تکريم مراجعين، با حضور امامي عضو هيات مديره، تقوي مدير شعب استان گلستان و جمعي از معتمدين و خيرين افتتاح گرديد.

 

در اين مراسم جمعي از مديران و مسئولين سازمان هاي شهر گرگان، مشتريان ارزنده شعبه و روساي دواير ستادي و شعب نيز حضور داشتند.

 

دراین مراسم، امامی ضمن تبریک اعیاد شعبانيه و تولد حضرت وليعصر(عج)، از زحمات کليه کارکنان استان گلستان در راستاي اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و توسعه بانكداري اسلامي قدرداني نمود و بيان داشت: دستيابي به اهداف ترسيمي كلان، مستلزم شناسايي و فعليت بخشي به ظرفيت هاي جديد بازاريابي مي باشد.

 

وی با اشاره به اهمیت همدلی و وفاق بین مديران و کارکنان در جهت پيشبرد اهداف سازماني، تقويت روزافزون اين تعامل ارزشمند را مورد تاييد قرار داد و از حاضرين در اين مراسم خواست تا نسبت به تحقق بيش از پيش اين آموزه قرآني با بانک قرض الحسنه مهر ايران همکاري نمايند.

 

در مراسم افتتاح شعبه شهید مطهری گرگان(کد۶۲۰۱)، تقوی به ارائه گزارشی از عملکرد بانک در بخش اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به اقشار آسيب پذير پرداخت و هدف اساسي نخستين بانک تخصصي قرض الحسنه كشور را توانمندسازي نيازمندان جامعه از طريق تعامل با اشخاص حقيقي و حقوقي دانست.

 

منبع: روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر

 
افزایش تعداد و مبلغ وام ازدواج + اینفوگرافیک
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 09:47

بانکی دات آی آر: در اینفوگرافیکی که وزارت ورزش و جوانان منتشر کرده عملکرد دولت یازدهم در اعطای وام ازدواج را می‌بینید.

 


 
چگونه با کارت‌های شتاب روزانه ۵۰۰ هزار تومان برداشت کرد؟
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 08:58

بر اساس بخشنامه‌های بانک مرکزی می‌توان روزانه تا ۵۰۰ هزار تومان از کارت های عضو شتاب برداشته وجه کرد.

ادامه مطلب...
 
افتتاح 11 هزار طرح اقتصادی با حمایت بانك صادرات
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 08:45

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران به منظور افزایش تولید و اشتغال در سال ٩٥ حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط را در دستور کار داشت که عملکرد این بانک بیانگر در مدار تولید قرار گرفتن بیش از ١١ هزار بنگاه در سراسر کشور می باشد.

 

همراستا با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله) و  برنامه های اقتصادی دولت  در سال ١٣٩٥ این بانک کارنامه درخشانی از خود بر جا گذاشته است  به گونه ای که افزون بر٤٠ هزار و ٣٠٠ میلیارد ریال سرمایه در گردش را به ١١ هزار بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط را در اقصی نقاط کشور پرداخت کرده است.

 

بر پایه این گزارش،این بانک در سال گذشته ٢٣٢ هزار میلیارد ریال تسهیلات را به  ٢١٢ هزار طرح اقتصادی دربخش های صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت کرده است، که با بهره برداری تدریجی از این طرح ها، کشور شاهد افزایش تولیدو خلق فرصت های جدید شغلی برای هموطنان خواهیم بود.

 

نکته در خور تامل توجه بانک صادرات برای پوشش طرح های کوچک و متوسط در اقصی نقاط کشور می باشد تا  زمینه توسعه پایدار و متوازن در سطح ملی فراهم شود.

 

شایان توجه است؛ این بانک در راستای افزایش اشتغال و رفع موانع تولید حمایت از بنگاه های تولیدی در سال ٩٦را نیز در اولویت برنامه های اعتباری خود قرار داده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز یکشنبه 24 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 24 ارديبهشت 1396 ، 08:22

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌شنبه 23 اردیبهشت 96
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 16:55

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌شنبه 23 اردیبهشت 96
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 16:47

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌شنبه 23 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
کارِ نیمه‌وقت در دوره‌ی نوجوانی: خوشی‌ها و سختی‌ها
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 16:40

نوجوان‌ها معمولا برای نشان دادنِ حسِ بزرگ‌شدن، کارهای بزرگسالان را انجام می‌دهند. گاهی از خواهر و برادرِ کوچکتر مانندِ والدین مراقبت می‌کنند، گاهی مسولیت خریدهای خانه را بر عهده می‌گیرند و گاهی به سراغ کارِ نیمه‌وقت می‌روند.

 

ادامه مطلب...
 
تقاضای خارجی‌ها برای تاسیس شعبه: ایجاد دفتر دو بانک بین‌المللی در ایران
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 13:33

بانکی دات آی آر: معاون ارزی بانک مرکزی با اعلام اینکه پس از برجام دو بانک بین‌المللی در ایران دفتر ایجاد کرده‌اند، از تقاضای بانک‌های خارجی برای تاسیس شعبه در کشورمان خبرداد.

 

غلامعلی کامیاب درباره تقاضای ایجاد دفتر یا شعبه توسط بانک‌های خارجی در ایران پسابرجام گفت: ووری بانک (WOORI BANK) کره جنوبی و همچنین بانک مسقط دفتری در ایران بعد از برجام ایجاد کرده اند. در عین حال تقاضاهایی برای ایجاد شعبه بانک از سوی بانک‌های خارجی داشته‌ایم، البته باید مجوزهایی در این زمینه از سوی بانک مرکزی صادر شود که این کار پس از ارائه مدارک لازم انجام خواهد شد.

 

معاون ارزی بانک مرکزی درباره برقراری ارتباطات بانکی ایران با بانک‌های خارجی در پسابرجام عنوان کرد:‌ ارتباطات بانکی بانک‌های ایرانی با بانک‌های خارجی و بین المللی بعد از برجام برقرار شده است؛ این در حالی است که قبل از عملیاتی شدن برجام هیچ ارتباطاتی وجود نداشت به خصوص با بانک‌های اروپایی و قادر به انجام پرداخت‌ها حتی در آسیا هم نبودیم.

 

وی با بیان اینکه تمام امکانات و تسویه های ما به ۴، ۵ کشور خلاصه می‌شد، تصریح کرد: ما فقط می توانستیم از این تعداد کشور درآمدهای نفتی خود را پس از صادرات دریافت کنیم و تنها از این طریق می توانستیم تسویه‌ها را انجام دهیم.

 

عضو هیات عامل بانک مرکزی افزود: اما برجام و اجرای آن باعث شد که بتوانیم در سایر کشورها هم پرداخت‌ها را انجام دهیم و بتوانیم منابعی را که در آن کشورها رسوب کرده بود را به داخل منتقل کنیم. در حال حاضر هم با این کشورها که ارتباطات بانکی برقرار شده است، کار و از درآمدهای نفتی‌مان استفاده می‌کنیم.

 

کامیاب با اعلام اینکه در حال حاضر سیستم بانکی کشورمان با بیش از ۲۴۹ بانک در سراسر دنیا ارتباطات کارگزاری برقرار کرده است، عنوان کرد:‌ پیش از برجام چنین ارتباطاتی برقرار نبود و در بین این بانک‌ها، بانک‌های بزرگ بین المللی هم دیده می‌شود. البته هنوز محدودیت هایی وجود دارد و در برخی از کشورهایی که هنوز ارتباطات بانکی و کارگزاری برقرار نشده است با مشکلاتی در پرداخت‌ها و غیره مواجهیم.

 

این مقام مسئول در نظام بانکی کشور در ارزیابی خود از روند برقراری ارتباطات بانکی ایران با بانک‌های سایر کشورها در بعد از برجام اظهارداشت: پیش از این ارتباطات تنها به  حدود ۵ یا ۶ کشور محدود می‌شد و بنابراین پرداخت‌ها به صورت غیر رسمی و پر هزینه بود، اما در حال حاضر بسیاری از پرداخت ها به راحتی و با هزینه های متعارف انجام می‌شود و دیگر مجبور نیستیم با هزینه های دلالی، کارگزاری و واسطه‌گری غیر عادی انجام دهیم.

 

معاون ارزی بانک مرکزی درباره استفاده از ارزها در مبادلات بین‌المللی ایران گفت:‌ بر اساس برجام فعلا انجام تسویه دلاری برایمان مقدور نیست و تسویه‌ها به یورو انجام می شود. البته می توانیم دارایی به دلار داشته باشیم و یا به شرطی می‌توانیم تسویه دلاری انجام دهیم که دارایی‌مان از سیستم مالی آمریکا عبور نکند، زیرا اگر از این سیستم عبور کند آنها طبق قانونی که در آمریکا دارند این دارایی را ضبط می کنند. بنابراین اگر لازمه این پرداخت عبور از سیستم مالی آمریکا نباشد می‌توانیم این کار را انجام دهیم و این کار انجام هم شده است.

 

وی ادامه داد:‌ فرض کنید که یک طرف پرداخت کننده و دریافت کننده ایران است و نزد یک بانک حساب دارد، دستور دهنده دستوری صادر می کند که مبلغی را از حسابش برداشته و به حساب ذی نفع واریز شود، چون این کار به صورت دفتری انجام می شود نیازی نیست که مبلغ به نیویورک برود و برگردد، بنابراین این کار قابل انجام است.

 

منبع: ایبِنا

 

 
حمايت بانک انصار از جشنواره تبيان
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 13:16

بانکی دات آی آر: دوازدهمين جشنواره بين المللي پروژه هاي دانش آموزي "تبيان" همچون سنوات گذشته با حمايت بانک انصار در روزهاي 14 و15 ارديبهشت ماه در دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد.

 

اين جشنواره در رشته هاي مختلف و در سه بخش «غرفه هاي نمايشگاهي»، «سمينارهاي علمي» و «مسابقات دانش آموزي» با رويکرد گسترش فرهنگ پژوهشگري، ايجاد زمينه‌هاي ظهور خلاقيت و توانايي هاي بالقوه دانش آموزان، ارائه و عرضه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري آينده سازان ايران اسلامي، توسعه همکاري ها و مبادلات علمي و فني مراکز پژوهشي و دستگاه هاي اجرايي، ايجاد انگيزه براي بالا بردن سطح علمي جهت توليد علم و جنبش نرم افزاري، افزايش حساسيت جامعه نسبت به پژوهش و متجلي کردن نتايج آن و نيز تبيين نقش و اهميت بالاي تفکر و پژوهش برگزار شد.

 

این گزارش می افزاید در این دوره از جشنواره پس از داوری اولیه تعداد 6000دانش آموز به همراه دبیران راهنما در قالب 1500گروه از 20 استان کشور و در سه بخش به تفکیک ؛330گروه در بخش غرفه های نمایشگاهی،620گروه در بخش سمینارهای علمی و550گروه در بخش مسابقات دانش‌آموزی در مرحله نهایی به این جشنواره راه یافتند.

 

بنابر گزارش مذکور در کنار غرفه هاي دانش آموزي در نمايشگاه جنبي اين همايش، بانک انصار نيز با برپايي غرفه، ضمن ارائه طرح ها و خدمات خود، با اجراي برنامه هاي فرهنگي و هنري مانندکارگاه خوشنويسي وکاريکاتور توجه دانش آموزان، دبيران و خانواده ها را به خود جلب کرد.

 

گفتني است در آيين اختتاميه نيز علاوه بر پخش نماهنگ هاي مذهبي و فرهنگي با آرم بانک،اجراي سرود هاي مذهبي و ملي توسط گروه "ذکر" نيز با پس زمينه لوگوي بانک انصار انجام شد که مورد استقبال و توجه ميهمانان و دانش آموزان قرارگرفت. همچنين در پايان همايش با اهداي لوح تقدير و تنديس از بانک انصار تقدير شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 
سیتی سنتر اصفهان میزبان جشنواره طلایی بانک تجارت
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 12:51

بانکی دات آی آر: قرعه‌کشی جشنواره طلایی پایانه‌های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش در مرکزتجاری سیتی سنتر اصفهان انجام شد .

 

طی مراسمی که عصر روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 در مرکز تجاری سیتی سنتر در اصفهان برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده در بازه زمانی فروردین و اردیبهشت ماه، به قید قرعه تعداد 24 کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

 

در بخش دوم این مراسم به مشتریانی که در همان بازه زمانی از طریق دستگاههای POS ایران کیش از واحدهای تجاری مرکز خرید سیتی سنتراصفهان خریدکردند، 80 کارت هدیه یک میلیون ریالی، اهدا شد .

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته و در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد نیز برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
راه‌اندازی 11 طرح دارویی با حمایت بانک صنعت و معدن
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 12:48

بانکی دات آی آر: بانك صنعت و معدن با تامين مالي 11طرح دارويي زمينه اشتغال 1 هزار و 200 نفر را در مناطق مختلف كشورمان فراهم ساخته است.

 

اين بانك 102ميليون يورو تسهيلات ارزي و 132 ميليارد تومان تسهيلات ريالي را به 11 طرح دارويي در استان هاي لرستان، خراسان رضوي، سمنان، البرز، قزوين، تهران، كرمانشاه، گيلان و آذربايجان غربي پرداخته است.

 

يازده طرح دارويي بانك صنعت و معدن را داروسازي باير افلاك، دارو سازي طاها ،سامان داروي هشتم ، داروسازي ثنامد ، فاتك شيمي پارس، دارو سازي مداوا ، البرز دارو ، داروسازي طب و پليمر ، داروسازي ايمان سرم ، داروسازي بهوازن و داروسازي فراورده هاي زيستي روناك تشكيل مي دهند.

 

گفتني است بانك صنعت و معدن در سال هاي اخير طرح هاي زيادي را در زمينه فولاد، سيمان، پتروشيمي، كاشي سازي و داروسازي به مرحله بهره برداري رسانده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک صنعت و معدن

 
بانک پارسیان از پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 12:31

بانکی دات آی آر: خدمت جدید بانک پارسیان با عنوان NFC با حضور دکتر سیف ، رئیس کل بانک مرکزی، دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک پارسیان به صورت رسمی رونمایی شد.

 

پرداخت الکترونیکی مبتنی بر NFC از امروز قابل استفاده برای مشتریان بانک پارسیان است.

 

از آنجا که پرداخت پول از طریق تلفن همراه ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای انتقال است، خدمت الکترونیک NFC قابلیت پرداخت پول از طریق گوشی‌های هوشمند را اجرایی می‌کند. برای این منظور بانک پارسیان برای راحتی کاربران خود این خدمت را به آنها ارائه کرده است.

 

دراین راستا، کاربر اطلاعات مرتبط با کارت اعتباری خود را در گوشی ذخیره کرده و در زمان خرید، گوشی را به دستگاه NFC ‌خوان نزدیک می‌کند تا پرداخت انجام شود.

 

همچنین برای سهولت کار بیشتر معاملات نیاز به تصدیق ندارند اما در برخی موارد ممکن است، فروشندگان در خواست تایید هویت کنند.

 

مشتریان می‌توانند بدون نیاز به شماره‌حساب و کار با نرم‌افزارهای گوناگون و پیچیده‌ بانکی پرداخت خود را انجام دهند. همچنین در این خدمت نوین همراه داشتن کارت‌های اعتباری الزامی نداشته و یادآوری رمز عبور نیز دراین راستا کاربردی ندارد.

 

در استفاده از این خدمت نوین الکترونیکی بانکی نگرانی‌ها از همراه نداشتن کارت بانکی و مراقبت از آن برای مشتریان به پایان می‌رسد و تنها همراه داشتن گوشی تلفن همراه کافی است تا هر زمان از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل از خدمات بانکی مورد نیاز استفاده کنند.

 

همچنین مشتری برای امنیت بیشتر می‌تواند شماره پین ویژه خود را برای تایید نهایی در نظر بگیرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

 
زیباترین سواحل ایران را بشناسید
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 10:42

در شمال و جنوب کشورمان سواحلی زیبا و رویایی وجود دارد که بسیاری از ما از آن‌ها بی خبریم. با ما همراه باشید تا زیباترین سواحل ایران را بشناسید.

 

ادامه مطلب...
 
رئیس سازمان بهزیستی خبر داد؛ خانوارهای کم درآمد مستمری می‌گیرند
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 10:09

رئیس سازمان بهزیستی، گفت: تمام خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در قانون برنامه ششم توسعه است می‌توانند مستمری مددجویی دریافت کنند.

 

ادامه مطلب...
 
موسسه‌ای میان مناظره؛ تامین امنیت «کاسپین» با کیست؟
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 09:07

امنیت سپرده‌گذاران «کاسپین» هم به مناظره انتخاباتی آمده است. اکنون سوال اینجاست که واقعا امنیت موسسه‌ای که مجوز بانک مرکزی را با خود همراه دارد بر عهده کیست؟

ادامه مطلب...
 
پاسخ بانک ملت به اخبار منتشره در برخی از رسانه‌ها
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 08:47

بانکی دات آی آر: پیرو خبر مندرج در یکی از خبرگزاری ها تحت عنوان «3700 میلیارد تومان خوردند و بردند» این بانک توضیحاتی را ارائه کرد.

پیرو درج خبری در یکی از خبرگزاری ها در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 96 تحت عنوان «3700 میلیارد تومان خوردند و بردند»، به اطلاع می رساند که مطلب منتشره با واقعیت انطباق ندارد. ضمن آنکه اعلام مبالغ واهی و بزرگنمایی شده از سوی نگارنده مطلب به وضوح حاکی از عدم درک صحیح ایشان از اعداد و ارقام و نداشتن آشنایی با ضوابط و فرآیندهای ناظر بر اعطای تسهیلات در نظام بانکی است.

بر این اساس، از رسانه های محترمی که خبر فوق را منتشر کردند، انتظار می رود به منظور حفظ اعتبار خود و اجتناب از تشویش اذهان عمومی، از انتشار مطالب غیرقابل اتکاء و فاقد مستندات موجه خودداری فرمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز شنبه 23 اردیبهشت 96
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 08:18

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
هفت پرسشی که به شما کمک می‌کند تا بدانید که آیا به CRM نیاز دارید یا نه؟
پنجشنبه ، 21 ارديبهشت 1396 ، 11:02

اصولا زمانی به فکر تغییر می افتیم که مشکلی به وجود بیاید! این موضوع از این بابت که هزینه های زیادی را ما باید بابت رسیدن به این نقطه پرداخت کنیم ما را متضرر می کند.

 

ادامه مطلب...
 
تامین اجتماعی پرداخت حقوق بازنشستگان با ارقام جدید تا 27 اردیبهشت
پنجشنبه ، 21 ارديبهشت 1396 ، 10:20

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی برای حداقل بگیران 14.5درصد و برای سایر سطوح 12.5 درصد است.

ادامه مطلب...
 
پرداخت یارانه‌ی بیشتر برابر است با گسترش فقرِ بیشتر
پنجشنبه ، 21 ارديبهشت 1396 ، 09:45

‌برای این کار یا باید درآمد نفتی ایران باید سه برابر، یا پرداخت مالیات سه برابر، یا قیمت انرژی شش برابر یا بدون پشتوانه اسکناس چاپ شود.

ادامه مطلب...
 
ابلاغ بخشودگی سود وام‌های تا سقف 25 میلیون تومان
پنجشنبه ، 21 ارديبهشت 1396 ، 09:20

بانکی دات آی آر: بخشودگي سود براي تسهيلات حداکثر تا سقف ۲۵ ميليون تومان، درصورت تقاضاي بدهکار و واريز اصل بدهي تا تاريخ ۳۱ خردادماه سال جاری، صرفاً براي «مانده مطالبات تسهيلات اعطايي يارانه‌اي مورد حمايت دولت، حوادث غيرمترقبه و مسکن روستايي» و «مانده مطالبات امهال شده آسيب ديدگان ناشي از حوادث غيرمترقبه» ابلاغ شد.

 

این بخشودگی صرفا مشمول بدهکاران بانک‌هاي ملي ايران، سپه، کشاورزي، تجارت، صادرات ايران، ملت، رفاه کارگران و توسعه صادرات ايران است.

 

لازم به ذکر است در راستاي اجراي مفاد ماده ۲ آيين نامه اجرايي تبصره ۳۵  قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور که در سال ۱۳۹۶ به موجب مفاد بند (و) تبصره ۱۶ قانون بودجه نيز تمديد شده است، درخصوص بخشودگي سود متعلق به تسهيلات تا يک ميليارد ريال منوط به بازپرداخت اصل تسهيلات و بخشش تمام وجه‌التزا‌م‌هاي متعلقه در زمان تسويه، بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران پس از ابلاغ آيين‌نامه اجرايي قانون موصوف از سوی دولت در تاريخ ۱۳۹۵.۱۱.۳، نسبت به ابلاغ آئين‌نامه اجرايي و تدوين دستورالعمل اجرايي مربوط به بخشودگي سود تسهيلات کمتر از يک ميلياردريال با تدوين اولويت‌هايي در دستورالعمل اقدام کرد. ليکن با توجه به محدوديت منابع در نظر گرفته شده در مفاد قانون و جدول پيوست آن، بانک مرکزی ناگزير شد تا اولويت‌هايي در مفاد دستورالعمل اجرايي مربوطه مدنظر قرار دهد.

 

بانک مرکزی در اولین مرحله نسبت به تعیین و تامین سهمیه‌ای بابت بخشودگی سود تسهیلات کمتر از یک میلیارد ریال برای تسهیلات تا حداکثر سقف یکصد میلیون ریال، با اولویت های ۲‏‏-۱ و ۲‏‏-۲ ذیل ماده (۲) دستورالعمل اجرایی مربوطه برای مانده مطالبات تسهیلات اعطایی یارانه‌ای مورد حمایت دولت، حوادث غیرمترقبه و مسکن روستایی و مانده مطالبات امهال شده آسیب دیدگان ناشی از حوادث غیرمترقبه، به بانکهای ملی ایران، سپه، کشاورزی، تجارت، صادرات ایران، اقدام کرد.

 

در مرحله دوم مقرر شد بخشودگی سود تسهیلات برای پرونده‌های تا سقف تسهیلات حداکثر ۲۵۰ میلیون ریال بدهی بابت اصل، درصورت تقاضای بدهکار و واریز اصل بدهی، مورد اقدام قرار گیرد.

 

براساس گزارش بانک‌های عامل تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری، برای اجرای اولویت های مرحله اول و دوم در مجموع بالغ بر ۱۰.۳۰۰ میلیاردریال بابت بخشودگی سود از کل سهمیه تعیین شده برای بانک ها مصرف و در نتیجه ۲۶۷.۷۴۰ پرونده تعیین تکلیف شده اند.

 

در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری، مرحله سوم بخشودگی سود تسهیلات برای پرونده‌های تا سقف تسهیلات حداکثر ۲۵۰ میلیون ریال بدهی بابت اصل، درصورت تقاضای بدهکار و واریز اصل بدهی تا تاریخ ۳۱ خردادماه سال جاری صرفاً برای اولویت های ۲‏‏-۱ و ۲‏‏-۲ ذیل بند(۲) دستورالعمل اجرایی مربوطه برای مانده مطالبات تسهیلات اعطایی یارانه‌ای مورد حمایت دولت، حوادث غیرمترقبه و مسکن روستایی و مانده مطالبات امهال شده آسیب دیدگان ناشی از حوادث غیرمترقبه که مشمول بندهای (د) تبصره ۱۱ قانون بودجه سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و بند(و) تبصره ۱۳ قانون بودجه سال ۱۳۹۵ ( اعم از قبل از سال ۱۳۹۵ و طی سال ۱۳۹۵)  ابلاغ شد که در این مرحله بانکهای ملت، رفاه کارگران و توسعه صادرات ایران نیز به بانکهای عامل اجرای طرح اضافه شده‌اند.

 

لازم به ذکر است بعد از پایان مهلت تعیین شده و ارزیابی عملکرد بانکها در مورد اجرای قانون مذکور وبا توجه به امکان تامین منابع در مرحله بعدی نسبت به افزایش سقف‌های پرونده های مازاد بر مراحل اول، دوم و سوم اتخاذ تصمیم خواهد شد.‏

 

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ چهار‌شنبه 20 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 16:03

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ چهار‌شنبه 20 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌چهار‌شنبه 20 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 15:57

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
قطع موقت خدمات الکترونیکی بانک آینده
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 15:48

بانکی دات آی آر: خدمات الکترونیک بانک آینده به صورت موقت قطع خواهد شد.

 

بانک آینده در اطاعیه‌ای آورده است: به منظور ارزش آفرینی برای مشتریان عزیز از طریق ارتقای تجهیزات زیرساخت شبکه‌‌ای بانک، از ساعت ۰۰:۰۱ روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ لغایت ساعت ۶ صبح همان روز، خدمات الکترونیکی بانک آینده، قطع می‌باشد.

 

کلیه خودپردازهای بانک آینده، حتی در ساعات مذکور در حال خدمت رسانی خواهند بود.

 

ضمن پوزش فراوان، مشتریان محترم بعد از ساعت یاد شده، می‌توانند؛ کماکان به روال عادی، از کلیه خدمات الکترونیکی بانک آینده، بهره‌مند شوند.

 

از این‎که در جهت ارتقای خدمات دریافتی خود از بانک، این مشکل را چند ساعت تحمل می‎فرمایید؛ جداً سپاسگزاری می‌نماییم.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 
اعلام شرایط جذب سرباز معلم‌ها
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 13:46

شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی ۹۶ـ ۹۷ اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
خدمات بانک ملت ویژه خانم‌ها کدام‌ا‌ند؟
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 12:55

در طرح پرنیان ارائه شده از سوی بانک ملت ویژه خانم‌ها، خدمات خاصی با شرایط ویژه عرضه می‌شود.

 

ادامه مطلب...
 
برگزاری جشنواره طلایی بانک تجارت در پروما
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 12:41

بانکی دات آی آر: قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش مجتمع تجاری پروما مشهد مقدس برگزار شد.

 

طی مراسمی که عصر روز دوشنبه 18/2/96 در مجتمع تجاری پروما در مشهد مقدس برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده در بازه زمانی اول تا پانزدهم اردیبهشت ماه، به قید قرعه تعداد 12 کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

 

از دیگر بخشهای این مراسم که با استقبال گسترده مشتریان مجتمع تجاری پروما برگزار شد، اهدا 40 کارت هدیه یک میلیون ریالی به مشتریانی بود که در بازه زمانی فوق از طریق دستگاههای POS ایران کیش در مجتمع تجاری پروما خرید خود به  انجام رسانده اند.

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد نیز  برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
افتتاح دفتر کارگزاری بانک گردشگری در عراق
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 12:38

بانکی دات آی آر: دفتر کارگزاری بانک گردشگری در شهر نجف اشرف عراق افتتاح شد.

 

در مراسمی که با حضور «صادق طاهری»، رییس هیئت مدیره و «محمد ربیع زاده»، قائم مقام بانک گردشگری برگزار شد، طاهری با اشاره به اهمیت تعاملات بانک گردشگری در کشور عراق گفت: این کارگزاری خدمات به زائران را سرعت می بخشد و نشان دهنده فعالیت مطلوب بانک در حوزه ارزی و ریالی است.

 

همچنین «مهدی رضائی»، معاون امور مالی بانک در گزارشی گفت: بانک گردشگری علاوه بر توسعه ی خدمات در داخل کشور بدنبال ایجاد شبکه گسترده خدمات الکترونیک در کشور عراق در راستای خدمات رسانی هرچه بیشتر به زائران گرامی است.

 

بر اساس این گزارش، در حاشیه افتتاح دفتر کارگزاری بانک گردشگری در شهر نجف، مقامات عالی این بانک با «علی العلاق» رئیس کل بانک مرکزی عراق دیدار و زمینه فعالیت های مشترک را بررسی کردند.

 

در این دیدار طرفین با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مطلوب در کشور عراق، اظهار امیدواری کردند که بستر فعالیت های بیشتر و سودده از طریق همکاری های متقابل و تسهیل در هماهنگی های جاری فی مابین دو کشور فراهم شود.

 

شایان ذکر است افتتاح این دفتر، در راستای برنامه توسعه خدمات بین المللی و استفاده از ظرفیت های جدید حوزه بانکداری صورت می گیرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک گردشگری

 
برگزاری دومین قرعه‌کشی جشنواره باشگاه پذیرندگان بانک سپه
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 10:55

بانکی دات آی آر: مراسم قرعه کشی دومین جشنواره باشگاه پذیرندگان بانک سپه در روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره باشگاه پذیرندگان بانک سپه از ۲۷ آذر ماه ۹۵ و همزمان با میلاد مسعود رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) آغاز گردید و تا پایان فروردین ماه ۹۶ ادامه داشت. در این جشنواره به ۳۸۰ نفر از اعضای باشگاه به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت باشگاه مشتریان به آدرس club.banksepah.ir مراجعه کنید.

 

منبع: روابط عمومی بانک سپه

 
بانک‌پاسارگاد هشدار داد؛ مراقب کلاهبرداران در عملیات انتقال وجه کارت به کارت باشید
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 10:20

بانکی دات آی آر: بانک‌ پاسارگاد در خصوص کلاهبرداری‌های احتمالی در عملیات انتقال وجه کارت به کارت هشدار داد و توصیه‌های لازم را ارایه کرد:

 

این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

 

* دریافت هرگونه تماس تلفنی و یا پیامک مبنی بر «برنده شدن در قرعه‌کشی همراه اول، کمک هزینه عتبات عالیات، برنده‌ شدن در قرعه‌کشی مسابقه رادیو جوان، رادیو معارف و ... » کلاهبرداری است.

 

* از قبول درخواست تلفنی و یا حضوری افراد ناشناس در خصوص انجام هرگونه عملیات بانکی از جمله انتقال وجه کارت به کارت و ارایه رمز اول و دوم کارت عابر بانک و غیره خودداری کنید.

 

* انتخاب زبان انگلیسی برای انتقال وجه، مخصوص افراد غیرایرانی است.

 

* اگر قرار است وجهی به حساب شما واریز شود و یا انتقال یابد، لازم نیست شما به باجه عابر بانک مراجعه کنید.

 

* از دادن کارت عابربانک خود و رمز آن به افراد ناشناس جهت دریافت وجه، به جهت جلوگیری از سوء‌استفاده خودداری کنید.

 

 

منبع: روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد

 
اشتغال مستقیم برای ۸۰۰ نفر توسط بانک صنعت و معدن
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 09:46

بانکی دات آی آر: با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بنگاه‌های صنعتی استان سمنان برای ۸۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

 

بانک صنعت و معدن به عنوان تنها بانک توسعه‌ای و تخصصی بخش صنعت و معدن در مسیر توسعه صنعتی استان سمنان با تامین مالی بنگاه‌های صنعتی برای ایجاد اشتغال مستقیم این استان گام های اساسی برداشته است.

 

صنایع استان سمنان با تسهیلات ریالی معادلی ۱۴۰ میلیارد ریال و تسهیلات ارزی معادل ۳۶ میلیون دلار از سوی این بانک تامین مالی شده اند که منجر به ایجاد ۸۰۰ شغل مستقیم در استان شده است.

 

از جمله این طرح‌ها می توان به طرح‌های داروسازی فاتک شیمی، کویر سمنان، آذر فولاد ایرانیان، پرتو صنعت شرق و بافندگی سمنان اشاره کرد.

 

همچنین این بانک تاکنون ۲ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان به یکهزار و ۵۸۰ واحد صنعتی در کشور و ۷۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۵۶ طرح کوچک و متوسط صنعتی در قالب طرح رونق تولید پرداخته که سهم استان سمنان از این مبلغ ۱۱۳ میلیارد تومان به ۵۴ طرح استان سمنان اختصاص یافته است.

 

شایان ذکر است با اتمام و به بهره‌برداری رسیدن طرح‌هایی که با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سمنان در حال اجرا است این استان به افق‌های تازه‌ای از توسعه صنعتی و رشد اقتصادی دست خواهد یافت.

 

منبع: بانک صنعت و معدن

 
جایگزینی کد ملی با دفترچه‌های بیمه تا یک ماه دیگر
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 08:52

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد ۶۶ میلیون پرونده الکترونیک سلامت، از حذف دفترچه‌های بیمه در راستای توسعه دولت الکترونیک تا یک ماه آینده خبر داد.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 20 ارديبهشت 1396 ، 08:23

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 16:14

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 16:08

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
کارآفرینیِ دختر نوجوان از طریق نوشتن دستور غذاهای سالم
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 15:48

لیزی در سال 2014 در 14 سالگی سایتی راه‌اندازی کرد و در آنجا دستور غذاهای سالم را قرار داد.

 

ادامه مطلب...
 
اعلام نتایج مسابقه «امید آینده» بانک آینده
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 13:48

بانکی دات آی آر: اسامی برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز از سوی بانک آینده اعلام شد.

 

در آستانه سال نو؛ بانک آینده با هدف تشویق دانش‌آموزان در زمینه ترسیم چشم‌انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده‌نگری در آن‌ها، به‌عنوان نسل آینده‌ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه‌ای با عنوان «امید آینده» اقدام نمود.

 

این مسابقه، در بازه‌زمانی 15 اسفند ماه سال 1395 لغایت 5 اردیبهشت‌ماه سال 1396 و در 4 حوزه متنوع شامل: نقاشی و انشا نویسی (دوست داری در آینده چه‌کاره شوی؟)، عکاسی (شبیه آینده‌ات شو!) و طراحی ابزار برای آینده، به‌مرحله اجرا درآمد که طی اطلاع‌رسانی صورت‌پذیرفته از طریق تارگاه امید آینده و دیگر شبکه‌های اجتماعی بانک آینده (اینستاگرام و کانال تلگرام بانک)، مجموعاً بالغ بر 273 نفر به دور ارزیابی در مسابقه راه یافتند.

 

بر همین اساس، پس از بررسی‌های کارشناسانه و طی فرآیند داوری آن‌ها، آثار ارسالی از سوی 96 نفر از شرکت‌کنندگان، به‌عنوان آثار برتر انتخاب و به برندگان خوش‌شانس آن، جوایز نفیسی شامل: 6 دستگاه پلی‌استیشن(4) و تعداد 90 کارت‌هدیه به‌مبلغ 5 (پنج) میلیون ریال تعلق گرفت.

 

لازم به‌ذکر است؛ برای اطلاع از اسامی برندگان این مسابقه، شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند به تارگاه امید آینده به‌نشانی اینترنتی: http://www.ba-omid.ir و یا تارگاه رسمی بانک آینده به‌نشانی اینترنتی: www.ba24.ir مراجعه فرمایند.

 

گفتنی است؛ بانک آینده، پیش از این نیز نسبت به طراحی حساب «سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز امید آینده»، با هدف حمایت‌های مالی مشترک خانواده‌ها و بانک، به‌منظور افزایش توانمندی‌های آموزشی و پرورشی کودکان و نوجوانان کشور اقدام کرده است.

 

در این محصول، مواردی هم‌چون: برخورداری از تسهیلات قرض‌الحسنه، کمک هزینه تحصیلی به‌همراه حمایت‌های همه‌جانبه بانک از برنامه‌های دانش‌افزآیی آموزشی در راستای هوشمندسازی مدارس، مسابقات المپیادی یا اختراعات، آماده‌سازی برای کنکورهای علمی و دانشگاهی، کارآفرینی و مسابقات علمی و فنی، بنیادها یا تشکل‌های دانش آموزی و در نهایت کسب تجربه برای ورود به دانشگاه یا بازار کار و نظایر آن، به عنوان اولویت‌های اصلی در نظر گرفته شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 
اعلام برندگان فروردین‌ جایزه «وین کارت» بانک سامان
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 13:43

بانکی دات آی آر: دور دهم از سری سوم قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان با حضور مدیران ارشد بانک و «مهرنوش حمزه‌لو» برنده جایزه 500 میلیون ریالی دوره قبل این قرعه‌کشی انجام شد.

 

مرتضی حسینی‌نژاد مدیر بازاریابی و توسعه محصول در این باره گفت: در این قرعه‌کشی که تنها قرعه‌کشی ماهانه نظام بانکی است، برندگان 251 جایزه به ارزش 5 میليارد ریال شامل یک جایزه 500 میلیون ریالی، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 200 جایزه 10 میلیون ریالی مشخص شدند.

 

حسینی‌نژاد خبرداد: براساس این قرعه‌کشی، «محمدرضا عزيزپور» مشتری شعبه ستارخان برنده جایزه 500 میلیون ریالی این دوره «وین‌کارت» بانک سامان شد.

 

مدیر بازاریابی و توسعه محصول بانک سامان گفت: هدف از ارائه «وین‌کارت» ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای پول نقد است و در تداوم این هدف، کسب امتیاز با تراکنش‌های مختلفی همچون انجام خرید‌های روزانه با وین‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه داخلی، ساتنا و پایا صورت می‌گیرد.

 

گفتنی است، مهرنوش حمزه‌لو برنده اول دوره اسفندماه قرعه‌کشی وین نیز در این مراسم حضور داشت و چک جایزه 500,000,000 ریالی خود را از سیداحمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان دریافت کرد. همچنین جوایز دیگر برندگان به حساب وین آن‌ها واریز شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
رشد مویرگی شعب خارجی بانک‌ها؛ بانک‌ها در امارات و ترکیه چه کردند؟
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 13:31

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه شعب بانک‌های ایرانی در ترکیه و امارات روزنه‌های انجام معاملات بانکی در دوران تحریم بودند، از گسترش شعب بانکی ایران در خارج کشور خبر داد.

ادامه مطلب...
 
آغاز ثبت‌نام طرح پرداخت مستمری به خانواده‌های کم‌درآمد
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 09:45

بر همین اساس مستمری تعیین شده برای خانواده های پنج نفره و بیشتر از پنج نفر، ۴۶۵ هزار تومان، خانوارهای چهار نفره ۴۱۸ هزار تومان، سه نفره ۳۲۰ هزار تومان، دو نفره ۲۵۰ هزار تومان، و یک نفره ۱۴۸ هزار تومان تعیین شده است.

ادامه مطلب...
 
پرداخت ۸۰ میلیارد تومان وام به دانشجویان دکتری
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 08:58

۸۰ میلیارد تومان وام به دانشجویان دکتری داده شد، رقمی بین ۶۵۰ تا ۷۵۰ هزار تومان ماهیانه که امسال به ۱۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

ادامه مطلب...
 
کاربران همراه بانک ملی از سه میلیون بیشتر شد
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 08:39

بانکی دات آی آر: همراه بانک ملی ایران با بیش از سه میلیون کاربر در بهمن ماه سال 95 بیش از هشت میلیون تراکنش را پوشش داده است.

 

این بانک به منظور افزایش رضایت مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک و ایجاد بسترهای مختلف برای سهولت امور مشتریان همراه بانک ملی را با خدمات متنوع در اختیار آنها قرار داده است.

 

اعلام صورتحساب، مانده حساب، پرداخت اقساط درون بانکی و بین بانکی، انتقال وجه از یک حساب به حساب دیگر، انتقال وجه از حساب به کارت‌های بانک ملی ایران و پرداخت قبوض خدماتی از خدمات این سامانه بر پایه شماره حساب می‌باشد.

 

همچنین خدمات بر پایه کارت‌های بانکی، انتقال وجه کارت به کارت از ملی کارت به تمامی کارت‌های متصل به شتاب، خدمات چک، پرداخت قبوض خدماتی و خرید شارژ برای تمامی سیم کارت‌های تلفن همراه نیز از دیگر خدمات این سامانه می‌باشد.

 

مشتریان گرامی برای دسترسی به نسخه همراه بانک ملی (اندروید و ios  ) می‌توانند به بخش خدمات سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir مراجعه و آخرین نسخه آن را دانلود کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌سه‌شنبه 19 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 08:30

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دو‌شنبه 18 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 16:37

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دو‌شنبه 18 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
از تماسِ سرد به تماسِ صمیمی؛ تحولی بزرگ به سمت فروشِ بیشتر
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 16:25

درصد اقبال به این تماس بسیار بیشتر از تماس به فردی است که نگران، پشت اتاق عمل ایستاده و کسی پشت خط به او می‌گوید روز جمعه همایش گردشگری داریم، تشریف بیاورید همایش!

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌دوشنبه 18 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 15:49

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
ورود چک‌های الکترونیکی ظرف سه ماه آینده
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 13:02

بانکی دات آی آر: مدیرکل فناروی اطلاعات بانک مرکزی از ورود چک‌های الکترونیکی ظرف دو تا سه ماه آینده به شبکه بانکی خبر داد و گفت: پایلوت امضای الکترونیکی روی سیم کارت اکنون در حال اجرا است.

ناصر حکیمی گفت: به کارگیری چک‌های الکترونیکی، یک بحث قانونی دارد که بر مبنای آن، مجلس در قانون در خصوص امضای الکترونیکی روی سیم‌کارت‌ها مواردی را ذکر کرده است. بر این اساس، اکنون پایلوت این موضوع انجام شده و ظرف دو تا سه ماه آینده، به مرحله عملیاتی خواهد رسید.

 

مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی افزود: اگر امضای الکترونیکی روی سیم کارت به مرحله عملیاتی برسد، می‌توان چک الکترونیکی داشته باشیم؛ اما برای چک باید امضای الکترونیکی داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: چک الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه صادر شده و کاغذی نیست؛ البته ویژگی‌های این چک این است که از طریق گوشی همراه به گوشی همراه دیگری منتقل می‌شود و همچنین همان لحظه می‌توان متوجه شد که آیا این چک کارسازی می‌شود یا خیر.

 

منبع: مهر

 
تشریح نتایج برجام در بانک توسعه صادرات
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 12:47

بانکی دات آی آر: بانک توسعه صادرات ایران آخرین وضعیت برقراری روابط بانکی بین‌المللی را بعد از لغو تحریم‌ها اعلام کرد.

 

این بانک بعد از لغو تحریم ها با 122 بانک در 50 کشور رابطه بانکی برقرار کرده است.

 

براساس این گزارش روابط کارگزاری در اروپا با 71 بانک در 22 کشور برقرار شده است.

 

مهمترین کشورهایی که بانک توسعه صادرات توانسته است در اروپا با آنان رابطه بانکی بین المللی برقرار کند، شامل اتریش، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، آلمان، بلژیک، روسیه و فرانسه هستند.

 

این روابط با بانک توسعه صادرات ایران در قاره آسیا نیز با 42 بانک در 19 کشور برقرار شده است که کشورهایی چون امارات متحده عربی، عراق، عمان، هندوستان، ژاپن، آذربایجان، تاجیکستان، چین و... از جمله آنها هستند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک توسعه صادرات

 
همه چیز درباره نرم‌افزار همراه ثامن پرداخت
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 10:35

بانکی دات آی آر: اطلاعات و جزییات کامل درباره نرم‌افزار همراه ثامن پرداخت و همبانک موسسه اعتباری ثامن بر روی بستر USSD و اینترنت را در ادامه خواهید خواند.

این سامانه امکان استفاده از طیف وسیعی از سرویس‌ها را بدون مراجعه به شعبه و از طریق انواع گوشی‌های موبایل فراهم می نماید. استفاده از آن کاملا ساده بوده و نیاز به نصب نرم افزار و یا گوشی خاص ندارد.

ثبت نام و درخواست رمز

صورت حساب اصلی کارت و دو گردش آخر

موجودی حساب

خرید شارژ (امکان خرید شارژ از تمامی اپراتورهای تلفن همراه)

انتقال وجه (کارت به کارت- کارت به حساب – کارت به همراه)

پرداخت قسط

تغییر رمز

وضعیت کارت (امکان فعال و غیر فعال کردن کارت)

مزایای استفاده ازهمبانک موسسه اعتباری ثامن

دسترسی آسان برای مشتریان جهت دریافت سرویسهای بانکی

کاهش مراجعه به شعبه

در نظر گرفتن روال های امن برای بالا بردن ضریب امنیت هم بانک نسبت به سرویسهای مشابه در بانک

عدم نیاز به نصب نرم افزار

عدم نیاز به دسترسی به اینترنت

قابلیت استفاده در انواع گوشی های همراه

قابلیت فعال سازی برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه

امکان پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات مشتریان به صورت 7*24

مشتریان دارای کارت ثامن می توانند با اتصال به سر شماره ثامن از طریق #778* درخواست ثبت نام نموده و از سرویس های بانکی استفاده کنند.

 

تدابیر زیر به منظور حفظ حداکثر امنیت سرویس های USSD به مشتریان در نظر گرفته شده است :

ورود شماره کارت ثامن و کد ملی برای دریافت رمز  همبانک موسسه اعتباری ثامن ضروری می باشد.

به منظور جلوگیری از ایجاد کاربر نا­معتبر، امکان ثبت نام در همبانک موسسه اعتباری ثامن تنها با استفاده از شماره موبایلی­ که در اطلاعات مشتری توسط شعبه در سیستم بانکی ثبت شده است، امکان پذیر می باشد.

 

راهنما:

1- راهنمای کاربری ثامن پرداخت(اندروید)

2- راهنمای کاربری ثامن پرداخت (IOS)

3- راهنمای کاربری هم بانک (USSD)

 

 

منبع: روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن

 
اصلاح فرمول رهن و اجاره رقم خورد؛ مسابقه بانک‌ها در «نرخ سود بانکی» به نفع مستاجران شد
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 09:52

در حال حاضر، بازار اجاره مسکن، متفاوت از سال گذشته، با ورود فایل‏های «رهن‏ کامل» یا «رهن بیشتر، اجاره ماهانه کمتر» روبه‌رو شده که این اتفاق اوضاع امسال اجاره ‏نشینی را به نسبت پارسال بهبود بخشیده است.

ادامه مطلب...
 
اقساط وام‌های جدید مسکن+جدول
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 09:24

ارقامی که به تازگی و با مصوبه شورای پول واعتبار به مبلغ وام مسکن اضافه شده، با توجه به اینکه تغییری در نرخ سود بازپرداخت وجود ندارد همچنان اقساط و سودهای سنگینی را برای متقاضیان رقم‌ می‌زند.

ادامه مطلب...
 
کلنگ‌زنی ساخت مدرسه ابتدایی 6 کلاسه در بانه توسط بانک ملی
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 09:19

بانکی دات آی آر: با مشارکت بانک ملی و همزمان با اعیاد شعبانیه و بزرگداشت هفته معلم، کلنگ احداث مدرسه ابتدایی شش کلاسه در روستای شیخ‌الاسلام بانه از توابع استان کردستان به زمین زده شد.

 

در این مراسم فلاحی فرماندار بانه از بانک ملی ایران به جهت انجام امور خیرخواهانه از جمله مدرسه‌سازی که زمینه‌ساز گسترش تعلیم، تربیت و غنای فرهنگی و دانش نسل آینده جامعه است، تقدیر کرد.

در ادامه شاکری رئیس اداره امور شعب استان ضمن ارائه گزارش کاملی از نحوه مشارکت بانک در ساخت مدرسه روستای شیخ‌الاسلام، از تخصیص اعتبار 1500 میلیون ریالی برای ساخت مدرسه مذکور از محل بودجه جوایز قرض‌الحسنه خبر داد.

 

منبع: ایسنا

 
دومین کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی رونمایی شد
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 09:10

بانکی دات آی آر: دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور با شعار دوران ثبات، توسط مدیر روابط عمومی بانک مرکزی و با حضور مدیران روابط عمومی شبکه بانکی کشور و نمایندگان رسانه‌های جمعی در بانک مرکزی رونمایی شد.

 

در مراسم رونمایی دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور که صبح روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار شد، محمد علی کریمی، مدیر روابط عمومی این بانک، با اشاره به کارکرد موثر نظام بانکی در اقتصاد کشور گفت: نظام بانکی یک نهاد اقتصادی-اجتماعی است و عموم مردم کشور در ارتباط مستقیم با این نهاد، از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

 

وی افزود: تمام همت روابط عمومی های شبکه بانکی بر بازتاب توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و دستاوردها بوده است. فعالان روابط عمومی بانک‌ها خود سرمایه‌های علمی و تجربی به شمار می‌آیند و می‌توانند به خوبی نقش نظام بانکی در اقتصاد و پیشرفت کشور را با افکار عمومی در میان بگذارند.

 

کریمی یکی از اهداف اصلی روابط عمومی بانکی را منطقی و واقع‌بینانه کردن انتظارات افکار عمومی از نظام بانکی دانست و گفت: امروزه نظام بانکی در برخی محافل مورد هجمه و انتقاد قرار می‌گیرد؛ اما باید توجه کنیم که بانک، نهادی است که با فعالیت خود به تولید و رونق اقتصاد کشور کمک می‌کند و نباید به آن با دید بنگاه خیریه نگریست.

 

وی افزود: انتظارات غیرمنطقی و غیرکارشناسی همچون تسهیلات تکلیفی که بدون توجه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های بانک‌ها و حتی اقتصاد کشور، بر نظام بانکی تحمیل شده است، بانک ها  را از انجام رسالت اصلی خویش باز می‌دارد.

 

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با اشاره به تجربه قبلی کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی گفت: کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی در سال گذشته با هدف آگاه سازى مخاطب از اقدامات موثر نظام بانکی در حوزه‌هایی چون «بانکداری الکترونیک»،«تسهیلات به بخش های تولیدی» و همچنین اطلاع رسانی عمومی در خصوص فعاليت‌هاى بانكى روزمره عموم مردم و «آگاهی دهی در زمینه موسسات اعتباری غیرمجاز» در هفته بانکداری اسلامی ۱۳۹۵ رونمایی و اکران شد.

 

وی افزود: در جریان کمپین اطلاع رسانی پیش‌رو تلاش شده است اقدامات موثر نظام بانکی و بانک مرکزی برای آگاهی عمومی بازتاب داده شود.

 

مدیر روابط عمومی در ادامه خاطرنشان کرد: نظام بانکی کشور ما در بسیاری از مسایل پیشتاز بوده است. موفقیت دولت در کنترل تورم افسار گسیخته ۴۰ درصدی سال ۱۳۹۲ به ۹ درصد در سال ۱۳۹۵، بدون همکاری و همراهی نظام بانکی میسر نمی‌شد. در حیطه مدیریت نوسانات نرخ ارز نیز وضعیت به همین منوال بوده است. مدیریت نوسانات نرخ ارز و ثبات بازار از جمله دستاوردهای درخشان بانک مرکزی، دولت و بدنه اقتصادی دولت بوده است.

 

در همین زمینه، کریمی به رشد اقتصادی منفی ۷.۷ درصدی بر اساس سال پایه ۱۳۹۰ در سال ۱۳۹۱ اشاره کرد که در پایان دولت یازدهم به رقم ۱۱.۶ درصد رسیده است.

 

وی افزود: اگرچه رشد اقتصادی کشور ایران همواره متکی بر نفت بوده است، اما در دولت یازدهم، علاوه بر رشد مبتنی بر نفت، ما شاهد افزایش رشد اقتصادی بخش‌های مختلف اقتصادی به ویژه کارگاه‌های صنعتی نیز بودیم. در هر حال،‌ نظام بانکی ایران در شکوفایی و ثبات اقتصادی کنونی کشور، به ویژه در زمینه مدیریت بازار ارز و کنترل تورم، سهم بسزایی داشته و موفقیت دولت تا حدود زیادی در این زمینه مرهون تلاش بانک‌ها و بانک مرکزی است.

 

مدیر روابط عمومی بانک مرکزی با اشاره به انتخاب برچسب #دوران‌ـ‌ثبات برای دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی اشاره کرد و گفت: انتخاب این عنوان برای کمپین پیش‌رو از آنجا نشأت می‌گیرد که دولت یازدهم توانست با تدبیر و اقدام مناسب در زمینه‌های مختلف همچون مدیریت بازار ارز و کنترل تورم، ثبات را به اقتصاد کشور برگرداند و زمینه را برای شکوفایی اقتصادی فراهم سازد.

 

کریمی ضمن قدردانی از همکاری بانک ها در اجرای نخستین کمپین اطلاع‌رسانی، گفت: بانک‌ها نیز با انتشار محتواهای مربوط به کمپین اطلاع ‌رسانی از طریق دستگا‌ه‌های خودپرداز، بیلبورد‌ها و امکانات موجود تبلیغی از کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی حمایت گسترده و مناسبی کردند که شایسته تقدیر است و امید است در دومین کمپین اطلاع‌رسانی نظام بانکی نیز بانک‌ها بتوانند با بهره‌گیری امکانات و منابع خود، در اجرای موفق و کامل کمپین، مشارکت لازم را داشته‌ باشند.

 

گفتنی است در دومین کمپین اطلاع‌رسانی بانک مرکزی از تکنیک تبلیغات سریالی استفاده شده‌است.

 

در این خصوص مشکیان، مجری این کمپین گفت: در جریان این کمپین، با استفاده از تصاویر مختلف به دنبال آن هستیم تا یک پیام در ذهن مخاطب متبادر شود. همچنین در جلسات ايده پردازى و اتاق فکر این کمپین، طرح‌های متعددى پيشنهاد شد و در نهايت تلاش کردیم با پایبندی به هویت بصری کمپین پیشین، با استفاده از تصاوير اسكناس، به عنوان مهمترین ابزار داد‌وستد اقتصادی، موضوعات مستقيم و هماهنگ را در ذهن مخاطبين شكل دهیم.

 

وی افزود: همچنین مانند کمپین پیشین، در پيام‌هاى نوشتارى اصلى تلاش شده است که به ساختارى كوتاه، موجز و هماهنگ در واژگان دست یافته تا محتواى اصلى هر تبليغ، به صورت موثر و ماندگار در ذهن مخاطب شكل بگيرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

 

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌دوشنبه 18 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 18 ارديبهشت 1396 ، 08:29

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

 

ادامه مطلب...
 
سیف یارانه ۲۵۰ هزارتومانی تورم ۱۰۰ درصدی ایجاد میکند
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 13:57

رئیس کل بانک مرکزی ایران گفت که وعده پرداخت یارانه 250 هزارتومانی از سوی یکی از نامزدهای انتخابات رئیس جمهوری در صورت اجرا نیز تورم 50 تا 100 درصدی ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب...
 
انعقاد قرارداد بین‌المللی زیست محیطی تولید برق از زباله در ایران
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 13:38

نیروگاه‌های زباله‌سوز دارای انواع مختلف و روش‌های متفاوتی برای تولید برق است. در شهرهای مختلف ایران نیز مطالعات امکان‌سنجی احداث نیروگاه‌های زباله‌سوز در حال بررسی است و برخی از شهرها نیز تا مرحله شروع احداث نیز پیش رفته‌اند.

 

ادامه مطلب...
 
بیشترین حقوق‌ها مربوط به کارمندان کدام استان‌ها است؟
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 13:21

یافته‌های این گزارش بیانگر آن است که استان تهران در رده چهارم بیشترین دریافتی‌ها قرار دارد و بعد از آن استان‌های فارس و البرز پیشتاز هستند.

ادامه مطلب...
 
هشدار بانک پاسارگاد در خصوص کلاهبرداران
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 11:04

بانکی دات آی آر: بانک‌ پاسارگاد در خصوص کلاهبرداری‌های احتمالی در عملیات انتقال وجه کارت به کارت هشدار داد و توصیه‌های لازم را ارایه کرد:

 

این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

 

* دریافت هرگونه تماس تلفنی و یا پیامک مبنی بر «برنده شدن در قرعه‌کشی همراه اول، کمک هزینه عتبات عالیات، برنده‌ شدن در قرعه‌کشی مسابقه رادیو جوان، رادیو معارف و ... » کلاهبرداری است.

 

* از قبول درخواست تلفنی و یا حضوری افراد ناشناس در خصوص انجام هرگونه عملیات بانکی از جمله انتقال وجه کارت به کارت و ارایه رمز اول و دوم کارت عابر بانک و غیره خودداری کنید.

 

* انتخاب زبان انگلیسی برای انتقال وجه، مخصوص افراد غیرایرانی است.

 

* اگر قرار است وجهی به حساب شما واریز شود و یا انتقال یابد، لازم نیست شما به باجه عابر بانک مراجعه کنید.

 

* از دادن کارت عابربانک خود و رمز آن به افراد ناشناس جهت دریافت وجه، به جهت جلوگیری از سوء‌استفاده خودداری کنید.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

 
طرح اشتغال «کاج» آغاز به کار کرد
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 10:54

کارفرمایان و صاحبان صنوفی که مایل هستند از این دسته از افراد استفاده کنند به سایت مراجعه خواهند کرد و این افراد با پرداخت بیمه حوادث از طرف دولت به آن کارگاه معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب...
 
امکان امضای چک از طریق تلفن همراه در بانک آینده فراهم شد
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 09:18

بانک آینده، امکان امضای چک و صدور دستور پرداخت اسناد مالی را از طریق تلفن همراه در سامانه کیلید فراهم کرده است.

ادامه مطلب...
 
پرداخت الکترونیک سامان استخدام می‌کند
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 09:10

بانکی دات آی آر: شرکت پرداخت الکترونیک سامان جهت تکمیل کادر اداری خود از بین متقاضیان در شهر تهران استخدام می‌کند.

 

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) ، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک، جهت تکمیل کادر اداری خود برای ۲ موقعیت شغلی مدیر پذیرندگان و مدیر راهکار دعوت به همکاری می‌کند:

 

 

 

متقاضیان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با فرهنگ سازمانی سپ و تکمیل فرم درخواست همکاری، به نشانی www.sep.ir مراجعه نمایند.

 

منبع: شرکت پرداخت الکترونیک سامان

 
اعلام نرخ سود سپرده‌های ارزی بانک توسعه صادرات
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 08:45

بانکی دات آی آر: نرخ جدید سود انواع حساب‌های سپرده ارزی بانک توسعه صادرات ایران اعلام شد.

 

در فهرست جدید این تغییرات مبتنی برآخرین بخشنامه صادره، برای ارز دلار نرخ سود سپرده‌های یکماهه 1.5 درصد ، دوماهه و سه ماهه 1.5 درصد، شش ماهه 2.5 درصد، 9ماهه 3.5 درصد و یکساله 4 درصد تعیین شد.

 

همچنین برای ارز یورو، نرخ سود سپرده یک ماهه، دوماه و سه ماهه 2 درصد، شش ماهه 3 درصد ، 9 ماهه 4 درصد و یکساله 4.5 درصد تعیین شده است.

 

سایر تغییرات در جدول ذیل قابل مشاهده بوده و این نرخ‌ها در تمامی شعب بانک توسعه صادرات لازم الاجرا هستند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک توسعه صادرات

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌یکشنبه 17 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 17 ارديبهشت 1396 ، 08:27

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌شنبه 16 اردیبهشت 96
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 16:38

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌شنبه 16 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌شنبه 16 اردیبهشت 96
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 16:29

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
در این شرایط، غیبت کردن از همیشه بدتر است
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 16:07

آنها معتقدند کارمندِ حرفه‌ای به جای غیبت کردن درباره شرکت یا مدیر سابق، درباره‌ی توانایی‌های حال حاضرش صحبت می‌کند.

 

ادامه مطلب...
 
اینترنتی کارت هدیه‌ی بانک ملت بخرید + جزئیات
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 12:07

بانک ملت در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و همچنین تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان خود، سامانه فروش اینترنتی هدیه کارت را راه‌اندازی کرده است.

ادامه مطلب...
 
اعلام شیوه‌های دریافت شماره شبا در بانک دی
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 10:45

بانکی دات آی آر: امکان دریافت شماره شبای سپرده‌های بانک دی از طریق دستگاه‌های خودپرداز و کد ‏USSD  این بانک فراهم شد.

 

بانک دی اعلام‌کرد: در اقدامی نوآورانه، امکان دریافت شماره شبای سپرده‌های این بانک، از طریق دستگاه‌های خودپرداز و کد ‏USSD  بانک دی فراهم شد.

 

بر این اساس مشتریان  بانک دی می‌توانند جهت دریافت شماره شبای سپرده‌های خود نزد این بانک، با مراجعه به دستگاههای خودپرداز دی در سراسر کشور اقدام کنند.

 

بدین منظور مشتریان می‌بایست بدون استفاده از کارت عابر بانک،  با دوبار فشردن دکمه ثبت در دستگاه خودپرداز دی و وارد کردن شماره سپرده خود، شماره شبا را دریافت و نسبت به ثبت آن در سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

 

همچنین مشتریان با استفاده از کد ‏USSD به شماره #٧٦٦* و سپس انتخاب گزینه ٧ نیز می‌توانند شماره شبای سپرده‌های خود نزد این بانک را از طریق تلفن‌همراه خود دریافت کنند.

 

این اقدام بانک دی در راستای تکریم مشتریان و سهولت دریافت شماره شبا جهت دریافت سود سهام عدالت طراحی و ارائه شده است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک دی

 
همکاری بانک تجارت با بانک CDB چین
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 10:41

بانکی دات آی آر: بانک تجارت  و بانک CDB، چهارمین بانک جمهوری خلق چین تفاهم‌نامه امضا کردند.

 

با حضور نمایندگان تام‌الاختیار بانک  CDB چین این تفاهم‌نامه بانکی با تبادل Term Sheet (برگه شرایط اعطای تسهیلات خارجی) به امضا رسیده است. امضای برگه فوق‌الذکر تضمین‌کننده اعطای تسهیلات به ارزش 300 میلیون دلار از طرف بانک  مذکور به بانک  تجارت جهت تأمین مالی و فاینانس پروژه‌های های تحت‌پوشش  شرکت مخابرات ایران است.

 

بانک  CDB چین چهارمین بانک  برتر چین و از بانک‌های تراز اول دنیا است.

 

براساس آمار منتهی به سال 2015 ارزش کل دارایی‌های بانک  مذکور 13 هزارمیلیارد یوان بوده است . پیش از این نیز بانک تجارت در حوزه‌های مختلف با بانک‌های چینی مراودات بین‌المللی داشته است.

 

از جمله زمینه‌های همکاری بانک  تجارت و بانک‌های چینی می‌توان به همکاری بین این بانک  و اگزیم بانک  چین در زمینه‌های فاینانس مشترک، صدور ضمانت‌نامه برای پروژه‌هایی که توسط شرکت‌های ایران و چین یا کشور ثالث، ارائه خدمات پرداخت و فاینانس تجاری کوتاه‌مدت، خرید تجهیزات و فن‌آوری‌های روز و... اشاره کرد.

 

بانک  تجارت همزمان با آغاز مذاکرات کشورهای 1+5، اقدامات اولیه برای از سرگیری مجدد روابط کارگزاری با بانک‌های خارجی و نهادهای مالی منطقه‌ای و بین‌المللی را در دستور کار قرار داد و از جمله نخستین بانک‌های کشور بود که با اتصال به شبکه SWIFT، مسیر دسترسی صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی را به سیستم مالی جهانی را به سهم خود هموار کرده است .

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
تعمیرات موبایل؛ کسب و کاری با بازدهی بالا
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 08:53

اگر در جای مناسب مانند محدوده بازارهای موبایل تهران قرار گرفته باشید، با روزی هشت ساعت کار درآمدی بین 3 تا 5 میلیون تومان می‌توانید از این راه کسب کنید.

ادامه مطلب...
 
برگزاري آزمون استخدامي در موسسه اعتباري ملل
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 08:36

بانکی دات آی آر: آزمون استخدامي و مصاحبه تخصصی برای جذب نیرو در فناوری اطلاعات موسسه اعتباری ملل برگزار مي‌شود.

معاونت فناوری اطلاعات اين موسسه اعلام كرد؛ آزمون استخدامي و مصاحبه تخصصی داوطلبین همکاری در فناوری اطلاعات موسسه اعتباری ملل که در اسفند ماه 1395 ثبت نام نموده اند در روز جمعه 1396/02/22 برگزار خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومي موسسه اعتباري ملل

 
کلنگ ساخت 2 مدرسه بانک اقتصادنوين به زمين زده شد
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 08:31

بانکی دات آی آر: همزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم، کلنگ احداث دو مدرسه جديد بانک اقتصادنوين در غرب کشور به زمين زده شد.

 

طي دو مراسم جداگانه و در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي و با هدف توسعه دانايي، احداث دو مدرسه جديد نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران در روستاي رزاب سروآباد مريوان و روستاي افراسياب حسين آباد سنندج آغاز شد.

 

در آيين کلنگ‌زني اين مدارس جمعي از مقامات و مسئولين استان‌ کردستان، مقامات بانک اقتصادنوين و تعدادي کثيري از دانش‌آموزان و اهالي اين روستا ها حضور داشتند.

 

بانک اقتصادنوين با موافقت سهامداران تاکنون در مناطق محروم کشور مدارس متعددي احداث کرده که اين اقدامات از سوي ساير بنگاه‌هاي اقتصادي به عنوان الگو مورد توجه قرار گرفته است.

 

اين بانک در کنار حضور موثر در بازار پولي و مالي کشور، در ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود اقدامات موثري داشته که ساخت مدرسه در مناطق محروم از جمله اقدامات مهم و تعيين کننده اين بانک در اين بخش به شمار مي‌رود.

 

تاکنون با احداث مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق محروم استان‌هاي خوزستان، بوشهر، سيستان و بلوچستان، آذربايجان شرقي، ايلام، کردستان، گيلان، خراسان جنوبي، هرمزگان، سمنان، کرمان، زنجان، مازندران و خراسان شمالي فرصت علم آموزي در محيط مناسب براي فرزندان اين سرزمين فراهم شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک اقتصادنوین

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌شنبه 16 اردیبهشت 96
شنبه ، 16 ارديبهشت 1396 ، 08:22

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

 

ادامه مطلب...
 
بانک توسعه تعاون 60 میلیون تومان وام مسکن می‌دهد
پنجشنبه ، 14 ارديبهشت 1396 ، 09:38

بانک توسعه تعاون تا سقف ۶۰ میلیون تومان در تهران، ۵۰ میلیون تومان در مراکز استان و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر و ۴۰ میلیون تومان در سایر مناطق شهری تسهیلات خرید مسکن می‌دهد.

 

ادامه مطلب...
 
آغاز پرداخت تسهیلات طرح آرامین در شعب بانک قوامین
پنجشنبه ، 14 ارديبهشت 1396 ، 09:30

بانکی دات آی آر: معاون فناوری اطلاعات بانک اعلام کرد: با تلاش همکاران اداره بانکداری متمرکز و همکاری معاونت اعتباری، طرح سپرده تعهدی آرامین پیاده سازی و در شعب بانک راه اندازی گردید.

 

همچنین در روز جاری مورخ ۹۶/۰۲/۱۳ پرداخت تسهیلات توسط شعب سعیدیه و طالقانی مدیریت شعب استان همدان و شعبه امام حسین (ع) مدیریت شعب استان لرستان انجام یافت.

 

لازم به ذکر است طرح اعتباری آرامین محصولی جدید از سبد خدمات اعتباری بانک قوامین است که اخیراً در کلیه شعب بانک قوامین به مشتریان و متقاضیان ارائه می گردد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک قوامین

 
تخفیف به اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین
پنجشنبه ، 14 ارديبهشت 1396 ، 09:12

بانکی دات آی آر: با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و سایت تخفیف نت برگ، از این پس اعضای این باشگاه می‌توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.

 

از این پس همراهان باشگاه مشتریان بانک ایران زمین می‌توانند ضمن شرکت در جشنواره‌ها و برخورداری از سبدهای جوایز نقدی و غیر نقدی، از سایت‌های تخفیف نیز با درصد تخفیف بیشتر خرید کنند.

 

بر همین اساس مشتریانی که امتیاز لازم را جهت بهره‌مندی از این تخفیفات کسب کنند می‌توانند با ورود به صفحه شخصی خود در سایت باشگاه مشتریان از این امکان بهره مند شوند.

 

و اما تخفیفات نت برگ به اعضای باشگاه مشریان بانک ایران زمین:

 

پیشنهادات ویژه ای که فقط برای شما در صفحه ی سازمانی قابل مشاهده است مانند لوکس ترین رستوران ها، استخر ها و مکان های تفریحی - فرهنگی سطح شهر

 

تخفیف های بیشتر به نسبت سایر کاربران نت برگ تخفیف مازاد بعد از خرید به اعتبار حساب کاربری اضافه می‌شود .

 

همچنین پیشنهادات ویژه نت برگ یک روز زودتر با تخفیف بیشتر در صفحه سازمانی شما قرار دارد.

 

برای بهره مندی از همه ی این مزایا کد اختصاصی برای شما در نظر گرفته شده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاربری خود در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به آدرس http://club.izbank.ir مراجعه فرمایید.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران‌زمین

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ چهار‌شنبه 13 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 16:35

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ چهار‌شنبه 13 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌چهارشنبه 13 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 16:31

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
اکسل تا crm؛ از دورهمی دوستانه تا کسب و کار میلیون دلاری
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 16:14

در ابتدا برای کارهای شرکت از اکسل استفاده می‌کردیم. اکسل به خوبی کار ما 10 نفر را راه می‌انداخت. اما آرام آرام تعداد مشتری‌هایمان بیشتر شد. برای اینکه به همه‌ی مشتری‌ها به خوبی رسیدگی کنیم، ما هم تعداد نفرات‌مان را افزایش دادیم.

 

ادامه مطلب...
 
موزه تاریخ و تمدن جهان اسلام با حضور وزیر امور خارجه تاسیس شد
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 14:33

موزه تاریخ و تمدن جهان اسلام در مرکز آموزش و پژوهش بین المللی وزارت امور خارجه با حضور محمد جواد ظریف راه‌اندازی شد.

 

ادامه مطلب...
 
مصوبات جدید شورای پول و اعتبار: وام مسکن ۱۰۰ میلیونی شد
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 10:08

شورای پول و اعتبار در جلسه دیشب خود تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده به زوجین توسط بانک‌های تجاری و بانک مسکن را تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای شهر تهران افزایش داد.

 

ادامه مطلب...
 
خرید با تلفن همراه در نمایشگاه کتاب امسال
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 09:57

بانکی دات آی آر: دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به اهمیت راه‌اندازی سرویس  NFC برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور از سوی این بانک، گفت: این سرویس، روش پرداخت وجه خرید است که به جای کارت فیزیکی از طریق موبایل صورت می‌گیرد و با تلاش‌های بانک شهر برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور، از روز سیزدهم اردیبهشت، در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل بهره برداری است.

وی افزود: به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران، در این سرویس، متقاضیان دارای گوشی‌های اندروید، به جای بن کارت فیزیکی از طریق موبایل اقدام به خرید کتاب می‌کنند.

مدیر عامل بانک شهر خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته به ویژه از سوی PSP این بانک، این سرویس برای نخستین بار با مجوز بانک مرکزی و با همکاری همه شرکت‌های زیر مجموعه این بانک، پس از انجام تست‌های مختلف و تایید نهایی، قابل بهره برداری است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی و همه همکاران این بانک در انجام فرآیندهای راه اندازی این سرویس در مدت زمانی محدود، ابراز امیدواری کرد تا بانک شهر با ارائه مدرن‌ترین خدمات بانکی در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، هرچه بیشتر بتواند رضایت مخاطبان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را فراهم سازد.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
گوشی‌های موبایل، کارت‌ بانکی شدند؛ جزئیات پرداخت‌های «بزن و برو»
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 09:15

مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی از آغاز به کار ابزارهای جدید پرداخت الکترونیک از فردا خبر داد و گفت: گوشی‌های تلفن همراه و ساعت‌های هوشمند از این پس نقش کارت‌های بانکی را ایفا می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
آغاز مرحله جدید تعیین تکلیف سپرده‌گذاران میزان
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 08:56

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با صدور اطلاعیه شماره ١٢ در خصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، از شروع، آخرین مرحله تعیین تکلیف و پرداخت  سپرده‌های این تعاونی خبر داد.

 

با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان و مدیران صدیق و خدوم بانک صادرات ایران و با مساعدت و حساسیت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کلیه مسئولان اجرایی و قضایی و هیأت تصفیه تعاونی منحله میزان، دارایی های تعاونی منحله میزان توسط کارشناسان دادگستری ارزیابی و به بانک صادرات ایران منتقل شده و از اين محل، سپرده های حدود ٩٧٥ هزار نفر از سپرده گذاران گرفتار این تعاونی تعیین تکلیف گردید.

 

در ادامه اطلاعيه تصريح شده است: به موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در این مرحله که آخرین مرحله پرداخت و تعیین تکلیف سپرده ها می باشد، کلیه سپرده گذارانی که بیش از پنج میلیارد ریال سپرده نزد تعاونی منحله میزان داشته و مراتب به تأیید کارشناسان مالی دادگستری رسیده، می توانند از تاریخ شنبه ١٦ اردیبهشت سال جاری با در دست داشتن مدارک شناسایی و مستندات مربوط به سوابق سپرده گذاری در تعاونی منحله میزان به شعب این بانک مراجعه و نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری مدت دار با شرایط مقرر توسط بانک مرکزی  اقدام كنند.

 

اين بانك در اطلاعيه اخيرش تاكيد كرده است: نظر به اینکه امکان نقد شدن  دارایی های انتقالی از تعاونی منحله میزان به بانک صادرات ایران در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

 

لذا کلیه دارندگان  سپرده های تا مبلغ١٠ میلیارد ریال، در صورت تمایل می توانند معادل حداکثر ١٠ درصد سپرده خود را نقدی دریافت نمایند. همچنین دارندگان سپرده های با مبالغ بیش از ١٠ میلیارد ریال در صورت نیاز می توانند حداکثر معادل پنج درصد سپرده خود را نقدی دریافت کنند.

 

شايان توجه است؛ کلیه سپرده گذاران قبلی و فعلی تعاونی منحله میزان در صورت آمادگی برای خرید و یا تهاتر با املاک مازاد این بانک بر اساس قیمت کارشناسی می توانند به دفتر شرکت سپهر ماندگار خراسان مراجعه و تقاضای خود را ارائه كنند.

 

گفتني است با عملياتي شدن اين مرحله، كليه سپرده گذاران موسسه منحله ميزان تعيين تكليف شده اند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
اعلام برندگان مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 08:48

بانکی دات آی آر: اسامی 12 برنده مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران که در ایام سال نو در مسابقه عکاسی طبیعت باعنوان نوید بهار شرکت کرده بودند، اعلام شد.

 

در این مسابقه تمامی کاربران فعال کانون جوانه‌ها که مراحل ثبت‌نام آنها کامل و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده بودند، امکان حضور در مسابقه را دارا بودند.

 

براین اساس، به هر 12 نفر برتر این مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، مبلغ دو میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد که جوایز به حساب آرزوی برندگان واریز خواهد شد.

 

بر پایه این گزارش، عکس‌های برگزیده پس از بررسی و در صورت کسب شرایط لازم در سایت درج شد که در کنار هر عکس گزینه‌ای جهت رأی دادن به آن عکس قرار داشت و کاربران می‌توانستند به عکس‌های مورد نظر خود رأی دهند.

 

در این رقابت هریک از شرکت‌کنندگان می‌توانستند تنها یک عکس از تاریخ 15 اسفند ماه سال گذشته تا پایان روز 15 فروردین امسال در سایت کانون جوانه‌ها بارگذاری کنند.

 

لازم به ذکر است، عکس‌های برگزیده در بخش ویژه‌ای در سایت کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به آدرس https://kids.bmi.ir به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌چهار‌شنبه 13 اردیبهشت 96
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 08:19

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ سه‌شنبه 12 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 15:36

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ سه‌شنبه 12 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
10 روش مختلف برای ارزیابی کارِ کارمندان جدید
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 15:12

مشاوران کسب و کار معتقدند به جز کارمندان فروش، کارِ بقیه کارمندان را به سختی می‌توان ارزیابی کرد.

 

ادامه مطلب...
 
اقدام جالب بانک انصار برای مشمولان سهام عدالت
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 12:15

بانکی دات آی آر: سامانه سهام عدالت به جهت وارد کردن شماره حساب بانکی همچنان در دسترس عموم قرار دارد.

 

مشمولان و دارندگان سهام عدالت باید با مراجعه به این سایت شماره شبای یکی از حساب های خود در بانک ها و موسسات را اعلام تا سود سهام عدالت واریز شود. به همین دلیل چند روزیست بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به این بهانه تلاش دارند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

 

برخی از بانکها و موسسات با نصب بنر و آگهی در پشت شیشه‌های شعبه خود از مشتریان می‌خواهند شماره حساب بانک آنها را در سامانه سهام عدالت وارد کنند.

 

در این میان بانک انصار دست به ابتکار جالبی زده و با ارسال پیامک به مشتریان شماره شبای آنها را به اعلام می کند.

 

بانک انصار پیامک زیر را برای مشتریان خود ارسال کرده است: "مشتری گرامی شناسه حساب شما (شبا) نزد بانک انصار به منظور ثبت در سامانه دریافت سود سهام عدالت به شرح زیر میباشد" .

 

اقدام بانک انصار در ارسال شماره شبا به صورت پیامکی ایده ای جالب و هوشمندانه ای می باشد که توسط روابط عمومی این بانک صورت پذیرفته است.

 

منبع: اخبار بانک

 
ارائه خدمات جدید در بانکداری الکترونیکی دی
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 11:50

بانکی دات آی آر: بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت بانکداری اینترنتی خود خدمات نوین ارائه داد.

 

این بانک به منظور افزایش امنیت سامانه‌های بانکداری الکترونیک خود، با به‌روزرسانی‌هایی، خدمات نوین به مشتریان بانکداری الکترونیک، ارائه داد.

 

بر این اساس، امکان ارسال پیامک به مشتری هنگام غیر فعال‌سازی و اعلام عدم تمایل به دریافت پیامک از طرف فرد، فراهم شده است.

 

هم چنین در شرایطی که مشتریان شماره تلفن همراهشان را در سامانه تغییر دهند، به هر دو شماره تلفن همراه جدید و قدیم، پیامک اطلاع‌رسانی این تغییر ارسال می‌شود.

 

بانکداری الکترونیک بانک دی، همچنین در اقدامی نوین به امضاداران سپرده‌های حقوقی یا مشترک، هنگام ثبت درخواست در کارپوشه اینترنت بانک، پیامک ارسال می‌کند.

 

به گفته محمد علی بخشی‌زاده -معاون فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بانک دی- این اقدامات در راستای تکریم مشتریان و ایجاد بستر مناسب جهت برقراری امنیت در حساب های اینترنتی آنها انجام شده اند .

 

منبع: روابط عمومی بانک دی

 
اطلاعیه بانک توسعه صادرات؛ مشتریان برای تکمیل اطلاعات هویتی به شعب مراجعه کنند
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 11:36

بانکی دات آی آر: بانک توسعه صادرات با صدور اطلاعیهای از مشتریانی که اطلاعات هویتی آنان ناقص است خواست تا با مراجعه به شعب نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

 

براساس بخشنامه بانک مرکزی، ارائه خدمات بانکی به مشتریانی که اطلاعات هویتی آنها ناقص باشد از تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری امکانپذیر نخواهد بود.

 

بر همین اساس مشتریانی که دارای کد ملی نامعتبر و اطلاعات شناسنامه‌ای ناقص باشند می‌بایست تا قبل از تاریخ فوق با مراجعه به شعب و ارائه مدارک از صحت اطلاعات خود مطمئن شده و در صورت نقص، نسبت به تکمیل اطلاعات در بانک توسعه صادرات اقدام نمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک توسعه صادرات

 
توقف «طرح خدمت» بانک ملی و بانک صنعت و معدن
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 10:35

بانکی دات آی آر: به علت تغییر در سامانه بانکداری متمرکز بانک صنعت و معدن، طرح خدمت (تبادل چک و واریز وجه) میان بانک ملی ایران و بانک صنعت‌ومعدن تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

 

طرح خدمت به منظور افزایش سرعت خدمات بانکی و بهبود خدمات‌رسانی به مشتریان و مربوط به پرداخت چک و واریز وجه به صورت متقابل و لحظه‌ای در شعب بانک‌های مذکور است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
روانشناسی رنگ‌ها در بازاریابی: نکاتی برای آنها که دوست دارند مدیر بازاریابی یک سازمان ورزشی باشند
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 09:33

یک روانشناس لزوما یک بازاریاب نیست ولی یک بازاریاب همیشه آموزه‌های روانشناسی را در تصمیم‌های بازاریابی‌اش لحاظ می‌کند.

 

ادامه مطلب...
 
دو بانک خاورمیانه و سینا در باواریای آلمان شعبه می‌زنند
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 09:20

بانکی دات آی آر: برترام بروسات رئیس اتحادیه صنعت و اقتصاد باواریای آلمان در جریان جلسه با فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی تهران گفت:  دو بانک خاورمیانه و سینا شرایط لازم برای ایجاد شعبه در باواریا را دارند.

 

وی افزود: در این میان مقرر شده بانک خاورمیانه تابستان سال جاری با دریافت مجوز، اقدام به راه‌اندازی شعبه در باواریا کند تا طیف گسترده‌ای از شرکت‌های کوچک و متوسط قادر به انجام مبادلات مالی با شرکت‌های ایرانی باشند.

پیش از این نیز علی ماجدی سفیر ایران در آلمان نیز گفته بود دو بانک سامان و خاورمیانه در حال مذاکره برای ایجاد شعب در اروپا هستند.

 

منبع: ایرنا

 
افتتاح باجه بانک ملت در شرکت ملی نفت ایران
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 08:44

بانکی دات آی آر: باجه بانک ملت در شرکت ملی نفت ایران با حضور معاون جمعی از مدیران ارشد بانک و شرکت، به صورت رسمی گشایش یافت.

 

بهمن اسکندری معاون مدیرعامل این بانک در امور بانکداری شرکتی در مراسم آغاز به کار این باجه، از حوزه نفت به عنوان شریک استراتژیک بانک ملت نام برد و اظهار امیدواری کرد که با افتتاح باجه مذکور، سطح ارائه خدمات بانکی به کارکنان شرکت ملی نفت ایران ارتقا یابد.

 

وی با بیان این نکته که نگاه بانک ملت به شرکت ملی نفت، نگاهی خاص و ویژه است، افزود: بی‌تردید ارائه خدمات ویژه به کارکنان حوزه نفت و انرژی باعث افزایش بهره‌وری آنها در این حوزه خواهد شد.

 

معاون مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که در این باجه، تمامی خدمات بانکی را به کارکنان شرکت ملی نفت ایران ارائه و آنان را از مراجعه به شعب بی‌نیاز کنیم.

 

اسکندری اظهار آمادگی کرد که بانک ملت همچنان تسهیلات مورد نیاز پروژه های بخش نفت، گاز و پتروشیمی را تامین و به کارکنان فعال در این حوزه هم خدمات بانکی لازم را ارائه کند.

 

خلیلی، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران هم از تعامل خوب بانک ملت با این مجموعه سپاسگزاری و اظهار امیدواری کرد که با افتتاح این باجه، سطح تعاملات فی ما بین ارتقا یابد.

 

وی با بیان این نکته که طرح های زیادی با مشارکت شرکت ملی نفت و بانک ملت در حال انجام است، خاطرنشان کرد: بانک ملت در طول سالیان گذشته، همکاری مطلوبی با حوزه نفت داشته است که امیدواریم این همکاری روز به روز افزایش یابد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌سه‌شنبه 12 اردیبهشت 96
سه شنبه ، 12 ارديبهشت 1396 ، 08:23

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 11 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 16:15

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ دوشنبه 11 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌دوشنبه 11 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 16:08

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
7 زنگ خطر که نشان می‌دهد شرکت شما نیاز به CRM دارد
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 15:22

تغییر ابزارها یا فرآیندها می‌تواند تصمیم بزرگی باشد، مخصوصا زمانی که این تصمیم، مستلزم سرمایه‌گذاری مالی باشد.

 

ادامه مطلب...
 
اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌رضوان توسط بانک‌انصار
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 14:07

در این طرح نرخ کارمزد تسهیلات 2% و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر 60 ماهه بوده و تعیین تعداد اقساط توسط متقاضی صورت می‌گیرد.

 

ادامه مطلب...
 
زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان 95
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 12:32

بانکی دات آی آر: پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 از هفته آینده به تدریج پرداخت می‌شود.

 

برخی فرهنگیان بازنشسته سال 95که پاداش پایان خدمت خود را نگرفته بودند بارها با گذاشتن کامنت خواستار پاسخگویی مسئولان در این زمینه شدند. روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش سرانجام اعلام کرد که پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 از هفته آینده به تدریج پرداخت می‌شود.

 

در این اطلاعیه آمده است که این پرداخت‌ها از طریق بودجه تامین شده است.

 

منبع: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

 
قطع موقت سامانه جی بی تل بانک قوامین
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 11:06

بانکی دات آی آر: سامانه «جی بی تل» بانک قوامین به مدت 5 ساعت قطع خواهد بود.

 

سامانه اینترنت بانک (جی بی تل) جهت ارتقا سیستم‌ها و به‌روزرسانی از ساعت 24/00 الی 5/00 بامداد روز دوشنبه مورخ 96/02/12 به مدت 5 ساعت قطع است.

 

منبع: روابط عمومی بانک قوامین

 
بانک آینده 8 مدرسه در مناطق محروم ساخت
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 11:01

بانکی دات آی آر: باب مدرسه و یک سالن ورزشی که بانک آینده در مناطق کمتر برخوردار کشور می‌سازد، با شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

 

عملیات ساخت این مدارس که از زمستان سال ۱۳۹۵ آغاز شده تا قبل از پایان تابستان جاری به اتمام رسیده و در سال تحصیلی ۱۳۹۶؛ پذیرای دانش‌آموزان است.

 

بانک آینده علاوه بر عرضه خدمات و محصولات نوین، ارزش‌آفرینی برای مشتریان؛ این بار نیز در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به ساخت ۸ مدرسه و تکمیل یک سالن ورزشی در مناطق کمتر برخوردار کشور کرده است که عملیات عمرانی آن در دست انجام و تا پیش از سال تحصیلی جدید به پایان می‌رسد.

 

این مدارس در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام واقع شده و سالن ورزشی مذکور نیز در یکی از روستاهای استان مرکزی در حال ساخت و یا تکمیل است.

 

شایان ذکر است؛ بانک آینده که در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی گام‌های مثبت دیگری نیز برداشته که مشارکت در حوزه‌های: محیط زیست، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و حمایت از خانواده‌های شهدای آتش نشان پلاسکو از جمله بعضی از این این اقدامات هستند.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 

 
بر اساس قانون کار 11 اردیبهشت برای کارگران تعطیل رسمی است
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 10:22

روز کارگر (۱۱ اردیبهشت) علاوه بر تعطیلات رسمی کشور جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می‌آید.

ادامه مطلب...
 
آغاز کسب و کار بی‌مزدی، مزد مهسا را داد
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 09:28

با عشقی که به کارش دارد نفس را در هر چهار فصل جاری می‌کند. با تغییر چهره کارآفرینی در چند سال اخیر، شاید بتوان لقب کارآفرین سبز را برایش برگزید.

ادامه مطلب...
 
تجهیز شعب بانک ملت به دستگاه آنی کارت
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 09:05

بانکی دات آی آر: با توجه به تجهیز شعب بانک ملت به دستگاه صدور آنی کارت ملت و جهت رفاه حال مشتریان گرامی، مراکز پشتیبانی کارت شرق (میدان رسالت) و غرب (جیحون) بانک ملت تعطیل شد.

مشتریان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ارتباط ملت با شماره ۱۵۵۶ تماس بگیرند.

برای مشاهده لیست شعب ارائه دهنده خدمات آنی کارت در تهران، اینجا کلیک کنید.

همچنین تمام شعب بانک ملت، آماده ارائه خدمات صدور کارت به مشتریان است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
رونمایی از 2 طرح بیمه‌ای توسط بانک صادرات
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 08:54

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران همزمان با اعياد خجسته شعبانيه به منظور افزایش رضایت مندی و دسترسی بيشتر هموطنان به خدمات بانکی و بیمه‌ای از ٢ طرح بیمه‌ای رونمایی کرد.

 

در مراسمی با حضور جمشيد جام خانه مشاور اجرایی مدیرعامل و معاون شعب و بازاریابی و جمعی از مدیران این بانک و بیمه سرمد برگزار شد از آغاز بكار جشنواره‌های بیمه‌ای «طرح نسیم» و «بیمه عمر مانده بدهکار» خبر داده شد.

 

جام‌خانه، در این مراسم با اشاره به عملکرد بانک در سال گذشته گفت: توسعه خدمات و تبدیل شعب به سوپرمارکت مالی یکی از اهداف راهبردی بانک صادرات ایران است که سال گذشته مطرح و با جدیت در حال پیگیری است و هدف از اجرای آن افزایش دسترسی مشتریان به خدمات متنوع بانکی، بیمه‌ای و صرافی است.

 

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌هاي بیمه‌ای ياد شده به عنوان بخشی از خدمات سوپرمارکت‌‌های مالی گفت: با هماهنگی شرکت بیمه سرمد دو طرح «نسیم» و «بیمه عمر مانده بدهکار» آماده اجرا است که مزایای زیادی برای مشتریان و هموطنان خواهد داشت.

 

جام خانه افزود: در طرح نسیم، بیمه ‌نامه‌‌های استاندارد و جذاب به مشتریان ارائه خواهد شد.

 

بیمه عمر مانده بدهکار دركنار مزايا و منافع براي مشتريان، تأثیر زیادی در کاهش ریسک اعتباری شعب و کاهش مطالبات معوق دارد.

 

معاون شعب و بازاریابی با اشاره به اجرای جشنواره طرح نسیم گفت: این جشنواره ٤ ماهه بوده و از ١٠ اردیبهشت‌ماه و همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام حسین(ع) شروع و تا ١٠ شهریورماه ادامه خواهد داشت. در ابتدای این جشنواره، ٥٠٠ شعبه فعال مي‌شوند و ماهانه ٥٠٠ شعبه دیگر نیز به شعبي كه اين خدمات را ارايه مي‌دهند، افزوده خواهد شد.

 

وی در خصوص جشنواره طرح بیمه عمر مانده بدهکار نیز اظهار داشت: جشنواره این طرح در تمامی شعب بانک صادرات ایران از ١٠ اردیبهشت‌ماه به مدت سه ماه تا ١٠ مردادماه برگزار می‌شود. در این طرح بیمه‌ای تسهیلات مشتریان به صورت اختیاری بیمه عمر می‌شود.

 

دلفراز، مدیرعامل بیمه سرمد نیز طی سخنانی اظهار داشت: این شرکت براساس اصول حرفه‌ای بنیان نهاده شده و با وجود زمان کم فعالیت موفق شده رتبه اول توانگری مالی در بين بيمه‌ها را کسب کند.

 

وی در خصوص اجرای این دو طرح بیمه‌ای گفت: این دو طرح برای ورود به سوپرمارکت مالی بانک صادرات ایران به صورت ساده طراحی شده که ذینفعان بانک از آنها بهره‌مند می‌شوند.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
افتتاح وب سرویس باز بانک ایران زمین
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 08:47

بانکی دات آی آر: باشگاه مشتریان بانک ایران زمین به منظور توسعه فضای کسب و کار دیجیتال و در راستای همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی، وب سرویس باز خود را راه اندازی کرد.

 

وب سرویس‌های باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین این امکان را برای توسعه دهندگان فضای کسب و کار دیجیتال فراهم کرده است تا امتیاز اعضای این باشگاه، خارج از محیط باشگاه قابلیت هزینه شدن داشته باشد.

 

لذا از این پس این امکان وجود دارد که توسعه دهندگان کسب و کار دیجیتال، امتیاز مشتریان بانک ایران زمین را در محیطهای نرم افزاری، اپلیکیشن و گیم خود بکار گرفته و بانک امتیازهای جمع آوری شده توسط توسعه دهنده را تسویه خواهد کرد.

 

توسعه دهندگان با استفاده از این api می توانند از ظرفیت میلیونی مشتریان بانک ایران زمین برای افزایش فروش خود استفاده کنند.

 

ویژگی‌های وب سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین :

 

ویترینی برای میلیون‌ها مشتری ایران زمین

عدم دریافت کارمزد فروش محصول

افزایش درآمد

افزایش مشتری

تسویه حساب آسان

تسهیل در فروش محصول بدون کارت بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مستندات وب سرویس به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه فرمایید.

 

http://club.izbank.ir/Api.asp

 

 
توضیح بانک ملی ایران در خصوص کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانی در کرج
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 08:39

بانکی دات آی آر: بانک ملی ایران اعلام کرد: موضوع کلاهبرداری ۵ میلیارد تومانی در یکی از شعب این بانک در کرج مربوط به ۸ ماه پیش بوده است.

 

به دنبال درج خبری در رسانه‌ها مبنی بر کلاهبرداری در یکی از شعب، این بانک طی اطلاعیه‌ای تصریح کرد: پس از اطلاع حراست و بازرسی بانک ملی ایران از وقوع کلاهبرداری مالی در یکی از شعب شهرستان کرج با استفاده از کارت‌های مرابحه و جعل امضای مشتریان مراتب به مراجع قضایی و انتظامی استان طی شکایتی اعلام شد، همچنین حساب‌هایی که وجوه کلاهبرداری شده به آن واریز شده بود براساس حکم قضایی مسدود شده و روند وصول مبالغ کلاهبرداری شده به حساب بانک ملی ایران در حال انجام است.

 

بر این اساس تاکنون ۵ نفر درخصوص این پرونده دستگیر شده‌اند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی ایران

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌دوشنبه 11 اردیبهشت 96
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 08:24

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ یکشنبه 10 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 10 ارديبهشت 1396 ، 16:56

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ یکشنبه 10 اردیبهشت 96

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌‌یکشنبه 10 اردیبهشت 96
يكشنبه ، 10 ارديبهشت 1396 ، 16:49

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
بانک سپه
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1189 مهمان آنلاین داریم