بنر

بنر
آرشیو اخبار بانکی
تغییر ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در هفته دوم نوروز 96
سه شنبه ، 8 فروردين 1396 ، 09:41

بانکی دات آی آر: ساعات کاری شعب بانک کارآفرین در شهر تهران و و شعب شهرستان‌ها در هفته دوم فروردین ماه به شرح زیر کاهش خواهد یافت.

 

ساعت كاری شعب تهران و شهرستان در هفته دوم فروردین ماه، از تاریخ 5 فروردین ماه لغایت 9 فروردین 1396 به شرح جدول زیر تغییر خواهد یافت.

 

بدیهی است از روز دوشنبه 14 فروردین ماه ساعت كاری شعب طبق روال قبل خواهد بود.

 

منبع: روابط عمومی بانک کارآفرین

 
امکان شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه‌‌های کارتخوان بانک شهر در شیراز
سه شنبه ، 8 فروردين 1396 ، 09:38

بانکی دات آی آر: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با بیان اینکه در آینده نزدیک امکان شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه‌ های کارتخوان بانک شهر در شیراز فراهم خواهد شد،گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده به زودی شاهد ارائه خدمات شارژ کارت‌های شهروندی توسط دستگاه کارتخوان فروشگاه‌ها به همت بانک شهر خواهیم بود.

ناصر شمس با بیان اینکه بانک شهر در حوزه حمل و نقل عمومی خدمات شایانی را به شهرهای مختلف و بخصوص کلان شهرها ارائه داده است، اظهار داشت: امیدواریم حمایت های بانک شهر در این حوزه همانند سال گذشته ادامه یابد. وی با اشاره به استقبال شهروندان شیرازی از کارت های شهروندی، عنوان کرد:خوشبختانه با تعاملی که بین شهرداری شیراز و بانک شهر اتفاق افتاد؛ برای اولین بار در 10 نقطه دستگاه‌های شارژ الکترونیکی اتوماتیک نصب شده است. شمس در پایان با تاکید بر اینکه در حال حاضر در 40 جایگاه، شارژ الکترونیکی کارت های شهروندی توسط بانک شهر انجام می‌شود ، افزود: با گسترش خدمات بانک شهر، شهروندان برای شارژ کارت‌های شهروندی خود دیگر احتیاجی برای مراجعه حضوری به شعب نخواهد داشت.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
بانک ملی ایران هشدار داد: مراقب آلوده شدن کامپیوترها و تلفن‌های همراه خود باشید
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 14:45

بانکی دات آی آر: بانک ملی ایران در نوروز 96 به خاطر استفاده حداکثری هموطنان از تلفن‌های همراه طی اطلاعیه‌ای درخصوص آلوده شدن سیستم‌های کامپیوتری و تلفن‌های همراه هوشمند کاربران به بدافزارهایی مانند TorDow و TrickBot هشدار دارد.

بر این اساس کاربران سامانه‌های وبی باید برای محافظت در برابر بدافزارها، کنترل‌های امنیتی مانند نصب و به‌روزرسانی آنتی‌ویروس مناسب، عدم نصب نرم‌افزارهای نامطمئن، عدم بازکردن هرزنامه‌ها و ایمیل‌ها از فرستنده‌های نامشخص ، استفاده از آخرین و به‌روزترین مرورگرهای اینترنتی، عدم ذخیره‌سازی اطلاعات احراز هویت بانکی بر روی سیستم، استفاده از ابزارهای جانبی امن نظیر OTP TOKEN برای افزایش سطح امنیتی، به‌روزرسانی سیستم‌عامل و نصب وصله‌های امنیتی مورد نیاز، استفاده از سیستم‌های کامپیوتری شخصی و مطمئن و عدم استفاده از رایانه‌های عمومی و نامطمئن برای انجام عملیات مالی را مد نظر قرار دهند.

همچنین کاربران برنامه‌های کاربردی تلفن همراه نیز باید برای محافظت در برابر این بدافزارها اقداماتی از قبیل عدم نصب برنامه‌های کاربردی مالی بر روی گوشی‌های ROOT و Jailbreak شده، نصب و به‌روزرسانی آنتی‌ویروس‌ها و سیستم‌عامل موبایل، دریافت و نصب برنامه‌های موبایلی از منابع مورد اعتماد و مطمئن، به‌روزرسانی برنامه‌های موبایلی مالی و حذف کامل برنامه‌های کاربردی مالی قبل از فروش یا تحویل گوشی به فرد دیگر را انجام دهند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی ایران

 
به‌کارگیری مدیران دو‌تابعیتی در بانک‌ها ممنوع شد
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 14:39

بانکی دات آی آر: بانک مرکزی به تازگی ویرایش جدید «دستور العمل نحوه احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیران موسسات اعتباری» را به نظام بانکی ابلاغ کرده که بر اساس آن بکارگیری اشخاص دو تابعیتی در مدیریت بانک ها ممنوع شده است.

«عبدالمهدی ارجمند نژاد» مدیر کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی و «حمیدرضا غنی آبادی» اداره مطالعات و مقررات بانکی به نظام بانکی ابلاغ شده است.

در بازنگری این دستور العمل تلاش شده است تا ضمن دقیق و کامل شرایط عمومی، فردی و تخصصی لازم برای تصدی سمت های مدیریتی در موسسه اعتباری، ترتیبات رسیدگی از مرحله ابتدایی دریافت مدارک داوطلبات تصدی سمت های مدیریتی و نحوه رسیدگی به آنها تا نحوه امتیازدهی و میزان امتیازها و نیز وضع ضمانت اجرایی دقیق و مناسب انتظامی برای متخلفان لحاظ شود.

رعایت این دستور العمل برای بانک ها و موسسه اعتباری غیربانکی که به موجب قانون و یا با مجوز بانک مرکزی تاسیس شده یا در شرف تاسیس بوده و تحت نظارت بانک مرکزی قرار دارند، ضروری است.

در این دستور العمل شرایط عمومی برای تصدی سمت مدیرعامل، قائم مقام و عضو هیات مدیره بانک ها و موسسه های اعتباری شامل «داشتن تابعیت ایران برای مدیرعامل، رییس هیات مدیریت و اکثریت اعضای هیات مدیره و اکثریت اعضای هیات عامل»، نداشتن تابعیت دوگانه، پیروی از دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی قید شده است.

دارا بودن حسن شهرت و امانتداری، نداشتن سابقه محکومیت قطعی موثر به هیچ از جرایم سرقت، ارتشاء، اختلاس، خیانت در امانت، کلاهبرداری، پولشویی، جعل و تزویر، صدور چک بی محل و ورشکستگی به تقصیر یا تقلب (اعم از اینکه حکم در دادگاه های داخلی یا خارجی صادر شده یا محکوم علیه مجرم اصلی یا شریک یا معاون جرم بوده باشد) از دیگر شرایط عمومی برای تصدی سمت های مدیریتی یاد شده در نظام بانکی کشور است.

نداشتن منع تصدی سمت مدیرعامل، قائم مقام مدیر عامل و عضویت در هیات مدیره موسسات اعتباری ناشی از محکومیت قطعی در هیات انتظامی بانک ها، نداشتن بدهی غیرجاری شخصی به بانک ها، موسسات اعتباری غیربانکی و سایر بنگاه های واسطه پولی اعم از دولتی یا غیردولتی تحت نظارت بانک مرکزی، نداشتن سهم یا سمت در سایر موسسات اعتباری مگر با اجازه بانک مرکزی از دیگر شرایطی است که داوطلبان تصدی مسئولیت های ارشد مدیریتی در نظام بانکی باید داشته باشند.

از دیگر این شرایط نداشتن سابقه تصدی سمت مدیریتی در موسسه اعتباری دیگر است که در زمان تصدی فرد، اجازه نامه تاسیس یا فعالیت آن لغو شده یا اداره آن بر عهده بانک مرکزی قرار گرفته است.

اشتغال نداشتن همزمان در دیگر وزارتخانه ها، شرکتها و موسسات دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی مگر آنکه نماینده سهام دولت باشد، نداشتن سمت مدیرعاملی یا عضویت در هیات مدیره سایر شرکت هایی که تمام یا بخشی از سرمایه آنها متعلق به دولت یا نهادها و موسسات عمومی غیردولتی باشد از دیگر شرایطی است که بانک مرکزی وضع کرده است.

بانک مرکزی حداقل سن برای تصدی سمت مدیرعاملی، قائم مقامی مدیرعامل و عضو هیات مدیره را 35 و حداکثر آن را 70 سال تعیین کرده است.

در بخش شرایط اختصاصی ترسیم شده برای تصدی سمت های مدیریتی ارشد در نظام بانکی دارا بودن دانشنامه کارشناسی یا بالاتر در رشته های مرتبط نظیر مدیریت، حسابداری، اقتصاد و حقوق، ریاضی، آمار، مهدنسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، داشتن حداقل 10 سال سابقه کار در نظام بانکی برای رییس، نایب رییس و حداقل دو سوم اعضای هیات مدیره، داشتن حداقل 10 سال سابقه کار در نظام بانکی برای مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل که حداقل پنج سال آن در سمت های مدیریتی باشد، قید شده است.

به طور کلی، بانک مرکزی تلاش کرده است در دستور العمل جدید، ضمن وضع ویژگی های عمومی و اختصاصی برای داوطلبان تصدی این مسئولیت ها، با ارایه جداول و امتیازبندی، شیوه انتخاب مدیران را بر اساس نظام رتبه بندی پیش ببرد که دستورالعمل پیشین فاقد آن بود.

«دستورالعمل احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره موسسات اعتباری» در شهریور ماه سال 90 به استناد برنامه پنجم توسعه تدوین و به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.

با توجه به گذشت نزدیک 5 سال از اجرای این دستور العمل، مفاد آن در کمیسیون مقررات و نظارت موسسات اعتباری بانک مرکزی مورد بازنگری قرار گرفت و در دی ماه پارسال به تایید رسید.

با توجه به ابلاغ به این دستورالعمل به نظام بانکی، بانک مرکزی از مدیران عامل بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و موسسه های اعتباری غیربانکی

و نیز بانک مشترک ایران ونزوئلا خواسته است که از این پس این شیوه نامه را مبنای انتخاب اشخاص برای تصدی سمت های مدیریتی مورد نظر یا تمدید دوره تصدی افراد قرار دهند.

 

 

منبع: ایرنا

 
خبر خوش برای بازار مسکن: سرمایه بانک مسکن افزایش یافت
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 11:54

با افزایش سرمایه بانک مسکن از ۳ به ۸ هزار میلیارد تومان، بازار مسکن در سال آینده می تواند رونق قابل توجهی به خود بگیرد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز یکشنبه 6 فروردین 96
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 10:28

تازه ترین استخدام های امروز را اینجا ببینید...

 

ادامه مطلب...
 
آمستردام، کانون استارت‌‌آپ‌های متنوع
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 10:16

چشم‌انداز بین‌المللی استارت‌آپ‌های آمستردام نشان می‌دهد این شهر با درآمد ناخالص ملی بالاتر از حد متوسط، 3/ 1 میلیون جمعیت و حجم سفرهای بین‌المللی میلیونی، هر چه بیشتر به قطب استارت‌آپ‌های دنیا تبدیل می‌شود.

ادامه مطلب...
 
مدیران چگونه کارمندان خوب را حفظ می‌کنند؟
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 10:05

برای افرادی که از بیرون به یک رسوایی در یک شرکت یا سازمان نگاه می‌کنند، این موقعیت اغلب به نظر غیرقابل‌قبول و غیرقابل‌درک می‌رسد. چگونه رهبران سازمان اجازه وقوع چنین اتفاقی را داده‌اند؟

ادامه مطلب...
 
حمایت بانک سرمایه از دانش آموزان «محروم با نیازهای ویژه» در شهرستان آمل
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 15:19

بانکی دات آی آر: بانک سرمایه در راستای صرف هزینه چاپ سررسید و خرید هدایای تبلیغاتی خود در مدارس مناطق محروم، از تعدادی از دانش آموزان کم توان ذهنی و جسمی در شهرستان آمل حمایت نقدی و غیرنقدی به عمل آورد.

در واپسین روزهای سال گذشته، این بانک طی مراسمی در سالن اجتماعات دبستان دین و دانش شهرستان آمل از 30 تن از دانش آموزان محروم با نیازهای ویژه که در دبستان های امیررضا دادگر و دین و دانش و هنرستان صدیقه طاهره مشغول به تحصیل اند، با اهدای شاخه گل، کارت هدیه دو میلیون ریالی و کیف و لوازم التحریر تقدیر به عمل آورد.

این گزارش می افزاید همچنین در حاشیه این مراسم، پرسنل شعبه آمل با هزینه شخصی خود به 10 کودک معلول زیر دبستان، شاخه گل، کارت هدیه پانصد هزار ریالی و کیف و لوازم التحریر اهدا نمودند.

شایان ذکر است علاوه بر پرسنل شعبه آمل بانک سرمایه، سیده زهرا میرباقری، معاون اداره آموزش این بانک نیز در این مراسم حضور داشت.

 

منبع: روابط عمومی بانک سرمایه

 
جشنواره «سَنا» در بانک آینده آغاز شد
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 13:03

بانک آینده در راستای ارائه محصولات نوآورنه و به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۶، طرح «سپرده نوروزی آینده» خود با عنوان «سَنا» را اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
امکان جدید بانک مسکن در پرداخت الکترونیکی عوارض جاده‌ای
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 10:51

بانکی دات آی آر: بانک مسکن اعلام کرد: با داشتن برچسب مربوط به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض (ETC) نیازی به توقف در محل عوارضی جاده‌ای نیست.

این سامانه می‌تواند در زمینه کاهش «مصرف سوخت»، «کاهش آلودگی هوا»، «جلوگیری از تصادفات» و «کاهش ترافیک» موثر واقع شود. تاکنون در محل عوارضی سه بزرگراه تهران - قم، تهران - پردیس و اهواز - بندر امام خمینی (ره)، لاین های پرداخت الکترونیکی عوارض تعبیه شده که مسافران می توانند با عبور از این لاین‌ها، خود را از دردسرهای پرداخت نقدی آسوده کنند.

 

جریمه عبور از عوارضی بدون پرداخت نقدی یا الکترونیکی عوارض، ۳۰ هزار تومان است. اگر مسافران دارای برچسب ETC نباشند می توانند از لاین پرداخت الکترونیکی عوارض عبور کنند و تا 72 ساعت مهلت دارند نسبت به خرید برچسب الکترونیک عوارض اقدام نمایند و در این صورت جریمه اعمال شده لغو خواهد شد.

 

با داشتن این برچسب می توان از ۲۰درصد تخفیف در مبلغ عوارض بهره مند شد. به عنوان مثال عوارض ۳۵ هزار ریالی جاده تهران - پردیس به ۲۸ هزار ریال کاهش می یابد. همچنین بانک مسکن این امکان را فراهم آورده که روی مبلغ شارژ، تخفیفی تا سقف ۱۰ درصد به صورت پلکانی ارائه شود.

 

نحوه خرید برچسب الکترونیکی عوارض

 

در هر دو طرف محل عوارضی بزرگراه های تهران - قم، تهران - پردیس و اهواز - بندر امام خمینی (ره)، باجه های «مختص به پرداخت الکترونیکی عوارض» تعبیه شده اند تا روند خرید برچسب الکترونیکی عوارض به صورت حضوری نیز ممکن باشد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک مسکن

 

 
هیچ موسسه و بانکی از منابع صندوق سپرده‌ها در سال ۹۵ استفاده نکرد
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 10:44

بانکی دات آی آر: مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده‌ها با اشاره به اینکه در سال ۹۵ هیچ موسسه و بانکی از منابع صندوق استفاده نکرده است، گفت: برای استفاده از منابع صندوق، بانک و موسسه اعتباری باید توسط دستگاه قضایی ورشکسته اعلام شده باشد که بتواند از منابع صندوق استفاده کند.


محمد طالبی از تضمین سپرده‌های تا ۱۰۰ میلیون تومان در موسسات و بانک‌های عضو این صندوق خبر داد و گفت: سپرده‌های کوچک بانک‌ها تضمین می‌شوند.

 

وی درباره وضعیت و عملکرد صندوق ضمانت سپرده ها، افزود: صندوق بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه در سال ۱۳۹۲ تاسیس و امور مربوط به ثبت به همراه تدوین آیین نامه های لازم انجام شد.

 

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده ها با اشاره به انجام تغییراتی در آیین نامه صندوق در پایان سال ۹۳ اظهارداشت: عملا کار صندوق از اواخر سال ۹۳ در قالب آیین نامه جدید شروع شد.

 

طالبی خاطرنشان کرد: هویت ضمانت سپرده یک هویتی است که در کنار سایر نهادها برای اطمینان بخشی به سپرده گذاران نظام بانکی ایجاد شد و این صندوق در کشورهای دیگر نیز وجود دارد که ممکن است در قالب نهاد دیگری هم باشد.

 

وی افزود:‌ بر پایه قانون همه بانک ها و موسسات اعتباری مکلف هستند که عضو صندوق ضمانت سپرده ها شوند و در قالب آیین نامه هیات وزیران حق عضویت را به صندوق بپردازند و به این طریق سپرده های کوچک را تضمین کنند.

 

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده ها تاکید کرد:  این صندوق بر مبنای مصوبه هیات وزیران سپرده های تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را تضمین می کند و اگر مبالغ سپرده بالاتر نیز باشد تا رقم ۱۰۰ میلیون آن تضمین می شود.

 

به گفته طالبی، هر سپرده گذار در هر موسسه اعتباری جمعا ۱۰۰ میلیون از سپرده هایش تضمین می شود. بر مبنای قانون اگر موسسه اعتباری و یا بانکی ورشکست شود و مراحلی که در کمیته اضطرار بانک مرکزی است طی شود، صندوق پاسخگوی سپرده گذارانی است که مشمول تضمین هستند.

 

وی گفت: همچنین مبالغ تضمین شده طبق آیین نامه موجود از طریق یک موسسه اعتباری و یا بانک عامل به سپرده گذاران پرداخت می شود. صندوق به موسسات اعتباری و بانک های عضو خدمات ارائه می کند و بانک ها برای اینکه عضو صندوق شوند طبعا باید مجوز بانک مرکزی را داشته باشند و موسسات فاقد مجوز مشمول تضامین صندوق ضمانت سپرده نمی شوند.

 

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده ها بیان داشت: برای استفاده از تضامین صندوق ضمانت سپرده ها باید مقررات و ضوابط از سوی بانک ها رعایت شده باشد. به بیان دیگر اگر بانکی شعبه ای داشته باشد که آن شعبه مجوز نداشته باشد و از آن طریق سپرده جذب شود، آن سپرده ها مشمول ضمانت صندوق نخواهد شد.

 

 

منبع: ایبِنا

 

 
بخوابید و پول در بیاورید
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 10:26

آخرین آرزوی بشر هم برآورده شد. تا همین چند سال پیش فقط هنگام بیداری و فعالیت میشد به پول درآوردن امید داشت. اما در دنیای امروز شما حتی وقتی خواب هستید هم می توانید فعال باشید.

ادامه مطلب...
 
اصول صحیح نوشتن سفته چیست؟
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 15:18

بانکی دات آی آر: بهتر است سفته تاریخ نداشته و در روی سفته عبارت بابت ضمانت و حسن انجار کار را قید کرده و کپی از سفته تهیه کرده و به امضاء مدیر شرکت ( کارفرما) برسانید.

همچنین در قرارداد هم ذکر شود که سفته فوق‌الذکر بابت ضمانت و حسن انجام کار به شرکت داده شده است. در اینصورت چنانچه کارفرما بعد از اتمام مدت قرارداد سفته را مسترد نکرد و نسبت به وصول وجه آن اقدام کرد با اثبات اینکه شما حسن انجام کار داشته‌اید از وصول سفته جلوگیری می‌شود.

 

منبع: میزان

 
بسته‌بندی میوه یک نفره: ایده کارآفرینی با سرمایه کم
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 14:42

تصور کنید وارد سوپرمارکت شوید و یک بسته سیب ، موز یا پرتغال پوست کنده خریداری کنید و به عنوان میان وعده مصرف کنید.

ادامه مطلب...
 
سامانه ۸۶۵۵ بانک شهر پاسخگوی ۲۴ ساعته شهروندان در ایام نوروز
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 12:48

بانکی دات آی آر: سامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.

 

همزمان با فرارسیدن تعطیلات نوروزی، این بانک از طریق سامانه نظارت و ارتباطات مردمی خود (۸۶۵۵) پاسخگوی نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان به صورت شبانه روزی خواهد بود. بر این اساس، با توجه به توسعه بانکداری الکترونیک به عنوان محور فعالیت‌های بانک شهر و به دنبال افزایش حجم تراکنش‌های مالی مشتریان در ایام نوروز، سامانه نظارت و ارتباطات مردمی این بانک، پشتیبان شهروندان در حوزه خدمات بانکی و در هر ساعت از شبانه روز است تا در اسرع وقت نظرات و مشکلات احتمالی را دریافت کرده و به آن رسیدگی کند.

 

شهروندان و مشتریان بانک شهر می‌توانند از طریق تماس با شماره ۸۶۵۵ (سامانه نظارت و ارتباطات مردمی بانک شهر)، هرگونه انتقاد، پیشنهاد، تقدیر و شکایات خود را از خدمات این بانک به ویژه در ایام نوروز مطرح کنند تا تعامل دوسویه بانک شهر و شهروندان بیش از پیش در سالجاری نیز ادامه یابد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
ارایه خدمات خودپردازهای بانک پارسیان بدون کارت
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 12:43

بانکی دات آی آر: به منظور تسهیل در ارایه خدمات و تسریع در روند فعالیت بانکی هموطنان، ارایه خدمات بدون کارت از طریق خودپردازهای بانک پارسیان فراهم شد.

 

هموطنان می‌توانند نسبت به دریافت خدمات خودپردازهای بانک بدون داشتن کارت و از طریق صدور حواله خدمات بودن کارت اقدام کنند.

شایان توجه است؛ برای صدور حواله از طریق خودپرداز، نیازی به رمز دوم کارت نیست و حداقل مبلغ روزانه صدور حواله خدمات بدون کارت 500،000 ریال و حداکثر مجاز آن برای هر مشتری برابر با 400،000 ریال است.

 

همچنین بانک پارسیان علاوه بر صدور حواله دریافت خدمات بدون کارت از طریق اینترنت بانک و همراه بانک، خدمات برداشت وجه نقد، مانده حواله، خرید و فروش شارژ، پرداخت قبوض وکمک‌های مردمی را  از طریق خدمات بدون کارت قابل انجام از طریق حواله را به مشتریان ارایه می‌دهد.

گفتنی است بانک پارسیان با ارایه خدمات نوین بانکداری، نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن  بانکداری الکترونیک ایفا می‌کند.

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

 
فراخوان پویش همین یک زمین از طرف بانک ایران زمین
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 11:27

بانکی دات آی آر: محیط زیست انسان وپاکیزه نگه داشتن آن از جمله مهمترین و موثرترین عواملی است که در زندگی فردی و اجتماعی ، جسم و روان انسان را تحت تاثیر قرار می دهد . آلودگی محیط زیست حد و مرز نمی شناسد و اگر در نقطه ای بوجود آید ، به سایر نقاط نیز گسترش خواهد یافت.

 

عوامل متعددی از جمله تغییرات آب و هوایی، آلودگی‌های صنعتی، سموم و آفت کش ها، محصولات آلاینده ناشی از زندگی ماشینی و .... ارمغانهای تلخی مانند انواع بیماری‌ها را به همراه داشته است.

 

دومین دوره مسابقه «پویش همین یک زمین» با هدف ترویج و آشنایی با این مقوله مهم و فرهنگ سازی در این بستر بر گزار می‌شود.

بخش نقاشی

موضوع: محیط زیست

نقاشی از مناظرطبیعی، آبها و هر محیطی که به دست انسان آلوده شده است و اینکه چگونه می‌توان از آلودگی محیط زیست جلوگیری کرد.

- پاکسازی محیط زیست

- رابطه انسان و طبیعت

- زیبایی‌های طبیعت درفصل ها و...

تکنیک اثر : آزاد

قطع اثر: ۴ , A۳ A

گروه سنی شرکت کنندگان: ۴ تا ۱۴ سال

-  هر شرکت کننده می‌تواند ۱ اثر به دبیرخانه مسابقه ارسال کند.

نحوه ارسال آثار: شرکت کنندگان باید آثار خود را تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت به آدرس بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، ساختمان مرکزی بانک ایران زمین، طبقه دوم، واحد ۵ (روابط عمومی) تحویل دهند.

 

بخش عکاسی

موضوع: محیط زیست

عکاسی از مناظر طبیعی، آبها و هر محیطی که به دست انسان آلوده شده است و محیط زیست انسان

پاکسازی محیط زیست

رابطه انسان و طبیعت

زیبایی‌های طبیعت درفصل ها و...

گروه سنی شرکت کنندگان: از ۱۲ سال به بالا

هرشرکت کننده می‌تواند تا ۳ اثر تک عکس و یک مجموعه شامل حداکثر ۵ عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال کند.

 

درمرحله نخست هنرمندان میتوانند آثارخودرا ازطریق تلگرام

https://t.me/h۱z_bot

ارسال کنند و پس انتخاب اولیه هر هنرمند یک سی دی، شامل تصویر حداکثر ۵ اثر با وضوح ۳۰۰ Dpi و بافرمت Jpg به همراه ۲ سری پرینت رنگی در اندازهA۴ به روابط عمومی بانک ایران زمین ارائه خواهد داد. توجه داشته باشیدکیفیت پرینت‌ها و تصاویر سی دی در نحوه ی انتخاب و داوری تاثیرگذار است.

 

این مسابقه در دو بخش عکاسی با تلفن همراه و دوربین برگزار خواهد شد.

مقررات عمومی شرکت در مسابقه

شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است

آثار ارسالی نباید در نمایشگاه دیگری ارائه شده باشد

حقوق چاپ، تکثیر و نشر تصاویر راه یافته به مرحله ی پایانی در اختیار بانک ایران زمین خواهد بود

اثبات مالکیت و اصالت اثرتحویلی وصحت اطلاعات آن برعهده ی شرکت کنندگان است و بانک ایران زمین ملاک را صداقت شرکت کنندگان می‌داند.

 

ضروریست اطلاعات هنرمند شامل نام و نام خانوادگی | تاریخ تولد | تلفن | ایمیل | نشانی هنرمند و مشخصات هراثرشامل ابعاد | تکنیک | تاریخ اجرا و عنوان اثرثبت و ارسال شود.

 

اسامی هیئت انتخاب و داوری و زمان اعلام نتیجه و برگزاری نمایشگاه متعاقبن اعلام خواهد شد.

هدیه شرکت کنندگان شامل لوح تقدیر و جوایز نفیسی خواهد بود که متعاقبن اعلام خواهد شد.

توجه زمان ارسال تصاویر عکاسی از روز یکم فروردین و نقاشی از روز پنجم فرودین ۹۶ خواهد بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
سارق بانک انصار آشخانه دستگیر شد
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 11:06

بانکی دات آی آر: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق مسلح بانک انصار شهرستان مانه و سملقان خبرداد.

 

‌‌سردار علیرضا مظاهری در تشریح این خبر افزود: پلیس آگاهی استان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی ‌موفق شدند این سارق مسلح را کمتر از ۷۲ ساعت دستگیر کند.

 

این مقام ارشد انتظامی استان گفت‌: ماموران در بررسیهای به عمل آمده موفق شدند وجوهات سرقت شده و یک قبضه سلاح بکار گیری شده را کشف کنند.

 

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان افزود: خوشبختانه چشمان همیشه بیدار پلیس اجازه جولان به خلاف کاران و هنجارشکنان را در جامعه نمی‌دهد.

 

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

 
شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران
شنبه ، 5 فروردين 1396 ، 10:02

مدیرکل امور فنی مستمری‌های سازمان تامین اجتماعی، شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران را تشریح کرد.

ادامه مطلب...
 
مواظب حرف‌های روزهای آخرتان باشید
شنبه ، 28 اسفند 1395 ، 15:58

آخرین روزهای کار برای کارمند از کار برکنار شده معمولا با بغض و ناراحتی و در مواردی کمیاب با خوشی همراه است.

 

ادامه مطلب...
 
شعب فعال بانک سپه در نوروز 96
شنبه ، 28 اسفند 1395 ، 11:19

ساعت کار شعب کشیک بانک سپه برای ارائه خدمات بانکی در نیمه دوم اسفند 95 و فروردین  96 اعلام شد.

 

ادامه مطلب...
 
شیوه عجیب دزدان انگلیسی برای سرقت رمز کارت بانکی+تصاویر
شنبه ، 28 اسفند 1395 ، 09:58

نیروهای پلیس لندن که به‌تازگی موارد زیادی شکایت به‌خاطر سرقت کارت‌های عابر و سرقت از حساب‌های بانکی مشتریان بانک‌ها در ادارات پلیس شهر دریافت کرده است، از راز این سرقت‌ها و طرز چگونگی آن‌ها پرده برداشت.

ادامه مطلب...
 
ادمین‌های تلگرام چگونه پول درمی‌آورند؟
شنبه ، 28 اسفند 1395 ، 09:40

زمان چندان زیادی از ارائه قابلیت ساخت کانال توسط تلگرام و کانال داری نمی‌گذرد اما در همین زمان کوتاه، این حوزه به یکی از حوزه‌های پربازده اقتصادی تبدیل شده است.

ادامه مطلب...
 
اعلام ساعت کاری ساتنا، پایا و شاپرک در نوروز 96
پنجشنبه ، 26 اسفند 1395 ، 10:41

ساعات کاری سامانه‌های ساتنا، پایا و شاپرک در نوروز 1396 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
سرمایه راه‌اندازی کترینگ 150 میلیون تومان، سود هر غذا 4000 تومان
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 15:47

يك كترينگ و يا آشپزخانه تهيه غذا بيشتر غذاهاي سنتي را در منوي خود داشته و به نسبت رستوان‌ها از تنوع غذايي كمتري برخوردار است. بيشتر كترينگ‌ها با تمركز بر چند نوع غذا مشتريان متوسط جامعه را مخاطب خود قرار مي‌دهند.

ادامه مطلب...
 
ابلاغ دستورالعمل اجرای نسخه جدید همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 15:22

بانکی دات آی آر: اداره سازمان و برنامه‌ریزی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دستورالعمل نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک را ابلاغ کرد.

 

هدف از تهیه نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک، بهبود و توسعه بانکداری مجازی ارائه خدمات بانکی مرتبط با حساب‌هاى متمرکز و کارت‌های بانکی و خدمات متنوع ارزش افزوده مورد نیاز مشتریان بانک و سیستم بانکی بدون مراجعه آنان به شعبه، تنها از طريق تلفن همراه و در بستری امن است.

 

از ویژگی‌های این نرم‌افزار علاوه بر انجام مجموعه عملیات بانکی، می‌توان به قابلیت استفاده از آن، توسط مشتریان دارای کارت‌های شتابی و مشتریان بانک قرض‏الحسنه مهر ایران (با / بدون) داشتن رمز عبور موبایل بانک، ورود با اثر انگشت (برای گوشی‌های دارای این قابلیت)، بارگذاری تصویر مخاطب از مخاطبان گوشی، ذخیره رسید تراکنش در گوشی، ارسال رسید از طریق نرم‌افزارهای اشتراک داده و نرم‌افزارهای شبکه‏های اجتماعی، ایجاد رمز برای نرم افزار و قفل خودکار و... اشاره کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر

 
شعب کشیک بانک قوامین در ایام نوروز
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 15:07

شعب کشیک بانک قوامین معرفی شد.

 

ادامه مطلب...
 
رونمایی از وب‌سایت جدید بانک ایران زمین
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 12:57

بانکی دات آی آر: با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران آی تی بانک ایران زمین از وب سایت جدید این بانک رونمایی شد.

 

طی مراسمی با حضور عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل، مجتبی شیروانی، قائم مقام مدیرعامل، اینالوئی معاون فن‌آوری اطلاعات، سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی، مهدی عباس نیا، مدیر امور بانکداری مدرن، حسن صیحانی، مدیر امور مهندسی نرم افزار و جمعی از مدیران، از وب سایت رسمی بانک ایران زمین رونمایی شد.

 

در این مراسم پورسعید مدیرعامل این بانک ضمن تقدیر و تشکر از تیم اجرایی این پروژه اظهار داشت: وب سایت بانک‌ها تائیر زیادی بر جلب اعتماد مشتریان دارد. یک طراحی مناسب، اطلاعات مفید و دسترسی آسان به ابزار انجام عملیات بانکی و استفاده از دانش روز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر و اعتماد مشتریان فعلی و آینده بانک داشته باشد.

 

وی در این مراسم با اشاره به اهمیت بانکداری دیجیتال در حال حاضر گفت: ما از مدتی پیش برنامه‌ریزی سه ساله برای توسعه خدمات تهیه کردیم؛ به ترتیبی که در پایان این سه سال ما خدمات بانکی را به صورت تمام دیجیتال به مردم ارائه خواهیم کرد.

 

مدیرعامل بانک ایران زمین، نقش ابزار تلفن همراه در گسترش خدمات دیجیتالی بانکی و بالا بردن سرعت خدمات دهی به مشتریان را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر حدود ۵۰ میلیون گوشی هوشمند در دست مردم کشور قرار دارد که هر روز این آمار در حال افزایش است بنابراین خدمت بانکی به سمت استفاده از اپلیکیشن های گوشی های هوشمند در حال گسترش است و نگاه بانک‌ها نیز به این سمت و سو است.

 

وی رونمایی از خدمات بانک ایران زمین که بر پایه بانکداری دیجیتال در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت سال ۹۶ سال حرکت سریع ما به سمت اجرای بانکداری دیجیتال خواهد بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
شعب کشیک بانک شهر در ایام نوروز اعلام شد
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 12:51

ایام و ساعات کاری شعب کشیک بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
در این بازی آموختم، پول به تنهایی ثروت نمی‌آورد
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 12:40

با فرض اینکه من تمام درآمدم را خرج نکردم و با مبلغ به دست آمده به قصد افزایش دارایی‌ها کسب و کاری راه‌اندازی کنم. از کجا معلوم پولم به باد نرود؟ ریسکش بالاست.

ادامه مطلب...
 
عیدی برای مدیر؟
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 12:22

هدیه و عیدی دادن، برای محل کار نیست؛ بلکه راهی برای محکم کردن روابط دوستانه است. راستش را بخواهید، مدیرتان با شما دوست نیست.

 

ادامه مطلب...
 
نکاتی مهم برای شما که می خواهید برای مدیرتان کادو بگیرید
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 12:06

این روزهای پایانی سال و نزدیک شدن نوروز می تواند بهانه خوبی باشد که به کسانی که دوستشان داریم و یا برای ما زحمت کشیده اند به پاس محبت هایشان هدیه ای هر چند کوچک بدهیم.

ادامه مطلب...
 
۱۰ هزار تومان یکدفعه از حساب مشتریان بانک سامان کسر شد
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 10:59

بانکی دات آی آر: بانک سامان با ارسال پیامکی خبر داد که مبلغ یکصد هزار ریال بابت هزینه اشتراک سالانه پیام کوتاه بانکی از حساب مشتریان خود کسر کرده است.

طبق گزارش‌های رسمی، تعداد مشتریان  بانک سامان در سال 94 دستکم دو میلیون و  382 هزار و 904 نفر بوده که با احتساب کسر رقم ده هزار تومانی از حساب آن‌ها، رقم درآمد کسب شده برای این بانک میلیاردها تومان خواهد بود.

 

منبع: نود اقتصادی

 
حداقل حقوق کارگران 930 هزار تومان شد
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 10:30

حداقل دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار از ۸۱۲ هزار تومان به ۹۳۰ هزار تومان افزایش یافت.

ادامه مطلب...
 
ﻓﻬﺮﺳﺖ ﺷﻌﺐ ﮐﺸﯿﮏ ﺑﺎﻧﮏ ﭘﺎرﺳﯿﺎن در ﻧﻮروز
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 10:09

ﻓﻬﺮﺳﺖ ﺷﻌﺐ ﮐﺸﯿﮏ ﺑﺎﻧﮏ ﭘﺎرﺳﯿﺎن در ﻧﻮروز 96 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
انتشار اپلیکیشن تقویم بانک گردشگری
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 09:59

بانکی دات آی آر: اپلیکیشن جامع تقویم بانک گردشگری که با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه انتشار سر رسید و اقلام تبلیغاتی و اختصاص این هزینه به امور مدرسه سازی در نواحی محروم طراحی شده است، به شکل عمومی منتشر شد.

 

اپلیکیشن تقویم بانک گردشگری دارای امکاناتی چون مناسبت‌های روزانه، امکان گوشزد اتفاقات، تبدیل تاریخ میلادی و قمری به شمسی و بالعکس و معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران در فصل‌های مختلف سال است که در قالب دو نسخه اندروید و IOS ساخته شده است.

 

در توضیح این اقدام بانک گردشگری آمده است:

 

هر سال درختان زیادی برای چاپ سر رسید و تقویم ها قطع می‌شوند و هزینه زیادی هم صرف انتشار اقلام تبلیغاتی می‌شود که شاید این روزها که همه اطلاعات مورد نیاز را می‌توان روی گوشی همراه داشت ضرورت وجودی نداشته باشند.

 

بانک گردشگری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، خرسند است که امسال به جای انتشار سر رسیدها و اقلام تبلیغاتی نوروز، اپلیکیشن کارآمدی مبتنی بر نیازهای مشتریان خود آماده کرده و تمام هزینه‌های صرفه‌جویی شده را به ساخت مدارس در مناطق محروم اختصاص داده است.

 

علاوه بر اطلاعات تقویمی و مناسبت‌های سال، امکانات دیگری چون امکان تبدیل تاریخ‌های شمسی به میلادی و قمری و بالعکس، امکان افزودن رویدادها به منظور یادآوری اتفاقات مهم به کاربر و نیز ارائه پیشنهاد در خصوص جاذبه‌های گردشگری در فصول مختلف سال در این اپلیکیشن لحاظ شده است.

 

با دانلود این اپلیکیشن همچنین می‌توانید از جدیدترین محصولات و خدمات بانک گردشگری نیز مطلع شوید و هر روز را روی تلفن همراه خود لمس کنید.

 

برای دریافت این تقویم دیواری زیبا می‌توانید اینجا را کلیک کنید

 

 

منبع: روابط عمومی بانک گردشگری

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌چهار‌شنبه 25 اسفند
چهارشنبه ، 25 اسفند 1395 ، 09:45

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌سه‌شنبه 24 اسفند 95
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 16:07

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌سه‌شنبه 24 اسفند 95
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 16:04

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌سه‌شنبه 24 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
حرف‌هایی که نباید در روزهای آخرِ کار بزنید
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 15:43

اکثر کارمندانی که اخراج می‌شوند، قبل از رفتن احمقانه‌ترین حرف‌های ممکن را در شرکت‌شان می‌زنند. بعضی‌ها با این فکر که «حالا که دارم میرم، هیچی مهم نیست برام!»، هر آنچه که نباید بگویند را می‌گویند.

 

ادامه مطلب...
 
کمیته امداد 500 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان می‌دهد
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 10:57

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: این کمیته برای اشتغال‌زایی مددجویان تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات کم‌بهره به صورت قرض‌الحسنه اعطا می‌کند.

ادامه مطلب...
 
جشنواره کارت‌های هدیه اقتصاد نوین آغاز شد
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 10:39

بانکی دات آی آر: در آستانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمین دوره جشنواره کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود.

 

این بانک با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای هدیه نقدی و ارزش آفرینی برای مشتریان، اقدام به برگزاری جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بصورت فصلی کرده و جوایز ارزشمندی را به قید قرعه به دارندگان کارت هدیه این بانک اهدا می‌کند.

 

در این جشنواره به ازای هر 250 هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز ،یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور خواهد شد.

 

دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین می‌توانند برای آگاهی از امتیازات، نتیجه قرعه‌کشی و یا سفارش کارت هدیه با طرح، عکس و متن دلخواه خود به سایت «می کارت» به آدرس micard.enbank.ir مراجعه کنند.

 

منبع: بانک اقتصاد نوین

 
افتتاح یک شعبه جدید بانک ملت در تهران
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 10:13

بانکی دات آی آر: شعبه چهار‌راه جهان‌کودک بانک ملت در خیابان آفریقای تهران با حضور قائم مقام مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک گشایش یافت.

 

علیرضا لگزایی قائم مقام مدیرعامل در مراسم شروع به کار شعبه چهارراه جهان کودک با قدردانی از همه دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و راه‌اندازی این شعبه اظهار امیدواری کرد که افتتاح شعبه جدید، منشأ خیری برای بانک ملت و مشتریان باشد و  این شعبه و بقیه شعب در مسیر سودآوری و موفقیت بیشتر  بانک تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر این نکته که افتتاح شعبه چهارراه جهان کودک در راستای سیاست توسعه و تنظیم شبکه و کانال‏های خدمت رسانی بانک ملت صورت گرفته است، ادامه داد: توسعه شبکه بانکی این امکان را می‌دهد که مشتریان در اقصی نقاط کشور و خارج از کشور بدون محدودیت زمان و مکان به خدمات بانکی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

 

لگزایی افزود: در چهارچوب سیاست توسعه و تنظیم شبکه کانال‌های ارائه خدمات شعبه، کاهش شعب فیزیکی و افزایش کانال‏های خدمات غیر حضوری در دستور بانک ملت قرار گرفته است و  از کانال‏هایی که جایگزین شعب می‏شود پایگاه شبانه روزی، کیوسک‏ها و خود بانک‏ها خواهد بود.

 

رحیم طاهری، مدیر امور ناحیه یک بانک ملت هم در این مراسم با اظهار امیدواری نسبت به این که  شعبه چهارراه جهان کودک در پایان سال ۹۶ عملکردی موفق را به ثبت برساند گفت: انتظار می رود که در دیگر مناطق تهران نیز با همکاری اداره سازمان، شعب سودآور و باکیفیت افتتاح شود.

 

محمد علی خادمی، مدیر شعب بانک ملت منطقه پنج تهران نیز گفت: با گشایش شعبه چهارراه جهان کودک، تعداد شعب تحت نظارت این مدیریت شعب به ۵۵ شعبه افزایش یافت و امیدواریم تا سال آینده شبکه شمال تهران را غنی‏تر کنیم.

 

وی همچنین گزارش کوتاهی از وضعیت عملکرد مدیریت شعب منطقه پنج در حوزه کاهش مطالبات، مصارف و منبع ارائه داد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
تغییر ساعت کار شعب بانک کارآفرین در روز سه‌شنبه 24 اسفند
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 10:08

بانک کارآفرین ساعت کاری شعبه‌های خود را در روز چهارشنبه سوری اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌سه‌شنبه 24 اسفند
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 09:27

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌دوشنبه 23 اسفند 95
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 16:37

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌دوشنبه 23 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
سقف برداشت از خودپردازهای بانک ملی ایران ۵۰۰ هزار تومان شد
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 11:41

بانکی دات آی آر: براساس مجوز بانک مرکزی، سقف برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهای بانک ملی ایران از 200 به 500 هزار تومان افزایش یافت.

بر این اساس با توجه به نیاز مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز، این افزایش سقف در خودپردازهای بانک ملی ایران و برای مشتریان این بانک تا تاریخ 15 فروردین ماه سال 1396 فعال است.

 

منبع: بانک ملی

 
سقف حق شغل کارمندان دولت ۵۰ درصد افزایش یافت
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 11:32

بر اساس مصوبه هیئت دولت، سقف حق شغل کارمندان دولت ۵۰ درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب...
 
خدمات بانك صادرات به دارندگان كارت‌هاي شتابي
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:33

بانکی دات آی آر: دارندگان کارت‌های شتابی با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از خدمات برداشت و انتقال وجه برخوردار شدند.

 

این بانک به منظور افزایش سطح دسترسي هموطنان به خدمات بانكي امكاني را فراهم كرده است كه بر اساس آن دارندگان کارت‌های شتابی از طریق pin pad (پایانه مستقر در شعب) مي‌توانند تا سقف مبلغ 5 میلیون ریال از حساب خود برداشت كنند.

 

همچنین دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند ضمن مراجعه به بیش از 2600 شعبه و باجه این بانک در اقصی نقاط کشور نسبت به انتقال وجه تا سقف مبلغ 150 میلیون ریال اقدام کنند.

 

شایان توجه است؛ هموطنان علاوه بر استفاده از خدمات قابل ارايه در شعب از قابليت‌هاي ابزارهاي پرداخت اين بانك شامل؛ 525 هزار پايانه فروش، بيش از 5 هزار دستگاه خودپرداز، سامانه همراه‌بانك ، همبانك بهره‌مند شوند. گفتني است این بانک براي رفاه حال هموطنان در سراسر کشور تمهیدات ویژه‌ای منظور کرده و نسبت به افزایش زمان فعالیت شعب و ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارائه از طریق سامانه‌های الکترونیکی اقدام شده است. بر این اساس بانک متبوع با تعیین تعداد 644 شعبه به عنوان شعب منتخب که فهرست آنها در سایت www.bsi.ir قابل دسترس است آمادگی دارد تا خدمات متنوع بانکی را در ایام پایانی سال 95 نیز در سریعترین زمان ممکن در اختیار هموطنان قرار دهد.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سپه
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:21

بانکی دات آی آر: با مجوز بانک مرکزی در روزهای پایانی سال و در ایام نوروز سقف برداشت از خودپردازهای بانک سپه تا 500 هزار تومان افزایش یافت.

 

با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز از تاریخ20/12/95 الی 15/1/96 برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک سپه تا سقف 500 هزار تومان افزایش یافت.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سپه

 
امکان فعال‌سازی خدمات USSD بانک تجارت
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:17

بانکی دات آی آر: با راه‌اندازی امکان ثبت اطلاعات تجارت کارت در سامانه پیوند، امنیت تراکنش‌های مبتنی برUSSD  افزایش یافت.

 

از این پس کلیه دارندگان تجارت کارت که متقاضی استفاده از خدمات بانکی مبتنی بر USSD  هستند، با ثبت و اتصال شماره تلفن همراه و شماره کارت خود در سامانه پیوند، امکان استفاده از خدمات امن USSD را خواهند داشت .

 

کاربران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir  از مسیر خدمات اینترنتی کارت به سامانه پیوند دسترسی پیدا کرده و با وارد کردن شماره 16 رقمی تجارت کارت، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضا، CVV2   و شماره تلفن همراه خود در این سامانه عملیات فعال سازی خدمات USSD  را تکمیل کنند.

 

دارندگان تجارت کارت از طریق سامانه مذکور این امکان را خواهند داشت که ضمن مشاهده شماره تلفن‌های همراه متصل به کارت، نسبت به حذف سرویس USSD  روی تجارت کارت و یا افزودن شماره تلفن همراه خود اقدام کنند .

 

ارسال پیام از طریق کد دستوری یا همان کدهای USSD  بخشی از خدمات بانکداری الکترونیک محسوب می‌شود که بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن همراه و تنها با استفاده از اعداد در میان نشانه‌هایی مانند  *…# صورت می‌گیرد .

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سینا
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:13

بانکی دات آی آر: به منظور جلب رضایت مشتریان و رفع مشکلات نقدینگی مورد درخواست آنها در ایام پایانی سال، سقف برداشت از دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا افزایش یافت.

 

با تمهیدات اندیشیده شده، دارندگان کارت‌های نقدی بانک سینا  می‌توانند روزانه مبلغ 5 میلیون ریال از دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا برداشت کنند. علاوه بر دستگاه‌های خودپرداز شعبه‌ای، خودپردازهای بانک سینا مستقر در ایستگاه‌های مترو نیز خدمات بانکی شبانه‌روزی را به هموطنان ارائه می‌کنند.

 

با استفاده از این دستگاه‌ها ضمن برداشت وجه روزانه می‌توان نسبت به انجام انتقال وجه از طریق کارت‌های بانک سینا به سپرده‌های خود یا دیگران در این بانک اقدام کرد و همچنین انتقال وجه کارت به کارت داخلی بانک سینا و کارت‌های شتابی را انجام داد. با توجه به آنکه بانک سینا از انتقال وجه سه جانبه نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین از طریق کارت‌های سایر بانک‌ها نیز می‌توان به کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک انتقال وجه داد.

 

همچنین با خودپردازهای بانک سینا می‌توانیم قبض پرداخت کنیم، شارژ انواع سیم کارت‌های اعتباری را بخریم، به موسسات خیریه کمک کنیم و جرایم راهنمایی و رانندگی را پرداخت کنیم.

 

امکان تغییر رمز، دریافت موجودی (کارت بانک سینا و کارت‌های شبکه شتاب) و صورتحساب (کارت بانک سینا) و پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با استفاده از کارت‌های این بانک و کارت سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب از دیگر خدمات قابل ارائه توسط دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا محسوب می‌شود.

 

بدون همراه داشتن کارت بانک سینا نیز می‌توان نسبت به مسدود نمودن کارت، دریافت شماره شبا و استعلام قبوض از طریق این دستگاه‌ها اقدام کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌دوشنبه 23 اسفند
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 09:29

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌یکشنبه 22 اسفند 95
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 16:58

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌یکشنبه 22 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌یکشنبه 22 اسفند 95
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 16:50

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
سپرده‌گذاران کاسپین در سعادت آباد «چادر» زدند+عکس
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 15:32

جمعی از سپرده گذاران کاسپین از روز گذشته (شنبه۲۱اسفند) مقابل ساختمان مرکزی کاسپین در سعادت‌آباد اقدام به تجمع کرده و تا نیمه‌های شب نیز با زدن چادرهای مسافرتی در خیابان ماندند.

ادامه مطلب...
 
داستان فراز و فرود موسسه منحل شده ثامن‌الحجج؛ پرداخت سودهای 45 درصدی به سپرده‌گذاران!
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 13:07

تعاونی اعتبار غیر مجاز ثامن‌الحجج از بزرگترین موسسات فعال در بازار غیر متشکل پولی بود که به علت مدیریت ناکارآمد در سال 1394 در گرداب بحران مالی فرو رفت.

ادامه مطلب...
 
بازتاب جشنواره بانک محبوب من در سایت بانکها
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 12:09

در مراسم اختتامیه این جشنواره ، مدیران شبکه بانکی کشور ، ضمن صرف صبحانه کاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ، از بانکهای برتر در سال 95 تقدیر به عمل  آوردند.

ادامه مطلب...
 
افزایش خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 11:23

بانکی دات آی آر: بانک‌پاسارگاد در راستای رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به خدمات بانکی از طریق بانکداری مجازی، امکانات جدیدی فراهم کرد.

 

این بانک در اقدامی دیگر امکان انتقال وجه مستمر کارت به کارت همچنین امکان انتقال وجه کارت به کارت به‌صورت گروهی را فراهم کرد. پیش از این انتقال وجه مستمر از طریق حساب بانک‌پاسارگاد به سایر حساب‌ها و همچنین انتقال وجه گروهی سپرده به سپرده در اینترنت‌بانک‌پاسارگاد در اختیار مشتریان گرامی بود.

 

در همین راستا بانک‌پاسارگاد بهره‌مندی از سامانه همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) را در ساعت‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید (Android Wear) فراهم کرد. در این خدمت مشتریان با نصب سامانه همراه بانک ‌پاسارگاد، قادر خواهند بود به‌صورت خودکار از این خدمت بهره‌مند شوند. این بانک در اقدامی دیگر امکان انتقال وجه به‌صورت ساتنا را در سامانه همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) فراهم کرد.

 

گفتنی است بانک‌پاسارگاد به‌عنوان یک بانک سبز، اولین بانکی است که با بهره‌مندی از سیستم کر- بنکینگ منحصر به خود، امکان ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیک را به مشتریان خود دارد.

 

این بانک با ارایه این خدمات، گامی اساسی در جهت حفظ محیط‌زیست، از طریق کاهش رفت‌و آمدهای غیرضروری و صرفه‌جویی در وقتف زمان و هزینه، کاهش استفاده از کاغذ و قطع درختان، اجتناب از آلودگی هوا و ... برداشته‌است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

 
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک تجارت
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 10:49

بانکی دات آی آر: بانک تجارت از افزایش سقف برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز این بانک در ایام پایان سال و نوروز خبر داد.

 

با توجه به فرارسیدن تعطیلات سال نو و افزایش حجم تراکنش‌های مالی و با هدف سرویس دهی مناسب به مشتریان، سقف برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه‌های خودپرداز بانک تجارت به مبلغ پنج میلیون ریال افزایش یافت.

 

برهمین اساس، دارندگان تجارت کارت بانک تجارت می‌توانند از تاریخ 20 اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین ماه سال 1396 تا سقف روزانه -پنج میلیون ریال از خودپردازهای بانک تجارت وجه نقد دریافت کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
ارائه نسخه جدید موبایل بانک رفاه ویژه اندروید
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 10:16

بانکی دات آی آر: با توجه به نیاز مشتریان بانک رفاه به ویژه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و مشتریان تجاری به استفاده از موبایل بانک با ویژگی سهولت و سرعت در ورود به سامانه و دسترسی سریع به خدمات پرکاربرد، نسخه جدید موبایل بانک رفاه (نگارش 2.0.0) با کاربری آسان ویژه تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید( نسخه 4 و بالاتر) ارائه شد.

 

در این نسخه امکان استفاده از نرم افزار موبایل بانک در دو حالت «استاندارد» و «ساده» فراهم شده است که منظور از حالت استاندارد همان نسخه قبلی با امکانات جدید و حالت ساده ویرایش جدیدی از سامانه با تمرکز بر طراحی‌های نوین متناسب با فناوری‌های روز و ایجاد امکان دسترسی راحت تر کاربران به خدمات پرکاربرد موبایل بانک است.

 

کاربران در زمان ورود به سیستم می‌توانند یکی از دو حالت کاربری مذکور را انتخاب کنند.

 

ویژگی‌های نسخه جدید که در هر دو حالت «استاندارد» و «ساده» ارائه شده‌اند به شرح زیر است:

 

حذف نام کاربری به منظور سهولت در ورود به سیستم موبایل بانک.

 

امکان استفاده از اثر انگشت جهت اعتبارسنجی هویتی کاربر به جای رمز عبور در گوشی‌های مجهز به حسگر اثر انگشت ( اندروید 6 و بالاتر).

 

امکان دریافت شماره شبای حساب‌های خود و دیگران و امکان به اشتراک‌گذاری آن.

 

نمایش رسیدهای مورد نیاز مشتری از جمله رسید انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید شارژ و پرداخت اقساط تسهیلات (در منوی «پیگیری» حالت استاندارد و در منوی «سابقه» حالت ساده).

 

امکان افزودن متن مورد نظر مشتری بابت توضیحات انتقال وجه برای درج در رسیدهای الکترونیکی قبل از به اشتراک‌گذاری آنها.

 

امکان ارسال و به اشتراک‌گذاری رسیدهای مورد نظرمشتری از طریق پیام کوتاه و شبکه‌های اجتماعی.


استعلام شماره شبای حساب مقصد به هنگام انتقال وجه پایا و ساتنا.


امکان فعال‌سازی و اخذ کد فعال‌سازی موبایل بانک در بستر اینترنت.

 

 

ویژگی‌هایی از نسخه جدید که صرفاً در حالت «ساده» ارائه شده نیز به شرح زیر است:

 

امکان ورود به سیستم و اعتبار سنجی هویت مشتریان بصورت همزمان.

 

امکان اخذ بدون وقفه فرامین کاربر و ارسال درخواست به سرور مرکزی.

 

نمایش پاسخ دریافتی از سرور مرکزی به محض حصول و ذخیره در منوی سابقه.

 

افزودن گزینه «انتقال وجه به حساب خودم» به منظور به حداقل رساندن ورود اطلاعات از سوی کاربر.

 

امکان تنظیم اندازه فونت سیستم در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ به دلخواه کاربر.

 

افزودن «گزینه سابق» به منوی اصلی (در حالت ساده) به منظور مشاهده سوابق عملیات انجام شده روی حساب‌ها و بررسی جزئیات تراکنش‌های انجام شده در سیستم برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتری.

 

افزودن منوی تغییر وضعیت کارت جهت فعال و غیرفعال‌سازی کارت‌های مشتری.

 

مشتریان می‌توانند با مراجعه به پورتال بانک رفاه به آدرس www.refah-bank.ir نسبت به دریافت نرم‌افزار و نصب آن بر روی تلفن همراه خود اقدام کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌یکشنبه 22 اسفند
يكشنبه ، 22 اسفند 1395 ، 09:40

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌شنبه 21 اسفند 95
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 17:07

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌‌شنبه 21 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
دست‌فروشی کارکنان ثامن‌الحجج برای مخارج شب عید
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 17:03

بانکی دات آی آر: گذشت بیش از یک سال از تعطیلی موسسه مالی ثامن‌الحجج باعث شده است تا برخی از کارکنان سابق این موسسه برای تامین مخارج شب سال نو به دست‌فروشی روی بیاورند.

 

 


شماری از کارکنان سابق این موسسه مالی در تماس با ایلنا گفتند که از ماه‌ها قبل شماری از همکارانشان برای تامین مخارج زندگی خود به مشاغلی همچون دست‌فروشی روی آورده‌اند اما با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال تعداد بیشتری از آنها درصدد برآمده‌اند تا از این حرفه برای گذران معاش خانواده‌های خود استفاده کنند.

 

براساس این اظهارات انجام کارهای ساختمانی، پیک موتوری و رانندگی در موسسات کرایه خودرو از دیگر راه‌های امرار معاشی است که این روز‌ها کارگران موسسه ثامن‌الحجج  برای گذراندن مخارج زندگی خود مشغول انجام آن هستند.

 

در این رابطه یکی از کارکنان موسسه ثامن‌الحجج گفت: می‌دانیم که دست‌فروشی هیچ آینده شغلی ندارد، همه به عنوان کارکنان با تجربه ثامن‌الحجج در سازمان تامین اجتماعی دارای پرونده بیمه هشت ساله هستیم اما وقتی که درآمدی نداریم و نه حق بیمه ناچاریم تا به نحوی مخارجمان را تامین کنیم.

 

از زمان توقف فعالیت تمامی 470 شعبه کشوری موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در دی ماه سال گذشته نزدیک به 2700 نیروی انسانی شاغل در این موسسه بیکار شده‌اند، به دنبال واگذاری مسئولیت حسابرسی این موسسه به بانک پارسیان شماری از  این افراد از طریق آزمون سراسری برای استخدام در بانک پارسیان اقدام کردند که تاکنون نتیجه آن هنوز به صورت قطعی اعلام نشده است.

 

 

منبع: ایلنا

 
وظیفه‌ی فروشنده؛ مشاوره یا آزار دادن؟!
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 16:46

به لباس، کفش، قوری، هدفون یا هر محصولِ دیگری نگاه میکنی، درست همان لحظه که در ذهنت در حال بررسی آن جنسی که برایت مناسب است یا نه، فروشنده از راه می‌رسد و با حرف‌هایش تمام محاسبه‌هایت را بهم می‌ریزد.

 

ادامه مطلب...
 
اعلام فهرست اسامی کارکنان کشیک بانک‌ها در نوروز
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 13:30

بانک مرکزی اسامی کارکنان کشیک بانک‌ها را منتشر کرد.

ادامه مطلب...
 
افزایش 12 تا 14 درصدی دستمزد کارگران در سال 96
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 13:18

ابتدای ماه جاری شرکای اجتماعی دولت شامل نمایندگان کارگری و کارفرمایی پس از مذاکرات فراوان و نفس‌گیر بر روی حداقل‌های سبد معیشت کارگری به توافق کلی رسیدند که بر اساس آن رقم 2.5 میلیون تومان اعلام شد.

 

ادامه مطلب...
 
توزیع اسکناس‌های نو از امروز آغاز می‌شود
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 11:53

بانکی دات آی آر: اسکناس‌های عرضه شده ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار ریالی هستند که در شعب منتخب از امروز ۲۱ اسفندماه، توزیع خواهند شد.

توزیع اسکناس‌های نو ویژه شب عید از سوی سیستم بانکی در حالی از امروز آغاز می‌شود که قرار است در تهران ۷ هزار میلیارد ریال و در شهرستان‌ها ۹ هزار میلیارد ریال پول تانخورده توزیع شود.

توزیع اسکناس‌های نو در شعب بانکی از امروز آغاز خواهد شد. بر این اساس بانک مرکزی طبق روال همه ساله، شعبی را هم به صورت منتخب اعلام کرده تا مردم بتوانند با رفاه بهتری، اسکناس‌های نو مورد نیاز خود را تهیه کنند. بر اساس اعلام بانک مرکزی، در تهران هفت هزار میلیارد ریال و در شهرستان‌ها نیز نه هزار میلیارد ریال اسکناس نو توزیع خواهد شد که البته کار توزیع را ۶۰ شعبه بانکهای ملی، ملت، صادرات، اقتصاد نوین، صادرات، سینا و سپه به عهده خواهند داشت. بر این اساس اسکناس‌های عرضه شده ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار ریالی هستند که در شعب منتخب از امروز ۲۱ اسفندماه، توزیع خواهند شد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک مرکزی

 
شعب کشیک نوروزی بانک صنعت و معدن معرفی شدند
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 11:33

بانک صنعت و مهدن شعب کشیک خود را معرفی کرد.

ادامه مطلب...
 
سقف برداشت از خودپردازهای سامان افزایش یافت
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 11:26

بانکی دات آی آر: بانک سامان همزمان با فرارسیدن سال جدید، سقف برداشت پول نقد از خودپردازهای خود را تا 5 میلیون ریال در روز افزایش داد.

 

مدیریت بانکداری الکترونیک اعلام کرد: باتوجه به افزایش تقاضا برای پول نقد در روزهای پایانی سال و تعطیلات سال جدید، سقف برداشت از خودپردازهای بانک سامان برای دارندگان کارت‌های دبیت سامان تا 15 فروردین 96، به 5 میلیون ریال در روز افزایش پیدا می‌کند.

 

گفتنی است، مرکزسامان ارتباط به شماره 6422-021 در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارائه خدمات لازم به مشتریان است.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 

 
سارقان ۱۱ بانکِ کشور در قزوین دستگیر شدند
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 10:24

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان بانک و کشف ۱۱ فقره سرقت از بانک های کشور در قزوین خبر داد.

ادامه مطلب...
 
شعب کشیک بانک ایران زمین در پایان سال 95
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 09:24

بانک ایران زمین شعب کشیک نوروزی خود را معرفی کرد.

ادامه مطلب...
 
از سرگیری فعالیت شعبه بانک سپه لندن در پسابرجام
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 09:14

بانکی دات آی آر: مدیرعامل بانک بین‌المللی سپه لندن گفت: بانک بین‌المللی سپه لندن و سایر شعب اروپایی بانک سپه بعد از موافقتنامه برجام قادر به ارایه خدمات بانکی در عرصه بین‌المللی و از جمله شرکت‌ها و پروژه‌های ایرانی است.

 

مدیرعامل بانک بین‌المللی سپه لندن با اشاره به‌مصاحبه یکی از مدیران این بانک با خبرگزاری وال استریت ژورنال اظهار داشت: همان‌گونه که قبلاً و مستمراً اطلاع‌رسانی شده است، بانک بین‌المللی سپه و سایر شعب اروپایی این بانک همانند دیگر واحدهای بانک‌های ایرانی در اروپا و انگلستان پس از توافقنامه برجام با انجام اقدامات لازم و اخذ مجوزهای مربوطه فعالیت مجدد خود را از سرگرفته‌اند.

 

وی افزود: بانک بین‌المللی سپه لندن نیز هم‌اینک قادر است عملیات اعتبارات و معاملات اسنادی، صدور ضمانتنامه‌ها و تأییدیه‌های بانکی، اعطای تسهیلات کوتاه مدت و میان‌مدت و سایر خدمات بانکی را برای شرکت‌ها و پروژه‌های ایرانی ارایه دهد.

 

منبع: روابط عمومی بانک سپه

 

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌شنبه 21 اسفند
شنبه ، 21 اسفند 1395 ، 08:39

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
سرقت مسلحانه ناکام از بانک ایران زمین خیابان ظفر
پنجشنبه ، 19 اسفند 1395 ، 10:55

 

بانکی دات آی آر: پیرمرد ۵۰ ساله پس از سرقت مسلحانه از بانک ایران زمین شعبه خیابان ظفر، شناسایی و دستگیر شد. رد پای متهم در سرقت از سه بانک دیگر تهران به دست آماده است.

 

ساعت ۱۳:۳۵ روز گذشته ماموران کلانتری قلهک با به صدا درآمدن آژیر خطر بانک ایران زمین در خیابان ظفر در جریان سرقت مسلحانه از این بانک قرار گرفتند.

 

بلافاصله گشت کلانتری به محل شعبه اعزام و با پیرمردی اسلحه به دست روبرو شد. مامور پلیس بلافاصله پیرمرد سارق را دستگیر کرد.

 

در بررسی‌های اولیه مشخص شد پیرمرد کلت به دست پس از ورود به شعبه و شلیک سه گلوله، کارمندان بانک را تهدید کرده و موفق به سرقت ۵ میلیون تومان وجه نقد شده بود. اما قبل از خروجش از بانک آژیر خطر به صدا در آمده و افسر گشت کلانتری در شعبه حاضر شده بود.

 

با انتقال پیرمرد ۵۰ ساله به اداره اگاهی تهران و شناسایی هویت او، ردپای این سارق در سه سرقت مسلحانه از بانک‌های تهران به دست آمد.

 

در حال حاضر تحقیقات بیشتر در این‌باره ادامه دارد.

 

منبع: میزان

 
اعلام جزئیات آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری
پنجشنبه ، 19 اسفند 1395 ، 10:35

مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری آزمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری برای جذب 100 نیرو در سال آینده خبر داد.

ادامه مطلب...
 
افزایش ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين
پنجشنبه ، 19 اسفند 1395 ، 10:22

بانک اقتصادنوین در روزهای پایانی سال 95 ساعات کاری شعبه‌های خود را افزایش داد.

ادامه مطلب...
 
با «هدیه کارت» بانک ملی عیدی بدهید
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 15:40

این خدمت جهت سهولت در پرداخت‌های غیر نقدی ارگان‌ها و هر گونه هدیه از اشخاص مختلف در راستای ترویج پول الکترونیک راه‌اندازی شده است.

ادامه مطلب...
 
تقویم دیجیتالی بانک رفاه در بستر اندروید ارائه شد
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 14:42

بانکی دات آی آر: تقویم دیجیتالی بانک با قابیلت‌ها و خدمات جدید و در بستر اندروید ارائه شد.

 

در تقویم دیجیتالی این بانک علاوه بر خدمات رایج در تقویم‌های مشابه نظیر نمایش روزانه، هفتگی و ماهانه ایام سال در قالب سه تقویم جلالی، قمری و میلادی، اوقات شرعی، مناسبت‌ها و... خدمات اختصاصی بانک رفاه همچون اطلاعات شعب، اطلاعات تماس ساختمان‌های ستادی و امورشعب، معرفی خدمات در قالب تصویر و... نیز ارائه شده است.

 

این تقویم قابلیت هوشمند یاداشت‌گذاری و یادآوری مناسبت‌ها را نیز دارد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه

 
سرقت مسلحانه ناموفق از بانک در لاهیجان
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 14:26

بررسی‌های و بازجویی‌های اولیه از سارق دستگیر شده نشان می‌دهد 2 سارق مسلح بانک 35 و 41 ساله اهل تهران هستند.

 

ادامه مطلب...
 
پشت پرده شایعه ورشکستگی بانک سرمایه از شایعه بدهکاران تا شائبه سپرده‌گذران
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 01:18

در پی انتشار شایعه ورشکستگی بانک سرمایه که از اواخر هفته گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، محمدرضا خانی، مدیرعامل بانک سرمایه از ردپای 21 بدهکار کلان بانکی در انتشار این شایعه خبر می‌دهد.

ادامه مطلب...
 
اجرای خدمت جدید تله‌پرداز در بانک کشاورزی
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 00:34

بانکی دات آی آر: طرح «تله‌پرداز» با هدف اجرای مأموریت‌های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارائه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه‌اندازی شد.

 

در این طرح خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می‌تواند هزینه صورت حساب خود را با استفاده از اپلیکیشن آپ با سرعت و سهولت به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

تله‌پرداز با مشارکت شرکت‌های آسان پرداخت و پرشین سوئیچ در این بانک اجرایی شده و برای کسب و کارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند یا مراکز خریدی که پرداخت مبلغ را بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در صندوق به مشتریان خود ارائه می‌دهند، مناسب و کاربردی است.

این گزارش می‌افزاید، امکان انجام تراکنش از راه دور با تلفن همراه از مهم‌ترین مزیت‌های این روش پرداخت است که علاوه بر جلوگیری از افشای رمز کارت مشتریان، به عنوان خدمتی متمایز موجب حفظ امنیت حساب و اطلاعات محرمانه کارت مشتریان می‌شود.

امکان پرداخت غیر حضوری، پرداخت هزینه صورتحساب بدون استفاده از کارت بانکی با سرعت و سهولت، پرداخت سریع فقط با وارد کردن رمز دوم (Cvv2)، ارسال پیامک برای خریدار و فروشنده پس از انجام تراکنش، امکان پرداخت تا سقف 500 میلیون ریال در روز با هر کارت عضو شبکه شتاب و مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از طریق اپلیکیشن، از دیگر مزیت‌ها و قابلیت‌های این طرح به شمار می‌آید.

متقاضیان استفاده از این خدمت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آسان‌پرداخت نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن آپ، اقدام و از مزایای آن بهره‌مند شود.

 

منبع: بانک کشاورزی

 
پایان اسفند آخرین مهلت برای شرکت در جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه بانک رفاه
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 00:28

بانکی دات آی آر: مهلت افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز به منظور شرکت در جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه بانک رفاه پایان اسفندماه است.

 

57 فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی یک میلیارد ریالی، 157 فقره کمک هزینه خرید خودرو 300 میلیون ریالی، 257 فقره جایزه نقدی 100 میلیون ریالی و 357 فقره کمک هزینه خرید صنایع‌دستی 15 میلیون ریالی جوایز بزرگ این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه کارگران است.

 

 

منبع: بانک رفاه کارگران

 
بانک حکمت ایرانیان؛ برترین بانک در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 00:23

بانکی دات آی آر: در چهارمین جشنواره ملی سالانه برترین شرکت‌های ایران (تاپکس) در بخش برترین‌های صنعت بانکداری کشور، از مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان به عنوان برترین بانک در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی با اهدا تندیس جشنواره تقدیر شد.

 

در این جشنواره که با حضور برترین شرکت‌های ایران همراه بود، امیر سرتیپ دادبین فرمانده پیشین نیروی زمینی ارتش، عسکرزاده مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان، حجت‌الاسلام حسین‌زاده مدیرکل بنیاد قرآنی کشور، سنجری رئیس انجمن مفاخر صنعتی ایران و برخی دیگر از مقامات کشوری و لشکری حضور داشتند.

چهارمین جشنواره برترین شرکت‌های ایران، در این دوره با همکاری دومین کنگره سربازان صلح ایران (با محوریت صلح، امنیت و توسعه پایدار) برگزار شد. در بخشی از این مراسم از 10 کهنه سرباز دوران دفاع مقدس که در عرصه تولید و کارآفرینی موفق بوده‌اند تجلیل شد.

در حاشیه این همایش نیز بانک حکمت ایرانیان با برپایی غرفه خود پذیرای مهمانان و مدعوین این جشنواره، از جمله امیر سرتیپ دادبین، فرمانده پیشین نیروی زمینی ارتش بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان

 
معرفی شعب کشیک نوروزی موسسه اعتباری کوثر
چهارشنبه ، 18 اسفند 1395 ، 00:18

موسسه اعتباری کوثر شعب نوروزی خود را معرفی کرد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌سه‌شنبه 17 اسفند 95
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 17:02

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌سه‌شنبه 17 اسفند 95
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 16:55

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌سه‌شنبه 17 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
بدون پول از گرسنگی خواهیم مرد
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 16:37

در زمان کودکی من، نزدیک‌ترین نانوایی بیست دقیقه از خانه فاصله داشت. نانوا نیازی نداشت که خودش را به من بشناساند؛ چون من مجبور بودم که از او خرید کنم. ولی امروز، من بین نان صنعتی و نانوایی سر کوچه و نانوایی کوچه‌ی بالایی حق انتخاب دارم.

 

ادامه مطلب...
 
افزایش ساعت کاری شعب بانک سامان در روزهای پایانی سال
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 16:21

بانک سامان ساعت کار شعبه‌های خود را در روزهای پایانی سال افزایش داد.

ادامه مطلب...
 
مثالی از استفاده‌ی نرم‌افزار CRM در مشاوران املاک
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 15:21

آخرین منزلی که اجاره کردم (همین که الآن داخلش نشسته‌ام و این سطور را می‌نویسم) را به خوبی یادم است. همه‌چیز خوب بود. همسرم پسندیده بود. نور خوبی داشت...

 

ادامه مطلب...
 
مراسم اختتامیه سومین جشنواره بانک محبوب من با حضور مدیران ارشد بانکی کشور
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 14:34

در مراسم اختتامیه این جشنواره ، مدیران شبکه بانکی کشور ، ضمن صرف صبحانه کاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ، از بانکهای برتر در سال 95 تقدیر به عمل  آوردند.

ادامه مطلب...
 
ارتباط مستقیم تلفنی با مدیرعامل بانک شهر
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 11:48

بانکی دات آی آر: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانك شهر اين هفته با حضور مدیرعامل این بانك برگزار مي‌شود.

 

جلسه ارتباط مستقیم تلفنی این هفته که آخرین ارتباط مستقیم تلفنی این بانک در سال‌جاری است؛ با حضور دکتر حسین محمد پورزرندی مدیرعامل و هیات همراه، در سامانه نظارت و ارتباطات مردمی 8655 برگزار می‌شود.

 

بر این اساس، شهروندان، مشتریان و همکاران می‌توانند روز چهارشنبه 18  اسفند ماه از ساعت 10 تا 12 از طریق شماره تماس 8655 هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد، شکایت و تقدیر خود از عملکرد این حوزه را مطرح کنند.

 

گفتنی است، سامانه8655 به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، شکایت‌ها، انتقادها و پیشنهادهای مشتریان، همکاران و شهروندان بانک شهر، راه‌اندازی شده است که از این طریق هر هفته یکی از مدیران و یا معاونان بانک، پاسخگوی موضوعات حوزه‌ مربوطه خواهد بود.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
بررسی ایمن کارتِ بانک کارآفرین
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 11:43

در کارت‌های بانکی معمولی تمامی موجودی حساب مشتری که متصل به کارت است در معرض خطر سرقت و برداشت غیرمجاز قرار می‌گیرد. اما ایمن کارت به صورت مستقیم متصل به هیچ یک از حساب‌های مشتری نیست.

 

ادامه مطلب...
 
اسکناس نو را از کدام شعب بخریم؟/ اعلام شعب منتخب توزیع اسکناس
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 10:24

بانک مرکزی، فهرست شعب منتخب توزیع کننده اسکناس نو به مناسب عيد نوروز را اعلام کرد.

 

ادامه مطلب...
 
اعلام ساعت کار بانک‌ پاسارگاد در تعطیلات نوروز
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 10:07

بانک پاسارگاد ساعت کار شعبه‌های نوروزی خود را اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
ساعت کاری بانک رفاه افزایش یافت
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 09:54

بانک رفاه کارگران ساعت کاری شعب خود را در روزهای پایانی سال 95 اعلام کرد.

 

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌سه‌شنبه 17 اسفند
سه شنبه ، 17 اسفند 1395 ، 09:38

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌دوشنبه 16 اسفند 95
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 17:01

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌دوشنبه 16 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌دوشنبه 16 اسفند 95
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 16:56

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
نشانه‌های قبل از اخراج!
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 16:47

دنیای کار پستی و بلندی زیادی دارد؛ ممکن است مدیرتان کم‌سواد باشد یا حتی بدتر، بی‌ادب و جاه‌طلب. آدم‌های متفاوت با دیدگاه‌های متفاوتی سر راهِ ما قرار می‌گیرند.

 

ادامه مطلب...
 
استخدام وکیل پایه یک در بانک پارسیان
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 14:10

بانکی دات آی آر: بانک پارسیان در اطلاعیه‌ای برای جذب وکیل پایه یک آورده است:

بسمه تعالی

بانک پارسیان به منظور ارجاع پرونده‌های دعاوی خود، از وکلای پایه یک دادگستری دارای شرایط زیر دعوت به همکاری می‌کند:

-  عضویت در کانون وکلای مرکز

- دارای دستکم 10 سال پیشینه کاری

- ترجیحا مسلط بر امور و مقررات بانکی

 

داوطلبان می‌توانند رزومه ومدارک خود را به نشانی

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

ارسال کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

 
جایزه 50 میلیون تومانی وین‌کارت سامان به بجنورد رفت
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 13:17

بانکی دات آی آر: دور هشتم از سری سوم قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان ویژه ماه بهمن با حضور مدیران ارشد بانک انجام شد.

 

مرتضی حسینی‌نژاد مدیر بازاریابی و توسعه محصول در این باره گفت: در این قرعه‌کشی که تنها قرعه‌کشی ماهانه نظام بانکی است، برندگان 251 جایزه به ارزش 5 میليارد ریال شامل یک جایزه 500 میلیون ریالی، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 200 جایزه 10 میلیون ریالی مشخص شدند.

 

حسینی‌نژاد خبرداد: براساس این قرعه‌کشی، آنه‌محمد رهنما مشتری 28ساله شعبه بجنورد برنده جایزه 500 میلیون ریالی دوره بهمن‌ماه «وین‌کارت» بانک سامان شد.

 

مدیر بازاریابی و توسعه محصول بانک سامان گفت: هدف از ارائه «وین‌کارت» ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای پول نقد است و در تداوم این هدف، کسب امتیاز با تراکنش‌های مختلفی همچون انجام خرید‌های روزانه با وین‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه داخلی، ساتنا و پایا صورت می‌گیرد.

 

برای مشاهده اسامی برندگان وین کارت اینجا کلیک کنید.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
ساعت کار شعب بانک ملی ایران تا پایان سال و ایام نوروز
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 12:11

بانک ملی شعب منتخب خود را برای ایام نوروز  معرفی کرد.

ادامه مطلب...
 
بررسی طرح یکتای بانک گردشگری: وام فوری با سود تک رقمی و بدون ضامن
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 10:51

طرح یکتا مبنی بر اعطای تسهیلات در قبال سپرده با نرخ سود ویژه و متناسب با توان بازپرداخت مشتریان، ارائه شده است.

 

ادامه مطلب...
 
سامانه بانکداری مجازی تجارت رونمایی شد
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 10:23

بانکی دات آی آر: با راه‌اندازی سامانه «بانکداری مجازی» بانک تجارت، دسترسی یکپارچه به کلیه خدمات الکترونیک و بخش مهمی از خدمات شعبه‌ای برای مشتریان این بانک فراهم شده است.

 

در آئین رونمایی از این خدمت، اکبری نایب رئیس هیات مدیره بانک تجارت با اشاره به اینکه معرفی «بانکداری مجازی» در راستای برنامه‌های راهبردی بانک تجارت برای توسعه محصولات نوین بانکی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان صورت می گیرد اظهار داشت: بانکداری مجازی مشتریان را قادر می‌سازد تا علاوه بر دسترسی یکپارچه و آسان به خدمات بانکداری آنلاین، به بسیاری از خدمات شعبه‌ای بانک تجارت همچون افتتاح انواع حساب بانکی، درخواست تسهیلات، خرید ارز دانشجویی، تایید اصالت ضمانتنامه، درخواست گواهی حساب لاتین و درخواست صدور دسته چک نیز بصورت غیرحضوری دسترسی پیدا کنند.

 

در ادامه این مراسم حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت نیز با بیان اینکه موتور پیشران بانکداری مجازی، بخش فناوری اطلاعات بانک تجارت است گفت: در بانکداری امروز تنها از طریق توسعه و ارتقاء مستمر خدمات بر مبنای نیازهای مشتریان است که می‌توان مدل کسب و کار بانک را بهبود بخشید.

 

وی تاکید کرد: همزمان با تمرکز جدی بر ایجاد و توسعه  Corebanking، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا اردیبهشت ماه سال96 از هشت محصول دیگر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان رونمایی خواهد شد.

 

گفتنی است بانک تجارت طی هفته های اخیر نیز از دو خدمت الکترونیک «تجارت پی»، در حوزه پرداخت‌های خرد با استفاده از فناوری واقعیت افزوده (QR) و «سبزپرداز» در حوزه مدیریت موبایلی پرداخت قبوض رونمایی کرده است. هموطنان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات به پایگاه اطلاع‌رسانی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
بانک صادرات نشان برترين بانك ايراني را کسب کرد
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 10:03

بانکی دات آی آر: در چهارمین جشنواره ملي سالانه برترين شركت‌هاي ايران (TOPEX2017) ، نشان برترين بانك ايراني در سال 1395 به بانک صادرات ايران اعطا شد.

 

در اين همایش که به همت مؤسسه بين‌المللي پژوهش‌هاي صنعتي ايران و با همكاري دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام، وزارت معدن صنعت و تجارت، انجمن مفاخر صنعتی ایران، خانه سرباز صلح ایران و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران و مشاركت فعال بانك صادرات ايران،  برگزار شد به پاس نقش آفرینی بانک صادرات ایران در عرصه‌های مختلف،  این نشان به بانک صادرات اهدا شد.

 

بر پایه این گزارش مجتبی عزیزیان، مدیرامور فناوری اطلاعات این بانك، به تشريح جایگاه بانک صادرات ایران در عرصه نظام اقتصادی کشور و خدمات و محصولات جديد آن در حمايت از سرمايه‌گذاري داخلي و توليد ملي پرداخت.

 

این مقام مسئول افزود: این بانک با55 هزار کارمند شاغل و بازنشسته و تمام امکانات و ظرفیت‌هایش در حال فعالیت در جبهه اقتصادی کشور است و بسیاری از فعالان بزرگ اقتصادی کشور و واحدهای تولیدی داخلی، رشد و بالندگی خود را از حمایت‌های بانک صادرات ایران می‌دانند که افتخار ارزشمندی برای این بانک بزرگ و مردمی به حساب می‌آید.

 

عزیزیان در پايان اظهار داشت: بانك صادرات ايران با بهره‌گيري از توانمندي‌هاي فراوان خود آماده ارائه خدمات مطلوب و گسترده به واحدهاي توليدي برتر كشور در زمينه‌هاي مختلف است تا در آينده نزديك شاهد شكوفايي اقتصاد ايران به عنوان اقتصاد اول در منطقه و در بين كشورهاي اسلامي باشيم.

 

گفتنی است غرفه بانك صادرات ايران در نمايشگاه جنبي چهارمین جشنواره برترین شرکت‌های ایران، میزبان مديران، مسئولان و شركت‌كنندگان جشنواره بود و کارشناسان بانک، ضمن معرفی خدمات و محصولات نوين و بانکداری الکترونیک و شرکتی به پرسش‌های بازدید‌کنندگان پاسخ دادند.

 

امیرسرتیپ احمد دادبین از فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان نظامی و مدیران ارشد  سیاسی و فرهنگی ، فعالان اقتصادي و مديران عامل شركت‌ها و سازمان‌هاي برتر بخش خصوصي در این جشنواره ملی که در روز شنبه 95/12/14  و سالن همايش‌هاي بين‌المللي هتل المپیک تهران برگزار شد، حضور داشتند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌دوشنبه 16 اسفند
دوشنبه ، 16 اسفند 1395 ، 09:49

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌یکشنبه 15 اسفند 95
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 16:54

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌یکشنبه 15 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌یکشنبه 15 اسفند 95
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 16:47

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
تلاش برای حذف درج «تاریخ اعتبار» از کارت‌های عابر بانک
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 15:20

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از درج بی‌دلیل تاریخ اعتبار بر روی کارت‌های بانکی گفت: چرایی درج تاریج اعتبار و محدودیت زمانی برای اعتبار این کارت‌ها برای ما هم روشن نیست.

ادامه مطلب...
 
بررسی اپلیکیشن سبزپرداز بانک تجارت
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 13:47

کاربر سبزپرداز می‌تواند قبوض مصرفی خود را از طریق این نرم‌افزار با استفاده از شناسه قبض و پرداخت یا قبوض پیامکی پرداخت کند.

 

ادامه مطلب...
 
زمان پرداخت عیدی بازنشستگان به ترتیب حروف الفبا + جدول
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 11:51

بانکی دات آی آر: پرداخت عیدی بازنشستگان از 17 اسفند شروع می‌شود و در 25 اسفند به پایان می‌رسد.

 

 

منبع: عصر ایران

 
کروکودیل پرورش دهید؛ پولدار شوید!
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 10:53

کروکودیل ازنظر بیشتر شما حیوانی وحشی و موذی است که به‌یک‌باره از زیر آب بیرون می‌آید و حیوانات را درسته می‌بلعد. حالا یک زوج به فکر پرورش این حیوان افتاده‌اند و نه‌تنها از آن ترسی ندارند که به‌عنوان یک موجود دوست‌داشتنی به آن نگاه می‌کنند.

ادامه مطلب...
 
افزایش ساعت کاری شعب بانک دی
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:49

ساهت کاری شعب بانک دی در هفته آخر سال 95 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
راه‌اندازی سامانه آگاه‌رسان ملت
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:47

بانکی دات آی آر: در راستای توسعه سرویس‌های اطلاع‌رسانی بانک ملت و افزایش میزان رضایتمندی مشتریان، سامانه آگاه‌رسان ملت راه‌اندازی شد.

 

بنابر اعلام بانک ملت، سامانه آگاه‌رسان ملت با هدف افزایش کیفیت و سرعت اطلاع‌رسانی خدمات بانکی به مشتریان و همچنین کاهش هزینه‌های پرداختی از سوی بانک به شرکت‌های اپراتور تلفن‌همراه بابت ارسال پیامک، طراحی شده است.

 

این سامانه در قالب یک نرم‌افزار تلفن‌همراه، روی دستگاه‌های مجهز به سیستم‌ عامل اندروید و IOS قابل نصب است و از طریق بستر اینترنت موبایل تبادل پیام می‌کند.

 

با استفاده از سامانه آگاه‌رسان ملت، امکان اطلاع‌رسانی به مشتریان از طریق بستر اینترنت تلفن‌همراه فراهم شده، به نحوی که مشتریان با نصب نرم‌افزار آگـاه‌رسان و فعال کردن اینترنت موبایل قادر است از تراکنش‌های حساب خود و سایر خدمات بانکی، از طریق پیام اینترنتی مطلع شوند.

 

افزایش سرعت ارسال پیام به مشتری، حصول اطمینان بیشتر درخصوص دریافت پیام از سوی مشتری، حذف محدودیت فعلی در زمینه حجم پیام ارسالی و عدم ایجاد ترافیک ارسال پیام، از دیگر مزایای سرویس آگاه‌رسان ملت است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
عیدی بانک پارسیان به سازمان نوسازی مدارس
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:42

بانکی دات آی آر: بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه‌های حمایتی خود از موسسات و انجمن‌های حمایتی، در اقدامی ارزنده تعداد قابل توجهی از سیستم‌های رایانه‌ای خود را به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس اهدا کرد.

 

این بانک به عنوان بانکی پیشرو درعرصه اقتصادی و بانکداری، نگاه ویژه‌ای به موضوع مسئولیت‌های اجتماعی دارد و از انجام هرگونه اقدامی که باعث ارتقای سطح علمی و پیشرفت کشور شود، استقبال می‌کند.

 

فراهم آوردن زیر ساخت‌ها و زمینه‌های لازم برای نقش آفرینی مدارس به عنوان کانون و محور کسب تجربیات پرورشی و آموزشی و تقویت و نهادینه سازی مشارکت در نظام تعلیم و تربیت به منظور ارتقای جایگاه نظام تعلیم و تربیت کشور، ازسیاست‌ها و راهبردهای بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف عالیه آموزشی و پرورشی نظام اسلامی است.

 

مشارکت بانک در ساخت مدارس و حمایت از انجمن های خیریه

 

بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف عالیه آموزشی و پرورشی نظام اسلامی که بهترین جلوه‌گاه آن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و در همسویی با اهداف کلان آن  به ویژه در تقویت و نهادینه سازی مشارکت در نظام تعلیم و تربیت و همچنین تعامل اثربخش و فعال در جهت محرومیت زدایی و رشد و توسعه اقتصادی کشور و ترویج مدرسه سازی و توسعه و تامین فضاهای آموزشی، تداوم نهضت ساخت مدرسه در جامعه را مورد تاکید قرارداده و در ساخت و افتتاح پروژه‌های گوناگون آموزشی مشارکت داشته است. ارتقای جایگاه نظام تعلیم و تربیت کشور به عنوان مهمترین نهاد پرورش نیروی انسانی و مولد سرمایه‌های اجتماعی در همه مقاطع تحصیلی از دیگر اهداف بانک همسو با اهداف عالیه این سند ارزشمند بوده است.

 

ساخت مدرسه هوشمند پارسیان با زیربنای آموزشی 177 متر مربع در سال 1389 در شهرک دامداران زاهدان، احداث مدرسه۶ کلاسه بانک پارسیان در حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با زیربنای 817 متر در سال 1390 و همچنین ساخت سه مدرسه در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی در سال 1392 شامل: ساخت 3 باب کلاس با زیربنای 97 متر در روستای نهند واقع در شهرستان هریس، بخش خواجه، احداث  3 باب کلاس با زیربنای 97 متر در روستای کفالق شهرستان اهر و احداث 2 باب کلاس با زیربنای 81 متر در روستای سرخه شهرستان هریس، بخش خواجه از اقدامات بانک پارسیان در راستای مدرسه‌سازی است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

 
اعلام شعب کشیک بانک تجارت در اسفندماه
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:35

شعب کشیک بانک تجارت در نوروز 96 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌یکشنبه 15 اسفند
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:26

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌شنبه 14 اسفند 95
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 17:10

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌شنبه 14 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌‌شنبه 14 اسفند 95
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 17:01

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
مدیریت روابط عاطفی در محل کار
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 16:52

چند سال قبل در محلِ کار سابقم، دو نفر از همکارهایم که سابقه آشنایی و دوستی با آنها داشتم، وارد رابطه عاطفی شدند. این دو نفر بعد از گذشت 8 ماه از رابطه‌شان با هم ازدواج کردند و ...

 

ادامه مطلب...
 
فرد معتاد یک شعبه بانک را در اهواز آتش زد
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 15:24

بانکی دات آی آر: معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یکی از شعبه‌های بانک ثامن در مرکز شهر اهواز توسط یک فرد معتاد آتش زده شد.

محمود روزبهانی؛ امروز شنبه، بیان کرد: این فرد با پاشیدن بنزین بر روی برخی میز و صندلی‌های این شعبه بانک، اقدام به آتش زدن آن کرد که کارکنان بانک با استفاده از کپسول خاموش کننده آتش، آتش‌سوزی را مهار کردند.

وی گفت: بانک دچار دود گرفتگی و خسارت جزئی شد اما به سامانه بانک صدمه ای وارد نشد.

روزبهانی بیان کرد: فرد متخلف توسط ماموران انتظامی بازداشت شد.

از علت وقوع این حادثه اطلاعی در دست نیست.

 

منبع: ایرنا

 
تامین جهیزیه 25 زوج توسط بانک سینا
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 15:05

بانکی دات آی آر: بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به بهبود وضعیت معیشتی هموطنان در مناطق کم برخوردار کشور، با همکاری جبهه منتظران خورشید بسیج، جهیزیه 25 زوج در منطقه سیستان و بلوچستان را تامین می‌کند.

 

این بانک پیشتر نیز از طریق منابعی که از محل کمک‌های مردمی با همکاری برنامه دستخط شبکه 5 سیمای جمهوری اسلامی تامین شده بود، در جلسه‌ای که با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل بانک سینا، قائم مقام شبکه 5 سیما، نماینده دادستان و مسئولانی از سازمان بسیج برگزار شد، کار ساخت مدرسه در منطقه‌ای کم برخوردار را به کمک جبهه منتظران خورشید بسیج کلید زد.

 

بانک سینا اخیرا اقدامات قابل توجهی را در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به مناطق کم برخوردار کشور در دستور کار قرار داده است که اختصاص 25 دستگاه آمبولانس از محل عدم چاپ سررسید و حذف تبلیغات محیطی به مراکز بهداشت مناطق مختلف از آن جمله است.

 

اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی مناطق روستایی و محروم کشور و همچنین اعطای تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار به مددجویان کمیته امداد نیز از دیگر اقدامات توسط بانک سینا در کمک به رونق بخشی به مناطق کم برخوردار کشور است.

 

منبع: بانک سینا

 
جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 11:57

آن دسته از بازنشستگانی که ٢٧ هر ماه حقوق ماهیانه خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، عیدی را در تاریخ ١٧ اسفند دریافت خواهند کرد.

ادامه مطلب...
 
بانک سرمایه شایعه اعلام ورشکستگی را تکذیب کرد
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 11:05

بانک سرمایه طی اطلاعیه‌ای شایعه مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اعلام ورشکستگی این بانک تا ۱۵ اسفندماه را قویاً تکذیب کرد.

ادامه مطلب...
 
فعالیت ۵ دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر در کشور
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 10:35

بانکی دات آی آر: مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از فعالیت ۵ دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر در کشور خبر داد.

 

مهندس مسیح قائمیان با اشاره به فعالیت ۵ دستگاه صراف الکترونیک این بانک در کشور، گفت: این دستگاه امکان خرید ارز از مشتری خارجی را داراست، اما امکان خرید ارز از هموطنان ایرانی به‌ دلیل بخشنامه بانک مرکزی وجود ندارد.

 

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر با اشاره به عملکرد دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر، تصریح‌کرد: در صفحه نخست این دستگاه جدولی وجود دارد که شامل انواع ارزهای قابل تبدیل در دستگاه و همچنین نرخ ارز  است و در حال حاضر بنا به درخواست شرکت صرافی شهر، قابلیت تبدیل ارزهای یورو و دلار به ریال را داشته و به زودی ارز درهم نیز به آن افزوده خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: مشتری پس از تائید نرخ پیشنهادی ارز و احراز هویت توسط راهبر، ارز خود را درون دریچه ورودی دستگاه می گذارد و اسکناس‌ها پس از عبور از رول‌های داخلی دستگاه و ثبت مشخصات هر اسکناس داخل گاو صندوق می‌رود و در این مرحله همزمان رقم کلی اسکناس دریافتی همراه با معادل ریالی آن در صفحه نمایش به رویت مشتری می رسد که وی باید مجددا آن را تائید کند.

 

قائمیان صدور و شارژ کارت درخواستی از سوی مشتری را به عنوان مراحل بعدی کار دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر اعلام کرد و ادامه داد: در این مرحله فرمان صدور کارت از دیتا بیس صادر شده و اولین کارت تعبیه شده در قسمت داخلی دستگاه به مرحله بعد فراخوانی می شود، یا اصطلاحا کارت صادر می‌شود.

 

وی افزود: سپس مبلغ ریالی دریافتی توسط دستگاه از حساب پشتیبان که متعلق به شرکت صرافی شهر است و توسط ایشان تامین موجودی می‌شود، به کارت اعتباری وی انتقال می‌باید و شارژ کارت انجام می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر تاکید کرد: مشتری می‌بایست کارت شارژ شده را از محفظه خروجی دستگاه خارج کند و همچنین یک برگ رسید دریافت ارز به مشتری داده می‌شود که شامل مشخصات کارت از جمله CVV2 است.

 

وی تصریح‌کرد: مشتری می‌تواند برای امنیت بیشتر در اولین خودپرداز بانک شهر نسبت به تغییر رمز عبور اقدام کند.

 

قائمیان با بیان این‌که کارت گردشگری صادر شده از دستگاه صراف الکترونیک امکان شارژ مجدد را دارد، گفت:مشتری می‌تواند در مرحله نخست نسبت به تبدیل مثلا ۱۰۰ دلار اقدام کرده و سپس کارت گردشگری را دریافت کند.

 

وی همچنین می‌تواند در مراحل بعدی تا سقف ۵۰۰۰ دلار (مطابق با بخشنامه بانک مرکزی) اقدام به شارژ مجدد کارت خود کند.

 

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر گفت: دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر قابلیت فروش ارز را نیز داراست که به دلیل عدم صدور مجوز توسط بانک مرکزی فعلا عملیاتی نشده است.

 

قائمیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۵ دستگاه صراف الکترونیک  در کشور فعالیت می‌کند، افزود:از این ۵ دستگاه، یک دستگاه به‌صورت پایلوت در شهرنت مستقر در میدان فردوسی و دستگاه دوم در فرودگاه بین‌المللی مشهد مقدس نصب و راه‌اندازی شده که دستگاه صراف الکترونیک فرودگاه بین المللی مشهد در ۴ ماه گذشته بیش از ۲۰۰ کارت صادر کرده  و از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

 

وی تصریح کرد: دستگاه سوم در فرودگاه بین المللی کیش نصب و راه‌اندازی شده که با توجه به تغییر مسیر پروازهای بین‌المللی به فرودگاه قشم و عدم وجود راهبر فعلا مورد استفاده واقع نشده است.

 

به گفته وی، درخواست مربوط به فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی و فرودگاه شیراز در مرحله دریافت مجوزهای لازم توسط بانک شهر است و به زودی نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

 

 

منبع: مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر

 
اطلاعیه بانک صادرات درخصوص سپرده‌گذاران میزان
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 10:22

بانکی دات آی آر: بانك صادرات ايران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) با صدور اطلاعيه شماره 10 در خصوص سپرده‌گذاران تعاوني منحله ميزان، تعيين تكليف سپرده‌های تا مبلغ 200 ميليون تومان را از روز دوشنبه 16 اسفندماه آغاز مي‌كند.

 

در اطلاعيه اين بانك آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌های سپرده‌‌گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ دویست میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه مورخ 1395/12/16 به شرح جدول زیر می‌توانند به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

 

در ادامه اطلاعیه تصريح شده است؛ سپرده‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله كنند.

 

در بخش پاياني اطلاعيه تاكيد شده است، مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند حداکثر معادل 30 درصد مبلغ سپرده است. بدیهی است بقیه مبلغ،  وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت  قابل دریافت توسط سپرده‌گذار است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
وام ازدواج برای ازدواج دوم در یک بانک!
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 10:06

بانکی دات آی آر: در یکی از بانک‌های کشور، وام ازدواج برای ازدواج دوم نیز داده می‌شود.

درحالی که بسیاری از جوانان متقاضی وام ازدواج هنوز موفق به دریافت تسهیلات قانونی نشده‌اند، مشاور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: دریافت وام ازدواج این بانک محدودیت سنی ندارد و برخلاف وام ازدواج جوانان که به ازدواج اول تعلق می‌گیرد اگر فردی پس از متارکه قصد ازدواج برای دومین بار را داشته باشند نیز تعلق می‌گیرد.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌شنبه 14 اسفند
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 09:30

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از 17 اسفند
پنجشنبه ، 12 اسفند 1395 ، 11:09

بانکی دات آی آر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از واریز عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از 17 اسفندماه خبر داد.

 

سیدتقی نوربخش در جمع خبرنگاران جزئیات واریز عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد و گفت: واریز عیدی مستمری بگیران را از روز 17 اسفند شروع می کنیم و تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا

 
اطلاعیه بانک در مورد اختلال سایت بانک ایران زمین
پنجشنبه ، 12 اسفند 1395 ، 10:51

بانکی دات آی آر: سایت بانک ایران زمین در حال به روزرسانی است و به همین علت با اختلال مواجه شده است.

 

بانک ایران زمین در این باره اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرده است:

 

به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می‌رساند:

 

سایت بانک ایران زمین به دلیل اعمال تغییرات و به روز رسانی برای ساعاتی با اختلال مواجه خواهد بود. بانک ایران زمین بابت این اختلال موقت از مشتریان پوزش می‌طلبد.

 

ضمنا به اطلاع می رساند اخبار و اطلاعات موجود در بخش خبر به روز نیست.

آدرس سایت باشگاه مشتریانبانک ایران زمین: http://club.izbank.ir

 

آدرس سایت بانک ایران زمین: http://www.izbank.ir

 

آدرس تلگرامی بانک ایران زمین:  izbank@

 

تلفن: ۰۲۱۲۴۸۰۹

 

منبع: روابط عمومی بانک ایران زمین

 
گفت‌وگو با دو سارق خودروی بانک پاسارگاد؛ کارمند بخش حراست هستم
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 17:02

بانکی دات آی آر: یکی از سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد می‌گوید: «از یک ماه پیش برای دستبرد به ماشین حمل پول بانک برنامه‌ریزی کرده بودیم، به نوعی عمل کردیم که هیچ گونه ردی از ما باقی نماند.»

 

روز پنجشنبه هفته گذشته خبر سرقت مسلحانه از ماشین حمل پول بانک پاسارگاد در صدر خبرهای کشور قرار گرفت. در این سرقت مسلحانه، سارقان بسیار زیرکانه، بدون اینکه ردی از خود باقی بگذارند، ماشین حمل پول بانک پاسارگاد را که حاوی پول‌های کهنه بود، تخلیه و تهران را ترک کردند، اما در پی این اتفاق، ردیابی‌های پلیسی آغاز شد تا اینکه شب گذشته  همه سارقان در گیلان و تهران توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند. با مهدی و شهرام دو نفر از عاملان اصلی این سرقت گفت‌وگویی کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

 

مهدی که یکی از کارمندان بخش حراست بانک پاسارگاد است، درخصوص نحوه سرقت، گفت: از یک ماه پیش برای دستبرد به ماشین حمل پول بانک برنامه‌ریزی کرده بودیم. به نوعی عمل کردیم که هیچ گونه ردی از ما باقی نماند. ما می‌دانستیم که ماشین حمل پول دارای محافظ مسلح نیست و می‌توانیم به راحتی پول‌های کهنه‌ای که نمی‌توانستند آنان را ردیابی کنند به سرقت ببریم.

 

شهرام دیگر عامل اصلی سرقت مسلحانه در این باره گفت: همه کارها را مهدی انجام داد، زیرا او از وضعیت کنترل ماشین حمل پول به خوبی آگاه بود. قبل از سرقت دو بار به محل حادثه رفتیم تا به خوبی شرایط را بسنجیم و بعد وارد عمل شویم. بعد از اینکه ماشین حمل پول را به سرقت بردیم آن را به موزه کتاب بردیم و بعد آن را تخلیه کردیم.

 

منبع: ایلنا

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌چهار‌شنبه 11 اسفند 95
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 16:53

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌چهار‌شنبه 11 اسفند 95

ادامه مطلب...
 
اطلاعیه پُرابهام بانک پاسارگاد برای رهایی از انتقادها: سارقان در استخدام پاسارگاد نبودند
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 16:49

بانکی دات آی آر: بانک پاسارگاد در اطلاعیه‌ای عجیب در مورد انتشار خبر نقش داشتن کارمندان حراست این بانک در سرقت خودروی حمل پول پاسارگاد واکنش نشان داد.

 

سردار ساجدی‌نیا فرمانده پلیس تهران امروز اعلام کرد که دو کارمند حراست بانک پاسارگاد در سرقت خودروی حمل پول این بانک نقش اساسی داشتند. حالا بانک پاسارگاد که تصمیم گرفته بود در قبال این سرقت سکوت کند در برابر اظهارات رییس پلیس پایتخت واکنش نشان داده و در اطلاعیه‌ای غریب اعلام کرد سارقان در استخدام بانک پاسارگاد نبودند و نیروی شرکتی یک شرکت حفاظتی بودند!

 

بانک پاسارگاد هرگونه رابطه استخدامی با این سارقان را تکذیب می‌کند اما توضیح نمی‌دهد که اصلا چرا خودروی حمل پول بانک پاسارگاد نباید مامور مسلح داشته باشد؟

 

برای افکار عمومی این سوال به وجود آمده که بانک پاسارگاد که یک بانک خوش‌نام و قدرتمند در صنعت بانکداری است چرا برای خودروی پول‌رسان خود مامور مسلح در نظر نگرفته و برای امنیت پول‌ها حاضر نشده هزینه کند. پاسارگاد در اطلاعیه اخیر خود حاضر نشده به این سوال‌ها پاسخ دهد.

 

به عبارت بهتر به نظر می‌رسد روابط عمومی بانک پاسارگاد با انتشار اطلاعیه کم‌سابقه خود قصد داشته کمی از تاثیر منفی اظهارات رسمی دست داشتن کارمندان مربوط به بانک بکاهد اما این تلاش ناکام می‌ماند چراکه پاسارگاد باید به همه ابهامات پاسخ دهد و مسوولیت بی مبالاتی در این زمینه را بپذیرد تا از میزان اعتماد مشتریان کم نشود.

 

در زیر مشروح اطلاعیه بانک پاسارگاو که با تیتر «تکذیب نقش ۲ نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک» منتشر شده می‌خوانید:

 

باسمه تعالی

 

اطلاعیه مهم

 

تکذیب نقش ۲ نفر از کارمندان حراست بانک پاسارگاد در سرقت اتومبیل پول رسان بانک

 

روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، در خصوص نقش ۲ نفر از کارمندان حراست این بانک در سرقت اتومبیل پول رسان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

 

ضمن تشکر از مأمورین و کارآگاهان خدوم اداره آگاهی تهران بزرگ که مقتدرانه موفق به شناسایی و دستگیری سارقین مسلّح خودروی پول رسان بانک پاسارگاد گردیدند، با توجه به اینکه در ترکیب اعضاء دستگیر شده ۲ نفر به عنوان کارمند حراست بانک اعلام شده اند خاطر نشان می سازد ۲ نفر یاد شده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته اند بلکه از مأمورین یک شرکت خدمات حفاظتی می باشند که تحت نظر و با مجوز نیروی انتظامی فعالیت می نماید.

ضمناً برخی از بانک ها جهت تأمین نیروی حفاظتی مورد نیاز خود موظف به استفاده از خدمات اینگونه شرکت ها می باشند.

توان مندی و سرعت عملیات اداره آگاهی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری سارقین به قدری تحسین آمیز و گران قدر می باشد که بانک پاسارگاد ترجیح می دهد در اطلاع رسانی موضوع به همین مقدار بسنده و از ورود به جزئیات بیشتر که گویای سلامت، حقّانیت و کفایت همکاران بانک می باشد خودداری نماید.

 

 

منبع: بانک مردم

 
سقف پرداخت به سپرده‌گذاران میزان ۲۰۰ میلیونی شد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 16:12

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) با صدور اطلاعیه شماره 10 در خصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، تعیین تکلیف سپرده‌های تا مبلغ 200 میلیون تومان را از روز دوشنبه 16 اسفندماه آغاز می‌کند.

 

در اطلاعیه این بانک آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌‌های سپرده‌‌گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ دویست میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه مورخ 1395/12/16 به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

 

در ادامه اطلاعیه تصریح شده است؛ سپرده ‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند.

 

در بخش پایانی اطلاعیه تاکید شده است، مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند حداکثر معادل 30 درصد مبلغ سپرده است. بدیهی است بقیه مبلغ، وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت قابل دریافت توسط سپرده‌گذار است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 

 

 
خرید، برداشت و پرداخت ارزی در کشورهای حوزه خلیج فارس با «ملی کارت» بانک ملی
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 15:48

ملی کارت ارزی با هدف تسهیل در جابجایی ارز توسط مسافران و تجار معتبر عازم به کشورهای حوزه خلیج فارس علی‌الخصوص زائران بیت‌الله الحرام، بدون هیچگونه کارمزد و هزینه‌ای صادر می‌شود.

 

ادامه مطلب...
 
طرح تسهيلات همياران سپهر صادرات به بازار آمد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 13:01

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران با هدف افزایش رونق اقتصادی و کمک به افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان طرح تسهیلات همیاران سپهر را روانه بازار کرد.

 

این بانک حمایت از تولیدات داخلی، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی را در اولويت برنامه‌های خود  قرار داد و در این زمینه صدور کارت اعتباری سپهر انتخاب بر پایه عقد مرابحه را هدف گذاری کرده است.

 

بر اساس طرح یاد شده در فاز نخست مشتریان واجد شرایط که متقاضی خرید محصولات گروه صنعتي انتخاب هستند، می‌توانند از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوند. برای این منظور متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی شرکت طرف قرارداد و یا شعب بانک صادرات ايران در سراسر کشور ضمن اطلاع از شرایط صدور کارت اعتباری (سپهر انتخاب) از مزایای آن برخوردار شوند.

 

شایان توجه است؛ این کارت‌ها بر روی پایانه‌های فروش تعيین شده قابلیت خرید داشته و مبلغ حداکثر و حداقل تسهیلات از 20 میلیون ریال تا 200 میلیون ریال، نرخ 15 درصد، با اقساط ماهانه و حداکثر 36 ماه است، که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت اینترنتی بانک به نشانی www.bsi.ir و يا تماس با مركز صداي سپهر كه با كد 09602 قابل دسترس است، اطلاعات مربوط به فروشگاه‌های مربوط را مشاهده کنند.

 

گفتني است، اين بانك در راستای افزايش رونق اقتصادی و تحقق سياست‌های اقتصاد مقاومتی هدايت منابع به سوی بنگاه‌های اقتصادی كوچك و متوسط در قالب اجرای طرح مربوط كه از سوی بانك مركزی ج.ا.ا اعلام شده است را در دستور كار قرار داده به گونه‌ای كه تا 15 بهمن ماه سالجاری از زمان شروع طرح  توانسته است با پرداخت مبلغ حدود40 هزار میلیارد ریال تسهیلات بیش از 12 هزار طرح اقتصادی را مجدداً در مدار تولید قرار داده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
معاون نظارتی بانک مرکزی: معرفی ۵ بانک به هیات انتظامی
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 12:53

بانکی دات آی آر: معاون نظارتی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه نرخ سود بانکی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله دارد گفت: ۵ بانک متخلف به هیات انتظامی بانک‌ها معرفی شدند.

فرشاد حیدری در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیما، افزود: در آذرماه امسال به بانک ها ابلاغ کردیم باید یک نسخه از قرارداد به مشتریان داده شود. وی افزود: با این کار بر قراردادها نظارت و کنترل بیشتری داریم و اگر خلافی اتفاق افتد مشتریان بانک‌ها می‌توانند به ما برای رسیدگی اعلام کنند.

 

معاون نظارتی بانک مرکزی اظهارداشت: نگه داشتن بخش سپرده برای پرداخت تسهیلات خلاف قانون است و بانک مرکزی با آن برخورد می‌کند. وی افزود: البته درباره وثایق راه‌های گوناگونی وجود دارد که قسمتی از آن مسدود کردن بخشی از سپرده دریافت‌کنندگان تسهیلات است.

 

حیدری گفت: کمیته فرعی شورای پول و اعتبار قراردادهای بانک‌ها با مشتریان را تدوین و این قراردادها در شورای پول و اعتبار تصویب و به بانک‌ها ابلاغ می‌شود. نباید درباره قراردادها کلی‌گویی شود و اگر اتاق بازرگانی پیشنهادی درباره قراردادهای بانک‌ها دارد به بانک مرکزی ارائه دهد تا در کمیته فرعی شورای پول و اعتبار بررسی شود.

 

وی گفت: 21 هزار شعبه بانکی در کشور وجود دارد که ممکن است از این تعداد چند شعبه تخلف کنند. روزانه بیش از ده‌ها شعبه و صدها قرارداد را کنترل می‌کنیم. تاکنون پنج بانک متخلف به هیات انتظامی بانک‌ها معرفی شده‌اند.

 

این مقام مسئول در بانک مرکزی افزود: با توجه به اینکه بانک‌ها به 22 هزار واحد تولیدی امسال 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات دادند اگر دریافت‌کننده تسهیلات بیش از 18 درصد نرخ تسهیلات به بانک پول پرداخت کرد به ما برای رسیدگی اعلام کند.

 

منبع: ایبِنا

 
مجلس بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار را حذف کرد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 12:41

نمایندگان مجلس در جهت تامین نظر شورای نگهبان در لایحه برنامه ششم توسعه مصوبه قبلی خود در خصوص بازنشستگی زنان با ۲۰ سال سابقه کار را حذف کرد.

ادامه مطلب...
 
برگزاری مسابقه عکاسی طبیعت از طرف بانک ملی
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 11:33

بانکی دات آی آر: کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی طبیعت با عنوان نوید بهار می‌کند.

تمامی کاربران فعال کانون جوانه ها که مراحل ثبت نام آنها کامل شده است و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده‌اند، می‌توانند در مسابقه شرکت کنند. هر کاربر برای شرکت در مسابقه باید حداقل 10 امتیاز کسب کند.

12 عکس برتر این مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کنند، هر کدام مشمول دریافت جایزه به مبلغ 2 میلیون ریال شده که این جوایز به حساب آرزوی برندگان واریز خواهد شد.

هر یک از کاربران می‌توانند در این مسابقه فقط یک عکس ارسال کنند و عکس‌ها باید از تاریخ 15 اسفند 95 و حداکثر تا ساعت 24 روز 13 فروردین 96 در سایت کانون‌جوانه‌ها بارگذاری شوند و بارگذاری عکس بعد از ساعت مذکور امکان‌پذیر نخواهد بود.

گفتنی است این عکس‌ها پس از بررسی در صورت برخورداری از شرایط لازم، در سایت قرار خواهد گرفت. در کنار هر عکس گزینه‌ای جهت رأی دادن به آن عکس قرار خواهد داشت که کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت مربوطه به عکس‌های مورد علاقه خود رأی دهند. هر کاربر می‌تواند فقط 10 عکس را انتخاب کند و در صورت تمایل می‌تواند عکس را از فهرست مورد علاقه خود حذف کرده و عکس دیگری را جایگزین آن کند. زمان رأی‌دهی در ساعت 24 روز 20 فروردین به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است عکس‌های برگزیده در بخش ویژه‌ای از سایت کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به نمایش گذاشته می‌شوند.

عکس‌ها باید دارای شرایطی نظیر موضوع طبیعت و اولین نشانه‌های بهار، قاب مستطیل افقی و وضوح مناسب بوده و از نرم‌افزارهای ویرایش به جز برش عکس، استفاده نشده باشد.

علاوه بر کاربران فعال کانون جوانه‌های بانک ملی ایران، علاقه‌مندان غیرعضو می‌توانند پس از عضویت در کانون جوانه‌های این بانک، در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات تکمیلی را از سایت کانون به نشانی https://kids.bmi.ir دریافت کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
سقف برداشت از عابر بانک‌ها در نوروز ۴۰۰ تا ٥٠٠ هزارتومان شد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 11:27

بانکی دات آی آر: مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی از افزایش سقف برداشت از عابربانک‌ها بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از روز ۲۰ اسفندماه سال جاری تا ۱۵ فروردین سال آینده خبر داد.

ناصر حکیمی صبح امروز چهارشنبه و در نشستی خبری در محل بانک مرکزی گفت: سقف برداشت برخی از عابر بانک‌ها از ٢٠ اسفند تا ١٥ فروردین ماه سال آینده بین ٤٠٠ تا ٥٠٠ هزار تومان می‌شود.

وی تاکید کرد که این موضوع تنها برای بانک‌های متقاضی ایجاد می‌شود.

این خبر در حال تکمیل است.

 

منبع: ایبنا

 
برندگان قرعه‌کشي جشنواره چهارستاره سامانیان مشخص شدند
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 11:16

بانکی دات آی آر: مازیار فزونی مدیر بانکداری ویژه و اختصاصی با اعلام این خبر گفت: جشنواره چهار ستاره مشتریان برتر بانک سامان به پاس قدردانی از همراهی مداوم مشتریان ويژه و خاص بانک، از دی ماه امسال آغاز شده است و تا پايان فروردین‌ماه 1396 ادامه دارد.

 

فزونی تصریح کرد: در بخش قرعه‌کشی‌های جشنواره، ماهانه 75 جایزه شامل کارت تخفيف خدمات بيمه به مبلغ 10 ميليون ریال به برندگان اهدا می‌شود.

 

مدیر بانکداری ویژه و اختصاصی اظهار داشت: در جشنواره چهارستاره سامانیان، به تمام خریداران بلیت پروازهای خارجی از مرکز خدمات سامان زندگی، 20 درصد تخفیف قیمت بلیت تا سقف 3 میلیون ریال و یک بیمه‌نامه مسافرتی رایگان 45روزه تا سقف 30 هزار یورو اهدا می‌شود.

 

گفتنی است، اسامی برندگان دومین قرعه‌کشي جشنواره چهارستاره سامانیان از طریق پیامک و تماس تلفنی به آنها اطلاع‌رسانی شد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد دستگیر شدند/ یک زن در میان سارقان (+عکس)
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 11:11

مأموران پلیس تهران موفق شدند با انجام عملیاتی، سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را شناسایی و دستگیر کنند.

 

ادامه مطلب...
 
افتتاح مدرسه بانک رفاه در آذربایجان شرقی
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 11:03

بانکی دات آی آر: با مشارکت 3 میلیارد ریالی بانک رفاه، مدرسه 4 کلاسه شهدای بانک رفاه در روستای کنده از توابع شهرستان هوراند استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

 

مراسم افتتاح این مدرسه با حضور جمعی از مقامات بانک رفاه، مقامات آموزش و پرورش استان و مسئولان محلی برگزار شد و طی آن توحید اسدی معاون مدیرعامل بانک رفاه در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه تعلیم و تربیت در پرورش انسان‌های وارسته و آماده‌سازی فرزندان کشور برای ساخت فردای جامعه، بر نقش بانک رفاه در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی همچون ساخت مدرسه تاکید کرد.

 

حسین وجدانپرست مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی نیز ضمن قدردانی از مسئولان بانک رفاه کارگران گفت: مدرسه‌سازی یکی از زیر ساخت‌های اساسی در راستای تعلیم و تربیت و حمایت از نسل آینده است.

 

گفتنی است کلنگ احداث این مدرسه توسط بانک رفاه در مهر ماه سال 1394 به زمین زده شد.

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه

 
تخلفات گسترده در بانک قرض‌الحسنه رسالت+سند
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 09:49

پس از بالا گرفتن تب ایجاد صندوقهای قرضالحسنه در مناطق مختلف کشور و برخی سودجویی ها و کلاهبرداریهایی که در این بخش اتفاق افتاد، مسئولان نهادهای دولتی و حاکمیتی به فکر ساماندهی این صندوق‌ها و تعاونیهای اعتباری افتادند.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهار‌شنبه 11 اسفند
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 09:24

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
جزییات سرقت ۴.۵ میلیاردی از یک شرکت پرداخت الکترونیک
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 18:02

بانکی دات آی آر: چندی پیش رئیس پلیس فتای تهران از شناسایی و دستگیری فردی که ۴.۵ میلیارد تومان از شرکت سابق خود کلاهبرداری کرده بود خبر داد ولی با افشاء جزئیات این موضوع مشخص شد که این پرونده مربوط به یکی از شرکت های پرداخت الکترونیک و مربوط به مردادماه سال جاری بوده است.

همچنین در بررسی های تکمیلی در این خصوص معلوم شد، متهمین دو نفر از کارکنان شرکت بوده اند که با دسترسی به سیستم و رمز ورود در فرصتی مناسب اقدام به استخراج اطلاعات مورد نیاز شرکت کرده‌اند.

بنا به گفته مسوولان انتظامی، در مردادماه سال جاری و در همان زمان، متخلفان دستگیر شده و اکنون مسوولان انتظامی با به نتیجه رسیدن پرونده و پایان اقدامات لازم درباره آن دوباره اطلاع‌رسانی کرده اند.

سرهنگ کاکوان در این خصوص اظهارکرد: با وصول پرونده‌ای از سوی یکی از شرکت‌های پرداخت الکترونیک مبنی بر هک و دسترسی غیرمجاز به سرورهای رایانه‌ای آن شرکت توسط اشخاص ناشناس و سرقت تعداد قابل توجهی رمز شارژ تلفن همراه از سرور رایانه‌ای به ارزش مبلغ ۴.۵ میلیارد تومان به پلیس، موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود‌: در هماهنگی با دادسرای جرایم رایانه‌ای و با کار تیمی افسران پلیس فتا در ابتدا با مراجعه کارشناسان آزمایشگاه ادله دیجیتال‌ این پلیس به محل شرکت شاکی و بررسی فنی و طبق به‌کارگیری روش‌های فنی و رایانه‌ای‌، مشخص‌ شد دو نفر از کارکنان شرکت بوده و با دسترسی به سیستم و رمز ورود در فرصتی مناسب اقدام به استخراج اطلاعات مورد نیاز شرکت کرده اند.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ اظهارداشت: در تحقیقات پلیس، افراد خاطی با ارائه ادله دیجیتال ناچار به اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب به جرم کسب درآمد شدند که در این باره پرونده تکمیلی به همراه طرفین به دادسرای جرایم رایانه‌ای ارسال شد و در اختیار مراجع قانونی قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت شاپرک نیز دراین‌باره به رسانه‌ها گفت: اطلاعات محرمانه بانکی مردم به‌هیچ‌وجه در این سرقت مورداستفاده قرار نگرفته است و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

این شرکت افزود: یکی از موضوعاتی که شاپرک به آن توجه ویژه دارد، موضوع نظارت دوره‌‌ای با محوریت امنیت است. این نظارت‌ها به‌صورت دوره‌ای و سرزده انجام می‌شود و شرکت شاپرک در این موضوعات حساسیت‌ زیادی دارد و به‌سادگی از کنار آن‌ها رد نمی‌شود.

شرکت شاپرک همچنین در این خصوص توضیح داد که این سرقت نشان‌دهنده امنیت پایین شرکت مورد سرقت قرارگرفته نیست؛ زیرا امنیت سیستمی با امنیت انسانی دو مقوله مجزا است و این سرقت در حوزه امنیت انسانی رخ‌داده است.

این شرکت با تأکید بر دقت و وسواس در انتخاب نیروهای انسانی در بخش‌های حساس یادآور شد: در حوزه پرداخت الکترونیکی تابه‌حال موردی وجود نداشته است که امنیت از جنبه سیستمی به خطر افتاده باشد ازاین‌رو تاکنون هک سیستم‌های بانکی و شرکت‌های پی‌اس‌پی اتفاق نیفتاده است و در موارد معدودی هم که تاکنون رخ‌داده، تخلف نیروی انسانی علت اصلی بوده است.

همچنین روابط عمومی شرکت شاپرک با اشاره به اقدامات مؤثر بانک مرکزی و شرکت شاپرک در حوزه امنیت خاطرنشان کرد: با ایجاد امنیت ساختاری در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور، اتفاقات یا تخلفات صورت گرفته به میزان قابل‌توجهی کاهش‌یافته و چنین مواردی نیز با اقدام به‌موقع و همراهی نهادهای انتظامی خنثی و برطرف شده است و این شرکت همواره حامی حقوق مصرف‌کننده نهایی است و در صورت بروز حوادثی ازاین‌دست با همکاری نهادهای قضایی، آن را تا حصول نتیجه پیگیری کرده و می‌کند.

 

منبع: ایبنا

 

 
استخدام‌های روز ‌سه‌شنبه 10 اسفند 95
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:49

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌سه‌شنبه 10 اسفند 95
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:45

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌سه‌شنبه 10 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
شعب کشیک بانک کارآفرین در نوروز اعلام شد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:41

بانک کارآفرین شعب کشیک نوروزی‌اش را اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
برنامه‌های بانک صادرات در ایام نوروز اعلام شد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:38

بانک صادرات زمان فعالیت شعب نوروزی‌اش را اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
DMC؛ مجری انحصاری تبلیغات دیجی‌کالا
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:23

در آبان ماه سال 1395 دیجی‌کالا به‌عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور با سرمایه‌گذاری روی DMC همکاری با این شرکت را به عنوان کانون رسانه‌های دیجیتال آغاز کرد.

ادامه مطلب...
 
صدای جیرجیرِ کفش‌ها در محل کار؛ راه‌حل از بین بردن صدای نامطلوب کفش
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 17:04

تصور کنید در محیط بسته و آرامِ محل کار راه می‌روید، همزمان همه نگاه‌ها به سمت شما برمی‌گردد. احساس ناخوشایندی پیدا می‌کنید؛ گاهی شرمزده، گاهی بلاتکلیف. بله، متاسفانه صدای جیرجیرِ کفش شما به گوشِ بقیه بسیار آزاردهنده و نامطلوب است.

 

ادامه مطلب...
 
مرثیه ای برای جناب خان و هوم کری که نارگیل نیست !
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 16:24

حالا جناب خان هم با آن صراحت و حاضر جوابی و لاف زدن های با نمک به جرگه عزیزانی پیوست که مجبورند دروغ های مسخره بگویند تا بیشتر دوام داشته باشند.

ادامه مطلب...
 
ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران ارشد بانک شهر
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 13:56

بانکی دات آی آر: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانك شهر اين هفته با حضور معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و توسعه فناوری اطلاعات اين بانك برگزار مي‌شود.

 

جلسه ارتباط مستقیم تلفنی این هفته، با حضور غلامحسین تابش‌فر، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و توسعه فناوری اطلاعات و هیات همراه، در سامانه نظارت و ارتباطات مردمی 8655 برگزار می‌شود.

 

بر این اساس، شهروندان، مشتریان و همکاران می‌توانند روز چهارشنبه 11 اسفند ماه از ساعت 10 تا 12 از طریق شماره تماس 8655 هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد، شکایت و تقدیر خود از عملکرد این حوزه را مطرح کنند.

 

گفتنی است، سامانه 8655 به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، شکایت‌ها، انتقادها و پیشنهادهای مشتریان، همکاران و شهروندان بانک شهر، راه‌اندازی شده است که از این طریق هر هفته یکی از مدیران و یا معاونان بانک، پاسخگوی موضوعات حوزه‌ مربوطه خواهد بود.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 
افزایش سقف حقوق مدیران تا ۶۰ درصد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 11:23

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که براساس اصلاحات صورت گرفته در مصوبات این کمیسیون سقف حقوق مدیران تا ۶۰ درصد افزایش پیدا خوهد کرد.

ادامه مطلب...
 
سامانه همبانک ثامن با کد #778* عملياتي و راه‌اندازي شد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 11:11

بانکی دات آی آر: به منظور تسهيل در خدمت‌رساني مشترکين موسسه اعتباري ثامن، از اين پس مي‌توانند از خدمات همبانک ثامن با استفاده از کد #778* استفاده کنند.

 

کد دستوري #778* براي دارندگان سيم کارت همراه اول ، ايرانسل و رايتل فعال شده است.

 

اين سرويس جزء خدمات ارزش افزوده تلفن همراه به‌حساب مي‌آيد، که بدون هزينه خاصي قابل افزودن به تمام شبکه‌هاي GSM است.

 

سامانه همبانک موسسه اعتباري ثامن بدون نصب نرم‌افزار خاص براي تمامي مدل‌هاي گوشي قابل استفاده است و سهولت دسترسي براي کاربران را فراهم مي‌آورد.

 

امنيت، سرعت بالا و همچنين رايگان بودن از جمله مزيت‌هاي اين سامانه است.

 

از اين پس مشتريان موسسه اعتباري ثامن و دارندگان ثامن کارت مي‌توانند با استفاده از «همبانک ثامن» در هر زمان و مکان، حتي در خارج از ايران بدون هزينه رومينگ از خدمات، پرداخت قبوض، خريد شارژ تلفن همراه، دسترسي به اطلاعات گردش حساب‌ها، اعلام موجودي حساب، انتقال وجه، پرداخت اقساط تسهيلات و بسياري خدمات ديگر بهره‌مند شوند.

 

يکي از امکاناتي که بانکداري الکترونيک در اختيار ما قرار داده استفاده از کدهاي USSD بر روي تلفن همراه است که از اين طريق فاصله ما تا بانک  و يا موسسه بدون نصب هيچ گونه نرم افزاري بر روي گوشي تلفن همراه تنها گرفتن چند عدد است. کدهاي USSD به معناي شماره‌هايي مثل#778*  است.

 

نکته ديگر اين است که تقريبا تمام گوشي‌هاي موجود از ارسال و دريافت اين گونه پيام‌ها پشتيباني مي‌کنند.

 

 

منبع: روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن

 
آگهی پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 10:47

بانکی دات آی آر: بر اساس مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مورخ 1395/04/31 ، باقی مانده مطالبات سهامداران حقیقی (به ازای هر سهم 120 ریال) و تمامی مطالبات سهامداران حقوقی (به ازای هر سهم 160 ریال) به شرح ذیل قابل پرداخت است.

 

آن دسته از سهامداران محترم حقیقی  که در تاریخ 1395/04/31 سهامدار بانک بوده‌اند و حساب انفرادی خود نزد بانک پاسارگاد را قبلاً  به امور سهام اعلام کرده‌اند، به حساب ایشان واریز خواهد شد.

 

سایر سهامداران محترم حقیقی که در تاریخ 1395/04/31 سهامدار بانک بوده و  فاقد حساب بانکی نزد بانک پاسارگاد هستند، با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه، طبق جدول زمان بندی ذیل به یکی از شعبه‌های بانک پاسارگاد در سراسر کشور جهت دریافت سود سهام خود مراجعه کنند.

 

 

 

ب) سهامداران محترم حقوقی جهت دریافت سود سهام (به ازای هر سهم 160ریال) با همراه داشتن معرفی نامه (اعلام نماینده، شماره حساب حقوقی) و آخرین روزنامه رسمی طبق جدول زمان‌بندی ذیل به یکی از شعبه‌های بانک پاسارگاد در سراسرکشور مراجعه کنند.

 

 

 

ج) چنانچه سهامداران محترم در تاریخ‌های اعلام شده موفق به دریافت سود سهام خود نشوند، می‌توانند از تاریخ 1395/12/22 به شعبه‌های بانک پاسارگاد مراجعه کنند.

 

* از کلیه سهامداران گرامی خواهشمند است؛ با افتتاح حساب نزد بانک پاسارگاد و اعلام به امور سهام، این امور را در ارائه خدمات مطلوب‌تر یاری فرمایند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پاسارگاد

 
رونمایی از سامانه ستاد خبری بانک مهر اقتصاد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 10:21

بانکی دات آی آر: با حضور مدیر عامل بانک مهراقتصاد از سامانه ستاد خبری مدیریت کل حراست که جهت دریافت شکایات، پیشنهادها و انتقادات مشتریان و کارکنان بانک طراحی شده، رونمایی شد.

 

سید ضیاء ایمانی مدیرعامل بانک در مراسم رونمایی از این نرم‌افزار با تقدیر و تشکر از همکاران مدیریت کل حراست و معاونت ارتباطات و فنآوری اطلاعات، گفت: قطعا برخی ایرادات و نواقص در خدماتی که شبکه بانکی به مشتریان ارائه می‌کند وجود دارد که با طراحی این قبیل سامانه‌های اطلاع‌رسانی و ثبت شکایات، فرصت مناسبی برای مشتریان و سپرده‌گذاران فراهم می‌شود تا چنانچه با مشکلی در زمینه سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و یا نیروی انسانی مواجهه شدند از طریق این سیستم به مسئولین بانک اطلاع‌رسانی کنند.

 

ایمانی با بیان اینکه سامانه اطلاع رسانی، شعب بانک را  در خدمت‌رسانی و پاسخگویی هر چه بهتر کمک می‌کند، ابراز داشت: با انعکاس نظرات، پیشنهادها و انتقادات مردمی و بر پایه اطلاعات و داده‌هایی که از این طریق منعکس می‌شود فرصت مناسبی فراهم می‌شود تا مشکلات سیستمی خود را در تمامی حوزه‌ها شناسایی کنیم و نسبت به رفع ایرادات موجود اقدام کنیم.

 

مدیرعامل بانک خاطر نشان کرد: مشتریان سرمایه اصلی بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی هستند لذا توجه به نیازها و خواسته‌های آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین باید از هر فرصتی برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و پاسخگویی هر چه بهتر به آنان استفاده کنیم.

 

ایمانی در پایان ابراز داشت: امیدوارم این سامانه برای همکاران عزیزمان در بخش نظارتی و حراستی بانک منشأ خیر باشد و آنان را در انجام امور محوله یاری کند.

 

در ادامه، علی احمد مرادی – مدیرکل حراست بانک – بیان داشت: عدم برخورداری از وجود یک شبکه ثبت و انتقال اخبار و اطلاعات در بانک همواره به صورت یک خلاء در مدیریت کل حراست احساس می‌شد که با نظر مساعد مدیرعامل محترم و همکاری و پشتیبانی معاونت فنآوری اطلاعات و ارتباطات، ستاد خبری مدیریت کل حراست به منظور دریافت، بررسی و رسیدگی به شکایات مشتریان و همکاران، طراحی و به بهره‌برداری رسید.

 

مرادی ادامه داد: مشتریان و سپرده‌گذاران می‌توانند از طریق ارتباط مستقیم تلفنی، صندوق صوتی، پست الکترونیک، پیامک و نمابر مسائل و مشکلات خود را با مدیریت کل حراست مطرح کنند، حراست نیز با بررسی و انتقال انتقادات و پیشنهادها به واحدهای مربوطه و اطلاع‌رسانی به مسئولین بانک تلاش می‌کند در جهت مرتفع شدن مشکلات آنها گام بردارد.

 

منبع: روابط عمومی بانک مهر اقتصاد

 
رونمایی از نسخه جدید همراه بانک سینا
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 09:59

بانکی دات آی آر: نسخه جدید همراه بانک سینا با باقابلیت‌های جدید و جلوه‌های گرافیکی جذاب برای دارندگان کارت‌های شتابی و با امکانات بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به زودی رونمایی می‌شود.

 

در این نسخه از همراه بانک سینا که ویژه گوشی‌های اندروید در حال تهیه است، کاربری نرم‌افزار جهت مشتریان بسیار آسانتر و دسترسی سریع به قابلیت‌های نرم‌افزار برای انجام بهینه خدمات مورد نیاز فراهم شده است.

 

در جهت افزایش امنیت، این نرم‌افزار کاربردی پس از نصب از طریق پیامک فعال سازی می‌شود. ورود به نرم‌افزار همراه بانک سینا علاوه بر ورود از طریق رمز، با ثبت اثرانگشت نیز مقدور است که امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم خواهدکرد.

 

بر اساس این گزارش از جمله مزایای دیگر نرم‌افزار جدید همراه بانک سینا، پرداخت آسان قبض از طریق بارکد خوان و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت است.

 

همچنین امکان تعریف و استفاده از کارت بانکهای مختلف در این نرم‌افزار فراهم شده است. تعیین رنگ و نام متفاوت تفکیک کارت ها را بسیار ساده کرده است. با کلیک بر روی هر کارت، اطلاعات سپرده و شماره شبای آن قابل مشاهده است. جهت کپی شماره شبا، شماره حساب و یا شماره کارت کافی است بر روی کارت یا سپرده مورد نظر کلیک کرده و انگشت خود را کمی نگهدارید، اطلاعات مورد نیاز شما کپی شده و در محل مورد نظر (بخش انتقال وجه و یا سایر خدمات بانکی مورد نیاز) قابل‌الصاق خواهد بود. در نرم‌افزار جدید همراه بانک سینا، امکان اشتراک‌گذاری شماره کارت، شماره شبا، شماره حساب و رسیدهای مربوط به پرداخت قبض یا انتقال وجه با استفاده از ایمیل، پیامک یا پیام‌رسان‌های موبایلی فراهم است. می‌توان لیستی از حساب‌ها، کارت‌ها و شماره شبای مربوط به مخاطبان خود را با استفاده از نامی که در گوشی تلفن همراه ذخیره شده، در کلیه عملیات‌های مربوط به شارژ مستقیم سیم کارت، انتقال وجه و سایر خدمات استفاده کرد.

 

اگر نیاز به پرداخت‌های مستمر مانند پرداخت اقساط، اجاره مسکن و... دارید می‌توانید از بخش ثبت رویدادهای همراه بانک سینا استفاده کنید که به صورت خودکار در تاریخ‌های تعیین شده پرداخت‌های شما انجام می‌شود. این برنامه کاربردی تاریخ سررسید چک‌های شما را نیز یادآوری می‌کند. از طریق منوی فروش شارژ هم می‌توان برای مخاطبان ذخیره شده در لیست تلفن همراه، شارژ مستقیم و شارژ شگفت انگیز ارسال کرد.

 

شایان ذکر است نسخه IOS همراه بانک سینا نیز در حال تهیه بوده و طی ماه‌های آتی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

 
هزینه تبلیغات بانک تجارت صرف ساخت مدرسه شد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 09:54

بانکی دات آی آر: سخنگوی بانک تجارت از برنامه این بانک برای صرف بودجه خرید هدایای تبلیغاتی جهت احداث مدرسه و خانه بهداشت در مناطق محروم کشور خبر داد.

 

ابراهیم کاظم‌پور روز دوشنبه نهم اسفند ماه با اشاره به اینکه هرسال بانک تجارت با هدف تبریک نوروز باستانی هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خود تهیه و اهدا می‌کند، افزود: طی ماه‌های اخیر بررسی‌ها و تحقیقات بسیاری درخصوص استفاده‌ بهینه بودجه خرید هدایای تبلیغاتی صورت گرفت و با عنایت به بازخوردهای دریافت شده از سوی مشتریان و ذینفعان این بانک و همراهی و حمایت مردمی از کمپین‌های مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی بانک تجارت، مدیریت ارشد این بانک تصمیم گرفت این مبالغ را صرف احداث مدرسه و خانه بهداشت در مناطق کم‌بضاعت کشور گردد.

 

رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت در خصوص دلیل اتخاذ این تصمیم گفت: این بانک طی سال‌های اخیر تمامی برنامه‌ها و اقدامات عملیاتی خود را با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همراستا با دولت محترم قرار داده است و به همین منظور بانک تجارت تصمیم گرفت هزینه هدایای تبلیغاتی خود را صرف ساخت مدرسه و خانه بهداشت در مناطق کم‌بضاعت کشور کند تا گامی در حد توان و هزینه مورد نظر، در امر سلامت و آموزش کشور برداشته باشد.

 

سخنگوی بانک تجارت با اشاره به سابقه قدیمی این بانک در امر مدرسه‌سازی افزود: بانک تجارت با تطبیق مسئولیت‌های اجتماعی خود با «آرمان‌های جهانی توسعه پایدار»، دو «آرمان سلامت و رفاه شایسته» و «کیفیت آموزش»، هدف‌های سوم و چهارم آرمان‌های جهانی توسعه پایدار را در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا این بانک تاکنون 29 مدرسه و 5 خانه بهداشت در سراسر کشور احداث کرده است.

 

وی افزود: بانک تجارت در ادامه انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، مدارس و خانه‌های بهداشت جدیدی را در تمامی استان‌های کشور با هدف توسعه فضاهای آموزشی و درمانی در مناطق کمتر بهره‌مند احداث خواهد کرد.

 

رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت در خصوص پیشینه این بانک در امر ساخت خانه بهداشت نیز گفت: این بانک طی تفاهمنامه‌ای سه جانبه با وزارت بهداشت و مجمع خیرین سلامت، با تخصیص هفت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار، علاوه بر استان خراسان جنوبی، احداث خانه‌های بهداشت دیگر در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ایلام و کهکیلویه و بویراحمد را در دستور کار خود قرار داد.

 

سخنگوی بانک تجارت در پایان اظهار داشت: امیدواریم که این هدیه سهامداران و مشتریان بانک تجارت، مورد وثوق و پذیرش ذینفعان نیک‌اندیش این بانک قرار گیرد و گامی موثر و هم راستا با سیاست‌های توسعه پایدار میهن عزیز اسلامی باشد.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز سه‌شنبه 10 اسفند
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 09:20

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌دوشنبه 9 اسفند 95
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 16:19

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌دوشنبه 9 اسفند 95
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 16:09

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌دوشنبه 9 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
افتتاح حساب، ارائه دسته چک و کارت‌ بانکی در روستاها ممنوع شد+ سند
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 15:26

با ابلاغیه جدید پست بانک افتتاح حساب، احراز هویت، تایید اصالت حساب، دریافت دسته چک و کارت بانکی الزاما در شعب مستقر در مرکز شهرستان انجام می‌شود و از این پس روستاییان برای این امور باید به شهر مراجعه کنند.

ادامه مطلب...
 
روحانی از اسکناس ۱۰ هزار ریالی جدید رونمایی کرد
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 12:19

پنجاه و ششمین مجمع عمومی سالیانه بانک مرکزی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب...
 
طولانی‌ترین پل‌های شناور جهان در سیاتل
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 11:38

ساخت پل‌های بتنی که روی آب شناور باشند کمی عجیب و غیرممکن به نظر می‌رسد؛ صد‌ها تن بتن به شکل خیابان، آن هم شناور روی آب.

ادامه مطلب...
 
توصیه پلیس برای ایام نوروز: طلا و جواهرات خود را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارید
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 10:19

معاون اجتماعی پلیس خوزستان به شهروندان توصیه کرد به منظور جلوگیری از دسترسی سارقان به طلا و جواهرات خود، آنها را در صندوق امانات بانک‌ها نگهداری کنند.

ادامه مطلب...
 
جوایز جشنواره بانک ملت اعلام شد
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 10:11

بانکی دات آی آر: جوایز سی و ششمین جشنواره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت در سال ۱۳۹۵ اعلام شد.

در این دوره از جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز و پس از بررسی نتایج تحقیقات بازار و رعایت دستورالعمل‌های بانک مرکزی، ۹۳۰ میلیارد ریال جایزه نقدی به سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه تعلق خواهد گرفت.

براساس این گزارش، ۳۰۰ جایزه نقدی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۱ ریال، ۳۰۰۰ جایزه نقدی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰۰ ریال و ۰۰۰ر۳۳۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۱ ریال، جوایز این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت خواهد بود.

این گزارش حاکی است، آغاز دوره قرعه‌کشی و احتساب امتیاز در سی و ششمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت از اول تیر ماه سال ۹۵ و پایان دوره قرعه‌کشی یا مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی، ۳۱ خرداد ماه سال ۹۶ است.

حداقل موجودی برای حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی ۵۰۰ هزار ریال و برای حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی ۱۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها و شرط شرکت در قرعه‌کشی هم حفظ حداقل موجودی در روز قرعه‌کشی تعیین شده است.

بر این اساس، حساب‌های قرض‌الحسنه برای شرکت در قرعه‌کشی باید حداقل سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی یا پس از مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی، ماندگاری داشته باشند.

داشتن شماره ملی معتبر برای اشخاص حقیقی، شناسه ملی معتبر برای اشخاص حقوقی و شماره فراگیر معتبر ویژه اتباع خارجی صاحب حساب نزد بانک ملت، برای شرکت در قرعه‌کشی الزامی است.

 

 

 

تهران كد حسابگري ردیف
مركزي 60 1
بازار 63 2
مهر ملي 64 3
مهر ملي 64 3

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
هشدار بانک ملی برای کلاهبرداری با پیامک
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 10:07

بانکی دات آی آر: بانک ملی ایران طی اطلاعیه‌ای درخصوص کلاهبرداری افراد سودجو از طریق ارسال پیامک‌های مشکوک با مضامین اعلام شماره کارت بانکی و درخواست واریز مبلغ بدهی هشدار داد.

در این روش شیادان با توجه به عدم آگاهی و کنترل اطلاعات دریافتی توسط گیرندگان پیامک، نسبت به فریب هموطنان اقدام نموده و از مشتریان کلاهبرداری می‌کنند.

بر این اساس، بانک ملی ایران تاکید می‌کند برای پیشگیری از کلاهبرداری‌های احتمالی و متضرر شدن مشتریان هموطنان در صورت دریافت این گونه پیامک‌های مشکوک، از پاسخ دادن و یا واریز وجه بدون کنترل حساب‌های مقصد خودداری کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملی

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز دوشنبه 9 اسفند
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 09:25

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌یکشنبه 8 اسفند 95
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 17:04

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌یکشنبه 8 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌یکشنبه 8 اسفند 95
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 17:00

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
تولید دکوراسیون چوبی؛ ایده کارآفرینی با سرمایه کم
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 14:09

ساخت وسایل چوبی تزیینی و مبلمان فانتزی با استفاده از چوب های ساحلی ایده کارآفرینی جذابی است که با سرمایه کم قابل اجرا است.

 

ادامه مطلب...
 
امکان خرید سکه و پاس کردن چک‌ها در «خودبانک»
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 12:12

بانکی دات آی آر: با افتتاح و رونمایی اولین شعبه «خود بانک» نه تنها خدمت وصول و واگذاری چک به‌حساب برای اولین بار به صورت الکترونیکی در نظام بانکی کشور عملیاتی شد بلکه امکان خرید سکه نیز به همین روش امکان‌پذیر شد.

هر چند بانک شهر به‌عنوان اولین بانک در ۲۳ دی‌ماه سال ۹۳ از اولین دستگاه «خود بانک» رونمایی کرد و به فواصل متعدد بانک‌های سرمایه، حکمت و بانک صادرات وارد این بازار شدند اما بانک ملت به عنوان پنجمین بانک در حالی از اولین «خود بانک» خود رونمایی کرد که تفاوت ملموسی با دیگر خود بانک‌ها دارد زیرا خدمت وصول و واگذاری چک به‌حساب که خدمتی مهم و موردنیاز مردم است به مدد یک شرکت ایرانی دانش‌بنیان برای اولین بار عملیاتی کرده است.

 

همچنین فروش انواع سکه بهار آزادی در این شعبه نیمه‌خودکار فراهم‌شده است و این‌یکی دیگر از وجوه تمایز این بانک در ارائه این محصول نوین است. خدمات بانکی نیز به‌صورت باجه‌های مجزا و متحدالشکل به مشتریان عرضه می‌شود.

 

بر اساس این گزارش به دلیل این‌که طراحی سیستم «خود بانک» ملت از سوی یک شرکت ایرانی دانش‌بنیان به نام پویا در داخل کشور انجام‌شده است امکان تغییر در تعداد دستگاه‌ها و به عبارتی باجه‌های الکترونیک ارائه‌دهنده خدمات و همچنین نوع خدمات ارائه‌شده بر اساس نیاز مکان‌هایی که این شعب نیمه‌خودکار در آن نصب می‌شود، وجود دارد.

 

مدیرعامل بانک ملت در خصوص افتتاح این خود بانک گفت: این خود بانک یکی از ۱۲ خدمت نوینی است این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک در بهمن‌ماه رونمایی کرده است.

 

هادی اخلاقی اظهار داشت: انواع خدمات بانکی ازجمله وصول و واگذاری چک به‌حساب، دریافت ریالی، پرداخت ریالی، فروش سکه، افتتاح حساب و صدور کارت و پرداخت قبوض در باجه‌های الکترونیکی جداگانه به‌منظور جلوگیری از ازدحام و تسهیل فرایند خدمات بانکی به مشتریان ارائه می‌شود.

 

وی در خصوص برنامه بانک ملت به‌منظور توسعه شعب «خود بانک»، اذعان داشت: بانک ملت اکنون در حدود ۲۶۰ شعبه در تهران و یک هزار و ۶۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد و از منظر کارشناسی حداقل ۲۰ درصد این شعب نار کارآمد هستند.

 

اخلاقی افزود: می‌توان این تعداد شعب را تبدیل به شعب«خود بانک» کرد که با نیروی انسانی کمتر بتوانند اغلب خدمات بانکی را به مشتریان ارائه دهند البته این تغییر رویکرد در یک بازه زمانی بلندمدت در دستور کار این بانک قرار می‌گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: حداقل توسعه خود بانک‌های بانک ملت در حدود ۲۰ درصد شعب در سرتاسر کشور یعنی به تعداد ۲۵۰ شعبه در دستور کار این بانک قرار دارد ازاین‌رو سرعت این کار بستگی به فراهم کردن زیرساخت‌ها در این بخش و استقبال مردم از این خدمت دارد.

 

مدیرعامل بانک ملت گفت: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در این حوزه و استفاده از ظرفیت‌های نهادهای مربوطه شرایطی در کشور فراهم شود که استفاده از شعب «خود بانک» در کشور عمومی شود.

 

اخلاقی با اشاره به ارائه ۹۰ درصد خدمات بانکی در شعب «خود بانک» ملت، گفت: ارائه خدمات شبانه‌روزی در خود بانک‌های بانک ملت مستلزم رواج استفاده از فرهنگ آن در کشور و استقبال مردم دارد و در حال حاضر زیرساخت‌های بانک ملت برای این کار فراهم است اما باید با آموزش و اطلاع‌رسانی‌های درست فرهنگ استفاده از این خدمت برای کاربران مهیا شود.

 

وی افزود: به‌ موازات ایجاد شعب «خود بانک» ملت در کشور امکانات آموزشی مناسبی نیز در سطح شعب بانک ملت در سرتاسر کشور برای بهره‌مندی از این خدمات به مشتریان ارائه می‌شود.

 

اخلاقی یادآور شد: همان‌طور که استحضار دارید به‌منظور استفاده از خدمات کارت در بدو امر علیرغم این‌که ایران یکی از پرسرعت‌ترین کشورها به لحاظ جاری‌سازی خدمات بانکداری الکترونیک در سطح بین‌الملل است شبکه بانکی با مقاومت‌های زیادی مواجه شد.

 

وی افزود: این چالش بااطلاع رسانی مناسب و ارائه آموزش‌های لازم و جلب اطمینان مردم در خصوص مخاطره نداشتن بهره‌مندی از این خدمات منجر به بهره‌مندی عموم مردم از خدمات بانکداری الکترونیک در سطح گسترده شده است.

 

اخلاقی با اشاره به اتصال بانک ملت به‌شتاب هفت‌در حدود یک ماه گذشته، تصریح کرد: با این اتصال بانک ملت می‌تواند از امکانات و ظرفیت‌های این سیستم بهره‌برداری کند و توانست این پروژه و تغییر ماهیت را در بانک ملت با موفقیت به انجام برساند.

 

وی در پایان گفت: امکاناتی که شتاب هفت برای بانک ملت فراهم می‌کند بسیار زیاد و متنوع است اما لازمه بهره‌مندی از این مزایا، اتصال شبکه بانکی به این سیستم و پیاده‌سازی این استاندارد در دستگاه‌های بانک‌ها است.

 

بر اساس این گزارش شعب «خود بانک» با استفاده از فناوری اجلاس از راه دور‌، تعامل بین مشتری و فرد مستقر در شعبه مجازی بانک را برقرار کرده و خدمات بانکی موردنیاز را به مشتری ارائه می‌دهد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
تسهیلات ۱۰میلیون تومانی مسکن مهر از هفته آینده
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 11:35

تسهیلات 100 میلیون ریالی به 390 هزار واحد مسکن مهر از هفته آینده پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب...
 
شعب کشیک بانک سرمایه در نوروز 96 معرفی شدند
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 11:12

ساعات کار شعب بانک در ایام پایانی سال و فهرست شعب کشیک در تعطیلات نوروز 96 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
بانك صادرات طرح آفتابگردان را روانه بازار كرد
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 10:44

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به مشتریان خوش حساب از طرح آفتابگردان که خدمات آن از طريق باشگاه مشتریان قابل ارائه است، رونمایی کرد.

 

با توجه به اهمیت و تأثیر بازپرداخت به موقع تسهیلات اعطایی به مشتريان براي بانک‌ها در مدیریت نقدینگی، این بانک طرح آفتابگردان باشگاه مشتریان را راه‌اندازی کرد.

 

بر اساس اين طرح مشتریان حقیقی دریافت کننده تسهیلات سپهری از بانک صادرات ایران، بر مبنای زمان پرداخت اقساط تسهیلات و متناسب با مبلغ قسط از امتیازهای تشویقی برخوردار و امکان شرکت در قرعه‌کشی و برنده شدن جوایز مربوط به طرح یاد شده که شامل 10 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی براي 10 نفر، 100 جایزه 5 میلیون ریالی براي 100 نفر است را خواهند یافت.

 

این گزارش می‌افزاید: مدت زمان طرح از ابتدای اسفندماه 95 تا پایان مرداد ماه 96 بوده و شرایط طرح، پرداخت به موقع اقساط تسهیلاتی دریافت شده، از بانک صادرات ایران، نداشتن مطالبات غیر جاری و تغییر در وضعیت مطالباتی مشتری از غیر جاری به جاری در طول مدت زمان اجرای طرح است.

 

شایان توجه است؛ قرعه‌كشي مشمولان طرح در 15 شهريورماه سال آتي و همزمان باسالروز تاسيس بانك انجام خواهد شد و مشتریان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات در خصوص شاخص‌های امتیازی طرح، نحوه و شرایط برخورداری از جوایز مربوط، مشاهده امتيازات و همچنین بهره‌مندی از سایر طرح‌ها و خدمات به وب سايت بانك صادرات ايران به نشانی www.bsi.ir مراجعه کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 
خوابگاه دانشجویی بانک ملت افتتاح شد
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 10:38

بانکی دات آی آر: خوابگاه‌های پیراپزشکی دانشجویی تدبیر و امید استان سمنان احداث شده از سوی بانک ملت، با حضور وزیربهداشت و درمان آموزش پزشکی، استاندار سمنان و جمعی از مدیران ارشد این بانک به بهره‌برداری رسید.

 

این خوابگاه دانشجویی با هدف ایفای مسوولیت‌های اجتماعی به مساحت ۴۷۰۰ مترمربع و با ظرفیت ۴۰۰ دانشجو از سوی بانک ملت احداث شده است.

 

در همین راستا، در همایش ملی دهان و دندان خانواده، لوح سپاسی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به پاس قدردانی از مشارکت بانک ملت در احداث پروژه خوابگاه‌های دانشجویی تدبیر و امیداستان سمنان به مسعود نصر اصفهانی رییس اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی به نمایندگی از بانک ملت  اهدا شد.

 

بر اساس این گزارش، بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود تاکنون ساخت ده‌ها مدرسه، خوابگاه دانشجویی، کتابخانه و اهدای امبولانس به بیمارستان‌ها را تقبل کرده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز یکشنبه 8 اسفند
يكشنبه ، 8 اسفند 1395 ، 10:30

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز ‌شنبه 7 اسفند 95
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 16:52

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

 

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌شنبه 7 اسفند 95
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 16:46

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌‌شنبه 7 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
«سبزپرداز» بانک تجارت رونمایی شد
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 16:43

بانکی دات آی آر: بانک تجارت از اپلیکیشن «سبزپرداز» جهت پرداخت موبایلی قبوض با رویکرد زیست محیطی رونمایی کرد.

 

در آیین رونمایی از «سبزپرداز»، خواجه حق وردی قائم مقام مدیر عامل، این محصول را یک خدمت الکترونیک نوآورانه با رویکرد زیست محیطی عنوان کرد و گفت: فراگیری این خدمات علاوه بر کاهش قابل توجه مصرف کاغذ و سفرهای درون شهری، با فراهم آوردن امکان مدیریت پرداخت هزینه‌های قبوض، ارزش افزوده بیشتری برای مشتریان بانک ایجاد می‌کند.

 

وی در ادامه یاد آور شد: این محصول در قالب یک اپلیکیشن موبایلی امکان دریافت اطلاعات مربوط به هریک از قبوض مصرفی را به صورت پیامک برای مشتری ارسال می‌کند و کاربر می‌تواند با استفاده از امکانات مختلف این اپلیکیشن علاوه بر پرداخت آسان‌تر قبوض، هزینه‌های قبوض خانوار را از طریق مقایسه مصرف خود با دیگر کاربران این اپلیکیشن بهتر مدیریت کرده و کاهش دهد. هدف نهایی این محصول کمک به مصرف بهینه انرژی در کشور است و پیش‌بینی می‌کنیم استفاده فراگیر و مستمر از این اپلیکیشن بتواند تا سه سال آینده موجب کاهش ده درصدی هزینه‌های پرداختی قبوض مصرفی خانوارهایی ایرانی شود.

 

وی با اشاره به برنامه‌ی این بانک برای رونمایی هفتگی از ده خدمت نوین تا اردیبهشت سال آتی گفت: رونمایی از سبزپرداز و محصولات آتی، نشان دهنده‌ی اراده‌ی بانک تجارت برای افزایش تنوع سبد محصولات خود بر اساس نیازهای رو به تغییر مشتریان و ایجاد تحول در مدل کسب و کار بانک است.

 

مدیریت و پرداخت قبوض، فعالسازی قبوض پیامکی، مدیریت مصرف انرژی خانوار و مدیریت کارت‌های شتابی از جمله دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن است. هموطنان گرامی می‌توانند جهت دانلود این اپلیکیشن و دریافت اطلاعات مبسوط در خصوص مزایای آن به پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و یا این اپلیکیشن را از طریق موبایل بانک تجارت دریافت و نصب کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 
چطور عادت‌های جدید به وجود بیاوریم؟
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 16:28

مغز به خاطر راحت کردن فعالیت‌های خودش، بسیاری از کارها را به عادت تبدیل می‌کند تا مجبور نباشد هر بار موقع انجام‌شان به خودش زحمت بررسی آنها را بدهد.

 

ادامه مطلب...
 
شایعه انتشار ۵۰ هزارتومانی تقلبی در یکی از بانک‌های ایران
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 12:47

انتشار تراول ۵۰ هزار تومانی تقلبی از سوی یکی از شعب بانک‌ها در حالی اخیرا در فضای مجازی مطرح شده که تاکنون تاییدی از سوی بانک مربوطه انجام نشده است.

ادامه مطلب...
 
آخرین اخبار از سرقت پول بانک پاسارگارد؛ سه کیسه پول به سرقت رفته است
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 10:06

یک منبع آگاه در بانک مرکزی گفت: سه کیسه پول به سرقت رفته است اما حجم آن هنوز مشخص نیست.

ادامه مطلب...
 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز شنبه 7 اسفند
شنبه ، 7 اسفند 1395 ، 09:08

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
سرقت خودرو حمل پول بانک پاسارگاد در تهران
پنجشنبه ، 5 اسفند 1395 ، 11:20

خودرو حمل پول بانك پاسارگاد صبح امروز در بزرگراه حقانی به سرقت رفت.

ادامه مطلب...
 
آغاز به کار خودبانک ملت در خیابان بهبودی تهران
پنجشنبه ، 5 اسفند 1395 ، 10:47

 

بانکی دات آی آر: خودبانک جدید بانک ملت در خیابان بهبودی تهران در محل شعبه سابق این بانک با حضور عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل، شروع به کار کرد.

 

در این مرکز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان، دستگاه‌هایی همچون خودپرداز، خوددریافت، واگذاری الکترونیک چک و تحویلدار اتوماتیک، نصب و راه‌اندازی شده است.

 

این خودبانک، دومین خودبانک راه‌اندازی شده از سوی بانک ملت در ۱۰ روز گذشته است. نخستین خودبانک در خیابان شریعتی تقاطع پل سیدخندان ارائه خدمات به مشتریان را آغاز کرده است.

 

علیرضا لگزایی، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل بانک ملت در مراسم آغاز به کار خودبانک خیابان بهبودی گفت: این بانک در صدد است تا این مراکز را در نقاط دارای پتانسیل در سطح کشور راه اندازی کند.

 

وی با بیان این نکته که راه اندازی این مراکز به دلیل عدم نیاز به وجود کاربران شعبه، باعث کاهش هزینه های بانک خواهد شد، ادامه داد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی، سیاست تنظیم شبکه کانال های ارائه خدمت بانک ملت به سمت ترکیبی از شعب فیزیکی و سلف سرویس یا خودبانک، پیش خواهد رفت.

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

 

 
انتشار اوراق گواهی سپرده سرمایه‌گذاری ویژه از سوی بانک رفاه
پنجشنبه ، 5 اسفند 1395 ، 10:33

بانکی دات آی آر: بانک رفاه اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری عام مرحله یازدهم را از تاریخ 95,12,7  لغایت 95,12,14 به مدت 6 روز کاری منتشر می‌کند.

 

سررسید این اوراق یک ساله و معاف از مالیات و با نرخ سود علی الحساب 15,5 درصد سالانه است.

 

نرخ بازخرید اوراق گواهی سپرده سرمایه‌گذاری ویژه بانک رفاه قبل از سررسید 13,5درصد سالانه و اوراق یاد شده با نام، الکترونیکی و قابل انتقال به غیر با قابلیت بازخرید نزد شعب بانک رفاه است.

 

همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب ماهانه و تضمین اصل سرمایه و پرداخت سود ماهانه توسط بانک صورت می‌گیرد.

 

منبع: روابط عمومی بانک رفاه

 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌چهار‌شنبه 4 اسفند 95
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 17:07

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌چهار‌شنبه 4 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
آیا ما مسول عادت‌هایمان هستیم؟
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 16:57

اگر خوب به کارهای روزمره‌تان نگاه کنید متوجه می‌شوید که رفتارهای پس‌انداز کردن‌تان از کجا نشات می‌گیرد، یا حتی سلامتی جسمانی‌تان حاصل چه عادت‌هایی است.

 

ادامه مطلب...
 
علت حذف «حق عائله‌مندی» از فیش حقوقی برخی بازنشستگان
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 14:25

بخشی‌زاده: آن دسته از بازنشستگانی که دچار مشکل شده‌اند هرچه سریعتر کد ملی افراد تحت تکفل خود را به دستگاه اجرایی زمان خدمتشان اعلام کنند.

ادامه مطلب...
 
۳۰ اسفند برای مشمولان قانون کار تعطیل رسمی شد
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 13:05

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ مصوبه‌ای به مدیران کل استان‌ها، سی‌ام اسفند ماه را روز تعطیلی رسمی اعلام کرد.

ادامه مطلب...
 
هزينه تراکنش بانك‌ها بر دوش تمام مشتریان: جمع‌آوري كارتخوان‌هاي بدون تراكنش با اجرا نشدن طرح دريافت كارمزد
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 10:50

کارمزد پرداختی، تنها هزینه‌ای نیست که بانک پذیرنده متقبل می‌شود؛ این بانک در ازای نصب هر ابزار کارتخوان فروشگاهی، مبلغی را نیز به عنوان اجاره‌بها و پرستاری ابزار کارتخوان به شرکت پی‌اس‌پی پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب...
 
تداوم حمایت بانک سامان از موسسه خیریه بهنام دهش پور
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 10:08

بانکی دات آی آر: بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه سیاست حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، در تامین هزینه خرید یک دستگاه ضروری برای درمان این بیماران مشارکت کرد.

 

فرشته ضرابیه مسئول امور خیریه بانک سامان با بیان این مطلب اظهار داشت: بانک سامان که همواره در تهیه تجهیزات مورد نیاز درمانی برای موسسات خیریه پیشگام بوده است، این بار نیز یاری‌گر موسسه خیریه بیماران نیازمند مبتلا به سرطان بهنام دهش‌‏پور شد تا قطعه مگنترون دستگاه شتاب‌دهنده بخش رادیوتراپی آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش خریداری شود.

 

مسئول امور خیریه بانک سامان تصریح کرد: حمایت بانک سامان از موسسات خیریه در سال‌های اخیر در ابعاد دیگری همچون سفارش تابلو تسلیت اختصاصی و ایجاد فرهنگ‌سازی با ارسال تابلو یادبود به جای گل برای تهیه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان، خرید لباس عید و پرداخت عیدی به کودکان، پرداخت کمک هزینه تحصیل و ازدواج و همچنین مراسم افطاری صورت گرفته است و تداوم دارد.

 

گفتنی است، قطعه مگنترون دستگاه شتاب‌دهنده از جمله دستگاه‌های پرکاربرد در درمان بیماران مبتلا به سرطان است.

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

 
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهار‌شنبه 4 اسفند
چهارشنبه ، 4 اسفند 1395 ، 09:21

صفحه اول روزنامه‌های اقتصادی امروز به این مسائل می‌پردازد.

ادامه مطلب...
 
وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌سه‌شنبه 3 اسفند 95
سه شنبه ، 3 اسفند 1395 ، 17:27

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در پایانِ روزِ ‌‌سه‌شنبه 3 اسفند 95

 

ادامه مطلب...
 
استخدام‌های روز سه‌شنبه 3 اسفند 95
سه شنبه ، 3 اسفند 1395 ، 17:18

تازه‌ترین استخدام‌های روز را اینجا ببینید.

ادامه مطلب...
 
افزایش ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در اسفندماه
سه شنبه ، 3 اسفند 1395 ، 17:14

ساعت کار شعب بانک کارآفرین در روزهای آخر سال 95 اعلام شد.

ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
بانک سپه
بنر
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 665 مهمان آنلاین داریم