اخبار

اگر به دنبال سفر رویایی به گرجستان هستید و از ساحل و دریا و صدای امواج لذت می برید بهترین انتخاب می تواند شهر ساحلی 150 کیلومتری آناکلیا باشد، شهری که در این ده سال اخیر چنان پیشرفت کرده که می تواند برایتان لذتی دوچندان از ساحل و هر آنچه در نظر دارید داشته باشد.

 

هر سال یک بار مراکز مختلف ایرلاین بر اساس الگوریتم ها و پارامتر هایی که در سراسر دنیا تعیین شده است رتبه بندی های خاص خود را انجام داده و فهرستی از بهترین ایرلاین های سراسر جهان تهیه می کنند. این لیست برای شرکت های هواپیمایی اهمیت بسیاری دارد به همین دلیل تمام تلاش شان را می کنند تا در صدر این فهرست قرار بگیرند.

 

پیرو خبر غیرواقع مندرج در کانال تلگرامی و بلافاصله در پایگاه خبری نود اقتصادی  با مضمون " پاداش یک میلیارد و 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی به....

 

راهکارهایی برای شناسایی دستگاه پوز واقعی با دستگاه‌های تقلبی مانند صفحه کلید سخت و یا عدم وجود چراغ‌های چشمک زن وجود دارد که می‌توان...

 

در صورتی که نمی­ خواهید پول نقد و کارت اعتباری با خود حمل کنید، ممکن است بخواهید برای ساده­ تر کردن روش پرداخت، با...

 

بی شک هزینه‌ سفر برای بسیاری از افراد، فاکتور مهم انتخاب تور است. بیسان سیر تلاش کرده‌ است که طیف وسیعی از تور آنتالیا را به شکل اقساط ویژه نوروز در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد تا آنها با هر سلیقه‌ای بتوانند به این شهر لوکس سفر کنند و خاطرات خوشی را خلق کنند.

 

بانک آینده در راستای اولویت‌های خود، مبنی بر حمایت از بخش‌های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، برنامه‌های هدف‌مندی در جهت تأمین مالی واحدهای تولیدی و به‌ویژه واحدهای کوچک و متوسط (SME) را در دستور کار خود قرار داده است.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهد که در سال 97 نظام بانکی کشور درمجموع 230 هزار میلیارد تومان سود به سپرده‌های بانکی داده‌اند. این عدد مجموع سود بانک‌های دولتی و خصوصی کشور است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>
بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر