دوستان خاوری همچنان بر مسند کار!+متن نامه

سه شنبه ، 22 فروردين 1391 ، 10:58

سال گذشته نامه ای از مدیرعامل فراری بانک ملی در رسانه ها منتشر شد که نشان می داد خاوری پس از فرار از کشور  طی نامه ای به مدیرکل حوزه مدیریت بانک ملی (که هم اکنون بازداشت است ) خواهان اهدای سلام گرم! به همکاران عزیزش خصوصا آقایان «ق» ،«ص»  و «پ» می شود و می گوید:« به علت مشکلات عصبی حادث شده قادر به صحبت تلفنی نیستم و نمی توانم احساسات خود را کنترل کنم!!وضعیت فعلی مرا متاثر کرده چون هیچ گاه اینچنین تحقیر نشده بودم! وی سپس می نویسد :ان شاء الله به زودی همه شما را زیارت خواهم کرد!»

پیگیری ها نشان می دهد این  افراد که تا این حد آقای خاوری به آنان دلبسته است متاسفانه هنوز در سیستم بانکی کشور حضور دارند. این افراد که از دوستان نزدیک و همکاران خاوری  محسوب می شوند هر کدام مسوولیتهایی دارند که به آن اشاره می شود؛

1- «ق» دارای سمتی مهم در بانک ملی است و حتی  در جریان رسیدگی قاطع به اختلاس 3000 میلیاردی به مدت یکماه بازداشت بوده و هم اکنون با قید وثیقه آزاد شده است  اما عجیب این است که در سمت خود باقی است.

2- «ص» مدیر کل  بخشی نظارتی در بانک ملی است و گفته می شود از دوستان نزدیک و مورد اعتماد خاوری بوده است. او نیز هم اکنون در سمت خود باقی است.

3- «پ» مدیر کل دیگری در بانک ملی است و گویا از همشهری ها و دوستان نزدیک خاوری محسوب می شود که هم اکنون در بر سر کار است.

در این میان گویا اعضای هئیت مدیره بانک که حسب اظهارات دادستان محترم ممنوع الخروج می باشند هیچ تغییری نکرده اند و در سمت های خود باقی مانده اند.

بدیهی است که تاکنون عزم قاطع نظام و دستگاه قضایی بر این استوار بوده است که مطابق با منویات مقام معظم رهبری به این پرونده به صورت قاطع رسیدگی شود که بحمدالله تاکنون نیز به همین وجه روند قضایی پرونده سامان یافته است. مواردی که ذکر شد نشان از  اهمال سیستم اجرایی و مسوولان اقتصادی در عزل افرادی است که تحت مدیریت آنان چنین فاجعه ای رخ داده است، ولی همچنان بر مسند قدرت حضور دارند.

فردا

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

► 10 روش کارآفرینان برای پرش از موانع
استخدام ماهنامه‌ی اتوماسیون اداری و مالی در تهران ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر