بانک سامان به فعالان بورس خدمات اعتباری می‌دهد

يكشنبه ، 3 ارديبهشت 1391 ، 14:41

 

بانک سامان در راستای بالا بردن توان فعالیت اقتصادی کارگزاران و فعالان بورس‌های اوراق بهادار و کالا اعم از عرضه‌کنندگان و خریداران، خدمات اعتباری متنوعی را در اختیار آن‌ها قرار می‌د هد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از  اداره روابط‌عمومی بانک سامان، تمام شرکت‌های کارگزاری فعال در بورس‌های اوراق بهادار و کالا، عرضه‌کنندگان و خریداران کالا در بورس کالا می‌توانند در قبال وثیقه‌های معتبر، از تسهیلات مختلف بانک سامان شامل تسهیلات مصرفی و حرفه‌ای  با نرخ‌های پایین‌تر از نرخ‌های معمول بانک استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، تسهیلات حرفه‌ای بانک سامان جهت تأمين نياز‌های شغلي و سرمايه در گردش مورد نياز شرکت‌های کارگزاري پرداخت مي‌شود و شامل تسهيلاتي مانند تسهيلات تأمين سرمايه در گردش، تأمين کسري بدهي بابت تسویه وجوه اتاق پاياپاي بورس، صدور انواع ضمانت‌نامه، حد اعتباري خريد براي مشتريان، پرداخت وجه فروش سهام به مشتريان، تأمين پيش‌پرداخت معاملات عمده و... است.

این گزارش می‌افزاید، تسهیلات مصرفی برای تامین کالاهای سرمایه‌ای و مصرفی مانند وسایل مورد نیاز جهت تجهیز دفتر کار یا تالارهای کارگزاران در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

پرداخت تسهيلات فوق به شرکت‌های کارگزاري مشروط به تمرکز حساب‌های مربوط به معاملات آن‌ها نزد بانک، استفاده از خدمات بانکداري الکترونيک بانک همچون نصب پايانه‌‌های فروش، خريد و فروش اينترنتي سهام با استفاده از امکانات بانک و ساير ابزار‌های بانکداري الکترونيک بانک است.

این گزارش حاکی است، عرضه‌کنندگان و خریداران کالا در بورس کالا نیز می‌توانند از تسهیلات تامین سرمایه در گردش، گشایش انواع اعتبار اسنادی و صدور انواع ضمانت‌نامه استفاده کنند.

عموم کارگزاران و فعالان بورس‌های اوراق بهادار و کالا می‌توانند جهت اطلاع از جزییات این تسهیلات به شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

► راز دريافت پيامک هاي تعجب آور
بسته کار و دانش بانک رفاه به مناسبت روز جهانی کارگر و معلم ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر