پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی به جامعه پزشکی کشور در قالب طرح سپیدان
چهارشنبه ، 27 ارديبهشت 1391 ، 10:33

 

بانک رفاه به جامعه پزشکی کشور بدون در نظر گرفتن شرط میانگین مانده حساب ، تا سقف 2 میلیارد ریال با وثیقه سفته و یا قرارداد لازم الاجرا و تا سقف 4 میلیارد ریال با وثیقه گروه نقدی و غیر منقول تسهیلات مالی پرداخت می کند.


به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ این بانک در راستای تامین نیازهای مالی پزشکان و با هدف توسعه و ارتقاء بیش از پیش ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در سطح کشور در قالب طرح سپیدان 1 به جامعه پزشکان اعم از پزشکان فوق تخصص، متخصصین، جراحان، دندانپزشکان، دکترهای علوم آزمایشگاهی، رادیولوژی، داروسازی، پزشکان عمومی و سایر رشته های مرتبط با علوم پزشکی اعم از فیزیوتراپیست ها، سونوگرافیست ها، اپتومتریست ها، پیراپزشکان و ... بدون شرط میانگین مانده حساب، تسهیلات مالی تخصیص می دهد.


بر اساس این گزارش حداکثر مبلغ تسهیلات قابل تخصیص به پزشکان فوق تخصص، متخصصین، جراحان، دندانپزشکان، دکترهای علوم آزمایشگاهی و رادیولوژی با تضمین سفته و یا قرارداد لازم الاجرا، مبلغ 2 میلیارد ریال و با تضمین وثائق گروه نقد و غیر منقول مبلغ 4 میلیارد ریال و به دکترهای داروساز و پزشکان عمومی با تضمین سفته و یا قرارداد لازم الاجرا به ترتیب 1 میلیارد ریال و 500 میلیون ریال و با تضمین وثائق گروه نقد و غیر منقول به ترتیب 2 میلیارد ریال و 1 میلیارد ریال می باشد. همچنین این تسهیلات برای سایررشته های مرتبط با علوم پزشکی به شرح صدرالاشاره با تضمین سفته و یا قرارداد لازم الاجرا مبلغ 750 میلیون ریال و با تضمین وثائق گروه نقد و غیر منقول مبلغ 2 میلیارد ریال می باشد.


مدت اجرای این طرح تا تاریخ 91/5/21 خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت تهیه و تامین تجهیزات مورد نیاز و مرتبط با فعالیت خود از این تسهیلات استفاده کنند.
متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک به نشانی www.refah-bank.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی بانک رفاه به شماره 8525 تماس بگیرند.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

► چاپ اسکناس درشت‌تر
مولتی میلیاردری به نام باراک اوباما ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 332 مهمان آنلاین داریم