راهنمای خرید/ راسته کت وشلوار فروش ها

يكشنبه ، 6 اسفند 1391 ، 07:42

خرید شب عید یکی از سنت های مرسوم و جذاب ایرانی ها برای آخرین روزهای سال است. تا مردم به بهانه نو شدن لباس و محیط اطرافشان دل هایشان را هم نو کنند اما خرید دسته جمعی کار راحتی نیست. خیابان ها شلوغ شده و اگر خدای نکرده عیدی شما را در آخرین روزهای سال به حسابتان بریزند همه چیز به دقیقه 90 کشیده می شود و به این ترتیب سختی کار چند برابر می شود.

بانکی دات آی آر، برای اینکه از سختی های خرید شما بکاهد در سلسله گزارش هایی بهترین مکان هایی که بورس کالاهای مختلف هستند را به شما معرفی می کند.

اگر تصورتان این است که لباس های زنانه بسیار گران هستندو قیمت های نجومی دارند کافی است سری به کت و شلوار فروشی ها مخصوصا آن مشهورهایش بزنید تا حرفتان را پس بگیرید.

در ایران برند های مشهور و خوبی داریم اما اگر هوس کالای خارجی و مارک های مشهور فرنگی به سرتان زده است پس باید نجومی پول بدهید.

درتهران چندین و چند بورس کت و شلوار فروشی هست که از تنوع و تعدد خوبی برخوردارند و اغلب سلیقه ها را هم پوشش می دهد.

 

جمهوری

در خیابان جمهوری بعد از چهارراه علاالدین بورس کت وشلوار دامادی است که سفارش هم می گیرند.

بهارستان

این جا بورس کت و شلوار دامادی است . کت و شلوارهای پر زرق و برق، شال کشمیری، پاپیون و کروات و دستمال گردن های رنگارنگ واقعا تماشایی است.

امام خمینی

از ايستگاه مترو امام خميني‌ (ره) كه پياده شويد، حدود 100 متر آن طرف‌تر، راسته كت وشلوار فروشي‌ها شروع مي‌شود. دست‌تان براي انتخاب حسابي باز است. البته تنوع قيمت در باب‌همايون بيشتر است.

میرداماد

در آن سوي تهران هم ميرداماد پر از فروشگاه‌هاي مختلف است. پير كاردين،گراد و هاكوپيان جزو معروف‌ترين برندهاي كت و شلوار مردانه هستند و ال‌سي من در پاسداران نيز به راحتي در مسير گشت و‌گذار شما قرار مي‌گيرد.

ولیعصر

در سرتاسر خیابان ولیعصر هم کت و شلوار فروشی های متعددی هستند که اگرچه مارک مشهوری ارائه نمی دهند اما کیفیت کارهای وطنی شان خیلی بالاست.

چهار راه کالج

دور و بر چهار راه کالج تا نزدیکی دبیرستان مشهور البرز هم چندین و چند فروشگاه کت و شلوار فروشی وجود دارد.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

===============

► روزنامه جوان :ورشكستگي پنهان بانك‌ها!
کارت هدیه بالای 200 هزارتومان ممنوع ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر