مایکروسافت هم ساعت مچی می سازد

چهارشنبه ، 28 فروردين 1392 ، 07:42
این طور که منابع آگاه اعلام کرده‌اند، مایکروسافت هم به فکر ساختن ساعت مچی هوشمند افتاده است تا از این طریق از رقبای سخت‌افزاری خود عقب نماند.

به گزارش ایتنا، این شرکت بزرگ نرم‌افزاری مذاکراتی را با تامین‌کنندگان قطعات سخت‌افزاری در آسیا آغاز کرده است تا از این طریق لوازم مورد نیاز خود برای ساخت ساعت مچی هوشمند را تامین کند.

 

این طور که مدیران شرکت‌های سخت‌افزاری آسیایی به روزنامه وال‌استریت‌ژورنال گزارش داده‌اند، گروه تحقیق و توسعه(R&D) در دفتر مرکزی مایکروسافت فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند تا شرایط تولید این ساعت مچی را به‌صورت عملی بررسی کنند که البته هنوز به درستی مشخص نیست این محصول به تولید انبوه می‌رسد یا خیر.

شرکت مایکروسافت از مدت‌ها قبل طرحی را با نام Smart Personal Objects Technology(SPOT) آغاز کرده بود و بر مبنای آن همکاری‌های گسترده‌ای با شرکت‌های ساعت‌سازی از جمله Fossil، Suunto و Swatch انجام داده بود تا به کمک آن‌ها بتواند مدل‌های مختلف ساعت‌های مچی هوشمند مجهز به نمایشگر لمسی را با قیمت کمتر از ۸۰۰ دلار تولید کند که البته شرکت مایکروسافت این پروژه را در سال ۲۰۰۸ تعطیل کرد.

ایتنا

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

===============

 

► 32 صندوق قرض الحسنه تجمیع می شوند
هندوانه ی 18 میلیون تومانی/تصاویر ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر