مردی که خودش را نصف کرد!

شنبه ، 14 ارديبهشت 1392 ، 09:34

 

"دین وورال " تکنیسین برق ساکن شهر کوچک " استور برِج"در منطقه " وست میدلند " انگلیس رکورد دار بیشترین میزان کاهش وزن در سال 2013 شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه " دیلی میل" انگلیس این مرد مجرد 36 ساله انگلیسی از سال 2010 تصمیم گرفت تا وزن خود را کم کند و از سال 2011 برنامه کاهش وزن خود را آغاز کرده است.

مشکل اضافه وزن این مرد انگلیسی به گونه ای بود که شرکتی که او در آنجا کار می کرده مجبور شده برای او یک خودروی " ون " مخصوص برای جابجایی هایش به منظور تعمیر و ترمیم برق مشتریان بخرد.

وی به دیلی میل می گوید: " دیگر از اضافه وزن خود و اینکه باید همه چیز را متناسب با جثه بزرگش بخرد خسته شده بود و در نهایت تصمیم می گیرد تا مشکل اضافه وزن خود را حل کند.
دین وورال دلیل اضافه وزن خود را " خوردن مواد سرخ کردنی زیاد و علاقه فراوان به بستنی " می داند و می گوید در اثر افراط زیاد در خوردن فست فودها و غذاهای روغنی سرخ کرده در نهایت در سال 2009 به بیش از 210 کیلو رسیده است.

این مرد انگلیسی می گوید از 16 سالگی مشکل اضافه وزن و چاقی داشته است و این مشکل او همزمان با خوردن زیاد و تحرک کمتر سال به سال بدتر شده است.

وی از سال 2011 با استفاده از رژیم غذایی ،ورزش و پشتکار بسیار در نهایت توانست در سال 2013 در کمتر از دو سال وزن خود را از 211 کیلو به زیر 100 کیلو برساند.

وی با بیش از 110 کیلو کاهش وزن هم اکنون رکورد دار کاهش وزن در جهان به شمار می رود. وی در طول مدت رژیم خود که کمتر از دو سال طول کشیده توانسته روزانه به طور میانگین نیم پوند از وزن خود را کاهش دهد.

این مرد انگلیسی سایز کمر خود را از 68 اینچ به 40 اینچ رسانده است.

تصاویر مقایسه ای زیر بیش از همه نشانگر این مساله است:" خواستن توانستن است."

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

► همه چیز قانون کار درخصوص مرخصی وتعطیلات
نرخ سود بانکی به صدر اخبار بازگشت ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر