بنر

قیمت فروش واحدهای مسکونی در تهران+ جدول

چهارشنبه ، 19 تیر 1392 ، 08:24

ارزان ترین واحد مسکونی که روز گذشته به بازار فروش واحدهای مسکونی در شرق تهران عرضه شد، مربوط به یک سوئیت 35 متری در خیابان 135 غربی واقع در خیابان تهرانپارس بود چراکه قیمت پیشنهادی فروش این واحد مسکونی 68 میلیون تومان از سوی مالک تعیین شده است. البته یکی از دلایل ارزانی این سوئیت وضعیت قولنامه‌ای آن است. همچنین مالک اظهار کرده است که سوئیتش قابلیت 18 میلیون تومان رهن کامل را دارد.

از طرف دیگر در حوالی خیابان قصرالدشت یعنی خیابان هاشمی یک واحد مسکونی به متراژ 33 متر مربع  با شرایط 59 میلیون تومان نقد، 19 میلیون تومان رهن و 12 میلیون تومان وام آماده تحویل به خریدار است.  قیمت کل این سوئیت 90 میلیون تومان تعیین شده است.

علاوه براین در غرب تهران در شهرک ولیعصر هم 92 میلیون تومان به عنوان قیمت سوئیتی37 متری با شرایط ویژه برای فروش معرفی شده است. سوئیت مذکور از 17 میلیون تومان وام بهره‌مند و در حال حاضر 20 میلیون تومان در رهن مستاجر است و خریدار فقط باید 55 میلیون تومان را بابت خرید پرداخت کند. یک واحد مسکونی نوساز 42 متری در جنوب تهران (خیابان زمزم) با 4 متر حیاط 94 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد مسکونی از 13 میلیون تومان وام برخوردار است و 30 میلیون تومان قابلیت رهن دارد و 51 میلیون تومان به عنوان مابقی قیمت فروش محاسبه شده است.

با این تفاسیر این روزها آن دسته از متقاضیانی که تصمیم دارند سوئیتی را برای زندگی کردن خود انتخاب کنند آن هم در نوار جنوبی تهران حداقل باید 90 میلیون تومان هزینه کنند. البته سوئیتی که با این مبلغ خریدارای شود از حداقل امکانات هم بهره مند نیست. از طرف دیگر با توجه به شواهد حاکم بر بازار مسکن برای خریدار یک سوئیت در نوار شمالی تهران، خریداران باید مبلغی بیش از 110 میلیون تومان را در نظر داشته باشند و واحدی با این مشخصات شاید تنها از انباری به عنوان امکانات جانبی برخوردار باشد.

دنیای اقتصاد

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

==================

 

 

► نگاهی به سامانه اتوبوس‌های تندروی جهان+ عکس
Galaxy SIII منفجر شد+تصاویر ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر