بنر

کاربران، گوشی‌های تولید کشور خود را نمی‌پسندند

شنبه ، 12 مرداد 1392 ، 10:51

بر اساس نتایج بررسی جدید گوشی هوشمند Galaxy S III که بهترین محصول سامسونگ در سال 2012 میلادی بوده است، در کشور آمریکا نسبت به آیفون 5 اپل به عنوان بهترین گوشی حال حاضر این شرکت آمریکایی محبوبیت بیشتری دارد.


به گزارش فارس به نقل از اینکوئیرر، این طور که کارشناسان در پایان یک مطالعه جدید دریافته‌اند، کاربران ساکن آمریکا و کره جنوبی از گوشی‌های هوشمندی که در کشور خود ساخته می‌شود احساس رضایت نمی‌کنند و گوشی‌های خارجی را برای خود ترجیح می‌دهند.

این طور که نتایج حاصل از بررسی "شاخص رضایتمندی مشتریان آمریکایی"(ACSI) نشان می‌دهد، شرکت کره‌ای سامسونگ واقع در کره جنوبی با Galaxy S III و Note II بیشترین میزان رضایتمندی را بین کاربران آمریکایی کسب کرده است و به عبارت دیگر، آمریکایی‌ها این محصولات را بر گوشی های هوشمند و رایانه‌های لوحی تولید شده در شرکت آمریکایی اپل ترجیح می‌دهند.

بر اساس نتایج این بررسی گوشی هوشمند Galaxy S III که بهترین محصول سامسونگ در سال 2012 میلادی بوده است، در کشور آمریکا نسبت به آیفون 5 اپل به عنوان بهترین گوشی حال حاضر این شرکت آمریکایی محبوبیت بیشتری دارد. طبق گزارش نهایی مربوط به این مطالعه اعلام شد که در زمینه میزان رضایتمندی کاربران آمریکایی امتیاز گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ از صد 84 و امتیاز آیفون 5 اپل 82 بوده است.

همچنین گفته شد که Note II سامسونگ از امتیاز 100 عدد 84 را به خود اختصاص داده است. گوشی هوشمند Galaxy S4 سامسونگ در این مطالعه مورد بررسی قرار نگرفته است. زیرا بررسی ACSI پیش از عرضه این محصول انجام شد.

اما در حالی آمریکایی‌ها گوشی‌های ساخته شده در کشور کره جنوبی را بهترین گزینه برای خود می‌دانند، کره‌ای‌ها خرید محصولات تولید شده در شرکت آمریکایی اپل را برای خود اولویت می‌دانند.

بر اساس گزارش "شاخص ملی رضایتمندی کاربران"(NCSI)، در کشور کره جنوبی گوشی هوشمند آیفون 5 بیشترین میزان رضایتمندی را بین کاربران دارد و کره‌ای‌ها خرید این محصول را به Galaxy S III ترجیح می‌داده‌اند.

لازم به ذکر است که آخرین رتبه از این لیست را گوشی‌های هوشمند Curve و Bold در اختیار دارند که امتیاز آن‌ها در حوزه رضایتمندی کاربران به ترتیب 67 و 64 است.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

► اجرای دوباره طرح خدمت بین بانک ملی و بانک توسعه صادرات
پنج مشخصه‌ بزرگ‌ترین مدیران جهان ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر