بنر

6 تغییر سازمانی که باید امروز آن را انجام دهید

پنجشنبه ، 28 فروردين 1393 ، 09:21


امروز شرکت ها برای دست یابی به چشم اندازهای جدید باید تغییراتی در ساختارشان ایجاد کنند. اغلب شرکت ها آنقدر درگیر مسائل کاری میشوند که دیگر فرصت های جدید برای رشد و تغییر را از خود میگیرند به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر شرکت ها باید 6 تغییر سازمانی در ساختارشان ایجاد کنند که در زیر به معرفی آنها پرداخته شده است.

 

 

 

1-عملکرد کارمندان باید هر چند وقت مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد و یک مدیر خوب باید این ارزیابی را در فواصل زمانی کوتاه از عملکرد کارمندانش داشته باشد در طول یک سال ممکن است کارمند خیلی از فرصت های رشد را از دست بدهد و این برای یک سازمان خوب نیست اگر کارمندانش نخواهند در کارشان پیشرفت کنند. یک سازمان باید برای پیشرفت کارمندانش هزینه کند.


2-جلسات و ملاقات های کاری طولانی مدت باعث می شود که مدیران از کارمندان و پیشرفت آنها غافل شوند. جلسات باید اهداف و نتایج مشخص باشند شاید خیلی از این جلسات کاری بی نتیجه منجر به هدر دادن زمان شود همیشه جلسات و ملاقات های کاری باید دارای دستور کار مشخص باشد. اگر مدیر هستید و جلسات زیادی میروید می باید بدانید که جلسات و ملاقات ها در نهایت باید به یک نتیجه برسد بنابراین یک مدیر خوب نباید اکثر وقت خود را در جلسات کاری بگذراند.


3-نیمی از زمان کاری در یک شرکت و سازمان صرف صحبت و گفت و گو با مشتریان، شرکاء، خرده فروشان، تجار و... می شود. بنابراین کلید موفقیت یک سازمان ارتباط و برخورد خوب با کارمندان است. یک مدیر خوب باید بیشتر وقت خود را صرف امور تجاری و رایزنی با مشتریان کند.


4-معیارهای جدیدی را برای رشد کاری در نظر بگیرید مطابق آنچه که امروز پیش میرود سازمان و شرکت خود را تطبیق دهید. خیلی از سازمان ها نیاز به تغییر نگرش و اتخاذ رویکردها و معیار های واقع بینانه تری دارند. وقتی که چشم انداز شما متفاوت باشد رویکردها و معیارهای شما هم متفاوت خواهد بود.


5-برنامه ریزی هایی که وقت گیر و نیاز به استراتژی های سنگین دارند را فراموش کنید برنامه ریزی شما باید پیاده سازی شود و اگر این پیاده سازی بلند مدت باشد شاید از اهداف تان عقب بمانید سازمان ها اغلب شیفته ی استراتژی های طولانی مدت هستند اما این استراتژی ها نباید بیش از 5 سال طول بکشد. اما شما نمیدانید که آیا این پیاده سازی در طول 5 سال با موفقی خواهد بود؟ بنابراین سعی کنید بیشتر اهداف تان در طول 2 تا 3 سال قابل دست یابی باشد.


6-یک تیمی ایجاد کنید که هدف آن نوآوری باشد یک سازمان نیاز به یک تیم خلاق دارد. یک تیم خلاق میتواند به گونه ای عمل کند که دست یابی به اهداف شما خسته کننده نباشد این تیم با ایده های جدید باعث رشد کل سازمان و شرکت شده و روند انجام کار را برای همه ی کارمندان مثبت تر جلوه میدهد. ساختار یک سازمان باید شناسایی، طبقه بندی، اولویت بندی، برنامه ریزی، اجرا و یکپارچه سازی ایده های جدید باشد خیلی از سازمان ها هستند که نیاز به تغییر ساختار برای رشد و پیشرفت کاری دارند.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

► اوباما برای روسیه چنگ ودندان نشان داد
خبرداغ/اینها دخترند نه پسر!+تصاویر ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر