بنر

بنر
افتتاح 2 شعبه جدید بانک پارسیان در تهران
يكشنبه ، 19 دی 1395 ، 09:38

بانکی دات آی آر: بانک پارسیان همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسن عسگری (ع) دو شعبه جدید خود را در بیمارستان تریتا و بازارآهن مکان افتتاح کرد.

 

شعب جدید بانک پارسیان در بیمارستان تریتا تهران و بازارآهن مکان با حضورآقایان خسروانی معاون اجرایی بانک پارسیان، فرزان معاون اعتباری بانک پارسیان، مهردادفر معاون حقوقی و وصول مطالبات، خلیل پور مدیرشعب بانک پارسیان، دربیکی مدیرروابط عمومی این بانک و جمعی از مدیران بیمارستان تریتا و کسبه و تجار افتتاح شد.

 

خسروانی معاون اجرایی بانک پارسیان در مراسم افتتاح شعبه بیمارستان تریتا، ضمن خیرمقدم به حاضرین،گفت: از اوایل سال 93 گفت‌وگوهایی پیرامون تاسیس یک واحد بانکی در بیمارستان تریتا شروع شد و حاصل آن به علاوه حسن نیت سهامداران و مدیران بیمارستان تریتا امروز در قالب افتتاح یک واحد بانکی در این محل متبلور شد.

 

او با بیان اینکه بانک پارسیان برنامه تکمیل ارائه خدمات به شهروندان را در غرب و شرق تهران در برنامه خود قرار داده بود، افزود: بانک پارسیان در قالب باجه طی دو سال گذشته در بیمارستان تریتا در حال ارائه خدمات بود و بر اساس مجوز بانک مرکزی برای افتتاح شعبه در غرب تهران ،  بیمارستان تریتا یکی از اولویت‌های ما بود که امروز با همکاری و مشارکت این دو سازمان افتتاح شد.

 

افتتاح 2 شعبه جدید بانک پارسیان در تهران

معاون اجرایی بانک پارسیان در مراسم گشایش شعبه بازارآهن مکان در حضور کسبه و بازرگانان منطقه، با بیان اینکه بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف ارائه خدمت به ویژه به صنوف و کسب و پیشه برنامه‌های جدی دنبال می‌کند، افزود: ما تنها بانک تجاری کشور هستیم که اکنون اجازه توسعه فعالیت‌ها در قالب شعبه را داریم که ارتقا سطح باجه آهن مکان به شعبه بر مبنای مجوز بانک مرکزی و در راستای ارتقای این فعالیت‌ها بود .

 

خسروانی با بیان اینکه عمده خدمات بانک پارسیان برمبنای خدمات غیرحضوری است با اشاره به تنوع خدمات بانک عنوان کرد:  این شعبه می‌تواند در حوزه اعتبارات متوسط و کوچک امکانات مناسبی را در اختیار کسبه قرار دهد، همچنین این امکان وجود دارد که با تبدیل این شعبه به شعبه ارزی در اسرع وقت، مشتریان بازار آهن از خدمات ارزی این بانک نیز استفاده کنند .

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

► پرداخت وام ازدواج به 134 هزار نفر توسط بانک ملی
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌یکشنبه 19 دی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 378 مهمان آنلاین داریم