بنر

بنر
استخدام سازمان تامین اجتماعی در 2 استان‌
دوشنبه ، 25 بهمن 1395 ، 13:23

بانکی دات آی آر: سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه‌اندازی درمانگاه ایوانکی و تکمیل کادر درمانگاه الیگودرز، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت استخدام پیمانی جذب می‌کند.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند از  ٢٦/ ١١/ ٩٥ با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی WWW.TAMIN.IR ضمن مطالعه دقیق شرایط عمومی و اختصاصی، عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه متقاضیان آزمون استخدام منطقه‌ای سازمان تامین اجتماعی از روز سه شنبه ٢٦ /١١/ ٩٥ تا پایان وقت اداری روز شنبه ٣٠ /١١/ ٩٥ فرصت ثبت نام دارند، اظهار کرد: داوطلبان استخدام در درمانگاه‌های ایوانکی و الیگودرز باید فرم ثبت نام آزمون را از سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی مذکور دریافت و پس از تکمیل آن به همراه سایر مدارک قید شده به شکل حضوری به مدیریت‌های درمان استان‌های سمنان و لرستان تحویل دهند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حسینی آذرنوشان گفت: جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی که یکی از مواد آزمون استخدامی منطقه‌ای استان‌های مذکور است، در سایت سازمان در بخش آزمون استخدامی گنجانده شده است.

گفتنی است، آزمون کتبی استخدام منطقه‌ای سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٦ /١٢/ ٩٥ به صورت همزمان در مرکز استان‌های سمنان و لرستان برگزار می‌شود.

 

داوطلبان گرامی توجه کنند هر گونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، صرفاً از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.

 

منبع: ایسنا

► پرداخت وام 80 میلیونی در طرح پیوند مهر
نرخ حق‌الوکاله بانک ملی ایران در سال ۹۶ اعلام شد ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 880 مهمان آنلاین داریم