بنر

بنر
ساخت 12 مدرسه توسط بانک گردشگری به جای هدایای نوروزی
سه شنبه ، 26 بهمن 1395 ، 16:55

بانکی دات آی آر: بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 1396 خود را جهت کمک هزینه ساخت 12 باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد.

 

بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال 96 صرف کمک هزینه احداث واحدهای آموزشی در مناطق محروم می‌شود.

 

بر این اساس در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به عمران و آبادانی سواحل مکران و احداث مدرسه در این منطقه، بنیاد یاس فاطمه النبی از شرکت‌های عضو گروه مالی گردشگری اقدام به احداث مدرسه در این مناطق نموده که در همین راستا بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 96 خود را به کمک هزینه این مهم اختصاص داده است .

 

گفتنی است تعداد 4 باب مدرسه در سواحل مکران شهرستان جاسک و 8 باب مدرسه دیگر در بخش زهکلوت، جازموریان، بخش احمدی، شهرستان حاجی آباد، اسفندقه و رودبار جنوب به مرحله ساخت و بهره‌برداری خواهد رسید.

 

لازم به ذکر است بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی پیش از این نیز اقدام به احداث3 باب مدرسه طرح کیمیای دانش در مناطق محروم استان کرمان کرده بود و این 12 باب مدرسه نیز در ادامه طرح ساخت مدارس کیمیای دانش به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک گردشگری

► انتقال وجه کارت به کارت شتابی با همراه بانک سینا
طرح «فجر بهمن» بانک قوامین به شعب ابلاغ شد ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 889 مهمان آنلاین داریم