بنر

بنر
جوایز جشنواره بانک ملت اعلام شد
دوشنبه ، 9 اسفند 1395 ، 10:11

بانکی دات آی آر: جوایز سی و ششمین جشنواره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت در سال ۱۳۹۵ اعلام شد.

در این دوره از جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز و پس از بررسی نتایج تحقیقات بازار و رعایت دستورالعمل‌های بانک مرکزی، ۹۳۰ میلیارد ریال جایزه نقدی به سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه تعلق خواهد گرفت.

براساس این گزارش، ۳۰۰ جایزه نقدی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۱ ریال، ۳۰۰۰ جایزه نقدی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۱۰۰ ریال و ۰۰۰ر۳۳۰ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به ارزش ۰۰۰ر۰۰۰ر۱ ریال، جوایز این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت خواهد بود.

این گزارش حاکی است، آغاز دوره قرعه‌کشی و احتساب امتیاز در سی و ششمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملت از اول تیر ماه سال ۹۵ و پایان دوره قرعه‌کشی یا مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی، ۳۱ خرداد ماه سال ۹۶ است.

حداقل موجودی برای حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی ۵۰۰ هزار ریال و برای حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ارزی ۱۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها و شرط شرکت در قرعه‌کشی هم حفظ حداقل موجودی در روز قرعه‌کشی تعیین شده است.

بر این اساس، حساب‌های قرض‌الحسنه برای شرکت در قرعه‌کشی باید حداقل سه ماه یا ۹۰ روز متوالی در طول دوره قرعه‌کشی یا پس از مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی، ماندگاری داشته باشند.

داشتن شماره ملی معتبر برای اشخاص حقیقی، شناسه ملی معتبر برای اشخاص حقوقی و شماره فراگیر معتبر ویژه اتباع خارجی صاحب حساب نزد بانک ملت، برای شرکت در قرعه‌کشی الزامی است.

 

 

 

تهران كد حسابگري ردیف
مركزي 60 1
بازار 63 2
مهر ملي 64 3
مهر ملي 64 3

منبع: روابط عمومی بانک ملت

► توصیه پلیس برای ایام نوروز: طلا و جواهرات خود را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارید
هشدار بانک ملی برای کلاهبرداری با پیامک ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1251 مهمان آنلاین داریم