بنر

بنر
رونمایی از سامانه ستاد خبری بانک مهر اقتصاد
سه شنبه ، 10 اسفند 1395 ، 10:21

بانکی دات آی آر: با حضور مدیر عامل بانک مهراقتصاد از سامانه ستاد خبری مدیریت کل حراست که جهت دریافت شکایات، پیشنهادها و انتقادات مشتریان و کارکنان بانک طراحی شده، رونمایی شد.

 

سید ضیاء ایمانی مدیرعامل بانک در مراسم رونمایی از این نرم‌افزار با تقدیر و تشکر از همکاران مدیریت کل حراست و معاونت ارتباطات و فنآوری اطلاعات، گفت: قطعا برخی ایرادات و نواقص در خدماتی که شبکه بانکی به مشتریان ارائه می‌کند وجود دارد که با طراحی این قبیل سامانه‌های اطلاع‌رسانی و ثبت شکایات، فرصت مناسبی برای مشتریان و سپرده‌گذاران فراهم می‌شود تا چنانچه با مشکلی در زمینه سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و یا نیروی انسانی مواجهه شدند از طریق این سیستم به مسئولین بانک اطلاع‌رسانی کنند.

 

ایمانی با بیان اینکه سامانه اطلاع رسانی، شعب بانک را  در خدمت‌رسانی و پاسخگویی هر چه بهتر کمک می‌کند، ابراز داشت: با انعکاس نظرات، پیشنهادها و انتقادات مردمی و بر پایه اطلاعات و داده‌هایی که از این طریق منعکس می‌شود فرصت مناسبی فراهم می‌شود تا مشکلات سیستمی خود را در تمامی حوزه‌ها شناسایی کنیم و نسبت به رفع ایرادات موجود اقدام کنیم.

 

مدیرعامل بانک خاطر نشان کرد: مشتریان سرمایه اصلی بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی هستند لذا توجه به نیازها و خواسته‌های آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین باید از هر فرصتی برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و پاسخگویی هر چه بهتر به آنان استفاده کنیم.

 

ایمانی در پایان ابراز داشت: امیدوارم این سامانه برای همکاران عزیزمان در بخش نظارتی و حراستی بانک منشأ خیر باشد و آنان را در انجام امور محوله یاری کند.

 

در ادامه، علی احمد مرادی – مدیرکل حراست بانک – بیان داشت: عدم برخورداری از وجود یک شبکه ثبت و انتقال اخبار و اطلاعات در بانک همواره به صورت یک خلاء در مدیریت کل حراست احساس می‌شد که با نظر مساعد مدیرعامل محترم و همکاری و پشتیبانی معاونت فنآوری اطلاعات و ارتباطات، ستاد خبری مدیریت کل حراست به منظور دریافت، بررسی و رسیدگی به شکایات مشتریان و همکاران، طراحی و به بهره‌برداری رسید.

 

مرادی ادامه داد: مشتریان و سپرده‌گذاران می‌توانند از طریق ارتباط مستقیم تلفنی، صندوق صوتی، پست الکترونیک، پیامک و نمابر مسائل و مشکلات خود را با مدیریت کل حراست مطرح کنند، حراست نیز با بررسی و انتقال انتقادات و پیشنهادها به واحدهای مربوطه و اطلاع‌رسانی به مسئولین بانک تلاش می‌کند در جهت مرتفع شدن مشکلات آنها گام بردارد.

 

منبع: روابط عمومی بانک مهر اقتصاد

► آگهی پرداخت سود سهام بانک پاسارگاد
رونمایی از نسخه جدید همراه بانک سینا ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1245 مهمان آنلاین داریم