بنر

بنر
طرح تسهيلات همياران سپهر صادرات به بازار آمد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 13:01

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران با هدف افزایش رونق اقتصادی و کمک به افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان طرح تسهیلات همیاران سپهر را روانه بازار کرد.

 

این بانک حمایت از تولیدات داخلی، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی را در اولويت برنامه‌های خود  قرار داد و در این زمینه صدور کارت اعتباری سپهر انتخاب بر پایه عقد مرابحه را هدف گذاری کرده است.

 

بر اساس طرح یاد شده در فاز نخست مشتریان واجد شرایط که متقاضی خرید محصولات گروه صنعتي انتخاب هستند، می‌توانند از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوند. برای این منظور متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی شرکت طرف قرارداد و یا شعب بانک صادرات ايران در سراسر کشور ضمن اطلاع از شرایط صدور کارت اعتباری (سپهر انتخاب) از مزایای آن برخوردار شوند.

 

شایان توجه است؛ این کارت‌ها بر روی پایانه‌های فروش تعيین شده قابلیت خرید داشته و مبلغ حداکثر و حداقل تسهیلات از 20 میلیون ریال تا 200 میلیون ریال، نرخ 15 درصد، با اقساط ماهانه و حداکثر 36 ماه است، که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وبسایت اینترنتی بانک به نشانی www.bsi.ir و يا تماس با مركز صداي سپهر كه با كد 09602 قابل دسترس است، اطلاعات مربوط به فروشگاه‌های مربوط را مشاهده کنند.

 

گفتني است، اين بانك در راستای افزايش رونق اقتصادی و تحقق سياست‌های اقتصاد مقاومتی هدايت منابع به سوی بنگاه‌های اقتصادی كوچك و متوسط در قالب اجرای طرح مربوط كه از سوی بانك مركزی ج.ا.ا اعلام شده است را در دستور كار قرار داده به گونه‌ای كه تا 15 بهمن ماه سالجاری از زمان شروع طرح  توانسته است با پرداخت مبلغ حدود40 هزار میلیارد ریال تسهیلات بیش از 12 هزار طرح اقتصادی را مجدداً در مدار تولید قرار داده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► خرید، برداشت و پرداخت ارزی در کشورهای حوزه خلیج فارس با «ملی کارت» بانک ملی
معاون نظارتی بانک مرکزی: معرفی ۵ بانک به هیات انتظامی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 512 مهمان آنلاین داریم