بنر

بنر
سقف پرداخت به سپرده‌گذاران میزان ۲۰۰ میلیونی شد
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 16:12

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) با صدور اطلاعیه شماره 10 در خصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، تعیین تکلیف سپرده‌های تا مبلغ 200 میلیون تومان را از روز دوشنبه 16 اسفندماه آغاز می‌کند.

 

در اطلاعیه این بانک آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌‌های سپرده‌‌گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ دویست میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه مورخ 1395/12/16 به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

 

در ادامه اطلاعیه تصریح شده است؛ سپرده ‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند.

 

در بخش پایانی اطلاعیه تاکید شده است، مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند حداکثر معادل 30 درصد مبلغ سپرده است. بدیهی است بقیه مبلغ، وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت قابل دریافت توسط سپرده‌گذار است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

 

 

► اطلاعیه پُرابهام بانک پاسارگاد برای رهایی از انتقادها: سارقان در استخدام پاسارگاد نبودند
خرید، برداشت و پرداخت ارزی در کشورهای حوزه خلیج فارس با «ملی کارت» بانک ملی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 510 مهمان آنلاین داریم