بنر

بنر
گفت‌وگو با دو سارق خودروی بانک پاسارگاد؛ کارمند بخش حراست هستم
چهارشنبه ، 11 اسفند 1395 ، 17:02

بانکی دات آی آر: یکی از سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد می‌گوید: «از یک ماه پیش برای دستبرد به ماشین حمل پول بانک برنامه‌ریزی کرده بودیم، به نوعی عمل کردیم که هیچ گونه ردی از ما باقی نماند.»

 

روز پنجشنبه هفته گذشته خبر سرقت مسلحانه از ماشین حمل پول بانک پاسارگاد در صدر خبرهای کشور قرار گرفت. در این سرقت مسلحانه، سارقان بسیار زیرکانه، بدون اینکه ردی از خود باقی بگذارند، ماشین حمل پول بانک پاسارگاد را که حاوی پول‌های کهنه بود، تخلیه و تهران را ترک کردند، اما در پی این اتفاق، ردیابی‌های پلیسی آغاز شد تا اینکه شب گذشته  همه سارقان در گیلان و تهران توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند. با مهدی و شهرام دو نفر از عاملان اصلی این سرقت گفت‌وگویی کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

 

مهدی که یکی از کارمندان بخش حراست بانک پاسارگاد است، درخصوص نحوه سرقت، گفت: از یک ماه پیش برای دستبرد به ماشین حمل پول بانک برنامه‌ریزی کرده بودیم. به نوعی عمل کردیم که هیچ گونه ردی از ما باقی نماند. ما می‌دانستیم که ماشین حمل پول دارای محافظ مسلح نیست و می‌توانیم به راحتی پول‌های کهنه‌ای که نمی‌توانستند آنان را ردیابی کنند به سرقت ببریم.

 

شهرام دیگر عامل اصلی سرقت مسلحانه در این باره گفت: همه کارها را مهدی انجام داد، زیرا او از وضعیت کنترل ماشین حمل پول به خوبی آگاه بود. قبل از سرقت دو بار به محل حادثه رفتیم تا به خوبی شرایط را بسنجیم و بعد وارد عمل شویم. بعد از اینکه ماشین حمل پول را به سرقت بردیم آن را به موزه کتاب بردیم و بعد آن را تخلیه کردیم.

 

منبع: ایلنا

► اطلاعیه بانک در مورد اختلال سایت بانک ایران زمین
اطلاعیه پُرابهام بانک پاسارگاد برای رهایی از انتقادها: سارقان در استخدام پاسارگاد نبودند ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 527 مهمان آنلاین داریم