بنر
اطلاعیه بانک صادرات درخصوص سپرده‌گذاران میزان
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 10:22

بانکی دات آی آر: بانك صادرات ايران ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) با صدور اطلاعيه شماره 10 در خصوص سپرده‌گذاران تعاوني منحله ميزان، تعيين تكليف سپرده‌های تا مبلغ 200 ميليون تومان را از روز دوشنبه 16 اسفندماه آغاز مي‌كند.

 

در اطلاعيه اين بانك آمده است؛ به‌ موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت اجتماعی و به منظور رفع نگرانی‌های سپرده‌‌گذاران تعاونی منحله میزان، سپرده‌گذاران تعاونی مزبور که براساس گزارش کارشناسان مالی دادگستری تا مبلغ دویست میلیون تومان سپرده دارند، از روز دوشنبه مورخ 1395/12/16 به شرح جدول زیر می‌توانند به شعب بانک صادرات ایران مراجعه و مبادرت به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله کنند که سود پرداختی به سپرده‌‌ها ماهیانه و براساس نرخ‌های مصوب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

 

در ادامه اطلاعیه تصريح شده است؛ سپرده‌گذاران به شرح اطلاعات زیر و براساس آخرین عدد سمت راست کد ملی و با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده‌گذار بودن آنان در تعاونی منحله میزان دارد و به تأیید کارشناسان مالی دادگستری و هیأت تصفیه تعاونی میزان رسیده باشد، می‌توانند به شعب این بانک مراجعه و اقدام به افتتاح حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله كنند.

 

در بخش پاياني اطلاعيه تاكيد شده است، مبلغی که سپرده‌گذاران می‌توانند از حساب خود برداشت کنند حداکثر معادل 30 درصد مبلغ سپرده است. بدیهی است بقیه مبلغ،  وفق ضوابط و مقررات بانکی موجود در پایان مدت  قابل دریافت توسط سپرده‌گذار است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► فعالیت ۵ دستگاه صراف الکترونیک بانک شهر در کشور
وام ازدواج برای ازدواج دوم در یک بانک! ◄

 
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 697 مهمان آنلاین داریم