بنر

بنر
تامین جهیزیه 25 زوج توسط بانک سینا
شنبه ، 14 اسفند 1395 ، 15:05

بانکی دات آی آر: بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به بهبود وضعیت معیشتی هموطنان در مناطق کم برخوردار کشور، با همکاری جبهه منتظران خورشید بسیج، جهیزیه 25 زوج در منطقه سیستان و بلوچستان را تامین می‌کند.

 

این بانک پیشتر نیز از طریق منابعی که از محل کمک‌های مردمی با همکاری برنامه دستخط شبکه 5 سیمای جمهوری اسلامی تامین شده بود، در جلسه‌ای که با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل بانک سینا، قائم مقام شبکه 5 سیما، نماینده دادستان و مسئولانی از سازمان بسیج برگزار شد، کار ساخت مدرسه در منطقه‌ای کم برخوردار را به کمک جبهه منتظران خورشید بسیج کلید زد.

 

بانک سینا اخیرا اقدامات قابل توجهی را در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به مناطق کم برخوردار کشور در دستور کار قرار داده است که اختصاص 25 دستگاه آمبولانس از محل عدم چاپ سررسید و حذف تبلیغات محیطی به مراکز بهداشت مناطق مختلف از آن جمله است.

 

اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغالزایی مناطق روستایی و محروم کشور و همچنین اعطای تسهیلات خرید خودرو حمل مسافر و بار به مددجویان کمیته امداد نیز از دیگر اقدامات توسط بانک سینا در کمک به رونق بخشی به مناطق کم برخوردار کشور است.

 

منبع: بانک سینا

► فرد معتاد یک شعبه بانک را در اهواز آتش زد
جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 666 مهمان آنلاین داریم