بنر

بنر
عیدی بانک پارسیان به سازمان نوسازی مدارس
يكشنبه ، 15 اسفند 1395 ، 09:42

بانکی دات آی آر: بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه‌های حمایتی خود از موسسات و انجمن‌های حمایتی، در اقدامی ارزنده تعداد قابل توجهی از سیستم‌های رایانه‌ای خود را به سازمان تجهیز و نوسازی مدارس اهدا کرد.

 

این بانک به عنوان بانکی پیشرو درعرصه اقتصادی و بانکداری، نگاه ویژه‌ای به موضوع مسئولیت‌های اجتماعی دارد و از انجام هرگونه اقدامی که باعث ارتقای سطح علمی و پیشرفت کشور شود، استقبال می‌کند.

 

فراهم آوردن زیر ساخت‌ها و زمینه‌های لازم برای نقش آفرینی مدارس به عنوان کانون و محور کسب تجربیات پرورشی و آموزشی و تقویت و نهادینه سازی مشارکت در نظام تعلیم و تربیت به منظور ارتقای جایگاه نظام تعلیم و تربیت کشور، ازسیاست‌ها و راهبردهای بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف عالیه آموزشی و پرورشی نظام اسلامی است.

 

مشارکت بانک در ساخت مدارس و حمایت از انجمن های خیریه

 

بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف عالیه آموزشی و پرورشی نظام اسلامی که بهترین جلوه‌گاه آن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است و در همسویی با اهداف کلان آن  به ویژه در تقویت و نهادینه سازی مشارکت در نظام تعلیم و تربیت و همچنین تعامل اثربخش و فعال در جهت محرومیت زدایی و رشد و توسعه اقتصادی کشور و ترویج مدرسه سازی و توسعه و تامین فضاهای آموزشی، تداوم نهضت ساخت مدرسه در جامعه را مورد تاکید قرارداده و در ساخت و افتتاح پروژه‌های گوناگون آموزشی مشارکت داشته است. ارتقای جایگاه نظام تعلیم و تربیت کشور به عنوان مهمترین نهاد پرورش نیروی انسانی و مولد سرمایه‌های اجتماعی در همه مقاطع تحصیلی از دیگر اهداف بانک همسو با اهداف عالیه این سند ارزشمند بوده است.

 

ساخت مدرسه هوشمند پارسیان با زیربنای آموزشی 177 متر مربع در سال 1389 در شهرک دامداران زاهدان، احداث مدرسه۶ کلاسه بانک پارسیان در حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری با زیربنای 817 متر در سال 1390 و همچنین ساخت سه مدرسه در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی در سال 1392 شامل: ساخت 3 باب کلاس با زیربنای 97 متر در روستای نهند واقع در شهرستان هریس، بخش خواجه، احداث  3 باب کلاس با زیربنای 97 متر در روستای کفالق شهرستان اهر و احداث 2 باب کلاس با زیربنای 81 متر در روستای سرخه شهرستان هریس، بخش خواجه از اقدامات بانک پارسیان در راستای مدرسه‌سازی است.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

► راه‌اندازی سامانه آگاه‌رسان ملت
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌یکشنبه 15 اسفند ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 508 مهمان آنلاین داریم