بنر

بنر
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سینا
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:13

بانکی دات آی آر: به منظور جلب رضایت مشتریان و رفع مشکلات نقدینگی مورد درخواست آنها در ایام پایانی سال، سقف برداشت از دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا افزایش یافت.

 

با تمهیدات اندیشیده شده، دارندگان کارت‌های نقدی بانک سینا  می‌توانند روزانه مبلغ 5 میلیون ریال از دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا برداشت کنند. علاوه بر دستگاه‌های خودپرداز شعبه‌ای، خودپردازهای بانک سینا مستقر در ایستگاه‌های مترو نیز خدمات بانکی شبانه‌روزی را به هموطنان ارائه می‌کنند.

 

با استفاده از این دستگاه‌ها ضمن برداشت وجه روزانه می‌توان نسبت به انجام انتقال وجه از طریق کارت‌های بانک سینا به سپرده‌های خود یا دیگران در این بانک اقدام کرد و همچنین انتقال وجه کارت به کارت داخلی بانک سینا و کارت‌های شتابی را انجام داد. با توجه به آنکه بانک سینا از انتقال وجه سه جانبه نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین از طریق کارت‌های سایر بانک‌ها نیز می‌توان به کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه‌های خودپرداز این بانک انتقال وجه داد.

 

همچنین با خودپردازهای بانک سینا می‌توانیم قبض پرداخت کنیم، شارژ انواع سیم کارت‌های اعتباری را بخریم، به موسسات خیریه کمک کنیم و جرایم راهنمایی و رانندگی را پرداخت کنیم.

 

امکان تغییر رمز، دریافت موجودی (کارت بانک سینا و کارت‌های شبکه شتاب) و صورتحساب (کارت بانک سینا) و پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با استفاده از کارت‌های این بانک و کارت سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب از دیگر خدمات قابل ارائه توسط دستگاه‌های خودپرداز بانک سینا محسوب می‌شود.

 

بدون همراه داشتن کارت بانک سینا نیز می‌توان نسبت به مسدود نمودن کارت، دریافت شماره شبا و استعلام قبوض از طریق این دستگاه‌ها اقدام کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سینا

► امکان فعال‌سازی خدمات USSD بانک تجارت
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌دوشنبه 23 اسفند ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 669 مهمان آنلاین داریم