بنر

بنر
امکان فعال‌سازی خدمات USSD بانک تجارت
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:17

بانکی دات آی آر: با راه‌اندازی امکان ثبت اطلاعات تجارت کارت در سامانه پیوند، امنیت تراکنش‌های مبتنی برUSSD  افزایش یافت.

 

از این پس کلیه دارندگان تجارت کارت که متقاضی استفاده از خدمات بانکی مبتنی بر USSD  هستند، با ثبت و اتصال شماره تلفن همراه و شماره کارت خود در سامانه پیوند، امکان استفاده از خدمات امن USSD را خواهند داشت .

 

کاربران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir  از مسیر خدمات اینترنتی کارت به سامانه پیوند دسترسی پیدا کرده و با وارد کردن شماره 16 رقمی تجارت کارت، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضا، CVV2   و شماره تلفن همراه خود در این سامانه عملیات فعال سازی خدمات USSD  را تکمیل کنند.

 

دارندگان تجارت کارت از طریق سامانه مذکور این امکان را خواهند داشت که ضمن مشاهده شماره تلفن‌های همراه متصل به کارت، نسبت به حذف سرویس USSD  روی تجارت کارت و یا افزودن شماره تلفن همراه خود اقدام کنند .

 

ارسال پیام از طریق کد دستوری یا همان کدهای USSD  بخشی از خدمات بانکداری الکترونیک محسوب می‌شود که بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری بر روی گوشی تلفن همراه و تنها با استفاده از اعداد در میان نشانه‌هایی مانند  *…# صورت می‌گیرد .

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

► افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سپه
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سینا ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 507 مهمان آنلاین داریم