بنر

بنر
خدمات بانك صادرات به دارندگان كارت‌هاي شتابي
دوشنبه ، 23 اسفند 1395 ، 10:33

بانکی دات آی آر: دارندگان کارت‌های شتابی با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از خدمات برداشت و انتقال وجه برخوردار شدند.

 

این بانک به منظور افزایش سطح دسترسي هموطنان به خدمات بانكي امكاني را فراهم كرده است كه بر اساس آن دارندگان کارت‌های شتابی از طریق pin pad (پایانه مستقر در شعب) مي‌توانند تا سقف مبلغ 5 میلیون ریال از حساب خود برداشت كنند.

 

همچنین دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند ضمن مراجعه به بیش از 2600 شعبه و باجه این بانک در اقصی نقاط کشور نسبت به انتقال وجه تا سقف مبلغ 150 میلیون ریال اقدام کنند.

 

شایان توجه است؛ هموطنان علاوه بر استفاده از خدمات قابل ارايه در شعب از قابليت‌هاي ابزارهاي پرداخت اين بانك شامل؛ 525 هزار پايانه فروش، بيش از 5 هزار دستگاه خودپرداز، سامانه همراه‌بانك ، همبانك بهره‌مند شوند. گفتني است این بانک براي رفاه حال هموطنان در سراسر کشور تمهیدات ویژه‌ای منظور کرده و نسبت به افزایش زمان فعالیت شعب و ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارائه از طریق سامانه‌های الکترونیکی اقدام شده است. بر این اساس بانک متبوع با تعیین تعداد 644 شعبه به عنوان شعب منتخب که فهرست آنها در سایت www.bsi.ir قابل دسترس است آمادگی دارد تا خدمات متنوع بانکی را در ایام پایانی سال 95 نیز در سریعترین زمان ممکن در اختیار هموطنان قرار دهد.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► سقف حق شغل کارمندان دولت ۵۰ درصد افزایش یافت
افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک سپه ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 746 مهمان آنلاین داریم