بنر

بنر
افتتاح یک شعبه جدید بانک ملت در تهران
سه شنبه ، 24 اسفند 1395 ، 10:13

بانکی دات آی آر: شعبه چهار‌راه جهان‌کودک بانک ملت در خیابان آفریقای تهران با حضور قائم مقام مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک گشایش یافت.

 

علیرضا لگزایی قائم مقام مدیرعامل در مراسم شروع به کار شعبه چهارراه جهان کودک با قدردانی از همه دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و راه‌اندازی این شعبه اظهار امیدواری کرد که افتتاح شعبه جدید، منشأ خیری برای بانک ملت و مشتریان باشد و  این شعبه و بقیه شعب در مسیر سودآوری و موفقیت بیشتر  بانک تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر این نکته که افتتاح شعبه چهارراه جهان کودک در راستای سیاست توسعه و تنظیم شبکه و کانال‏های خدمت رسانی بانک ملت صورت گرفته است، ادامه داد: توسعه شبکه بانکی این امکان را می‌دهد که مشتریان در اقصی نقاط کشور و خارج از کشور بدون محدودیت زمان و مکان به خدمات بانکی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

 

لگزایی افزود: در چهارچوب سیاست توسعه و تنظیم شبکه کانال‌های ارائه خدمات شعبه، کاهش شعب فیزیکی و افزایش کانال‏های خدمات غیر حضوری در دستور بانک ملت قرار گرفته است و  از کانال‏هایی که جایگزین شعب می‏شود پایگاه شبانه روزی، کیوسک‏ها و خود بانک‏ها خواهد بود.

 

رحیم طاهری، مدیر امور ناحیه یک بانک ملت هم در این مراسم با اظهار امیدواری نسبت به این که  شعبه چهارراه جهان کودک در پایان سال ۹۶ عملکردی موفق را به ثبت برساند گفت: انتظار می رود که در دیگر مناطق تهران نیز با همکاری اداره سازمان، شعب سودآور و باکیفیت افتتاح شود.

 

محمد علی خادمی، مدیر شعب بانک ملت منطقه پنج تهران نیز گفت: با گشایش شعبه چهارراه جهان کودک، تعداد شعب تحت نظارت این مدیریت شعب به ۵۵ شعبه افزایش یافت و امیدواریم تا سال آینده شبکه شمال تهران را غنی‏تر کنیم.

 

وی همچنین گزارش کوتاهی از وضعیت عملکرد مدیریت شعب منطقه پنج در حوزه کاهش مطالبات، مصارف و منبع ارائه داد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک ملت

► جشنواره کارت‌های هدیه اقتصاد نوین آغاز شد
پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز ‌‌سه‌شنبه 24 اسفند ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 543 مهمان آنلاین داریم