بنر

بنر
حمایت بانک سامان از صعود کوهنورد ایرانی به قله لوتسه
يكشنبه ، 20 فروردين 1396 ، 09:33

بانکی دات آی آر: عظیم قیچی‌ساز در نشست خبری پیش از صعود به لوتسه گفت: تمام تلاش من برای فتح 14 قله 8000 متری جهان، وارد کردن نام کشورمان در میان کشورهای مطرح در زمینه کوهنوردی جهان است.

 

قیچی ساز در این نشست خبری که مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان حضور داشتند، ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: هر فردی یک دِینی به کشورش دارد و باید آن را انجام دهد. سال‌های بعد کسی نمی‌گوید چه کسی رفت و چه کسی حمایت کرد. بلکه آنچه می‌ماند افتخار صعودهایی است که به نام ایران ثبت شده است.

 

قیچی‌ساز در پاسخ به این پرسش که حمایت بانک سامان چقدر در این راه به شما کمک می‌کند، گفت: خوشبختانه در این دوره بدون دغدغه می‌روم و حمایت بانک سامان باعث شده است کوهنوردی را به‌عنوان یک ورزش حرفه‌ای، به جامعه معرفی کنم.

 

وی افزود: بر اساس نام این کمپین یعنی #ایران_بالا ، بانک سامان با حمایت خود، من را در بالا رفتن پرچم کشورمان در دنیا و مطرح کردن نام ایران همراهی می‌کند. به طور کلی، هدف مشترک من و بانک سامان از این همراهی، ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی در رشته کوهنوردی است.

قرارداد دوساله بانک سامان با قیچی ساز

در بخش دیگری از این نشست خبری، منصور مومنی مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان در سخنانی، با اشاره به سابقه حمایت بانک سامان از ورزش تصریح کرد: زمانی که بانک سامان حامی ورزش والیبال ملی شد، هیچ نهادی و سازمانی حاضر به حمایت نبود و حوزه ناشناخته‌ای به شمار می‌رفت. اما ما ما سراغ آن ورزش رفتیم که اثرات حمایت بانک سامان بر ورزش و جامعه را همگان شاهد بودند.

 

مومنی گفت: ما در حمایت از عظیم قیچی ساز نگاه تبلیغاتی نداریم. بلکه نگاه و برنامه ما ملی است و تلاش می‌کنیم پیام این موفقیت ملی، به سطح جامعه برسد و سبب موفقیت و رشد ورزش کوهنوردی کشور شود.

 

مدیر روابط عمومی و صدای مشتریان بانک سامان اظهار داشت: قرارداد ما با عظیم قیچی ساز دو ساله است و اگر امسال هم صعود صورت نگرفت، سال آینده این اتفاق بیفتد.

 

وی خاطرنشان کرد: برای بازگشت عظیم قیچی ساز به کشور برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام داده‌ایم و درتلاشیم برای استقبال از او، تعدادی از کوهنوردان مشهور دنیا را به ایران دعوت کنیم.

 

 

 

در پایان این نشست، بیمه‌نامه حوادث عظیم قیچی ساز به وی اهدا شد.

 

در این بیمه‌نامه، بیمه سامان تمام مسئولیت ناشی از حوادث احتمالی در جریان این صعود را تا سقف دو میلیارد ریال تحت پوشش خود قرار داد.

 

گفتنی است، عظیم قیچی‌ساز بامداد امروز برای صعود به قله لوتسه و پیوستن به باشگاه 8 هزار متری‌ها راهی نپال شد.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک سامان

► افزایش جریمه مالی به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز
رویاپردازان کارآفرین می‌شوند ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 727 مهمان آنلاین داریم