بنر

بنر
ارتقای امنیت در دیجی بانک پارسیان
يكشنبه ، 20 فروردين 1396 ، 16:31

بانکی دات آی آر: با پیوستن دیجی بانک پارسیان به شمــاره ( # 701 *) به سامانه پیوند بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، آرامش و اطمینان مشتریان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک مبتنی بر سرویس ussd افزایش یافت.

 

بر اساس دستور بانک مرکزی این اقدام به منظور ارتقای سطح امنیت کانال USSD برای تراکنش های مالی همه مشتریان بانک که قصد استفاده از سامانه USSD را دارند صورت پذیرفته است.

 

به همین منظور از دارندگان کارت‌های بانکی بانک پارسیان دعوت می شود با مراجعه به آدرس: پورتال بانک پارسیان> بانکداری الکترونیک> بانکداری تلفن و تلفن همراه > سامانه پیوند، برای ثبت شماره کارت‌های خود اقدام کنند.

 

شایان ذکر است؛ دیجــی بانــک پارســیان، به شـمـاره # 701 * ارائــه خدمــات بانکــی بــر بســتر ussd مــی باشــد، کــه آســان تریــن و سریع تریــن روش دسترسی به خدمات بانک می باشد. این خدمات بر روی تمامی گوشــی‌های همراه، بدون نیاز به نصب نرم‌افزار مخصــوص قابل اجرا بــوده و تنها با دیدن تصویرآنتن بر روی گوشی، قابل دسترس است.

 

برای اســتفاده از این خدمت نیــاز به رمــز ورود نبوده و تنها بــرای انتقال وجه، رمز دوم همراه بانک نیاز اســت. بــرای بهره‌برداری از دیجــی بانــک در حــوزه کارت بانکی، اســتفاده از سرویس کارتــی، هیچ رمــزی جز اطلاعات کارت مورد نیاز نیست.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک پارسیان

► چرا سود بالا عامل ورشکستگی بانک‌هاست؟
افزایش جریمه مالی به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1261 مهمان آنلاین داریم