بنر

بنر
فان کارت بانک صادرات به بازار آمد
چهارشنبه ، 30 فروردين 1396 ، 08:41

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران  با هدف بسط و گسترش خدمات متنوع و تامین خواسته های مشتریان مبتنی بر مناسبت های تقویمی و با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد.

 

کارت های هدیه فان در بسته های ١٠تا ٥٠ میلیون ریالی از شعب منتخب این بانک قابل خریداری و طراحی هستند.

 

بسته الکترونیکی فان کارت به نحوی است که کارت های هدیه با مبالغ مختلف بنا به درخواست مشتري صادر و به صورت تصادفي داخل دستگاه فان كارت قرار گرفته و هديه گيرنده ها با زدن يك كليد، بر اساس شانس خود كارت هديه اي را از دستگاه دریافت می کنند و دریافت کنندگان می توانند با ارسال ٨ رقم آخر کارت به شماره ١٠٠٠٦٠٠٢ از میزان مبلغ خود مطلع شوند.

 

شایان توجه است، دارندگان کارت های هدیه می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز این بانک از دریافت وجه نقد، شارژ تلفن همراه، پرداخت انواع قبوض، همچنین دریافت رمز دوم کارت هدیه و تغییر رمز اول کارت و رویت١٠ تراکنش آخر، مانده کارت و... بهرمند شوند.

 

مصارف فروشگاهی این محصول  به نحوی است دارندگان این نوع کارت می توانند به ازای سقف مشخص خرید  و طی فرایندی اقدام به خرید نموده و همچنین  از طریق دستگاه های پایانه فروش متصل به حساب های بانک صادرات و یا سایر بانک ها ی عضو شتاب در سراسر کشور  برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

گفتني است؛ این امکان برای سازمان های دولتی و خصوصی فراهم شده است که برای کارکنان متبوع خود، این نوع کارت ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهند و افراد و سازمان ها به جای قرعه کشی می توانند از این محصول استفاده کنند.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► وزیر کار: هیچ بازنشسته‌ای زیر یک میلیون و 100 هزار تومان نمی‌گیرد
افتتاح یک طرح صنعتی با حمایت بانک صنعت و معدن ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 724 مهمان آنلاین داریم