بنر

بنر
بانک تجارت در یک استان مدرسه می‌سازد
چهارشنبه ، 30 فروردين 1396 ، 13:18

بانکی دات آی آر: آیین کلنگ زنی مدرسه جدید بانک تجارت در روستای «واپک» از توابع شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان را برگزار شد.

 

این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، با تخصیص اعتبار ازمحل بودجه خرید هدایای تبلیغاتی سال96، احداث مدرسه روستای "واپک" از توابع شهرستان سرباز را آغاز کرد.

 

آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه روستای " واپک " ، شنبه بیست و ششم فروردین ماه با حضور معاون سازمان نوسازی مدارس، معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان ، بخشدار ، رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرباز و اهالی این روستا برگزار شد .

 

بانک تجارت با تطبیق مسئولیت‌های اجتماعی خود با آرمان‌های جهانی «توسعه پایدار»، «سلامت و رفاه شایسته» و «کیفیت آموزش»، هدف‌های سوم و چهارم آرمان‌های جهانی توسعه پایدار را در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا تاکنون 29 مدرسه و 5 خانه بهداشت در سراسر کشور احداث کرده است.

 

بر اساس اعلام سخنگوی بانک تجارت ، این بانک به زودی پروژه احداث و تکمیل مدارس جدید را در استان های مختلف کشور با هدف توسعه فضا و فرصت های آموزشی در مناطق کمتر بهره مند کلید خواهد زد.

 

بانک تجارت در سال 95  طرح نصب و راه اندازی تجهیزات مدارس مناطق زلزله‌زده استان های آذربایجان شرقی و بوشهر را به انجام رسانده و اکنون بیش از 70 مدرسه در این استان ها از تجهیزات آموزشی الکترونیکی شامل لپ تاپ، ویدئو پروژکتور و پرده پروژکتور استفاده می کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 

► بدون كارت از خودپردازهاي بانك صادرات ايران پول دريافت كنيد
نرم افزار CRM دقیقا چه کمکی به شما می‌کند؟ ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 717 مهمان آنلاین داریم