بنر

بنر
بدون كارت از خودپردازهاي بانك صادرات ايران پول دريافت كنيد
پنجشنبه ، 31 فروردين 1396 ، 10:17

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان امکان پرداخت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بدون کارت را فراهم ساخت.

این بانک در جهت افزایش دسترسی سریع هموطنان به خدمات بانکی و تسهیل در امور مشتريان خدمت جدید پرداخت وجه بدون کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز را عملیاتی ساخت. بر این اساس در مرحله اول کسی که قصد دادن مجوز برداشت وجه به شخص دیگر را دارد، ضمن همراه داشتن سپهر کارت می‌بایست به دستگاه خودپرداز بانک صادرات ایران مراجعه و نسبت به انتخاب تراکنش برداشت وجه و پس از آن انتخاب تراکنش «مجوز برداشت به شخصی دیگر» اقدام کند. در این مرحله دارنده کارت پس از وارد کردن کد ملی خود و تعیین مبلغ مورد نظر کد ١٩ رقمی تحت عنوان «کد برداشت» از دستگاه خودپرداز دریافت می نماید که می بایست کد مذکور را به ذی‌نفع تراکنش یعنی «متقاضی دریافت وجه بدون کارت» اعلام کند.

در مرحله بعدي متقاضی دریافت وجه بدون کارت باید تا قبل از عملیات batch شبانه (نقل و انتقال دسته‌اي تراكنش‌ها) به یکی از خودپردازهای بانک صادرات ایران مراجعه و بدون وارد کردن کارت و صرفاً با زدن دکمه «ثبت» وارد منوی تراکنش‌های بدون کارت شود و از طریق گزینه «دریافت وجه» با وارد کردن ١٩ رقم کد برداشت و ١٠ رقم کد ملی دارنده کارت و تعیین مبلغ ، وجه را به صورت کلی یا مرحله ای دریافت کند.

شايان ذكر است هم اکنون افزون بر خدمات پرداخت وجه، قابلیت دریافت مکانیزه قبوض، عملیات رمز، انتقال وجه، اعلام مانده حساب، ارایه صورتحساب، خدماتی همچون: خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری، پرداخت اقساط کارت اعتباری، کمک به موسسات خیریه و اعلام مفقودی کارت نیز از طریق این دستگاه‌ها قابل ارایه است.

گفتني است اين بانك به منظور تسهيل امور بانكي هموطنان حدود ٤هزار و ٨٠٠ دستگاه خودپرداز در سراسر كشور نصب کرده كه اين دستگاه‌ها روزانه به طور متوسط ٢ ميليون ١٠٠ هزار تراكنش بانكي دارندگان كارت بانك‌هاي عضو شتاب را با موفقيت انجام مي‌دهند.

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► مشتریان بانک مسکن برای تکمیل اطلاعات شخصی تا ۱۵ اردیبهشت وقت دارند
بانک تجارت در یک استان مدرسه می‌سازد ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 742 مهمان آنلاین داریم