بنر

بنر
بانک آینده 8 مدرسه در مناطق محروم ساخت
دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1396 ، 11:01

بانکی دات آی آر: باب مدرسه و یک سالن ورزشی که بانک آینده در مناطق کمتر برخوردار کشور می‌سازد، با شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

 

عملیات ساخت این مدارس که از زمستان سال ۱۳۹۵ آغاز شده تا قبل از پایان تابستان جاری به اتمام رسیده و در سال تحصیلی ۱۳۹۶؛ پذیرای دانش‌آموزان است.

 

بانک آینده علاوه بر عرضه خدمات و محصولات نوین، ارزش‌آفرینی برای مشتریان؛ این بار نیز در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به ساخت ۸ مدرسه و تکمیل یک سالن ورزشی در مناطق کمتر برخوردار کشور کرده است که عملیات عمرانی آن در دست انجام و تا پیش از سال تحصیلی جدید به پایان می‌رسد.

 

این مدارس در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام واقع شده و سالن ورزشی مذکور نیز در یکی از روستاهای استان مرکزی در حال ساخت و یا تکمیل است.

 

شایان ذکر است؛ بانک آینده که در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی گام‌های مثبت دیگری نیز برداشته که مشارکت در حوزه‌های: محیط زیست، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و حمایت از خانواده‌های شهدای آتش نشان پلاسکو از جمله بعضی از این این اقدامات هستند.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

 

► قطع موقت سامانه جی بی تل بانک قوامین
بر اساس قانون کار 11 اردیبهشت برای کارگران تعطیل رسمی است ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 824 مهمان آنلاین داریم