بنر

بنر
آغاز مرحله جدید تعیین تکلیف سپرده‌گذاران میزان
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 08:56

بانکی دات آی آر: بانک صادرات ایران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، با صدور اطلاعیه شماره ١٢ در خصوص سپرده‌گذاران تعاونی منحله میزان، از شروع، آخرین مرحله تعیین تکلیف و پرداخت  سپرده‌های این تعاونی خبر داد.

 

با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر کارکنان و مدیران صدیق و خدوم بانک صادرات ایران و با مساعدت و حساسیت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کلیه مسئولان اجرایی و قضایی و هیأت تصفیه تعاونی منحله میزان، دارایی های تعاونی منحله میزان توسط کارشناسان دادگستری ارزیابی و به بانک صادرات ایران منتقل شده و از اين محل، سپرده های حدود ٩٧٥ هزار نفر از سپرده گذاران گرفتار این تعاونی تعیین تکلیف گردید.

 

در ادامه اطلاعيه تصريح شده است: به موجب مصوبه هیأت مدیره بانک صادرات ایران در این مرحله که آخرین مرحله پرداخت و تعیین تکلیف سپرده ها می باشد، کلیه سپرده گذارانی که بیش از پنج میلیارد ریال سپرده نزد تعاونی منحله میزان داشته و مراتب به تأیید کارشناسان مالی دادگستری رسیده، می توانند از تاریخ شنبه ١٦ اردیبهشت سال جاری با در دست داشتن مدارک شناسایی و مستندات مربوط به سوابق سپرده گذاری در تعاونی منحله میزان به شعب این بانک مراجعه و نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری مدت دار با شرایط مقرر توسط بانک مرکزی  اقدام كنند.

 

اين بانك در اطلاعيه اخيرش تاكيد كرده است: نظر به اینکه امکان نقد شدن  دارایی های انتقالی از تعاونی منحله میزان به بانک صادرات ایران در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

 

لذا کلیه دارندگان  سپرده های تا مبلغ١٠ میلیارد ریال، در صورت تمایل می توانند معادل حداکثر ١٠ درصد سپرده خود را نقدی دریافت نمایند. همچنین دارندگان سپرده های با مبالغ بیش از ١٠ میلیارد ریال در صورت نیاز می توانند حداکثر معادل پنج درصد سپرده خود را نقدی دریافت کنند.

 

شايان توجه است؛ کلیه سپرده گذاران قبلی و فعلی تعاونی منحله میزان در صورت آمادگی برای خرید و یا تهاتر با املاک مازاد این بانک بر اساس قیمت کارشناسی می توانند به دفتر شرکت سپهر ماندگار خراسان مراجعه و تقاضای خود را ارائه كنند.

 

گفتني است با عملياتي شدن اين مرحله، كليه سپرده گذاران موسسه منحله ميزان تعيين تكليف شده اند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک صادرات

► گوشی‌های موبایل، کارت‌ بانکی شدند؛ جزئیات پرداخت‌های «بزن و برو»
اعلام برندگان مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 467 مهمان آنلاین داریم