بنر
خرید با تلفن همراه در نمایشگاه کتاب امسال
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1396 ، 09:57

بانکی دات آی آر: دکتر حسین محمد پورزرندی با اشاره به اهمیت راه‌اندازی سرویس  NFC برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور از سوی این بانک، گفت: این سرویس، روش پرداخت وجه خرید است که به جای کارت فیزیکی از طریق موبایل صورت می‌گیرد و با تلاش‌های بانک شهر برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور، از روز سیزدهم اردیبهشت، در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل بهره برداری است.

وی افزود: به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران، در این سرویس، متقاضیان دارای گوشی‌های اندروید، به جای بن کارت فیزیکی از طریق موبایل اقدام به خرید کتاب می‌کنند.

مدیر عامل بانک شهر خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته به ویژه از سوی PSP این بانک، این سرویس برای نخستین بار با مجوز بانک مرکزی و با همکاری همه شرکت‌های زیر مجموعه این بانک، پس از انجام تست‌های مختلف و تایید نهایی، قابل بهره برداری است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی و همه همکاران این بانک در انجام فرآیندهای راه اندازی این سرویس در مدت زمانی محدود، ابراز امیدواری کرد تا بانک شهر با ارائه مدرن‌ترین خدمات بانکی در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، هرچه بیشتر بتواند رضایت مخاطبان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را فراهم سازد.

 

منبع: روابط عمومی بانک شهر

► مصوبات جدید شورای پول و اعتبار: وام مسکن ۱۰۰ میلیونی شد
گوشی‌های موبایل، کارت‌ بانکی شدند؛ جزئیات پرداخت‌های «بزن و برو» ◄

 
بنر
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 498 مهمان آنلاین داریم