بنر

بنر
اعلام نتایج مسابقه «امید آینده» بانک آینده
سه شنبه ، 19 ارديبهشت 1396 ، 13:48

بانکی دات آی آر: اسامی برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز از سوی بانک آینده اعلام شد.

 

در آستانه سال نو؛ بانک آینده با هدف تشویق دانش‌آموزان در زمینه ترسیم چشم‌انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده‌نگری در آن‌ها، به‌عنوان نسل آینده‌ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه‌ای با عنوان «امید آینده» اقدام نمود.

 

این مسابقه، در بازه‌زمانی 15 اسفند ماه سال 1395 لغایت 5 اردیبهشت‌ماه سال 1396 و در 4 حوزه متنوع شامل: نقاشی و انشا نویسی (دوست داری در آینده چه‌کاره شوی؟)، عکاسی (شبیه آینده‌ات شو!) و طراحی ابزار برای آینده، به‌مرحله اجرا درآمد که طی اطلاع‌رسانی صورت‌پذیرفته از طریق تارگاه امید آینده و دیگر شبکه‌های اجتماعی بانک آینده (اینستاگرام و کانال تلگرام بانک)، مجموعاً بالغ بر 273 نفر به دور ارزیابی در مسابقه راه یافتند.

 

بر همین اساس، پس از بررسی‌های کارشناسانه و طی فرآیند داوری آن‌ها، آثار ارسالی از سوی 96 نفر از شرکت‌کنندگان، به‌عنوان آثار برتر انتخاب و به برندگان خوش‌شانس آن، جوایز نفیسی شامل: 6 دستگاه پلی‌استیشن(4) و تعداد 90 کارت‌هدیه به‌مبلغ 5 (پنج) میلیون ریال تعلق گرفت.

 

لازم به‌ذکر است؛ برای اطلاع از اسامی برندگان این مسابقه، شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند به تارگاه امید آینده به‌نشانی اینترنتی: http://www.ba-omid.ir و یا تارگاه رسمی بانک آینده به‌نشانی اینترنتی: www.ba24.ir مراجعه فرمایند.

 

گفتنی است؛ بانک آینده، پیش از این نیز نسبت به طراحی حساب «سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز امید آینده»، با هدف حمایت‌های مالی مشترک خانواده‌ها و بانک، به‌منظور افزایش توانمندی‌های آموزشی و پرورشی کودکان و نوجوانان کشور اقدام کرده است.

 

در این محصول، مواردی هم‌چون: برخورداری از تسهیلات قرض‌الحسنه، کمک هزینه تحصیلی به‌همراه حمایت‌های همه‌جانبه بانک از برنامه‌های دانش‌افزآیی آموزشی در راستای هوشمندسازی مدارس، مسابقات المپیادی یا اختراعات، آماده‌سازی برای کنکورهای علمی و دانشگاهی، کارآفرینی و مسابقات علمی و فنی، بنیادها یا تشکل‌های دانش آموزی و در نهایت کسب تجربه برای ورود به دانشگاه یا بازار کار و نظایر آن، به عنوان اولویت‌های اصلی در نظر گرفته شده است.

 

منبع: روابط عمومی بانک آینده

► پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96
اعلام برندگان فروردین‌ جایزه «وین کارت» بانک سامان ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 803 مهمان آنلاین داریم