بنر

بنر
سیتی سنتر اصفهان میزبان جشنواره طلایی بانک تجارت
شنبه ، 23 ارديبهشت 1396 ، 12:51

بانکی دات آی آر: قرعه‌کشی جشنواره طلایی پایانه‌های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش در مرکزتجاری سیتی سنتر اصفهان انجام شد .

 

طی مراسمی که عصر روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 در مرکز تجاری سیتی سنتر در اصفهان برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده در بازه زمانی فروردین و اردیبهشت ماه، به قید قرعه تعداد 24 کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا شد.

 

در بخش دوم این مراسم به مشتریانی که در همان بازه زمانی از طریق دستگاههای POS ایران کیش از واحدهای تجاری مرکز خرید سیتی سنتراصفهان خریدکردند، 80 کارت هدیه یک میلیون ریالی، اهدا شد .

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته و در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران در تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد نیز برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

► حمايت بانک انصار از جشنواره تبيان
راه‌اندازی 11 طرح دارویی با حمایت بانک صنعت و معدن ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 719 مهمان آنلاین داریم