بنر

بنر
برگزاری جشنواره طلایی بانک تجارت در تبریز
سه شنبه ، 26 ارديبهشت 1396 ، 14:14

بانکی دات آی آر: قرعه کشی جشنواره طلایی پایانه های فروشگاهی با همکاری بانک تجارت و شرکت ایران کیش مجتمع تجاری "ستاره باران تبریز" برگزار شد.

 

طی مراسمی که عصر روز پنجشنبه 21/2/96 در مجتمع تجاری ستاره باران در شهر تبریز برگزار شد، به پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت براساس میزان امتیاز کسب شده و به قید قرعه تعداد 14 کارت هدیه پنج میلیون ریالی به همراه لوح سپاس اهدا شد.

 

از دیگر بخشهای این مراسم که با استقبال گسترده مشتریان این مجتمع  برگزار شد، اهدا 40 کارت هدیه یک میلیون ریالی به مشتریانی بود که از طریق دستگاههای POS ایران کیش در مجتمع تجاری ستاره باران خرید خود را به  انجام رسانده اند.

 

گفتنی است جشنواره طلایی بانک تجارت تا پایان شهریور ماه سال 96 ادامه داشته و به طور دوره ای در مجتمع های تجاری پاساژ رضا، قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، ستاره باران تبریز، آفتاب شیراز و پروما مشهد برگزار خواهد شد.

 

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

 

 

منبع: روابط عمومی بانک تجارت

 

► پیشخوان روزنامه‌های اقتصادی روز چهارشنبه 27 اردیبهشت 96
ارتباط مستقیم تلفنی با معاون مالی و اقتصادی بانک شهر ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 504 مهمان آنلاین داریم