بنر

بورس تهران شنبه آینده تعطیل است
سه شنبه ، 10 مرداد 1396 ، 08:03

با توجه به برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور و اعلام تعطیلی این روز از سوی دولت، بورس تهران نیز در روز شنبه هفته آینده تعطیل است و فعالیتی نخواهد داشت.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ با اعلام رسمی دولت برای تعطیلی روز شنبه آینده(14 مردادماه) به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس تهران نیز در این روز هیچ فعالیتی نخواهد داشت و تعطیل است.

 

بر اساس این گزارش، با توجه به تعطیل شدن شنبه آینده به دلیل برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور، علاوه بر بورس تهران سایر بازارها از جمله فرابورس، بورس کالا و بورس انرژی نیز تعطیل هستند و معاملاتی در آنها انجام نخواهد نشد. بنابراین یکشنبه 15 مرداد اولین روز کاری هفته آینده بازار سرمایه خواهد بود.

 

همچنین گفته می‌شود بورس‌های فعال در دیگر نقاط کشور هم به دلیل تعطیلی بورس تهران در این روز فعالیتی نخواهند داشت که البته این موضع هم اکنون در حال بررسی است.

 

گفتنی است دبیر هیات دولت، عصر دیروز اعلام کرد: با توجه به شرکت گسترده هیئت‌های خارجی در مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و به‌منظور برگزاری مناسب و شایسته مراسم مذکور و ایجاد تسهیلات لازم در رفت‌وآمد هیئت‌های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی، کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی (غیر از اورژانس و نهادهای امدادی) در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است.

 

► سومین «سرمایه خارجی کلان» در ایران فرود آمد
چین بزرگ‌ترین جهان مجازی را خلق کرد ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 682 مهمان آنلاین داریم
بنر