بنر

بنر
هتل های منتخب تهران از دیدگاه مشتریان
شنبه ، 4 شهریور 1396 ، 15:09

 

به گزارش روابط عمومی ایران هتل، این شرکت با تکیه بر سرمایه ارزشمندی همچون بیش از نیم میلیون نظر واقعی مشتریان هوشیار و همیشه همراه، در انتهای هر سال بر پایه نظرسنجی از مشتریان، گواهینامه های رضایتمندی مشتری را به گروهی از هتل های طرف قرار داد خود که در جلب رضایت میهمانانشان پیشتاز بوده اند، اعطا می نماید.

طبیعتا دریافت این گواهینامه ها برای هتلداران محترم، بسیار با ارزش خواهد بود زیرا که از سوی نهادی بی طرف و دلسوز و بر اساس آراء مستقیم و بدون واسطه مردمی صادر گشته است.

بنا بر گزارش مذکور، مدیران ارشد و نمایندگان 20 هتل تهران که در سال 95، موفق به کسب امتیاز برتر از سوی میهمانانشان شدند در نمایشگاه سال جاری الکامپ تهران و در غرفه ایران هتل حضور پیدا کرده و این گواهینامه ها را در دو نسخه فارسی و انگلیسی، از جانب این شرکت دریافت کردند.
لازم است بار دیگر موکد شود، هیچگونه قواعد مجزا و نظر شخصی پیرامون امتیاز دهی از سوی شرکت ایران هتل آنلاین تعریف نشده و رتبه بندی کاملا بر اساس نظرات مشتریانیست که اقدام به رزرو هتل نموده اند و بدیهیست برترین شاخص سنجیدن کیفیت برای هر هتل، میزان رضایتمندی مشتریان می باشد. هتل های تهران که موفق به کسب این گواهینامه شده اند به شرح زیر می باشد:
هتل اسپیناس پالاس تهران
هتل اسپیناس تهران
هتل اوین تهران
هتل ایبیس تهران
هتل بلوط تهران
هتل مروارید تهران
هتل آرامیس تهران
هتل توچال تهران
هتل ورزش تهران
هتل شهر تهران
هتل کوثر تهران
هتل انقلاب تهران
هتل مارلیک تهران
هتل لاله تهران
هتل برج سفید تهران
هتل اورین تهران
هتل آپادانا تهران
نمایندگان هتل های فوق با حضور در غرفه ایران هتل در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تهران این گواهینامه ها را دریافت کردند. لازم به ذکر است سایر هتل های ایران و مجتمع های اقامتی که مستقیما با شرکت ایران هتل همکاری کرده و نام آنها در لیست مذکور نیست، می توانند با واحد روابط عمومی ایران هتل تماس حاصل فرمایند و درخواست گواهینامه و گزارش تفضیلی را داشته باشند.
به خاطر داشته باشیم، در صنعت گردشگری و توریسم، شایستگی از آن کسانیست که میهمانان را ارج می نهند و در جلب رضایت آنها بیش از پیش می کوشند. از این رو امید است تا در آینده شاهد دریافت گواهینامه رضایتمندی مشتریان برای اکثر هتل های ایران عزیز، از طرف شرکت ایران هتل آنلاین باشیم.

► اقتصاد تک‌محصولی چیست؟
انجام توافقات نهایی برای انتشار یک بازی ایرانی در بازار بین‌المللی ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 391 مهمان آنلاین داریم