بنر

بنر
اولین هتل بورسی به زودی سهامدار می پذیرد
شنبه ، 11 شهریور 1396 ، 14:50

طبق روال درابتدای نشست محمدابوطالبی به عنوان مدیرعامل به معرفی این بنگاه اقتصادی 5 ستاره که نخستین هتل بورسی است ،پرداخت. وی در خصوص مجموعه تحت مدیریت خود گفت:هتل بین المللی پارسیان کوثر درسال 1350 با 130 باب اتاق افتتاح شد. بعدها درقالب طرح توسعه سه مرحله ای حال با افزایش اتاق ها به 225 باب توانسته بالاترین ظرفیت را درمیان هتل های اصفهان به دست آورد.

 

 

 

ابوطالبی با تاکید براینکه درکنار ظرفیت، سطح کیفی خدمات در سودآوری هتل ها نقش کلیدی دارد اظهارداشت:تولید تجهیزات استاندارد داخلی وگشایش های پسا برجام موجب بهبودهرچه بیشتر خدمات شده که درراستای تحقق هرچه بیشتر این مهم درصدد اخذ استاندارد ملی به عنوان اولین هتل کشورهستیم.

 

 

 

هتل 110 میلیاردتومانی پارسیان کوثر که اززیرمجموعه های گروه هتل های پارسیان بنیاد مستضعفان به حساب می آید رشد سود آوری خوبی را در سال 95 سپری کرده به طوری که رشد 35 درصدی درفروش و رشد 40 درصدی در سودآوری حاصل شده است، درکنار این آمار امیدوارکننده رشد20 درصدی فروش برای سال جاری نیزپیش بینی می شود.

 

 

 

به گفته ابوطالبی،هتل پارسیان کوثرکه به منظورتامین بخشی ازهزینه پروژه های خود وارد فرابورس شده درصورت آماده بودن شرایط سهام بیشتری را درآینده عرضه می کند که کارگزاری بهگزین به عنوان سبدگردان بازارگردانی این سهام را برعهده خواهد داشت.

► قرارداد همکاری بانک سامان و اگزیم بانک کره به امضا رسید
اصول پایه درآمدزایی از اینترنت ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 724 مهمان آنلاین داریم