بنر

اشتغال زایی با نذورات مردمی!
دوشنبه ، 3 مهر 1396 ، 08:13

ایجاد اشتغال در حال حاضر یکی از ضرورت های اصلی کشور است چرا که روند بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی رو به رشد است و این روزها چالش اصلی در حوزه بیکاری وجود صدهاهزار جوان فارغ التحصیل بیکار آماده ورود به بازار کار است، اما به‌دلیل بالا بودن میزان تقاضاهای کار، بسیاری از آنها بیکاری‌های طولانی‌مدت را تجربه می‌کنند.

 

در بازار کار برخی به‌دلیل داشتن تخصص‌ها و مهارت‌های ویژه یا گاهی شانس، پارتی و آشنابازی و مواردی از این دست فوراً جذب بازار کار می‌شوند ولی با شرایط فعلی خیلی از فارغ التحصیلان امکان ورود به بازار کار را ندارند و به‌دلیل بالا بودن میزان تقاضاهای کار، بیکاری آنها طولانی‌مدت می‌شود.

 

دولت بارها طرح های مختلف اشتغالزایی را تجربه کرده است اما متأسفانه  تا کنون هیچ کدام از طرح ها به نتیجه مثبتی که منجر به کاهش نرخ بیکاری شود نرسیده است. یکی از جدید ترین طرح های اشتغالی دولت طرح « نذر اشتغال» است.  در این طرح دولت دست به دامان نذورات مردم برای ایجاد اشتغال شده است.

 

اصغر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به برخی طرح های این واحد مالی برای کمک به سرمایه گذاری های خرد و کلان اقشار مختلف مردم، درباره طرح « نذر اشتغال» گفت: بر اساس این طرح افرادی که مایلند باقیات الصالحات برجا بگذارند، می توانند از خدمات این صندوق استفاده کنند.

 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید بر لزوم الگو برداری از روش های موثر و مفید دوران دفاع مقدس در امر تولید و اشتغال تاکید کرد.

 

نور الله زاده افزود: مردم می توانند حتی مبلغ ۱۰ هزار تومانی خود را برای اشتغال یا ازدواج جوانان نذر کنند و از طریق سامانه #۸۸*۴* پیگیر مسیر به هدف رسیدن نذر خود باشند.

 

در این طرح، مردم می توانند از نحوه به مقصد رسیدن مبلغ اهدایی خود مطلع شوند.

► تحریم نیمی از امکانات گوگل برای ایرانی‌ها
پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط و اشتغالزا، اولویت بانک ملی ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 549 مهمان آنلاین داریم
بنر