بنر

امضای قرارداد اتصال به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت
يكشنبه ، 23 مهر 1396 ، 09:36

 

 

شرکت خدمات انفورماتیک به نمایندگی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور فراهم کردن امکان اتصال به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت، با شرکت بی‌پی‌سی (BPC) روسیه قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک درباره روند انعقاد این قرارداد گفت: از چندی پیش که مسوولیت اتصال به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت در قالب نقشه راه بانک مرکزی به این شرکت ابلاغ شد، مقدمات برگزاری مناقصه بین‌المللی برای تهیه یک سامانه سوییچ کارت استاندارد با تهیه اسناد مناقصه بوسیله کلیه ذی‌نفعان آغاز و نهایی شد.

بر اساس گزارش شرکت خدمات انفورماتیک، نجفی اضافه کرد: سپس آگهی مناقصه در نشریه‌های داخلی و خارجی منتشر شد و ۹ شرکت خارجی اسناد مناقصه را دریافت کردند که پس از برگزای کنفرانس مناقصه، در نهایت پنج شرکت پیشنهاد خود را ارسال کردند.

وی ادامه داد: پیشنهادهای دریافت شده توسط کارشناسان شرکت خدمات انفورماتیک مورد ارزیابی فنی و بازرگانی قرار گرفت؛ سپس شرکت های وُردلاین فرانسه (Worldline)، شرکت اُپن وی روسیه (Openway) و بی‌پی‌سی روسیه (BPC) بر اساس میانگین نمرات ارزیابی رتبه‌بندی شدند.

به گفته مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، پس از گشایش پاکت‌های مالی شرکت‌های پیشنهاد دهنده، رتبه‌بندی شرکت‌ها بر اساس فرمول از پیش تعیین شده، امتیازات کسب شده و قیمت پیشنهادی صورت گرفته و در نهایت شرکت بی‌پی‌سی روسیه به عنوان برنده مناقصه انتخاب شد.

نجفی گفت: مذاکره و تعامل با شرکت بی‌پی‌سی روسیه برای تهیه و تنظیم اسناد قرارداد با این شرکت تا روز هفدهم مهرماه به سرانجام رسید و در نهایت قرارداد اجرای پروژه بین شرکت روسی و شرکت خدمات انفورماتیک در روز نوزدهم مهرماه ۱۳۹۶ امضا شد.

وی افزود: شرکت بی‌پی‌سی روسیه علاوه بر تجارب اجرای چند پروژه مشابه در کشورهای مختلف، در ایران نیز تاکنون قرارداد پیاده‌سازی سامانه سوییچ کارت خود را با چند بانک داخلی منعقد کرده است.

مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک اظهار امیدواری کرد که با همکاری و مساعدت متخصصان و مدیران صنعت بانکی کشور این پروژه در زمان تعیین شده شاهد فراهم آمدن زیرساخت‌های لازم جهت اتصال بانک‌های کشور به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت باشد.

 

► مهارت‌ های فروش برای آنهایی که فروشنده نیستند
رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا: زائرین مراسم اربعین حسینی حتما برای خرید بلیت به دفاتر هواپیمایی مراجعه نمایند ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 682 مهمان آنلاین داریم
بنر