بنر

سپرده گذاران بانک آینده بصورت رایگان بیمه می شوند
چهارشنبه ، 26 مهر 1396 ، 08:47
طرح بیمه رایگان سپرده گذاران بانک آینده، خدمت نوینی است که از سوی بانک آینده به پاس همراهی و وفاداری مشتریان گرانقدر، به آنها عرضه می شود.

در این طرح، سپرده گذاران بانک آینده، بصورت رایگان و با شرایط ویژه، تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی(جبران هزینه‌های بستری در بیمارستان)، بیمه آتش سوزی منازل مسکونی، بیمه عمر و حوادث از طریق شرکت بیمه رازی، قرار می‌گیرند.

هر یک از مشتریان ارجمند بانک آینده، در صورتی که دارای انواع سپرده بلندمدت یک ساله با مجموع مبالغ ۵۰ (پنجاه) میلیون ریال و بیشتر تا سقف ۲۰۰ (دویست) میلیون ریال باشند، بطور خودکار تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار خواهند گرفت.

ضمناً تمامی مشتریانی که موجودی سپرده آنها نزد بانک آینده، بین ۲۰۰ (دویست) الی ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال باشد، از مزایای بیمه آتش سوزی منازل، بیمه عمر و حوادث و در صورتی که سپرده آنها بیش از ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال باشد؛ علاوه بر بیمه های آتش سوزی منازل و بیمه عمر و حوادث، از خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز بهره‌مند خواهند شد.

شایان ذکر است؛ این طرح در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی، با توجه به مبلغ سپرده گذاری بلند مدت و با امتیازات مختلف، برای مشتریان بانک آینده در نظر گرفته شده است.

مشتریان می تواندد برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

► اشتغال زایی در اولویت پرداخت تسهیلات بانک ملی ایران
آشنایی با طوفان فکری آنلاین و ویژگی‌های آن ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 669 مهمان آنلاین داریم
بنر