بنر

بنر
​برند "بانک صادرات ایران" ثبت جهانی شد
سه شنبه ، 2 آبان 1396 ، 09:09

بانک صادرات ایران از سوی موسسه QC سوییس (SWISS QUALITY & CERTIFICATE) موفق به دریافت استاندارد ایزو ١٠٦٦٨ در حوزه مالی و بانکی شده و لوگوی این بانک به عنوان یک برند بانکی بین المللی، توسط این موسسه ثبت جهانی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در مدرک اعطا شده به بانک صادرات ایران از سوی این موسسه، الزامات کسب ارزش برند بانک (BRAND VALUATION) از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات ارائه شده، داده های بدست آمده از بازار و سایر منابع، مورد تایید قرار گرفته و استاندارد ایزو ١٠٦٦٨ حوزه مالی و بانکی در تاریخ ١٠ اکتبر ٢٠١٧ (١٨ مهر ماه ٩٦) به این بانک تعلق گرفته است.

پیشتر، شعبه مستقل مرکزی بانک صادرات ایران با بازنگری و ارزیابی فرآیند و ساختارهای موجود ضمن ارتقاء کمی و کیفی خدمات موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو ٩٠٠١ شده بود.

شایان توجه است، این بانک طی سالهای اخیر نیز با بازنگری در ساختار و فرایندهای حاکم در بخش های مختلف خود توانسته است گواهینامه هایی همچون؛ سیستم مدیریت انرژی ایزو ٥٠٠٠١، گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ١٠٠١٥ از شرکت IMQ ایتالیا، استاندارد بین المللی تکنولوژی برتر در بانکداری الکترونیک و... را کسب كند.

علاوه بر استانداردها و گواهینامه های دریافت شده، بانك صادرات ایران بر اساس رتبه بندی نشریه معتبر و بین المللی بنکر برای چندمين سال متوالی به عنوان برترین بانک ایرانی معرفی شده است که با رفع تنگناهای بین المللی جایگاه این بانک در عرصه داخلی و خارجی بیش از پیش ارتقاء خواهد یافت.

گفتنی است، بانک صادرات ایران با دارا بودن بیش از ٣ هزار شعبه و باجه در داخل کشور و تعدد شعب مستقل در آسیا و اروپا، بزرگترین بانک خصوصی کشور بوده که همچنان نقش تعیین کننده ای در اغلب فعالیت های اقتصادی و پروژه های کلان ملی ایفا می کند.

► دولت 700,000 میلیارد تومان بدهی دارد
اطلاعیه بانک صادرات درخصوص اخراج 600 کارمند ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 914 مهمان آنلاین داریم