بنر

بنر
استقبال سپرده گذاران کاسپین از ادامه طرح تعیین تکلیف
دوشنبه ، 15 آبان 1396 ، 12:12

با تصمیم کمیته منتخب سران قوا و با حمایت و اختصاص خط اعتباری جدید از سوی بانک مرکزی، موسسه اعتباری کاسپین تعیین تکلیف مطالبات سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تا سقف ۲ میلیارد ریال را از روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۱۱ از سر گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، سومین روز از اجرای این طرح به گونه ای آغاز شد که استقبال سپرده گذاران از اولین ساعات شروع به کار شعبه بسیار چشمگیر بود.

 

بنا براین گزارش، پس از آغاز طرح پرداخت مطالبات سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تا سقف دو میلیارد ریال از روز پنجشنبه ۱۱ آبان ماه، سپرده گذاران همچنان به شعب منتخب موسسه کاسپین مراجعه کرده و با ارائه مدارک و مستندات مربوط، نسبت به دریافت مطالبات خود اقدام می نمایند.

 

شایان ذکر است بر اساس مندرجات اطلاعیه شماره ۲۱، منتشر شده در وبسایت رسمی موسسه، کلیه سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان میتوانند از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۲۰ با مراجعه به شعب منتخب نسبت به دریافت وجوه خود تا سقف ۲ میلیارد ریال و همچنین۱۰ درصدی که از وجوه آنها در مراحل قبل تحت عنوان ذخیره احتیاطی کسر شده بود، اقدام و یا نزد موسسه کاسپین سپرده گذاری نمایند.

 

روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

► آشنایی با مشاغل: آتش نشان
عضو هیات مدیره بانک رفاه: توریسم کارت رفاه راه اندازی خواهد شد ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 579 مهمان آنلاین داریم