بنر

بنر
بیگدلی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست؟
سه شنبه ، 16 آبان 1396 ، 09:05

 

 

 

 

محمد بیگدلی که از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز حکم سکانداری بزرگترین بانک بورسی کشور را در دست گرفت، رسما مدیرعامل بانک ملت شد تا اداره این بانک بزرگ با مدیریت جدید در مسیر نوینی قرار گیرد.

 

بیگدلی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و ‌اکنون نیز در رشته اقتصاد، مقطع دکترا تحصیل می کند، قبل از این معاونت مدیرعامل و ریاست هیئت‌مدیره و مدیریت ارشد فروش و ارتباط با مشتریان، مدیریت امور ناحیه سه و مدیریت شعب بانک ملت در استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی و زنجان را در کارنامه دارد.

 

محمد بیگدلی که تا ۱۰ شهریورماه سال ۹۴ عضو هیات مدیره بانک ملت بود در مجمع عمومی فوق العاده بانک به عنوان یکی از چهار عضو هیات مدیره از سوی سهامداران برگزیده و از آن تاریخ به بعد با رای اعضای هیات مدیره، ریاست هیات مدیره بانک ملت را تا به امروز عهده دار شد.

 

خانواده بانک ملت مدیریت جدید محمد بیگدلی در قامت مدیرعاملی این بانک را با توجه به توانمندی و سوابق درخشان وی در سیستم بانکی همچنین ترقی وی ازبدنه بانک ملت به این سمت خطیر را برای اداره جدید بانک ملت به فال نیک می گیرند.

 

برخی منابع اعلام کرده اند اخلاقی مدیرعامل سابق بانک ملت که تا امروز سکاندار بانک ملت بود، راهی یکی از بانک های بزرگ خصوصی و دولتی خواهد شد که باید منتظر اخبار رسمی ماند.

 

 

► معرفی کتاب تفکر، سریع و کند نوشته دانیل کانمن
نرخ سود سپرده‌های بانکی علی‌الحساب است ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 778 مهمان آنلاین داریم